סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

משחקי חניקה אירוטים- "יס" דוקו

המלט
לפני 17 שנים • 3 בספט׳ 2006
המלט • 3 בספט׳ 2006
Queencie כתב/ה:
טוב, סקרנותי המדעית התעוררה, חיפשתי ומצאתי:

Some people assume, having heard that male victims of hanging ejaculate spontaneously in their final moments, that there is a direct connection between breath restriction and sexual response. The assumption is mistaken, however: modern judicial hanging causes death not by strangulation but by snapping the spinal cord, and it is the resulting trauma to the nerves that produces the ejaculation. Nonetheless, the command to a bottom that they will not get their oxygen supply back until they come is often remarkably efficacious in producing a rapid orgasm.

בתרגום מתמצת - לא הפסקת החמצן או החניקה היא שגורמת לאורגזמה, אלא טראומת ניתוק העצבים בעת התלייה.....

והמאמר המלא:
http://public.diversity.org.uk/deviant/bfbreath.htm

ציטוט: Nonetheless, the command to a bottom that they will not get their oxygen supply back until they come is often remarkably efficacious in producing a rapid orgasm.

איזה ניסוח מוזר...

אז הסיכום הוא שבתליה אין קשר בין החניקה לזיקפה+גמירה, ושלא ברור למה בכל זאת
חניקה מעוררת כזה ריגוש מיני.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 3 בספט׳ 2006
לא הייתי מתייחסת לזה כאל ריגוש מיני, גם אם יש זקפה או שפיכה. התאור (משפט אחד לפני הסיום המוזר), מתיחס לתגובה בלתי רצונית, ספונטנית....

מזכיר לי משהו מתחילת הסרט "העולם על פי גארפ".... icon_rolleyes.gif

זה בהחלט לא מסביר את הריגוש המיני הממשי שמתקיים בעת אפוקסיה.
לשייך את זה לשליטה מנטלית נראה לי מופרך בפרט שהריגוש הזה קיים גם באפוקסיה עצמית לצרכי ריגוש מיני.
דופאמין

זקפה במצבי הכרה גבוליים

דופאמין • 3 בספט׳ 2006
כששמעתי על התופעה של זקפה אצל אנשים שנתלו למוות, ההסבר היה שזה מעין מנגנון ביולוגי פרימטיבי של ניסיון אחרון להפיץ את הזרע לפני המוות. אני לא זוכר ממי שמעתי ומה הייתה מהימנותו, אבל זה הסבר מעניין.
יש אגב דוגמאות נוספות למצבים בהם יש זקפה בהקשרים לא מיניים לכאורה. כבר הוזכר החולה ה"זקור" ללא הכרה מפורסט גאמפ. דוגמה נפוצה בהרבה קיימת אצל כל הגברים: חלום, גם לא מיני, מלווה בזקפה. כל בחור שהתעורר באמצע חלום וניסה ללכת להשתין יכול לדווח על כך (יש מישהו שזה לא קרה לו?). אפילו אצל ילדים. אני לא זוכר או לא מכיר את התאוריות שמנסות להסביר זאת, אבל מן הסתם פרויד חגג על העניין הזה, ובטח הכניס לשם את הערגה לשד של האם והקנאה לפין האב (יש משהו שהוא לא קשר לכך?).

לגבי הריגוש המיני מן החניקה, גם לדעתי מדובר בהתרגשות ממצב סכנה ומהעצמה של תחושת חוסר האונים, וכבר הוזכרו החומרים הכימיים השונים המופרשים במוח ובדם במצבי סטרס (אנדרנלין ושות'). יש בכך דמיון להנאה מסרטי אימה, רכבת הרים, ספורט אקסטרים, קפיצת בנג'י, רולטה רוסית, והקצנה של משחקי הכאב וההתעללות בבדס"מ.

