לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יתכן סאשן ללא חדירה?

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 21 שנים • 12 באפר׳ 2003

האם יתכן סאשן ללא חדירה?

האם יתכן סאשן ללא חדירה

אני רוצה להעלות נושא לדיון אשר אשמח כי גם מלכות וגם עבדים יתנו עליו את דעתם האמיתית מתוך תחושות הבטן, הניסיון והאמונה בתחום.
האם בסאשן של בדס"ם או לחילופין האם במערכת יחסים זוגית ארוכה ובדס"מית בין מלכה ועבד מחויב המציאות כי כחלק בלתי נפרד תתקיים גם חדירה .

בסאשנים שמתקיימים בדרך כלל דום ושפחה כמעט תמיד יהיו חדירות בצורה כזו או אחרת אולם לגבי דומית וסאב זה הרבה יותר מורכב.
הדבר תלוי גם בתפיסה העולם של אותה הדומית/מלכה - האם היא רואה בחדירה אקט של שליטת הגבר עליה.

אשמח לשמוע את דעתכם...
עבדים וסאבים שימו לב, תשובה כמו: "מה שהמלכה רוצה" היא קצת התחמקות אז תספרו על תחושות בטן, תשוקות ואמונות כיצד זה צריך להיות...
המלכה מתל אביב​(לא בעסק)

Re: האם יתכן סאשן ללא חדירה?

המכשפה כתב/ה:

הדבר תלוי גם בתפיסה העולם של אותה הדומית/מלכה - האם היא רואה בחדירה אקט של שליטת הגבר עליה.
...

צריך להפריד בין חדירה בתנוחה המסיונרית - שהיא אכן בעייתית בסשן (אבל נורא כייפית) לבין 1002 תנוחות חדירה אחרות שיכולות להיות שליטתיות ומכניעות להפליא (עבד קשור למיטה מלופף כולו המשמש כמוט עינוגים אילם, למשל)
אני מאמינה שהזויות והפוזות תלויות באיכות הפרטנר ומצב הרוח, לא פוסלת אבל מעדיפה לשונות...
sub_zero​(נשלט)
sub_zero​(נשלט) • 12 באפר׳ 2003
השבוע חויתי סשן של כמעט 5 שעות.
לא היתה שום חדירה.
לא גמרתי.
וזה ממש לא היה חסר לי.

אולי זה בגלל שרוב חיי היה לי די והותר מין ונילי
ומעט מדי סשנים.
אולי.
DanaDomme​(שולטת)
לפני 20 שנים • 21 באפר׳ 2003
DanaDomme​(שולטת) • 21 באפר׳ 2003
מתה על חדירה אבל גם אני מעדיפה לשון, אולי בגלל שרק לשון מביאה אותי לאורגזמה.
ואם כבר חדירה אז בתנוחה המסיונרית, כי אז אני לא זו שצריכה להתאמץ icon_smile.gif
MadControler​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 באפר׳ 2003
MadControler​(שולט) • 21 באפר׳ 2003
כל המלכות {חברות} שאני מכיר לא מותרות על חדירה .{ביננו איך אפשר}
הן לא רואות איבוד שליטה בזה שסאב מספק אותן, אגב יש בחדירה סיפוק
ויש שיודעות להעצים את אקט החדירה בשליטה מנטאלית חזקה על הסאב
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 26 באפר׳ 2003

יתכן..יתכן...

DomDomina​(שולט) • 26 באפר׳ 2003
בטח שיתכן סשן ללא חדירה.
בכלל בבדסמ כמעט ואין חדירות.
ראיתם פעם מלכה בתשלום שתסכים לחדירה,אף פעם.
או שאם ננדוד עד צכיה לממלכתowk אין שם ולו חדירה אחת.
ויש משהו בדברייך,הרבה מלכות רואות בעצם החדירה,אקט של כיבוש(מה שנכון,נכון)
ומוותרות על החדירה.
זהו ולא לשכוח שדיברנו כאן על סשנים.
לא על זוגיות,ששם המצב משתנה,ואין כמעט "חוקים". queen.gif whip.gif
guy
guy
לפני 20 שנים • 13 במאי 2003
guy • 13 במאי 2003
החדירה היא לאו דווקא הבעיה. לדעתי הדבר היותר חשוב הוא האם זה נכון שהעבד יגמור בתוך מלכתו. אם החדירה נועדה לשם סיפוק המלכה בלבד, איני רואה בזה כל רע. אך נתינת רשות לעבד לגמור צריכה לדעתי להיות מאורע נדיר הנובע מכך שהעבד באמת התעלה על עצמו והרוויח את הזכות בעבודה רבה וקשה. וזה משום שכאשר גבר גומר בתוך אשה, היא משמשת בעצם כלי לסיפוק תאוותיו ואין זה משנה אם היא נהינית או לא. מצד שני, ביחסים "נורמליים" זה ברור שגם הגבר צריך לגמור מדיי פעם, וזה יכול להיות בהחלט פרס יפה לעבד שמתאמץ ומצליח לרצות את מלכתו שמדיי פעם תרשה לו לגמור בתוכה.
כמו כן, באופן כללי כאשר גבר מגיע לרמת משמשעת כזו שהוא יכול לשגל עד לסיפוק האשה מבלי לגמור הוא מתמלא באנרגיות שמתעצמות לאחר כל משגל כזה, וגורמות לו להיות מענג יותר ושפוט יותר.
גם בתורות בריאותיות עתיקות האמונה היתה שגבר שאינו גומר בעת משגל, מיטיב עם בריאותו. ע"פי הטאו לדוגמא - לאחר משגל אחד תרגיש רענן יותר. לאחר עשר, עורך יתבהר, לאחר עשרים תשתפר ראייתך וכך הלאה עד שלאחר שישים (!) משגלים ללא גמירה תזכה לחיי נצח....

