צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטלית

אושה{אוש}
לפני 17 שנים • 25 בספט׳ 2006

לצ'יטה

אושה{אוש} • 25 בספט׳ 2006
טוב, למדתי משהו.
סופסוף מישהו נותן לי דוגמאות מובנות!

תודה icon_smile.gif
אלפינה
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2006
אלפינה • 26 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
כתבתי עכשיו סיפור סשן נוסף, כדי להמחיש יותר בקיצור.

סשן מסנג'ר מנטאלי אכזרי בקטנה
מסנגר, מצלמה חד כיוונית.
תתפשטי. כן אדוני.
תזיזי את הכיסא, תכווני את המצלמה לכיוון הרצפה שאראה את כולך כשתשבי על הריצפה על הברכיים. כן אדוני.
את מצליחה לקרוא מה שאני כותב ? תעשי עם הראש. מהנהנת עם הראש בהכנעה.
5 דקות דממה. כל כמה שניות מרימה עיניה למסך, לראות אם כתבתי משהו.
תגעי בעצמך..... עכשיו בכוס..... אסור לך לגמור, מבינה ? הינהון.
5 דקות דממה.
את קרובה ? מהנהנת בהכנעה.
אני אספור עד 10. רק ב- 10 מותר לך לגמור. ברור ? הינהון.
1 2 3 4 5 6 7 8 9
טוב. עכשיו נעצור. תתלבשי. ממשיכים עוד שעה וחצי, ב- 8 וחצי. ברור ?
מבט של פליאה, מתחלף לתהדמה, לכעס, 10 שניות השתהות, ואז להשלמה. מוציאה את היד מהכוס, ומהנהנת בהכנעה.
.
.
.
8:30
קריאה ממנה במסנגר, אני מוכנה בזמן אדוני.
8:40
מזמין למצלמה. היא מאשרת.
היא ערומה.
תחזרי לאיפה שהפסקנו. כן אדוני.
תגעי בעצמך. מהנהנת. בכוס. מהנהנת. אסור לך לגמור בלי אישור. מהנהנת.
5 דקות דממה.
1 2 3 4 5 6 7 8
את רוצה שאמשיך ? כן אדוני, מבט מתחנן.
9
מבט מתחנן.
טוב רגע. עוד לא. מבט מתייסר. מהנהנת בהכנעה.
עכשיו, אני אספור עד 3 ואז אגיד לך את המספר שאת כל כך מחכה לו. מהנהנת בהכנעה לגמרי.
את רוצה לגמור כבר ? מהנהנת בתחינה אילמת.
1 2 3, 10.
היא גמרה.

היתה לא הרגשה לא נוחה כשקראתי.
כמעט הרגשה של תיאור של אדם שמתעלל באדם שני.
היתה לי הרגשה שאחרי יום או יומיים האישה הזאת תרגיש שעברה התעללות אבל אולי זו רק ההרגשה שלי כשקראתי.
אני לא יודעת אם האישה הזאת הכירה את האדם שאמר לה להתפשט ברשת ולשלוח לו צילומים של איבריה האינטימיים ואיך היא מאוננת.
אם המצלמה היתה חד כיוונית והיא לא ראתה את האדם הזר והסכימה האדם השני ניצל את הנואשות שלה בקשר ואת הרצון שלה לרצות אותו ואם לא היה המשך לחשיפה שלה היה רצוי לשאול אותה אם היא לא הרגישה אחרי כמה זמן שעברה התעללות.
התאור של האדם השני שאומר לאישה להתפשט ולאונן ולשלוח לו צילומים כשהמצלמה חד כיוונית, הולך לעסקיו, חוזר, כותב כמה שורות ומבקש כל הזמן לשלוח לו את הצילומים הזכיר לי שיכול להיות גם ילד בן 14 בהפסקות מהשיעורים שיבקש מהאישה לשים גזר גמדי או לאונן ובכל הפסקה יחזור ויבקש לשלוח לו ברשת את הצילומים שלה מאוננת.