כפי שהוזכר בהתייחסויות קודמות, חשוב להבחין בין חניקה באמצעות חסימת נתיבי האוויר לבין לחץ על הצוואר. במקרה השני יש חסימה חלקית או מלאה של כלי הדם. בעוד שניתן לעצור נשימה למשך כדקה עם סיכון נמוך, הפרעה בזרימת הדם למוח יכולה לגרום לנזק מוחי מיידי, או לנזק מורכב מסוג שבץ בעקבות יצירת תסחיפים.

לי אישית הנושא נשמע מסקרן ומעורר. עם זאת, לא יצא לי להתנסות בכך, ואינני יודע אם אחליט מתישהו שזה שווה את הסיכון. נראה לי שעם שילוב של הפתעה ובניית מתח ניתן ליצור את האפקט הרצוי באמצעות עצירות נשימה ידניות וקצרות עם סיכון מזערי, מבלי להשתמש באביזרים וללכת על הגבול.
נאיבית
נאיבית • 3 בספט׳ 2006
אם אתם מזכירים את רכבת ההרים וסרטי האימה האפקט של פחד לא חייב בכלל להיות אמיתי.
משחק אמיתי של חניקה מנוגד למה שאני מסכימה ואני מאוד נגד אבל יש גרסה לייט.
לדעתי היא פחות מסוכנת מכל שאר הדברים שעושים בבדסמ.
יד על הגרון שמלטפת ועוצרת לשניה, בלי לחסום אויר ובלי לחיצה, יכולה להשיג אפקט של רכבת הרים בלי הסיכון.
מספיק שלרגע פוחדים ממה שיקרה הלאה.
מניסיון מרגישים את האדרנלין.
אחרי שפעם הוא ניסה עלי ניסיתי גם עליו.
הייתי מעולה ולדעתי הגירסה הזאת כמעט לא מסוכנת אם נוקטים כמה אמצעי זהירות.
בכלל לא מונעים את האוויר והיד על הצוואר מספיקה אם יודעים לבנות את המתח קודם.
המתח הוא הcatch בכל הסיפור כי מצד אחד בונים מתח ומצד שני אסור להבהיל יותר מידי.
שוגי​(מתחלף)

לתלות או סתם לקשור- זו השאלה.

שוגי​(מתחלף) • 3 בספט׳ 2006
כחולית כתב/ה:
תיארתי לעצמי
icon_smile.gif
כשלמדתי קצת על פתולוגיה במכללה, הבנתי שברגע שחוסמים דם או חמצן, אז יש מתח בשרירים ומן הסתם הדם זורם למטה ואז (מסיקה מכך) יש זקפה, ו זה אפילו גם גורם לרפלקס ריקון האשכים, אורגזמה של ממש ... icon_redface.gif

icon_biggrin.gif

כשאת מעשנת- אין לך אספקת חמצן למוח.
אם את נמנית בקרב המעשנים וודאי את יודעת את הההנאה שבכך.
כשעושים פעילות גופנית מואצת(מה שאני לא עושה בד"כ) ישנם אנדורפינים שמביאים תענוג.

לגבי חניקות כבדס"מ למתקדמים:
גבולות נקבעים ע"י אחרים.
מחובתך ההתפתחותית - לחצות אותם ולקבוע רף חדש.
ניהול סיכונים וידע רפואי בסיסי יסייעו בגבול חדש זה.

חניקה עושים באהבה,
ועם גבול,
או לא מסתכנים כלל.
המלט
המלט • 3 בספט׳ 2006
Queencie כתב/ה:
לא הייתי מתייחסת לזה כאל ריגוש מיני, גם אם יש זקפה או שפיכה. התאור (משפט אחד לפני הסיום המוזר), מתיחס לתגובה בלתי רצונית, ספונטנית....

מזכיר לי משהו מתחילת הסרט "העולם על פי גארפ".... icon_rolleyes.gif

זה בהחלט לא מסביר את הריגוש המיני הממשי שמתקיים בעת אפוקסיה.
לשייך את זה לשליטה מנטלית נראה לי מופרך בפרט שהריגוש הזה קיים גם באפוקסיה עצמית לצרכי ריגוש מיני.