כנראה שאת השיא הזה אף אחד עוד לא הצליח לשבור
מלקק בהנאה
לפני 20 שנים • 10 בנוב׳ 2003
מלקק בהנאה • 10 בנוב׳ 2003
אפשר להפוך את אקט החדירה לאקט של שליטה נשית מובהקת בכמה דרכים נפלאות;
הדומינה מתיישבת על העבד ,רוכבת כרצונה ,בקצב שלה ,בזוית שלה, וכ"ו.
היא יכולה מדי פעם לצאת כרצונה ולהתישב על פניו כדי שיטעם את פירות אהבתם.
אסור לו להטיז ללא רשות ,והוא צריך לשמור על זיקפה כרצונה.
היא יכולה לרכב עליו כשהיא מפנה אליו את גבה. אולי להתיר לו התבוננות בפניה דרך ראי, כך הוא בעצם מכונה המשמשת לסיפוק תאוותה של הדומינה.
הדומינה תקבל אורגזמות בשרשרת כרצונה בזמן שהעבד צריך לשרת אותה בליקוק שדיים, ליטופים וכ"ו ,לשמור על זיקפה גם כשהוא משתגע.הוא רק ויברטור אנושי שלה.
כאשר הוא מתלהט היא צריכה לתת לו לנשק וללקק את ישבנה ,ללקק את הפתח בלשונו, בהערצה.
כאשר המלכה היא כבדה יש לזה משמעות מעיקה עוד יותר עבור המשרת שלה.
כאשר היא רוצה לסיים את המפגש ,היא יכולה לפקוד עליו לגמור מהר בטרם יאחר. ברגע זה עליו לשנות "מוד" נפשי וגופני ולפלוט זרע תוך 2 דקות .זה מאמץ אדיר למי שמצליח לבלום זירמה זמן ממושך ,ועדיין שומר על גירוי וזיקפה קשה. כאשר הוא גומר ,הוא כה מותש-אין צורך בקשירה,ושטוף במחשבות מעריצות ,שבשימחה ילקק את הטיפות שנוזלות מהמלכה, ביחוד בשניות הראשונות ,כאשר הוא שטוף הורמונים ומסופק נפשית. זה נראה לי בהחלט שליטה...לא כדאי למלכה לוותר על תענוג שליטה שכזה.גם הזרע הוא חומר בריא לאישה, ומועיל לשיפור הרגשתה הגופנית והנפשית.עוד דרך טובה לשרת את הגברת, מבלי לפגוע במעמדה.בעיני מעשה כזה רק מעצים את עוצמת שליטתה של הגבירה, וזו רק ההתחלה. ...
מלקק בהנאה
לפני 20 שנים • 10 בנוב׳ 2003
מלקק בהנאה • 10 בנוב׳ 2003
דרך נוספת לפתור את פרדוקס החדירה והשליטה היא להעביר את אקט החדירה של העבד למצב אחר עם אישה אחרת ,כאשר מלכתו מתכננת ,יוזמת ושולטת בכל האירוע.היתה לי פעם מלכה מתחלפת שאהבה לקבל הערצה מנשים אחרות גם. היא היתה יפיפיה שאהבה לראות נשים אחרות בפעולה, אך לא נשים יפות ממנה. כך היא לדוגמא בחרה עבורי אישה ,ידידה שלה שהיתה מורעבת לגבר. המלכה הורתה לי ליצור קשר טלפוני אירוטי עם האישה .האישה השניה היתה מאוד מגרה טלפונית ,אך לא מסרה פרטים אמיתיים...(שהיתה בוגרת ממני ב-20 שנה ,ושקלה כ- 120 קילו).
הפגישה היתה בדירת רווקים שלי ,כאשר לא יכולתי להתחמק.יכולתי רק לרכך את ההלם בכוסית משקה. תחילה נאלצתי להעניק סקס ונילי איכותי לחברה של המלכה .אבל תוך דקות נכנסתי לתפקיד ברצון כנה.גבירתי התקשרה מידי פעם ונהנתה לשמוע ממנה תאורים נפלאים מלווים באנחות עונג. גבירתי הצטרפה בשלב מאוחר יותר והגיעה לדירה. כאשר מלכתי/מורתי התפשטה וחשפה את גופה היפה ,גם האישה הנוספת כבר היתה מעריצה גדולה שלה, והפכה לחברה טובה במיוחד אחר כך.מדי פעם קיבלתי הוראה לענג את האישה הנוספת כגמול לשנינו על שרות טוב במיוחד....