אחרי זמן כשהאישה תראה שלא נוצר קשר אחרי הנואשות שלה לרצות וליצור קשר אני חושבת שהיא תרגיש שחוותה התעללות ולא שליטה מנטלית.
אני הרגשתי שקראתי תאור של התעללות.
Aiko​(נשלטת){Jake}
Aiko​(נשלטת){Jake} • 26 בספט׳ 2006
לאלפינה - זה עניין של הקשר. יכול להיות שהם היו זרים מוחלטים, כפי שהרגשת. בעיני הם יכלו באותה מידה להיות גם זוג אוהב שנמצא יחד מזה חודשים. אולי הם חיים בדירות נפרדות ונפגשים לעיתים קרובות ככל האפשר. כשלא מזדמן להם להיפגש הם מדברים בטלפון, מתכתבים במסנג'ר, משחקים משחקי שליטה מרחוק מול מצלמת אינטרנט. למה לא?

נכון, סיטואציה כזו יכולה בהחלט להתרחש בין גבר זר לבין, למשל, ילדה בת 18 שכרגע זה נראה לה נורא נחמד, ואילו בעוד יומיים תעכל בבהלה את העובדה שהיא התערטלה ואוננה לנגד עיניו של אדם שלא ידוע לה דבר וחצי דבר על זהותו או מניעיו.
אבל היא יכלה להתרחש גם באלף הקשרים אחרים. אני סקרנית לדעת מדוע הקונוטציה הטבעית שלך הייתה דווקא לאופציה הגרועה מכולן?
אלפינה
אלפינה • 26 בספט׳ 2006
Aiko כתב/ה:
לאלפינה - זה עניין של הקשר. יכול להיות שהם היו זרים מוחלטים, כפי שהרגשת. בעיני הם יכלו באותה מידה להיות גם זוג אוהב שנמצא יחד מזה חודשים. אולי הם חיים בדירות נפרדות ונפגשים לעיתים קרובות ככל האפשר. כשלא מזדמן להם להיפגש הם מדברים בטלפון, מתכתבים במסנג'ר, משחקים משחקי שליטה מרחוק מול מצלמת אינטרנט. למה לא?

נכון, סיטואציה כזו יכולה בהחלט להתרחש בין גבר זר לבין, למשל, ילדה בת 18 שכרגע זה נראה לה נורא נחמד, ואילו בעוד יומיים תעכל בבהלה את העובדה שהיא התערטלה ואוננה לנגד עיניו של אדם שלא ידוע לה דבר וחצי דבר על זהותו או מניעיו.
אבל היא יכלה להתרחש גם באלף הקשרים אחרים. אני סקרנית לדעת מדוע הקונוטציה הטבעית שלך הייתה דווקא לאופציה הגרועה מכולן?

הוא הדגיש כל הסיפור שזאת לא בת הזוג הקבועה שלו והמצלמה היא חד כיוונית.
הוא סיפר שהוא כתב כמה שורות באינטרנט והלך.
לדעתי לפי כל התאורים בסיפור ברור שזאת לא בת הזוג הקבועה שלו.
לא חשבתי על האפשרות שהיא ילדה בת 18 ששולחת צילומי ערום שלה מאוננת לאדם זר.
אני חושבת שאף אדם לא יתגאה שגרם לילדה בת 18 לשלוח צילומי ערום שלה מאוננת ויכתוב שהוא שולט מנטלי ולכן אני בטוחה שהיא לא ילדה צעירה אבל בשיטה הזאת יכולים לבקש גם מילדות צעירות לאונן ברשת.
מזהירים בבתי הספר לא לשלוח צילומי ערום ברשת אבל יש ילדות שלא שומעות לאזהרות.
את הרגשת מהסיפור שזאת בת הזוג הקבועה שלו?
ורטיגו
ורטיגו • 26 בספט׳ 2006
הוא הדגיש כל הסיפור שזאת לא בת הזוג הקבועה שלו והמצלמה היא חד כיוונית.
הוא סיפר שהוא כתב כמה שורות באינטרנט והלך.
לדעתי לפי כל התאורים בסיפור ברור שזאת לא בת הזוג הקבועה שלו.
לא חשבתי על האפשרות שהיא ילדה בת 18 ששולחת צילומי ערום שלה מאוננת לאדם זר.
אני חושבת שאף אדם לא יתגאה שגרם לילדה בת 18 לשלוח צילומי ערום שלה מאוננת ויכתוב שהוא שולט מנטלי ולכן אני בטוחה שהיא לא ילדה צעירה אבל בשיטה הזאת יכולים לבקש גם מילדות צעירות לאונן ברשת.
מזהירים בבתי הספר לא לשלוח צילומי ערום ברשת אבל יש ילדות שלא שומעות לאזהרות.
את הרגשת מהסיפור שזאת בת הזוג הקבועה שלו?[/quote
]

