בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה קורה בסשיין כשאתה קשור

רויטל
לפני 20 שנים • 15 ביולי 2003

מה קורה בסשיין כשאתה קשור

רויטל • 15 ביולי 2003
יש לי שאלה שמאוד מטרידה אותי ...
אני יודעת שיש מילת הסכמה, חוזה בין אדון לשפחה, או מלכה לעבד . ויש את הגבולות של מה אסור ומה מותר
אבל מה שמטריד אותי הוא החוסר עוניים שאת\ה נמצא\ת בו והאדון\מלכה מנצלים זאת
את\ה מגיע\ה למצב שבו מתחת את החבל יותר מידי, אינך יכול\ה לעמוד בכאב, לחץ וכדומה ופה כבר אמרת את המילה המוסכמת, אבל האדון\ מלכה אינם מפסיקים..את\ה בחוסר עוניים, קשור\ה .. מה קורה במצב כזה?
נכון יש יגידו שאפשר להתלונן אבל תחשבו על זה.. נכנסתי מרצון לאותו חדר, נקשרתי מרצון , הכל נעשה בהסכמה.. מי יאמין בכלל שהחלטתי לומר לא!! בסוף??
009​(אחר)
009​(אחר) • 15 ביולי 2003
חמור מאד לא לעמוד ולקיים את מילת הבטחון!!!

מבחינתי מילת בטחון היא מוחלטת ללא עוררין וללא שאלות

במידה ואת נתקלת במישהו שמפר את הכלל הכל כך בסיסי הזה תברחי ממנו ומהר

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 15 ביולי 2003
אין משהו שאפשר לעשות שיבטיח במאה אחוזים שזה לא יקרה.
יש דברים שאפשר לעשות כדי לצמצם את ההסתברות.

1. קחי את הזמן להכיר אותו. דברי איתו, תנסי לראות מה הוא חושב לגבי מילת בטחון, לגבי גבולות, וכו'. אני באופן אישי לא הייתי נכנסת לסשן עם דום שאומר לך משהו כמו "לשפחה אמיתית אין גבולות" גם אם הוא אומר שהוא מוכן להתפשר איתך בהתחלה.

2. נסי לברר עליו. יש דומים שבעצמם יפנו אותך לסאביות קודמות שלהם שיכולות להמליץ עליהם או סתם אנשים שמכירים אותם. הבעיה עם השיטה הזאת שלפעמים מסיבות שונות מפיצים על אנשים שמועות לא נכונותץ

3. את יכולה בפגישה הראשונה או בפגישות הראשונות להעזר בשיחת בטחון. מישהו שיתקשר אליך חצי שעה או שעה אחרי תחילת הפגישה (או מתי שתקבעו) ויוודא שהכל בסדר איתך. אם הוא לא מצליח להתקשר איתך רצוי שיהיו לו פרטים על זה שאת נפגשת איתו.
עצם זה שהדום ידע שמישהו דואג לך יגרום לו (לדום רע כמובן, כי רוב הדומים לא צריכים תמריץ חיצוני להתנהג כמו בני אדם) להיות זהיר יותר.
Demi
Demi • 15 ביולי 2003
פוחדת, להיות קשורה זה אכן חוסר אונים.
וכן, זה חלק מהעניין.
עכשיו, אני בדיעה שיש מצבים של בהלה מוחלטת (וזה גם חלק מהעניין לפעמים), או לחליפין מצבים של ספייס מטורף, ואלו מצבים שבהם גם אם יש מילת ביטחון לא זוכרים בכלל שהיא קיימת.
נכון, לא כל סאבית אני אקח לשם, ולא מייד, צריך זמן כדי להכיר אבל אם זה יתאים גם לי וגם לה אז אני אלך לשם.
ובמצבים כאלו.... גם אלוהים לא יעזור לך, היחידי שיעזור הוא האדון שלך שיש לו גבולות, שהוא בן אדם, שהוא מעריך אותך כאישה וכבן אדם ויודע שלא קיים מצב בו יהיו נזקים ובנוסף יודע שהנה הגענו למקום רחוק עכשיו עוצרים כי אחרת זה מאבד טעם.
זאת אחת הסיבות שאני לא מאמין במילת ביטחון, פשוט כי יש מצבים שבהם את גם תמצצי לכלב אם יגידו לך וגם אם תהיה לך מילת ביטחון את בכלל לא תזכרי את עצם קיומה.

כמו שאמרתי, לא כל אחת אני לוקח לשם, וגם לא כל פעם אבל , אבל לפעמים ובמינון נכון.
אני הייתי שם, אהבתי את זה, למשל לי אין פטיש רגליים זה לא עושה לי כלום אבל ממש כלום, דומית קירבה לי את הרגל צחקתי, בסוף הסשן ליקקתי ובכלל לא ידעתי מה אני עושה, ואם לה לא היו גבולות אז רק השד יודע מה עוד הייתי עושה באותו ערב.
וגם אני לא מסכים להפתח ככה בפני כל אחת, אבל יש יחידות סגולה שכן, וזה כייף כי זה חלק מהעניין.