לא לא -- כשכתבתי ריגוש מיני -- התכוונתי לאותם משחקי חניקה בבדסמ -- ולא לדברים
שתלויים ועומדים icon_smile.gif -- שם ברור לי שאין ריגוש מיני.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 3 בספט׳ 2006
במקום האימרה:
"מה שתלוי מתייבש או נופל"
אמור מעתה -
"מה שתלוי מזדקף וגומר" icon_lol.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 3 בספט׳ 2006
אגב, נכנסתי לפה כי רציתי לספר שהרגע ראיתי ב"עיר החטאים" באגו (מומלץ, יש שם הרבה דברים סוטים icon_surprised.gif ), מיטה שעליה הגבר שוכב, שמים את הראש שלו במין קופסה עם חור עגול למעלה, כשמסביבו הוא מרופד ונועלים. האישה, שהיא כוכבת פורנו, קודם חנקה אותו קצת עם אצבעות על הפה והאף (כמה שניות), אחר כך עם החזה שהיא מעכה אותו על הפה שלה ובסוף היא ישבה לו על הפנים, כשהיא מתמקמת בנוחיות על ה"כיסא" הזה שעל הראש שלו (וואלה הרבה יורת טוב מפייס סיטינג רגיל, כל אחת צריכה אחד כזה!) והוא בינתיים מלקק אותה. ברגע שהאו מרגיש שקשה לו קצת יותר מידי לנשום, הוא מסמן עם היד, שמעו זו אחלה שיטה להיחנק בה בלי להסתכן...
icon_biggrin.gif
Tmm
Tmm
לפני 17 שנים • 5 בספט׳ 2006
Tmm • 5 בספט׳ 2006
המלט כתב/ה:
Queencie כתב/ה:
טוב, סקרנותי המדעית התעוררה, חיפשתי ומצאתי:

Some people assume, having heard that male victims of hanging ejaculate spontaneously in their final moments, that there is a direct connection between breath restriction and sexual response. The assumption is mistaken, however: modern judicial hanging causes death not by strangulation but by snapping the spinal cord, and it is the resulting trauma to the nerves that produces the ejaculation. Nonetheless, the command to a bottom that they will not get their oxygen supply back until they come is often remarkably efficacious in producing a rapid orgasm.

בתרגום מתמצת - לא הפסקת החמצן או החניקה היא שגורמת לאורגזמה, אלא טראומת ניתוק העצבים בעת התלייה.....

והמאמר המלא:
http://public.diversity.org.uk/deviant/bfbreath.htm

ציטוט: Nonetheless, the command to a bottom that they will not get their oxygen supply back until they come is often remarkably efficacious in producing a rapid orgasm.

איזה ניסוח מוזר...

אז הסיכום הוא שבתליה אין קשר בין החניקה לזיקפה+גמירה, ושלא ברור למה בכל זאת
חניקה מעוררת כזה ריגוש מיני.

אני קראתי איפשהו,
שהחלק במוח שאחראי על הכאב, נמצא קרוב לחלק שאחראי על ההנאה ותחושות מספקות ו"כיפיות".. והתאוריה, לפי המאמר ההוא, היא שאנשים שנהנים מכאב נהנים כנראה בגלל הקרבה הזו.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 10 בספט׳ 2006

Re: הם רוצים להגיע לאיבוד הכרה

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 בספט׳ 2006
הוא כתב/ה:
זה לא אומר שזה מה שאת רוצה או מחליטה
לכל דבר יש מחיר

האם מחיר של מוות, נזק מוחי או הרשעה פלילית הם מחירים המקובלים עליך?

האם ברור לך ההבדל בין הסיכון בחניקה, שעלול להתפתח תוך שניות ממשחק להחיאה, לבין פעילויות אחרות (כול קפיצת בייס) שיש בהן מדרון מתון יותר מהמצוק הפתאומי שנפער בן רגע לרגליך בחניקה?