צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצעה לדיון: טרנסג'נדרים ובדס"מ

אלגרה
לפני 17 שנים • 21 באוק׳ 2006
אלגרה • 21 באוק׳ 2006
ענן סגול-
במוח שלי, אני יכולה גם לעוף מעל העיר עם הגלימה הסגולה שלי.
ועדיין, במסגרת חוקי הפיסיקה- אין לי שום כוונה לנסות את זה.
למה להיות קטנוניים?

ומאונן מקלדת- איפה נערך הדיון?

אלגרה
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 17 שנים • 29 בנוב׳ 2006
תחרה שחורה​(נשלט) • 29 בנוב׳ 2006
עולם הבדסמ מורכב בעיקר מאנשים חריגים יחסית לנורמה המקובלת, בעלי מיני פאטיש שונים
ומשונים. כל חריג מתקבל בהבנה (למעט סטיות מטורפות ואסורות) כך גם טרנסג'נדרים יכולים
להשתלב בקהילה זו. נראה שאנשי בדסמ הינם בעלי דמיון מפותח יותר ויכולת קבלה של השונה.

אני טרנסווסטיט (קרוסדרסר) ותיק ומובהק, שכמו רבים מסוגי חפשתי קשר לאשה שתאהב,
תבין ותרצה אותי בתדמיתי הנשית. הסיכויים למצוא כזו בעולם הונילי קלושים מאד (מנסיון)
הישועה יכולה להגיע מעולם הבדסמ, בדמות אשה דומיננטית שתשלוט בי ותרצה בנשיותי.
ואכן שם מצאתי אשה שמצאה בי ענין רב, לא מאספקט ההשפלה או הפמיניזציה, שכן אני
מתלבש כאשה מרצוני ולהנאתי, אלא מהנשיות שאני מבטא לצד הצייתנות, הכניעות והקינקיות הטבועים בי.

יתרונה של קהילת הבדסמ בהיותה ידידותית לכל סטיה (סבירה) ולכל סוגי הפאטיש, כך יכולתי
להתלבש ולהופיע כאשה במפגשים ומסיבות ללא רתיעה וזכיתי אפילו לאהדה והערכה.
sissyboy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 30 בנוב׳ 2006

וגם נוח להתלבש...

sissyboy​(נשלט) • 30 בנוב׳ 2006
היבט נוסף לקשר שבין טרנסווסטיטים לבידיאסמ הוא היכולת לצאת לבוש ככזה ולא רק בפורים...
כל מסיבת פטיש היא הזדמנות נפלאה לטרנסים להתלבש, ובהזדמנות זו גם להגשים עוד פנטזיה (לפחות שלי) שהיא אקסיביציוניזם. לא רק להתלבש כסיסי, אלא גם להחשף ככזה במלוא ורודותי בפני נשים. לי זה עושה טוב (ומשפיל כמובן)...

חוץ מזה, כל האמור לעיל נכון במידה רבה, וכסיסי (על הגבול בין גברים לנשים, לא פה ולא שם, אלא על ענן ורוד מרחף באמצע), הכניעה לאשה שולטת היא טבעית, גם אם לא מדובר (ואצלי לא מדובר) בכל הסממנים החיצוניים של בידיאסמ (עור שוטים כלובים וכדומה). אז לשרת אשה מהחיים(לא דומינטריקס בפי.וי.סי...), הלבושה באופן יומיומי, ללא שוטים ועקרבים, כמשרתת סיסית - זה הבידיאסמ שלי (ושל סיסים רבים אחרים).

ולבקשת איזולדה, אני מעלה תמונות סיסיות חדשות בפורום התאווה לעיניים...

סיסי
Queencie​(שולטת)
לפני 17 שנים • 30 בנוב׳ 2006
Queencie​(שולטת) • 30 בנוב׳ 2006
נתקלתי באתרי הבדס"מ השונים בהרבה מאוד קרוס דרסרים שכמו סיסיבוי לא נמשכו לבדס"מ עצמו, אלא מצאו את עצמם בסביבת הקהילה בגלל האפשרות להחצין את נטייתם הסיסית בפני נשים. כמו סיסיבוי, רבים מהם לא נמשכים לאקטים בדס"מיים ולעיתים קרובות אפילו לא לעצם השליטה הנשית, פשוט אהבו להיות בן זוג נשי לאישה.
הייתי מסתכנת ואומרת שמעטים מאוד (לצערי) גם נמשכים לבדס"מ בנוסף על הנטייה שלהם לסיסיות.
sissyboy​(נשלט)
לפני 17 שנים • 2 בדצמ׳ 2006

ניקח לדוגמה את המסיבה אתמול...

sissyboy​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2006
אז ניקח לדוגמה את המסיבה היפה של אמילי אתמול...

כמה סיסים/טרנסים היו שם (נמדד לפי מידת הרגל החשופה מתחת לחצאית, או על פי אורך החצאית): שניים (אחד מהם אני...).
כל יתר הגברים היו על תחפושת המכנסיים שחורים/חולצה שחורה. טוב, זו לא מסיבת תחפושות, אז אולי גם הם היו סיסים...