לא הבנתי איפה ההדגשה.
אולי זו פרשנות שלך לאור התחושות שהתעוררו בך כשקראת את התאור?

יתכן וזו היתה בת הזוג שלו, יתכן גם שהקשר היה של שולט נשלט ותו לא ויתכן גם שהם לא מכירים כלל. ואז "המשחק" הזה עלול להיות מסוכן עבורה.
ההתעללות שהיא עברה שם, היא התעללות חיובית בעיניי ואף מבורכת.
סה"כ בתאור שצ'יטה כתב הוא תאר שליטה באורגזמה של אותה אחת, ונראה לי שאם היא לא היתה נהנית מהמשחק, היא לא היתה חוזרת לסיים אותו. ובטח שלא מצליחה לגמור.
אלפינה
אלפינה • 26 בספט׳ 2006
אני כותבת מנקודת המבט שלי כקוראת.
לי הסיפור הרגיש כקשר חד סיטרי של גבר שמבקש מאישה לשלוח לו ברשת צילומים שלה מאוננת ולא קשר בין בני זוג שמשחקים משחקי שליטה.
ההרגשה האישית שלי שאחרי שעובר זמן אישה שעברה את החוויה יכולה להרגיש שהתעללו בה.
ורטיגו כתב/ה:

יתכן וזו היתה בת הזוג שלו, יתכן גם שהקשר היה של שולט נשלט ותו לא ויתכן גם שהם לא מכירים כלל. ואז "המשחק" הזה עלול להיות מסוכן עבורה.
ההתעללות שהיא עברה שם, היא התעללות חיובית בעיניי ואף מבורכת.
סה"כ בתאור שצ'יטה כתב הוא תאר שליטה באורגזמה של אותה אחת, ונראה לי שאם היא לא היתה נהנית מהמשחק, היא לא היתה חוזרת לסיים אותו. ובטח שלא מצליחה לגמור.

אני לא חושבת שיכולה להיות התעללות חיובית ואף מבורכת.
אני חושבת שיש מקרים שבזמן הארוע האישה גומרת ומסכימה להוראות אבל אחרי כמה זמן היא מרגישה שעברה התעללות ויכולה לספר לאנשים אחרים שעברה התעללות, למרות שלא התנגדה והסכימה להוראות.
הרגשתי לא נוח לקרוא סיפור על גבר שסוגר את המצלמה בעצמו אבל כל כמה זמן כותב כמה שורות באינטרנט ומבקש מאישה לשלוח לו ברשת צילומי ערום שלה מאוננת.
אם זאת היתה בת הזוג הקבועה שלו ההרגשה היתה שונה אבל מדוע להשאיר את המצלמה חד כיוונית ולהדגיש שהיא חד כיוונית?
בת הזוג מכירה את בן הזוג שלה.
כשמדגישים שהמצלמה חד כיוונית אומרים שהאדם השני לא מכיר את האדם הראשון.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שלישי ספט' 26, 2006 3:32 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
Aiko​(נשלטת){Jake}
גם אני לא מצאתי את ההדגשה. ובנוגע לשאלתך, אלפינה - לא, לא הרגשתי בהכרח שזו זוגתו הקבועה. למעשה, כיוון שמדובר בקטע קצרצר ומנותק, בקטע שכולו שליטה ודיסטאנס ללא הקדמות וללא סיכומים, זו יכלה להיות כל סיטואציה שהיא. העלתי את האפשרות שהם זוג שמשחק משחקי שליטה מרחוק כיוון שאני בהחלט יכולה לראות את עצמי עושה משהו כזה. העלתי את האפשרות שמדובר בילדה בת 18 שתעכל את משמעות מעשיה יומיים לאחר מכן, כיוון שאני יודעת שדברים כאלה קרו, ואני מניחה שהם עוד יקרו בעתיד. למעשה, כיוון שמטרתו המוצהרת של הסיפור הייתה להדגים שליטה מנטאלית, אני מבינה מדוע הוא נכתב ללא הקשר. אין בכך צורך.

