בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה אתם באמת רוצים?

aftercake​(נשלט)
לפני 20 שנים • 13 ביולי 2003
aftercake​(נשלט) • 13 ביולי 2003
מצד אחד, אני מאד מסכים עם כלובי ברמה העקרונית: בפנטיזה, באמת אני רוצה מלכה אכזרית, קשוחה וקרה, אבל כמדובר ביחסים ארוכי טווח עם המלכה, אי אפשר להיות עם מישהי שרק רעה ומזלזלת בך כל הזמן, וצריך גם את הצד הרך (זה גם כבר קרה לי בעבר: מלכה שהיתה קרה ומזלזת כל הזמן, אמנם חירמנה אותי בטירוף בהתחלה, אבל די מהר זה מיצה את עצמו).
מצד שני, ברמה הפרקטית, קשה לי גם עם ההיפך: כל החברות הוניליות שלי היו שקטות ועדינות, ולא הייתי מסוגל בכלל לדמיין אותן בסשן, או להימשך לסשן איתן.
ככה שאצלי ההפרדה בעייתית - מצד אחד, אני לא רוצה מלכה רעה כל הזמן, מצד שני, מלכה עדינה ונשברת הורסת לי את הפנטזיה. כנראה, בעצם, שאני הבעייתי, ובגלל זה אני לא עבד לחלוטין. icon_rolleyes.gif
חצי אדון
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
חצי אדון • 1 באוג׳ 2003
"לכן עלה בדעתי לשאול אתכם העבדים, מה באמת אתם מחפשים? האם זה באמת מה שרובנו חושבות שאתם מחפשים? או שאולי זו ההזדמנות לשבור כאן כמה סטיגמות

את מבינה-ביקשת לך והם... חכמים.

מעתה אמרי - איתי - היה אתה ואל תתחכם.

או -

אל תלך אחרי - כי אולי לא אדע להוביל - אל תלך לפני - כי אולי לא אלך אחריך
פשוט לך לצידי -והיה ידידי.
Tame
Tame • 1 באוג׳ 2003
היו כאן המון תגובות טובות ואחרי שקראתי את כולן שמתי לב שהרוב גם נאמר, אולם הייתי רוצה להביא את התיחסותי האישית לעניין ואולי בכך להוסיף משהו לשלמות התשובה המשותפת שהתקבלה.

בעיני ה"רוע" או "טוב הלב" של הגבירה ובכלל לא משחקים תפקיד.. אף לא הקטן ביותר
אלו מושגים יחסיים לגמרי עם הרבה איזורים אפורים ביניהם...
מה שמושך אותי ביחסי השליטה היא לא העובדה שאני נמצא עם מישהי רעה שכל מטרתה בחיים זה להרע לי... מה שמושך אותי זה יותר ה"אנוכיות" של המלכה.. אם יש בה יצרים סאדיסטיים זה אומר שהיא תהנה להכאיב לי (דבר שיכול להיחשב לרע) וזה בסדר, אם יש לה סופר-אגו והיא נהינית שסוגדים לה כאל אלה זה גם בסדר.. גם היא אוהבת להשפיל את הסוגדים לה (שגם נחשב לדבר רע) זה בסדר.. כל עוד זה מספק אותה...

הדבר פועל גם הפוך.. גם הפגנת רגשות חיוביים, חיבוקים וחיזוק הדדי עושים לה את זה - זה בסדר גמור..וכו'

הנקודה שלי היא שמעצם סיפוק המלכה ל"טוב" או ל"רע" מתקבל הסיפוק העצמי.
זה לא בהכרח ביטול עצמי, הייתי מגדיר את זה יותר כאובייקטיזציה (אם קיימת מילה כזו) משמע להפוך לחפץ המשמש את המלכה לסיפוקה העצמי בכל דרך אפשרית... זה לא אומר שהרצון שלי מתבטל אלא אומר שלא תמיד מתחשבים בו - וזה לרוב גם מה שמושך בשליטה מנטאלית...

משמעות האילוף היא לגרום ליצור להתעלות מעבר לרצון העצמי שלו ולשרת רצון אחר.
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 1 באוג׳ 2003
היי דנה,

לכל אחד יש הפנטזיה שלו, ואף אחת לא פסולה. יש כאלה שרוצים להשלט כל הזמן ולהרגיש נחותים וכו, יש כאלה שרוצים את זה רק בסשן. יש כאלה שהם משרתים ומעריצים ויש כאלה שענינם הוא בכאב בלבד (כמו גם כאלה שמעונינים בשליטה מנטלית בלבד). יש כאלה שמחפשים מלכה לסשנים בלבד ויש כאלה שרואים בזה דרך חיים ושואפים ל- 24/7.

לכן השאלה שלך היא חשובה אבל כוללנית מידי ולכן גם התשובות המגוונות. כמו כן, סוג התשובה תלוי בשעה ביום, או במצב חרמנותו של הגבר. כשהזכר נמצא במצב חרמנות גבוה הוא יענה לשאלתך לא מהראש אלא ממקום אחר, לכן יש לוודא שהבחור גמר ואז אולי תקבלי את התשובה האמיתית. (:

כרגע אני נמצא במצב לא מחורמן בעליל לכן אני יכול לתת לך תשובה רציונלית מה אני מעדיף:
אני מעדיף אישה, בן/ת אדם, בת זוג , חברה , חכמה, אינטליגנטית, עדינה (בד"כ), פשוט כמו שזה נשמע, עם קינקיות שנוכל לממש את הפנטזיות שלנו בנוסף אבל לא כעיקר. בקיצור ונילה ב- 90% מהזמן ו- 10% אכזרית שחבל על הזמן !! icon_wink.gif