את קוראת לעצמך פוחדת כי את אוהבת לפחד icon_lol.gif
אז לכי על זה, תפחדי עד הסוף. icon_twisted.gif
DomDomina​(שולט)

Re: מה קורה בסשיין כשאתה קשור

DomDomina​(שולט) • 15 ביולי 2003
פוחדת כתב/ה:
יש לי שאלה שמאוד מטרידה אותי ...
אני יודעת שיש מילת הסכמה, חוזה בין אדון לשפחה, או מלכה לעבד . ויש את הגבולות של מה אסור ומה מותר
אבל מה שמטריד אותי הוא החוסר עוניים שאת\ה נמצא\ת בו והאדון\מלכה מנצלים זאת
את\ה מגיע\ה למצב שבו מתחת את החבל יותר מידי, אינך יכול\ה לעמוד בכאב, לחץ וכדומה ופה כבר אמרת את המילה המוסכמת, אבל האדון\ מלכה אינם מפסיקים..את\ה בחוסר עוניים, קשור\ה .. מה קורה במצב כזה?
נכון יש יגידו שאפשר להתלונן אבל תחשבו על זה.. נכנסתי מרצון לאותו חדר, נקשרתי מרצון , הכל נעשה בהסכמה.. מי יאמין בכלל שהחלטתי לומר לא!! בסוף??

פוחדת ,העלת כאן באמת,דלימה קשה.
דילמה,לדעתי נוראה,אני לא מקנא במי שצריך לעמוד במצב כזה,אבל
זה חלק מהסיכון היום יומיומי,כמו נהיגה ברכב מבלי לחגור חגורת בטיחות,או לחצות כביש ולא להסתכל לצדדים.
לכן צריך לעשות כל דבר בזהירות ובצלילות דעת,וגם לפשפש בהיסטוריה של אותו אדון.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 20 שנים • 16 ביולי 2003
אחד שמבין​(נשלט) • 16 ביולי 2003
לדעתי אין תשובה ברורה לשאלה שלך
הדבר חמור מאוד ולעולם לא תבטיחי את עצמך באמה אחוז.
אם תשמעי לעצות של תאיר תצמצמי את הסכויים שזה יקרה, אבל בטחון במאה אחוז אין.
ואני כבר נתקלתי עם כמה מטורפות כשזה נגמר טוב (יותר מזל משכל - ככה זה היה אצלי) זוכרים את זה אחר כך כחוויה אבל אם חס וחלילה זה יגמר פעם אחת רע זה יהיה מאוד עצוב.
רויטל

אממ

רויטל • 16 ביולי 2003
אוקיי, קראתי את התגובות שלכם.. אבל לא עניתם על השאלה שלי....

זה שצריך להיות זהירים, לבדוק, לבחון, וכולי כולי.. נכון!
אבל השאלה שלי היא : מה קורה במצב שאתה כבול ואינך לך יכולת תזוזה.. אתה מתחרט לא רוצה להמשיך עד הסוף.. והאדון מלכה וכדומה.. לא מפסיקים..
בקיצור אתה נאנס\ת כשאמרת לא!! ואז אין לך שום הוכחות להוכיח שזה לא היה אונס כי נכנסת למצב הזה מרצונך החופשי.. הבנתם לאן אני חותרת?? ..זאת הדילמה שלי

ודומי לא קשור אם אני אוהבת פחד או לא אוהבת.. הפחד שאני אוהבת הוא מסוג אחר לחלוטיין
slave for ever​(נשלט)
slave for ever​(נשלט) • 16 ביולי 2003
כל שנותר הוא להתפלל שהאדון/מלכה לא יזיקו לך.

וקוראים לה דמי ולא דומי.
Demi
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003
Demi • 17 ביולי 2003
סלייב אפס(ש) כתב/ה:
כל שנותר הוא להתפלל שהאדון/מלכה לא יזיקו לך.

וקוראים לה דמי ולא דומי.

???????????????????????????????????
לא מובן למה אתה מתכוון

פוחדת, כשאת רוצה להפסיק את אומרת את זה וזהו, מי שלא יתיחס לזה - מאותו הרגע זה הופך לאונס, ותההי ברורה מאוד תגידי בצורה מפורשת שאת רוצה להפסיק ומייד.
אמרתי - זה בהנחה שאת מודעת לעצמך באותם רגעים
וכדי להגיע למצב של חוסר מודעות צריכים קשר טוב ואמון, ואם יש קשר טוב ואמון אז את יכולה לסמוך עליו שכשאת תההי במצב של חוסר מודעות הוא לא ימשיך הלאה.
Demi
לפני 20 שנים • 17 ביולי 2003
Demi • 17 ביולי 2003
טוב סלייב 0 סליחה לרגע הוצאתי את דבריך מהקשרם.
ואני זכר לא נקבה icon_lol.gif