כל מה שאת מפרשת כסימנים לעובדה שמדובר בשני זרים ובדינמיקה של התעללות - המצלמה החד כיוונית, העובדה שהדום קם באמצע והלך לעסוק בענייניו - הם בעיני רק טריקים בסיסיים למדי של סשן. הם נועדו לייצר דיסטאנס, לעורר תחושה של השפלה, של חשיפה, של ציפייה ושל תסכול - מרכיבי סשן מקובלים כל הדעות icon_smile.gif
Aiko​(נשלטת){Jake}
אלפינה כתב/ה:
הרגשתי לא נוח לקרוא סיפור על גבר שסוגר את המצלמה בעצמו אבל כל כמה זמן כותב כמה שורות באינטרנט ומבקש מאישה לשלוח לו ברשת צילומי ערום שלה מאוננת.
אם זאת היתה בת הזוג הקבועה שלו ההרגשה היתה שונה אבל מדוע להשאיר את המצלמה חד כיוונית ולהדגיש שהיא חד כיוונית?
בת הזוג מכירה את בן הזוג שלה.
כשמדגישים שהמצלמה חד כיוונית אומרים שהאדם השני לא מכיר את האדם הראשון.

כאמור, המצלמה החד כיוונית היא "טריק" מקובל. ניתן להשוות אותה במידה מסוימת לכיסוי עיניים; שני האמצעים נועדו לגרום לנשלטת לחוש חשופה ולעורר בה אי נוחות על ידי העמדתה במצב בו היא ניצפית בידי השולט, אבל אינה מסוגלת לראות אותו. ייתכן שאת תחווי זאת אחרת, אולם דומני שבעיני סאביות רבות המבוכה וחוסר האונים שנגרמים במצב כזה הם דווקא בעלי אופי חיובי ואירוטי.
אלפינה
אלפינה • 26 בספט׳ 2006
Aiko כתב/ה:
גם אני לא מצאתי את ההדגשה. ובנוגע לשאלתך, אלפינה - לא, לא הרגשתי בהכרח שזו זוגתו הקבועה. למעשה, כיוון שמדובר בקטע קצרצר ומנותק, בקטע שכולו שליטה ודיסטאנס ללא הקדמות וללא סיכומים, זו יכלה להיות כל סיטואציה שהיא. העלתי את האפשרות שהם זוג שמשחק משחקי שליטה מרחוק כיוון שאני בהחלט יכולה לראות את עצמי עושה משהו כזה. העלתי את האפשרות שמדובר בילדה בת 18 שתעכל את משמעות מעשיה יומיים לאחר מכן, כיוון שאני יודעת שדברים כאלה קרו, ואני מניחה שהם עוד יקרו בעתיד. למעשה, כיוון שמטרתו המוצהרת של הסיפור הייתה להדגים שליטה מנטאלית, אני מבינה מדוע הוא נכתב ללא הקשר. אין בכך צורך.

