לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה מנטלית

צ'יטה​(שולט)
לפני 17 שנים • 26 בספט׳ 2006
צ'יטה​(שולט) • 26 בספט׳ 2006
מסכים לגמרי קווינסי.
הצלחת להסביר לדעתי, במקום שאני לא, מהי שליטה מנטאלית.
עדיין, יש שם עוצמה כל כך גדולה, בשליטה המנטאלית, שאני בתחושה, שהקורא שלא מכיר אותה, לא באמת יבין. לא חלילה מפאת חוסר החוכמה, אלא רק מפאת שצריך להיות חלק מזה.

אגב, קווינסי, האם לדעתך, ניתן לעשות סשן מנטאלי פומבי, בנו לימיטס למשל, ושהקהל יצליח לקבל את התחושה שם ?
צ'יטה​(שולט)
אדון ערן, מסכים לגמרי.
במיוחד על מה שאמרת על קווינסי.
מביט לרגע
מביט לרגע • 26 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
אגב, קווינסי, האם לדעתך, ניתן לעשות סשן מנטאלי פומבי, בנו לימיטס למשל, ושהקהל יצליח לקבל את התחושה שם ?

אם כבר הסכמת איתי אז אענה לך גם לזה....(ולא במקומה כמובן)
אני אישית לא יכול , אין שום סיכוי , להעביר את העוצמות לקהל , אפילו בחדר סגור שבו מעט מאד צופים. איך אוכל להעביר, למשל, את ההבעה בעיניים שאומרת המון לנשלטת - אך כלום לקהל ?
ובכלל בסשן מנטאלי אני חייב להיות ב-100% ריכוז וערנות , כל הזמן , וברגע שהריכוז שלי מוסט
ל- "לרצות" את הקהל , אני די בטוח שהסשן יתקע.
צ'יטה​(שולט)
אתה יודע, אדון ערן,
חשבתי רבות על לעשות סשן מנטאלי פומבי.
אפילו ניסיתי לקוות, שאצליח לגמרי להתרכז, מבלי שהקהל יסיח את דעתי. מניח שאולי אפילו אפשר להצליח שהסאבית תהייה שמה.
בוא נניח לרגע, שכל זה מתקיים.
נניח שיש ריכוז בקהל גם.

השאלה האם הקהל ירגיש את מה שמתחולל שם ?

האמת כשאני קורא את מה שכתבתי עתה, זה נשמע פלצני לעילה ולעילה. אבל וואללה, זה נכון.
נכון ?
מביט לרגע
מביט לרגע • 26 בספט׳ 2006
צ'יטה כתב/ה:
השאלה האם הקהל ירגיש את מה שמתחולל שם ?

האמת כשאני קורא את מה שכתבתי עתה, זה נשמע פלצני לעילה ולעילה. אבל וואללה, זה נכון.
נכון ?

לא , icon_smile.gif . זה לא פלצני , אבל לדעתי , ובאמת לעניות דעתי בלבד, זה גם לא נכון .
אני לא יכול להעביר את התחושה שיש לי בסשנים לאחרים , אפילו אם אני והסאבית שלי כבר מכירים זמן רב , ומתואמים יותר כמובן .
אבל.... אני מתנדב להיות הצופה מס' 1 בסשן שלך ... icon_smile.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 26 בספט׳ 2006
אדון ערן(שולט) כתב/ה:

קווינסי , למרות הזמן המועט שאני כאן זאת לא הפעם הראשונה שאני מסכים אתך בכל מילה.
למעשה , לפני כמה ימים תארתי, או יותר נכון ניסיתי לתאר , בבלוג שלי סשן מנטלי שהיה לי לאחרונה . זה היה סשן חזק מאד , ראשוני, שאחריו שני הצדדים היו מותשים (גם פיזית) אך מאד מרוצים icon_wink.gif. איך אפשר להעביר את הזרמים והעוצמות למילים ? כנראה שמי שיודע על מה מדובר אין צורך להסביר לו - ומי שלא , גם נהרות של מילים לא יועילו ....

