סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוקה להיתיעצות ולתגובות שלכן

צייתנית עלל​(אחרת)
לפני 17 שנים • 8 ביוני 2006

זקוקה להיתיעצות ולתגובות שלכן

צייתנית עלל​(אחרת) • 8 ביוני 2006
יש לי גבירה חדשה,כנה,אמיתית,ומדהימה מי זה מיספר ימים,היא לא מאשרת לי גמירות.
באחת השיחות הטלפוניות שלנו,העזתי להציע לה שתבוא לינוק אותי.לדעתכן היתנהגתי בטיפשות?
זה נהגוג בין דומיות לסאביות?אתן חושבות שעברתי את הגבול?אודה לכן גבירות יקרות ונישלטות חמודות על תשובתכן בעניין יום מקסים icon_smile.gif ד.
infinite​(נשלטת)
infinite​(נשלטת) • 8 ביוני 2006
אהלן צייתנית עלל ברוכה הבאה
תשמעי אאמר לך את האמת שבהתחשב בנסיבות ,שהיא לא מאפשרת לך לגמור כמה ימים בלבד (אם הבנתי נכון ) ואת איתה בסה"כ כמה ימים ובתחילת מערכת יחסים ,זה לא כל כך קשה לעמוד בזה אם המערכת יחסים הזו חשובה לך , והכי חשוב -אם את מעריכה אותה ומכבדת אותה קודם כל כבת אדם - גם למישהו או מישהי שאינה גבירתך ורק התחלת איתה/ו מערכת יחסים לא היית אומרת תבואי לינוק אותי . מערכת יחסים בדס"מית אמנם יותר אינטנסיבית ואינטימית מכל מערכת אחרת לדעתי אך עדיין ,זו בת אדם וזו גבירה שלך . לדעתי כן , נהגת בחיפזון למרות שזו יציאה אמיתית וזה מה שאולי באותו רגע התחשק לך וברור שזה אמיתי ולא נבע מאיזה חוסר כבוד מכוון ,אולי קצת התגרות וזה לא פסול זה קורה וגם לי זה קורה ,אך עדיין כדאי לחשוב לפני שאומרים משהו כזה . אולי אם היית איתה הרבה זמן ,לאורך תקופה והיכרות ,יכולת לומר משהו כזה וזה היה נשמע פחות חצוף (: . אאמר לך דוגרי ,אני עם גבירתי כבר כמעט שנה חמסה טפו טפו ועדיין...לא אעיז בחיים לומר לה דבר כזה למרות שאנחנו מאדדדד קרובות בהכל ואני לא מחשיבה את עצמי שיפחה אלא נשלטת ובדרך כלל אומרת מה שיש לי בראש דוגרי אבל לא עד כדי כך . אז שיפחה -אחת כמה וכמה צריכה לדעת להתנהג...קודם כל בגלל שאני מכבדת אותה כבת אדם ובחיים לא אוריד מהערך שלה כי לדעתי משפט כזה כן מוריד . כשהיא תירצה לעשות את זה היא תעשה ותגידי תודה ,זו דעתי . גם אדם אחר לא הייתי אומרת לו את זה כי תמיד ארצה שזה יבוא מהבן אדם עצמו ולא בגלל שביקשתי ,רציתי ,התחננתי אליו וזה גם קטע של הכבוד שלך ,לעצמך

זו דעתי ובכל אופן שיהיה בהצלחה אנחנו אנשים כולה ועושים טעויות קורה זה לא סוף העולם ואני בטוחה שאם תסבירי לה (ותתנצלי הרבההה ,על ארבע ככה תכיני לה ארוחה פצצה או משהו ) היא תבין אותך icon_razz.gif
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 8 ביוני 2006
אני חושבת שכל מערכת יחסים היא שונה, ומה שלא נאה לזוג אחד יכול להיות נהוג לחלוטין אצל זוג אחר. את והגבירה שלך תקבעו ביחד מה מתאים לכן. לדעתי, זה לא מעניין בכלל מה נהוג ומה לא נהוג אצל אחרים, השאלה היא איך הגבירה שלך הגיבה למה שאמרת.

