צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי, אני חדשה כאן, ובכלל בעסק הזה...

aftercake​(נשלט)
לפני 20 שנים • 26 באוג׳ 2003
aftercake​(נשלט) • 26 באוג׳ 2003
קודם כל, תודה לכולם על הברכות (וגם על התמונה...)

אבל אני חייבת שאלה: לא משגעים אותכם אנשים ששואלים שאלות, בלי לעשות את המאמץ הקטן של לבדוק את הפרופיל שלכם, קודם כל????? icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif
    התגובה האהובה בשרשור
lihi
lihi • 26 באוג׳ 2003
אני קצת...מבולבלת,בשוק,מהתגובה האחרונה של 'משתוקק לקולר'.
lihi
lihi • 26 באוג׳ 2003
בהמשך להודעתי הקודמת:

משתוקק לקולר/המלכה נפרטיטי,בין אם את/ה גבר או אישה,קרתה לך פאשלה רצינית.

הסברים בבקשה.
המלכה נפרטיטי​(שולטת)

ניסוי וטעיה

אכן, פדיחה. ומכיוון שאני שרוף כאן כבר באתר, אני גם אסביר:

אם תלכו לשרשור נימוסים, תראו שהתחיל שם דיון על יכולתן של מלכות להגיב לכמות הפניות הרבה אליהן. הטיעון המרכזי של המלכות היה שבגלל זה הן לא מגיבות לרוב ההודעות אליהן, והן גם הוסיפו שיש כאן עבדים רבים נודניקים , שגם לא מבינים את הרמז, ומתחילים להציף ולפגוע, אם הם לא מקבלים את היחס שהם רוצים.
לי היתה תיאוריה, שמי שמציף וכותב הרבה פעמים לאותה מלכה, זה דווקא בגלל שהתעלמו ממנו, והוא לא קיבל את היחס האלמנטרי שמגיע לכל אדם (כי הרי אם מישהו יתחיל עם מישהי בבר, למשל, היא תגיד לו אם היא לא מעוניינת, ולא תתעלם ממנו לחלוטין, לא?)
לכן, החלטתי לעשות ניסוי לבדוק את שתי השאלות (האם המלכות באמת כל כך מוצפות עד שאין להן יכולת לענות והאם העבדים כאן באמת כ"כ תוקפניים כשדוחים אותם).
קיוויתי להמשיך את הניסוי במשך שבועיים, אבל מאחר שאני טמבל גדול, ופישלתי בענק, אני אחשוף את התוצאות כבר היום:
עד היום קיבלתי כמעט 100 הודעות, מקרוב ל 40 עבדים. כולם היו מנומסים, ופרט לאולי שלוש הודעות (שכללו פחות משורה, ולזה אגיע בהמשך), עניתי לכולם, מבלי שהדבר יכביד עלי או יפריע לי (ואני כותב מהעבודה, ותאמינו לי שאני בתקופת עומס נוראית). ככה שהטענה הראשונה של המלכות נראית לי רק חצי נכונה - באמת יש הצפה של פניות מעבדים, אבל עדיין אפשר לענות, אפילו תשובה קצרה של דחייה. נראה לי פשוט שהמלכות מעדיפות לוותר על נימוסים ועל כללים חברתיים בסיסיים, כדי קצת להקל על עצמן.
ולגבי הטענה השניה - כל מי שדחיתי, היה מנומס מאד והתנהגות העבדים היתה למופת.
שלא תבינו לא נכון - אני אפילו לרגע לא טוען שהמלכות סתם המציאו, או שלא היו כאן עבדים שנידנדו למלכות או תקפו אותן. אני רק אומר, שאם המלכות היו מתייחסות מלכתחילה, הן היו מקבלות את אותו יחס, ואף אחד לא היה מנסה לפגוע בהן. המלכות פשוט עושות לעצמן חיים קלים.

ברור לי שיהיו כאלה שיגיבו - הן מלכות, מותר להן לעשות מה שהן רוצות. אבל מכיוון שהתגלה לי בחודשים האחרונים שאני לא עבד מוחלט כמו שחשבתי, אלא סאב, מותר לי לחשוב קצת אחרת בנושא הזה. וחוץ מזה, באמת לא מדובר בכזאת השקעה אדירה ובלתי אפשרית - בסה"כ תשובה קצרה ולקונית...