חן חן ערן.
ואכן, כשמעבירים למילים סיטואציות של שליטה שהצד המנטלי היה בהן מאוד חזק ומורגש - מאבדים את מרבית העוצמה שהורגשה במציאות....

ולשאלתך צ'יטה - האם אפשרי להציג זאת בסשן פומבי - לדעתי זה נדיר - אם בכלל אפשרי - על הבמה אתה נראה כמי שמציג סיטואציה בדס"מית, יש צופה שאינו מעורב - ולמעשה יש קהל רב, שהריכוז שלו בסשן שלך מינימלי - מה שמושך את תשומת ליבו של הקהל הם קולות ההצלפה, קשירות החבלים, ועוד כהנה וכהנה אקטים פיזיים. אני בספק רב אם עומקה של האינטימיות שנדרשת בשליטה המנטלית האיכותית יכולה לעבור מעל הבמה. אם הציות למבט השולט/ת מצד הנשלט/ת, או עוצמת התחושות שלהם ייקלטו בעינו של הצופה.
צ'יטה​(שולט)
אדון ערן, אני דווקא חשבתי לצפות בך, ולהיות צופה מספר אחד.
ואת קווינסי, מה את מתחמקת מאור הזרקורים בכזו קלות.
אם מישהו יכול להצליח, זו את. ואני אשמח להיות צופה מספר אחד.
Queencie​(שולטת)
צ'יטה - אני אומנם נהנית מסשנים פומביים - כלומר שיש מסביב צופים, וממש לא נהנית מסשן בימתי שנותן לי תחושה של הצגה להנאת הקהל. אבל דוקא מנסיוני הזה אני אומרת לך שההנאה היא מאלמנטים אחרים לחלוטין, הרבה יותר פיסיים, וגם מעצם האקסביציוניזם icon_wink.gif
שירה בתנועה
שירה בתנועה • 26 בספט׳ 2006
אני מתכננת לראות סשן פומבי וקראתי על כמה סשנים פומביים.
היה תאור של הסשן הפומבי שעשה בודיגארד

לבטוב כתב
אמש במסיבה בנולימיט הייתי עד לסשן מופלא שעשה בודיגארד.זה היה סשן שלו עם השפחה מסביב היו אנשים ולא היה שקט כפי שבסשן בין שני בני זוג.
השפחה עברה סידרת הצלפות ואכן היא נהנתה מהכאב ,למרות הרעש מסביב אוזנו של בודי כוונה וסוננה להקשיב לכל מילה שהשפחה אמרה (בכוונה אינני אומר מי הייתה כי לא קיבלתי את רשותה אלה רק את רשותו של בודי לכתוב)
הייתי עד ללחישתה אליו בכמה סיטואציות וברגע ,בשניה שהיא אמרה הוא עצר הכל.שמע אותה,הקשיב לה.ובהתאם המשיך.
הסשן לא היה קל אבל רגישותו של בודי בזמן הסשן ראויה הייתה לכל ציון לשבח ויש ללמוד מכך.

מה ההבדל בין סשנים מנטליים לסשן שהעביר בודיגארד?
בכל סשן חייב להיות חלק מנטלי.
הנשלטת חייבת להרגיש את השולט והשולט את הנשלטת. לא?
לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין סשן מנטלי וסשן שאינו מנטלי.
אתם מתכוונים שאין בסשן המנטלי כמעט חלק פיזי?
Queencie​(שולטת)
אני לא רוצה להתייחס ספציפית לסשן שהזכרת - כיוון שלא צפיתי בו מקרוב.
ברמה העקרונית, כשיש קשר קבוע ורצוף בין שולט/ת נשלט/ת והשליטה בבסיסה היא מנטלית - היא לרוב תהיה ברמה מסויימת גם בסשן הפומבי. העוצמות והתחושות יהיו ויורגשו על ידי הנשלט/ת והשולט/ת.
השאלה התיחסה למה קולט הצופה - ופה אני די סקפטית אם אפשרי שהוא יוכל להבחין במאפיינים היחודיים של השליטה המנטלית שהם חלק מהאינטימיות של הזוג.