כל מה שאת מפרשת כסימנים לעובדה שמדובר בשני זרים ובדינמיקה של התעללות - המצלמה החד כיוונית, העובדה שהדום קם באמצע והלך לעסוק בענייניו - הם בעיני רק טריקים בסיסיים למדי של סשן. הם נועדו לייצר דיסטאנס, לעורר תחושה של השפלה, של חשיפה, של ציפייה ושל תסכול - מרכיבי סשן מקובלים כל הדעות icon_smile.gif

ההבדל הוא, כפי שאמרת, תלוי בהקשר.
בסיפור הזה יש, כפי שאמרת, מרכיבים של דיסטאנס, השפלה, ציפיה ותסכול ואם זה קשר בין בני זוג אני יכולה להבין. אם הארוע הזה נעשה בין אנשים שלא נמצאים בקשר קבוע אני חושבת שאחרי כמה זמן האישה תרגיש שעברה התעללות.
כפי שאמרת מטרתו המוצהרת של הסיפור היתה להדגים שליטה מנטלית והוא ללא הקשר.
הוא נכתב כסיפור אישי שתאר חוויה שהיתה.
כפי שגם את כתבת יש הרבה סיפורים על גברים שנוהגים בצורה הזאת ברשת האינטרנט ונשים שמסכימות. היו כמה סיפורים בעיתוני הערב כשהנשים התלוננו.
את בעצמך כתבת שהיו מקרים שילדות בנות 18 קלטו את משמעות מעשיהן יומיים אחר כך ואני הנחתי שאם התאור הוא של מקרה שהיה הוא לא מספר על ילדה בת 18 .
אישה יותר מבוגרת גם יכולה לקלוט את משמעות מעשיה יום או יומיים אחר כך ואפילו חודשים לאחר המקרה ולהרגיש שעברה התעללות.
אם הסשן לא נעשה בין בני זוג, שמכירים טוב האחד את השני, ההרגשה האישית שלי היא של התעללות.
אם זאת הסאבית הקבועה שלו המצלמה החד כיוונית יכולה להיות דומה לכיסוי עיניים.
כל ההקשר אחר.
במקרה כזה ההרגשה היא שהיה משחק שליטה מנטלית בין הדום והסאבית שלו.
huan
huan • 26 בספט׳ 2006
אלפינה קודם כל לא יכולתי שלא לשים לב לעובדה המאוד פשוטה שנרשמת היום לכלוב,אין לך פרופיל וזה השירשור היחיד בו בחרת להגיב כך שניכר בעיני שמדובר בישוב חשבונות מהסוג הגרוע ביותר-האנונימי.

את עושה זילות לכל מושג ההתעללות.
יש הבדל ענקי בין מישהו שמרגיש שעשה משהו מטופש,לא מרגיש עם זה טוב במיוחד ביום למחרת ושוכח מזה אחרי שבוע או הופך את זה לאנקדוטה ובין בן אדם שאשכרה נפגע מהתעללות והצלקות של אותו מקרה ישארו איתו לשנים רבות.גם אני עשיתי דברים שאחרי זה חשבתי "שיט איזה אידיוט הייתי ולמה לכל הרוחות עשיתי את זה" אבל לא עברתי התעללות..עשיתי משהו לא חכם במיוחד ושלא התאים לי במיוחד אבל בדיוק כמו אותה אישה לא עברתי התעללות!

"אם המצלמה היתה חד כיוונית והיא לא ראתה את האדם הזר והסכימה האדם השני ניצל את הנואשות שלה בקשר ואת הרצון שלה לרצות אותו"
האם את מבינה עד כמה ההבדל בין זה ובין הפעלת לחץ פסיכולוגי,מניפולציות,לחץ נפשי והתעללות פיזית גדול??!!

מה שאת עושה פוגע בכל אותם אנשים שכן עברו התעללות מהסיבה הפשוטה שאת משתמשת באותה מילה בכדי לתאר את מה שציטה עשה לבין מה שנעשה להם.
לכל היותר את יכולה להגיד במקרה הזה שלא מוצא חן בעיניך מה שציטה עשה אבל על תשתמשי במושג "התעללות"

אבל רוב הסיכויים שמה שאייקו ניסתה להסביר לך ומה שאני כתבתי יפול על אוזניים ערלות מהסיבה הפשוטה שמדובר בניק פיקיטיבי חסר פרופיל ופחדני שננפתח ככל הנראה רק כדי להגיב בשירשור הזה.