בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה מבוגרת ואדון צעיר?..

אדון1970
לפני 17 שנים • 11 באוק׳ 2006

שפחה מבוגרת ואדון צעיר?..

אדון1970 • 11 באוק׳ 2006
למה יש קושי לשפחה מבוגרת להיתמסר לאדון צעיר?
האם פער הגילאים מקנה לה איזשהו יתרון על פני האדון,או שביחסי אדון-שפחה יש אלמנט של מרות שנובע בין היתר מניסיון חיים?
electro-z

Re: שפחה מבוגרת ואדון צעיר?..

electro-z • 11 באוק׳ 2006
אדון1970 כתב/ה:
האם פער הגילאים מקנה לה איזשהו יתרון על פני האדון,או שביחסי אדון-שפחה יש אלמנט של מרות שנובע בין היתר מניסיון חיים?

האם אתה קובע שקיים קושי כזה תמיד בתור עובדה מוגמרת?

אני בטוח שאוטוטו יצוצו פה תגובות עם דוגמאות הפוכות...

תהיה ספציפי
אדון1970

אדון1970 • 11 באוק׳ 2006
electro-z כתב/ה:
אדון1970 כתב/ה:

האם אתה קובע שקיים קושי כזה תמיד בתור עובדה מוגמרת?

אני בטוח שאוטוטו יצוצו פה תגובות עם דוגמאות הפוכות...

תהיה ספציפי

ניתקלתי במספיק שפחות מבוגרות שמעדיפות אדון מבוגר מהן(החלק מהמקרים,הרבה יותר מבוגר).
אני אישית מעדיף אותן צעירות..
electro-z
electro-z • 11 באוק׳ 2006
יכול להיות שמתוך הרגל אנשים יותר קל להם להתחבר לסמכותיות מאדם מבוגר מהם. מן גחמה ילדותית שכזו. סטיגמטית קשה אולי לקבל מרות ממישהו שצעיר ממך.

ידוע במקומות עבודה שלעובדים ותיקים קשה לקבל את מרותו של מנהל צעיר למשל, מוכשר ככל שיהיה.
קליבר​(שולט)

ממש אין קושי ..

קליבר​(שולט) • 11 באוק׳ 2006
מנסיון אישי , אין קושי .
השאלה מה זה מבוגרת וצעיר ..
אם היא בת 45 ואתה בן 25 יש בעיה
אבל עד 10 שנות פער ממש אין בעיה , נהפוך הוא ..
( והנה גיליתי עוד סוד מקצועי )
pinktonette​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006

pinktonette​(נשלטת) • 12 באוק׳ 2006
אני לא חושבת שזה עניין של מרות, יש אנשים צעירים שמקרינים הרבה עוצמה בלי קשר לגיל שלהם. זה עניין של תחושת ביטחון. להיות שולט זה תפקיד שבא עם הרבה אחריות כי יש פוטנציאל גדול לגרום נזק, פיזי ויותר מזה נפשי: לצאת מהגבולות של עצמך ולדעת לקרוא את הנשלטת, להיות קשוב למה שעובר עליה, לדעת מתי לעצור, לפעמים מתי צריך להפסיק, לא להיות מונע רק מהצורך שלך ומהסיפוק שלך. זה עניין של אופי, אבל גם עניין של בגרות שבאה עם הגיל. יש יוצאי דופן, אבל בגדול, אצלי גיל צעיר הוא מקור להיסוס. זה פחות עניין של פער הגילאים ביני ובין השולט, ויותר עניין של גיל מסוים שמתחת לו אחשוש לרדת (תרתי משמע). אני מניחה שהגיל הגבולי הזה יישאר די קבוע גם כשהפער שנוצר ממנו ילך ויגדל.
אין על מה
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
אין על מה • 12 באוק׳ 2006
בתור שפחה מבוגרת - עם אדון שצעיר ממני במעל עשר שנים -
יש משמעות לגיל. כמו שיש משמעות לכל דבר אחר ביחסי בדסמ. מאחר וכל מערכת היחסים הזו שונה, ומנוגדת לבסיס החינוך של רובנו - זאת בהחלט משוכה חשיבתית וגופנית שיש לעבור ולא פעם אחת אלא לכל אורך הקשר. לדוגמא - אפילו תחושות נחיתות בנוגע למראה, או ליכולות פיזיות שונות, (מה לעשות - גם להם יש חיי מדף והכושר בגיל חמישים קצת אחר מזה שבגיל 30 .)
במסגרת ההכרות שלפני הקשר - ( מערכת המיונים לסיירת ...) גם הענין הזה עולה.