שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אם למה שנשאר לי עכשיו, בכלל אפשר לקרוא חיים

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003
זאלופון​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
טוליפ יקרה,
רק כשסיימתי לקרוא שמתי לב שהשרירים שלי נמתחו מבלי משים ואני על סף זינוק. המזעזע מכל הוא שאת היית הכי בסדר שאפשר. אף אחד לא יוכל לבוא אלייך בטענות על פזיזות או חוסר זהירות. זאבים בעור של דומים לא קל לזהות.
אותו "דום" ראוי שיקיאו אותו מהקהילה, הבדסמית והלא בדסמית, אבל מעבר לכך הוא לא מעניין. מי שחשובה עכשיו זו את. כיוון שאת מקבלת תמיכה מגורמים מוסמכים ממני (אם כי כמובן אם אוכל לסייע במשהו - אשמח) אסתפק בלשלוח לך חיבוק וירטואלי אמיץ (כמוך) ולהגיד לך את הקלישאה הנכונה: תהיי חזקה. אנחנו איתך.
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 30 באוג׳ 2003
טוליפ היקרה !

אכן סיפור קשה ונורא , קבלי חיבוק ונשיקה }{

האיש הזה פשוט זבל וטינופת , יש להקיא אותו מהקהילה ולהקיא אותו בכלל .
הוא עבריין , איש פלילי שיש לשים אותו מאחורי סורג ובריח , חיית אדם.
בכלא יודעים לטפל באנשים כמוהו והאמיני לי שכל יום במעצר ו/או בכלא יהיה בשבילו גהינום.

זה מעלה באופן כללי את הבעיה של דומים לא אחראיים , צריך לבדוק היטב לפני שנכנסים עם מישהוא למערכת יחסים כזאת , מי שלא עושה את זה , לוקח על עצמו אחריות , זה כמו לקיים סקס עם מישהוא שלא מכירים ללא אמצעי מניעה.
אני לא בא חלילה להאשים אותך , זה לא היה אמור לקרות בשום פנים ואופן , אולם מכיוון שאנשים
שכמותו קיימים ,ולצערי הוא בטח לא היחידי בשטח , זו הסיבה שאנשים צריכים להיות מאוד מאוד זהירים.
pam
pam
pam • 30 באוג׳ 2003
הייתי שמחה לראות את הזבל הזה קשור לילה שלם, או אם אפשר לסדר את זה, 24 שעות, לצלב במועדון, מוצלף עד זוב דם ונפש, אם בכלל אפשר לקרוא לקופסה שבתוכו, נפש.

אבל זה לא חשוב עכשיו.

כולנו יודעים שהוא יצא מזה בנו-נו-נו כזה או אחר.

מה שחשוב זאת את.

זה יקח זמן, אבל אני יודעת שתחזרי לעצמך.

אני סומכת עלייך שתעשי את זה.

כולנו כאן בשבילך.
ליהי​(נשלטת)
ליהי​(נשלטת) • 30 באוג׳ 2003
לכל אורך הכתיבה חיכיתי שאולי , הנה עכשיו זה ישתנה , לא האמנתי למראה עיניי.
כמו שאמרו כאן לפני , אני מאוד מקווה שלא תתני לזה להשפיע יותר מדי על חייך בהמשך.
אני בטוחה שכן , אבל שתוכלי להמשיך ותמיד לדעת שיש יותר טובים מהרעים.

ולמי שכתב על חוסר אחריות של הדומים , חוסר אחריות זה כאשר קושרים לקצת יותר מדי זמן , חוסר אחריות זה כאשר השעוה חמה מדי , חוסר אחריות זה כאשר נשאר סימן במקרה ועוד כל מיני.
במקרה הזה , זה לא חוסר אחריות.
אדון טיפות הגשם​(שולט)
מה שמתואר כאן איננו שייך לקהילה ואיננו יכול להיות מתואר במילים אחרות.
יש כאן כפייה של יחסי מין שלא בהסכמה ויש כאן אלימות וברוטליות ומה שמעבר לכך , יש כאן ביטוי מילולי מוחשי וחזק להבעת אי ההסכמה הזו של טוליפ שבך אני תומך וכואב יחד איתך מול הגבר האונס.
מקרים רבים מתוארים בעיתונות ובמקומות אחרים בהם שואלים את הנאנסת אם היא הביעה מילולית את אי ההסכמה, האם צעקה שאיננה רוצה, האם ביטאה את עצמה מול האונס במילים שאינן משתמעות לשתי פנים והעמידה אותו באופן הברור ביותר על רצונה להפסיק את הסיטואציה.
במקרים בהם אין חד משמעיות יש בעיה משפטית, אך כאן אין כל מקום לספקות.
מילת הבטחון נאמרה , היא צעקה אותה אל מולו והוא שמע , אישר ששמע והמשיך.
היא המשיכה וצעקה לו שזו איננה רק מילה, שזוהי מילת הבטחון עליה סיכמו, גם אז לא הפסיק.
הלך מן החדר והשאיר אותה לבדה קשורה אחרי כל המעשה. איפה ההתחשבות ?
דובר רבות גם על כך . גם כאן אני רואה את התפרצות האלימות שבו כלפיה.
ניסיתי לקרוא בתחילה, לבדוק אם היו סימנים מוקדמים שניתן היה לחוש בהם. מצאתי שניים.
אלכוהול לא היה מעורב באותו לילה כך שנקודה זו יצאה מכלל שיקול.