סיסי, שהתאפק נורא לא ללבוש ורוד לשם שינוי...
bg2005
bg2005 • 2 בדצמ׳ 2006
ממליץ למתעניניים בנושא לקרוא את החווייה שלי בתחום ...משאיר הרבה חומר למחשבה

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=51077&blog_id=20642
Queencie​(שולטת)

Re: ניקח לדוגמה את המסיבה אתמול...

Queencie​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2006
sissyboy כתב/ה:
אז ניקח לדוגמה את המסיבה היפה של אמילי אתמול...

כמה סיסים/טרנסים היו שם (נמדד לפי מידת הרגל החשופה מתחת לחצאית, או על פי אורך החצאית): שניים (אחד מהם אני...).
כל יתר הגברים היו על תחפושת המכנסיים שחורים/חולצה שחורה. טוב, זו לא מסיבת תחפושות, אז אולי גם הם היו סיסים...

סיסי, שהתאפק נורא לא ללבוש ורוד לשם שינוי...

מותר לך ללבוש וורוד ... אני אישית אדאג שלא יעכבו אותך בכניסה icon_wink.gif
וורוד גם יפה לך יותר .... שמחתי להכיר (סוף סוף) אותך ואת אישתך המקסימה!
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2006
תודה לכל מי שכתב/ה. אני אשמח לשמוע עוד. icon_smile.gif

אלגרה, הדיון נערך בכנס טרנסג'נדרים בברלין בסדנא שעסקה על החיבור בין 2 הקהילות והזהויות (הטרנסית והבדס"מית).

Queencie, מהתאורים של סיסיבוי לא הייתי אומר שהוא לא נמשך לבדס"מ, הוא דיבר על סממנים חיצוניים של בדס"מ (עור, PVC, שגם אותי ד"א הם לא מושכים במיוחד), אבל הוא בהחלט מקשר בין הסיסיות שלו וכניעה לאשה דומיננטית.

מסקרן אותי אם הרצון לקרוסדרסינג הופיע (כרונוליגית) לפני הרצון להכנע/לשלוט, או ההפך, או שזה בא ביחד.
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 2 בדצמ׳ 2006
לפי הבנתי את כוונתו של סיסיבוי, ובעיקר להתייחס למה שאני נוכחתי בהכרויותיי CD שונים, רובם מעדיפים קשר שיוויוני עם אישה (וחלקם עם גבר). כלומר CD בקשר ונילי עם אישה שמקבלת את הנאתו מהלבוש הנשי, ונהנית לראותו לבוש כאישה.

חלק קטן מהם נהנה לסגוד לאישה, ו/או נהנה משליטה נשית רכה - כלומר מההובלה שלה במסגרת הקשר, בהיותו צייתן לדרישותיה, למעשה כחלק מהסגידה לה. אבל לא מתחברים לאקטים הפיזיים הבדס"מיים - לכאב למשל.

ויש גם מעט שיהנו מהשילוב של CD ושליטה בדס"מית...

רוב ה-CD / TG יהנו מחדירה אנאלית אבל בעיקר במובן המיני שלה ופחות כאקט של שליטה.

שוב, זו אפילו לא הכללה, יש מכל הסוגים, כל הגוונים וכל הרמות.... לשמחתי הרבה icon_smile.gif
shuki boy​(נשלט)
shuki boy​(נשלט) • 2 בדצמ׳ 2006
Queencie כתב/ה:
לפי הבנתי את כוונתו של סיסיבוי, ובעיקר להתייחס למה שאני נוכחתי בהכרויותיי CD שונים, רובם מעדיפים קשר שיוויוני עם אישה (וחלקם עם גבר). כלומר CD בקשר ונילי עם אישה שמקבלת את הנאתו מהלבוש הנשי, ונהנית לראותו לבוש כאישה.

חלק קטן מהם נהנה לסגוד לאישה, ו/או נהנה משליטה נשית רכה - כלומר מההובלה שלה במסגרת הקשר, בהיותו צייתן לדרישותיה, למעשה כחלק מהסגידה לה. אבל לא מתחברים לאקטים הפיזיים הבדס"מיים - לכאב למשל.

ויש גם מעט שיהנו מהשילוב של CD ושליטה בדס"מית...

רוב ה-CD / TG יהנו מחדירה אנאלית אבל בעיקר במובן המיני שלה ופחות כאקט של שליטה.

שוב, זו אפילו לא הכללה, יש מכל הסוגים, כל הגוונים וכל הרמות.... לשמחתי הרבה icon_smile.gif

ולא רק זה, אני מניח שכל מה שכתבת פה היה לגבי טרנסיות, או גברים שמתלבשים בבגדי נשים. שזה כזכור, רק מחצית האוכלוסיה... (סתם כי תמיד שוכחים אותנו).

הטענה אינה שרוב הטרנסים הם בדס"מיים, ממש לא, אלא שאחוז הטרנסים הבדס"מיים מתוך כלל הטרנסים גבוה בהרבה מאחוז הבדס"מיים בכלל האוכלוסיה.