ואם את שואלת לדעתי האישית - לפעמים בקשות מהסוג הזה יכולות להוות תירוץ מצוין לעונש icon_wink.gif
Pluto
לפני 17 שנים • 24 ביוני 2006

נפיחת אחרויים

Pluto • 24 ביוני 2006
אינפיניט:
"כשהיא תירצה לעשות את זה היא תעשה ותגידי תודה ,זו דעתי . גם אדם אחר לא הייתי אומרת לו את זה כי תמיד ארצה שזה יבוא מהבן אדם עצמו ולא בגלל שביקשתי"

לא צריך להיסחף - תקשורת היא -דו-כיוונית... נתנו לך פה כדי לדבר... ולא רק אוזניים כדי להקשיב. אם אני מכין ארוחה, אני אשאל את חברה שלי אם בא לה להצטרף... ולא אוכל לבד כי...אם היא הייתה רוצה לאכול היא הייתה מבקשת לבד. כנ"ל לגבי חיבוק: לתת או לקבל. אין שום דבר רע בלבקש. וזה לא מעלה ולא מוריד בערכם של המבקשות או המתבקשים. רק מי שערכו העצמי רעוע... כל נפיחת אחוריים יכולה לטלטל.
עוף חול

פורסם פעמיים

עוף חול • 24 ביוני 2006
|
|
|
|
|
/\

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת יונ' 24, 2006 3:53 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
עוף חול

Re: נפיחת אחרויים

עוף חול • 24 ביוני 2006
Pluto כתב/ה:
אינפיניט:
"כשהיא תירצה לעשות את זה היא תעשה ותגידי תודה ,זו דעתי . גם אדם אחר לא הייתי אומרת לו את זה כי תמיד ארצה שזה יבוא מהבן אדם עצמו ולא בגלל שביקשתי"

Pluto כתב:
לא צריך להיסחף - תקשורת היא -דו-כיוונית... נתנו לך פה כדי לדבר... ולא רק אוזניים כדי להקשיב. אם אני מכין ארוחה, אני אשאל את חברה שלי אם בא לה להצטרף... ולא אוכל לבד כי...אם היא הייתה רוצה לאכול היא הייתה מבקשת לבד. כנ"ל לגבי חיבוק: לתת או לקבל. אין שום דבר רע בלבקש. וזה לא מעלה ולא מוריד בערכם של המבקשות או המתבקשים. רק מי שערכו העצמי רעוע... כל נפיחת אחוריים יכולה לטלטל.

אני חושבת שיש הבדל בין לבקש חיבוק או לשאול את החברה אם היא רוצה לאכול לבין לשאול דומית חדשה בטלפון אם היא רוצה לבוא לינוק אותך... אני חושבת ששאלה כזאת צריכה להיות לסאבית מחוץ ללקסיקון... ועל אחת כמה וכמה אם הן רק התחילו לדבר...לבקש חיבוק או נחמה או לשאול את הדומית אם היא רוצה לאכול זה משהו אחר...
ראשית שאלה כזאת לדעתי מראש היא שאלה שקצת מורידה מכבודו של האדם הנשאל והרי את מדברת עם דומית- הדומית שלך- קצת כבוד...!!
שנית ממה שהבנתי אלו היו בין השיחות הראשונות... אני לא מוצאת שום מקום בעולם לשאול מישהו בכלל שאלה דומה לזאת בשיחות הראשונות...

הייתי מציעה לך אחד מהשניים-

- אם את חושבת שהעלאת הנושא תפתח משהו שכבר עבר ונגמר ולא תדברו עליו יותר- הייתי מציעה לך לעזוב את הנושא ולשקול מעתה את מילותייך...

- ואם נראה לך שהדבר פגע באיזו שהיא דרך עד עכשיו ודיבור על זה יוכל לתקן משהו דברי איתה... תגידי לה שדיברת בלי לחשוב ותתנצלי... זה אף פעם לא יכול להזיק icon_smile.gif

בהצלחה -חיילת-
שנית
Belisana​(שולטת)
לפני 17 שנים • 25 ביוני 2006

מממממ...

Belisana​(שולטת) • 25 ביוני 2006
אני חושבת שהיד של גבירתך עומדת להתעייף מרב סיבות שתתני לה להעניש אותךicon_smile.gif

עשית טיזינג בלי לשם לב (או שעם?). טיזינג זה נחמד, בריא, משעשע ומאתגר.
יש גבול שבו הטיזינג הופך לסתם חוסר כבוד וחוסר נימוס וכדאי שתשימי לב מתי את חוצה את הגבול בעיניי גבירתך. כל אחת והרגישויות שלה. אני למשל, הייתי מסכימה ומבטיחה לך שאני אנק אותך בהזדמנות הראשונה ואז באותה ההזדמנות הייתי נותנת לך כזאת "יניקה", שבפעם הבאה היית יודעת מה לבקש ומה לא וגם איך לבקשicon_smile.gif
בעיניים כלות
לפני 17 שנים • 26 ביוני 2006
בעיניים כלות • 26 ביוני 2006
שיו בליסנה....
הצלחת להפחיד אותי. icon_wink.gif
scarlettempress{L}
לפני 17 שנים • 26 ביוני 2006
scarlettempress{L} • 26 ביוני 2006
ברור, בליסנה הרי ידועה כאישה מפחידה icon_wink.gif