ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה אתם באמת רוצים?

חתול סקרן
לפני 20 שנים • 12 במאי 2003
חתול סקרן • 12 במאי 2003
דמה מה שאני אישית הייתי רוצה זה להכיר מישהי שנהנית ממשחקי שליטנה ולזרום איתה משם לקשר ארוך טווח אם האבה ואכפתיות - לא מישהי "רעה".
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 12 במאי 2003
חתול סקרן כתב/ה:
דמה מה שאני אישית הייתי רוצה זה להכיר מישהי שנהנית ממשחקי שליטנה ולזרום איתה משם לקשר ארוך טווח אם האבה ואכפתיות - לא מישהי "רעה".

משהי רעה היא לאו דוקא רעה,במובן הרע של המילה...icon_smile.gif
guy
guy
guy • 12 במאי 2003
דנה היקרה, וכל השאר
אני אישית יודע שמה שאני באמת רוצה זה להעריץ את האשה שלה אני שייך במלוא מובן המילה. זה לא תלוי רק בי, למעשה זה תלוי בעיקר באשה. נכון, נשים רעות קשוחות והחלטיות מעוררות הערצה כמעט תמיד, אך אשה יכולה להיות גם רכה שברירית ועדינה ובאותו הזמן לעורר הערצה חסרת גבולות. מנסיוני אני יכול לספר שנשים שהיו רעות אליי ועוררו את הערצתי איבדו אותה כאשר הפסיקו להיות רעות, וזה אך ורק בגלל מה שאת אמרת - הן לא היו אמיתיות, וכאשר התעייפו מהעמדת הפנים הן נהיו תלותיות ועלובות. לדעתי בכדי להיות מלכה "טובה" האשה צריכה להיות בטוחה בעצמה, וברצון שלי לרצות אותה. היא צריכה להבין שבתוקף המעמדות שלנו תפקידי לשרת אותה ולהעריץ אותה, ותפקידה הוא להינות ולנצל את הערצתי (במובן בחיובי כמובן...) אז הרוע כמו גם הרכות יוצאים מהלב - מלבה של מלכה, בלי העמדת פנים, בלי זיופים. ולא נותר לו לגבר דבר חוץ מאשר להשתומם מולה ולהעריץ אותה.
אין חוקים פרט לאלה שמחליטה עליהם האשה השולטת, ואף אחד לא אמר שלשלוט זה קל....
icon_wink.gif
Neo
Neo
לפני 20 שנים • 3 ביוני 2003
Neo • 3 ביוני 2003
יפה אמרת גיא,
מלכה צריכה להיות מי שהיא טיבעית שהרי אם היא משנה את עצמה בשביל הסאב, הרי שבעצם הגבר הופך להיות זה ששולט זה שעושים דברים בשביל לרצות אותו וזאת לא ניראה לי המטרה שלנו בפורום הזה icon_smile.gif
למרות שאם יותר לי להיתחנף , אני לא מסכים עם קונטרולר שאומר שדנה לא מגובשת על עצמה.
אני חושב שדווקא היא אחת שכן מגובשת על עצמה וכן יכולה לשלוט גם בלי השוט.
Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 3 ביוני 2003
Lolita​(שולטת) • 3 ביוני 2003
mad יקר -
דעתי היא , שמי שחושב שהוא תמיד יודע הכול (אתה לצורך העניין),
מי שחושב שהרצון לחקור , לדעת ולהבין
הוא סוג של חולשה ,
הוא זה שחי באשליה מסוכנת של שליטה.
אני בספק אם דנה חיפשה עצה
ההפך הוא הנכון
זהו סוג של שרות.
לידיעתך , פורום הוא מעיין במה
העובדה שנושא זה עלה כאן אינה נובעת מחוסר ידע ,
אלא מתוך רצון מבורך לחלוק וליידע.
הבוגר
לפני 20 שנים • 21 ביוני 2003
הבוגר • 21 ביוני 2003
אני אוהב את מלכתי ואוהב להיות עם מלכתי כמו שהיא רוצה להיות.
הרי אני שייך לה רכוש שלה,והזכות שנפלה בחיקי היא לשרת אותה.
הנאתי היא הנאת המלכה,ללא הנאתה אין לי הנאה.
Demi
לפני 20 שנים • 21 ביוני 2003
Demi • 21 ביוני 2003
דנה שאלת שאלה מעולה אני אגיד את דעתי דעתי בלבד.
קודם כל היא ידידה שלי, או חברה שלי, משהו כזה , קשר טוב בין אנשים סאבית דומית או מה שזה לא יהיה.
אם יש את זה אז אפשר להכנס לסשן, בסשן היא כל דבר שבא לה להיות כולל הכל ואם היא דומית אז היא תדע לזרום עם הסשן ולקחת את הסשן לאן שהיא רוצה.
נגמר הסשן חוזרים להיות בני אדם רגילים, בלי קטעים בלי משחקים בלי דאווין הוראות ושטויות.
זאת לדעתי היא הדרך היחידה בה בני אדם יכולים להיות בכזאת מערכת יחסים בין אם הם סתם יזיזים שעושים גם סשנים ובין אם הם חברים לחיים בעל ואישה או כל דבר אחר.

שליטה לא חייבת להיות רק ערום על 4 קשור ומוצלף, זה יכול כל להיות סתם ללכת לפאב ולעשות "משהו" נגיד "פומבי", זה יכול להיות כל דבר שבא, כל אילתור כל ואריאציה ולא כולם צריכים להתחבר עם הכל, כל אחד וכוס התה שלו.
אבל חייבים לשים גבולות בין "שליטה" לבין החיים עצמם.
osalivan​(נשלט)
לפני 20 שנים • 22 ביוני 2003

לא הרוע כמו הבטחון

osalivan​(נשלט) • 22 ביוני 2003
אינני מחפש רוע ואכזריות במלכה שלי, אלא שליטה ובטחון עצמי.
אמנם מלכה עם נוכחות חזקה תקבל את כניעתי המוחלטת הרבה יותר בקלות, אך אכזריות ורוע יכולים דווקא ליצור התנגדות - למשוך אותי מהר יותר אל מילת הבטחון.
מצד שני מלכה שהיא "שברירית" יותר, שתפעיל את קסמיה הנשיים יחד עם בטחון עצמי, תוכל לשעבד אותי ולמתוח את גבולותי הרבה יותר.
marik​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 ביולי 2003
marik​(שולט) • 11 ביולי 2003
אני מחפשמ שליטה מינית ממלכה וגם שתראה לי איל היא משפילה שפחות ועבדים שלה
מול עיני
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 11 ביולי 2003
slave for ever​(נשלט) • 11 ביולי 2003
שתדע לגוון: שתהיה טובה, אכפתית ומבינה מתי שהעבד שרוי במצב של מצוקה ועם זאת, כאשר יש צורך להיות קשוחה ולהעניש.

בקיצור דומה באישיותה לשוקו.

מה שמזכיר לי שוקו קבלי icon_chickkiss.gif