ולסיום - התנצלות בפני כל העבדים שדיברו איתי. באמת שלא התכוונתי לפגוע באף אחד, וברור לי שאתם מרגישים מרומים. אבל באמת שהכוונה שלי היתה טובה, ורציתי להוכיח נקודה חשובה, לדעתי, לכולנו. גם אף אחד לא יכול להגיד שפגעתי בו, או עניתי לא יפה, או הולכתי אותו שולל שבאמת יש סיכוי - לכולם הודעתי שאין מצב (וזה גם היה חלק מהניסוי - להוכיח שעבדים כאן כן יודעים לקבל דחייה, אם עושים אותה כמו שצריך, ולא רק מתעלמים)

אז אני מניח שזאת ההודעה האחרונה שלי כאן (בטח אף מלכה לא תרצה לדבר איתי, כי כולן יחשבו שאני חצוף, ואף סאב לא ידבר איתי, כי כבר דיברתי נראה לי עם כולם), אז תודה רבה לכולם, יש כאן אחלה אתר, ואחלה אנשים, ובאמת שהיה לי כיף.

רק שני טיפים לסיום:
למלכות - באמת תשתדלו לעשות את המאמץ הקטן הזה ולענות, אתן לא יודעות כמה זה חשוב לסאבים וכמה זה מקל עליהם, במקום שישבו סתם וימתינו, וימתינו, וימתינו, כשאתן אפילו לא מתכוונות לענות. לדעתי, זה גם מה שהופך אותם לתוקפניים (שוב, אני עניתי לכולם ודחיתי אותם, ולא הותקפתי אפילו פעם אחת).

לעבדים (לפחות לחלקם) - אתם באמת מצפים שמלכה תשיב לכם על הודעה של חצי שורה, שלא אומרת עליכם כלום, כשגם בפרופיל לא כתבתם שום דבר? על סמך מה היא תבחר בכם? אל תהיו עצלנים, תשקיעו גם בפרופיל ובטח ובטח שבהודעות.

ושוב, תודה לכולם, היה נפלא

כלובי
כלובי • 26 באוג׳ 2003
להתראות המלכה נפרטיטי
להתראות משתוקק לקולר

אתה חסום מהכלוב

לצערי הסבלנות של חברי הכלוב באופן כללי לאנשים חדשים הולכת ונגמרת.
וזאת בגלל הריבוי הזה באנשים שמתחזים ומזהמים את הפורומים כאן ב"ניסויים" שלהם על הנחמדות שלנו.

רמאות כזאת היא בלתי נסבלת, היא פוגעת בכולנו ולא תעבור כאן בשתיקה.
כלובי.
כלובי
כלובי • 26 באוג׳ 2003
טוב במחשבה שניה משתוקק לא חסום מהכלוב
אבל הבא שעושה את זה כן.

האמת כשהוא נכנס בתור המלכה נפרטיטי מיד היו כאלה שהגיבו שזה נראה להם מסריח, זה קצת הרגיז אותי שכבר לא נותנים צ'אנס לחדשים וזאת בדיוק הבעיה אליה אנחנו מגיעים עם כל המתחזים למיניהם.

מצד שני, ככה זה בכל הרשת, אלה הם חיי הפורומים...

אז המלכה נפרטיטי הורחקה מהכלוב

ומשתוקק לקולר זוכה להזדמנות לשקם את שמו (האמיתי).
zero seven
zero seven • 26 באוג׳ 2003
תודה רבה, כלובי. באמת שלא התכוונתי להרע. האמת, שאני מודה שלא חשבתי על זה שבטח מה שאני עושה יגרום לאנשים עוד פחות להאמין אחד לשני כאן...

אז שוב - סליחה לכולם, אני מצטער מעומק ליבי
zero seven
zero seven • 26 באוג׳ 2003
לא כתבתי בכותרת - ההודעה הקודמת היא ממשתוקק לקולר, שלמרות הודעת כלובי, השם משתמש שלי עוד חסום. מקווה שבאמת אקבל עוד הזדמנות...
כלובי
כלובי • 26 באוג׳ 2003
לא נכון לא חסום כבר