ראשית הסיפור שסיפרה לו שנאנסה 15 שנים מוקדם יותר ולא מצאה עוז ואומץ בנפשה לגשת להגיש תלונה ולבוא חשבון עם האונסים. יש לי תחושה מאד רעה שאחרי שהגבר שמע ממנה את הסיפור הוא חשב אולי לעצמו שהיא לא תעז להגיש תלונה גם אם יבוצע בה הדבר שוב, והדבר עודד אותו לחשוב בכיוון. זהו כיוון מחשבה קרימינאלי אכזרי ופלילי, אך יתכן שעלה זיק במוחו המעוות. אסור היה לוותר ולא לטפל במעשה האונס הראשון חד משמעית ואני שמח לשמוע שטוליפ עטופה בחום של הבנות לתמיכה בנפגעות אונס, שבודאי ידאגו להביא את האונס לדין.
אני פונה כאן מעל במה זו אל האונס. אם אתה קורא את הדברים דע לך, יומך יבוא . הפעם לא יסתיים הסיפור בשקט כפי שנגמר אז. יש מי שמטפל בדברים והן תדאגנה כי תשב במקומך הראוי. ולכל מי שנמצא בקשר או בתחילת קשר עם מישהי וחושב אפילו בתחתית מחשבתו על מעשה דומה כי אולי הנערה חוותה מעשה דומה ולא תתלונן אני אומר דברים דומים. מרגע שניסיתם לממש דבר דומה דעו לכם כי דינכם יגזר ולא תינתן לכם מנוחה לעולמים. אל תנסו כי דינכם יחרץ.

נקודה שנייה היא מרווח הזמן שבין הפסקת היחסים הראשונה למפגש השני.
תואר בפורומים מקרה דומה בו היתה הפסקה של כשנה בין סיום היחסים למפגש שאחריו.
הרושם שלי הוא שבמרווח הזמן מתגבשת אצל האונס מחשבה על מה שהינו רוצה לעשות, מתפתחת בו פנטזיה פרועה על מפגש עתידי וככל שעובר הזמן היא נעשית פרועה יותר ויותר.
עם מימוש המפגש כל מה שיש בראשו הוא מימוש הפנטזיה שעליה חשב משך כל החודשים הללו, ואם אין מעצור אמיתי היא מתממשת.
היוצא מכך הוא פשוט. אם מסתיימת מערכת יחסים והיא מתחדשת רק אחרי זמן ארוך המוגדר כחודש פלוס ומעלה יש להתחיל אותה כאילו לא היתה מעולם מערכת יחסים מוקדמת. כולל כל השיחות כל הדיבורים כל האזהרות כל הניסויים. הכל כאילו מהתחלה בלי שום מחשבה כאילו נשאר משקע חיובי מהמערכת הקודמת. הסיכוי שיצא רע הינו רב מן הסיכוי שיצא טוב, וצריך להתחיל לדבר על הכל כאילו מכירים מחדש.
להבין שוב מה רוצה כל צד ולהעמיד כל צד במקומו הנכון שוב ובאופן הברור ביותר.

אני תומך בהעברת החומר לגורמי החוק. יחליטו הבנות במרכז לנפגעות אונס אם יש בסיס משפטי לדברים ואם כן, טוליפ .. כל התמיכה שאת זקוקה לה תהיה איתך, אל תוותרי תילחמי בו ובשכמותו עד ימוצה דין .
לבי כואב לשמוע את הדברים,יותר מדי בזמן האחרון. מי שחושב שישאר בחושך בסתר ללא תגובה יקרא נא את המסר - הדין ימוצה עימך עד הסוף, בלי רחם בלי מורא בלי פשרות.
תשב במקומך אם לא היום אז מחר ואם לא מחר אז מחרתיים. יומך יבוא .

טוליפ. לבי עימך כואב ובוכה. לא כך היו הדברים צריכים להתרחש. אני בטוח שהבנות הסובבות סביבך ידאגו גם לריפוי מכאובך הנפשי הניכר מאד בסיפור, בכותרת.
יש מזור טוליפ, שיחות עם אשת מקצוע תעזור לך לגבש את עצמך מחדש , ותעמדי שוב על רגלייך. אני יודע שהתהליך אינו קצר והוא מלווה ביסורים, אך בתומו לא תחושי בתחושות כה קשות שהינך חווה היום. תהיי שונה וחזקה יותר.
אני רוצה לראות אותך חזקה, עומדת על רגלייך ויודעת להגיב לכל מי שינסה אפילו להביע שמץ של מחשבה כזו. עוזרת לאחרות, מסייעת להעמיד חלאות אדם שכמותו מחוץ למעגל החברה.

שני מסרים עיקריים יש לי.
האחד, טוליפ .. היי חזקה אל תוותרי. לא לעצמך ולא לנבל.
השני .. לגבר האונס המסתתר, יומך יבוא .אל תהייה כל מחשבה אחרת בלבך. דינך יחרץ.
DarkSideMan
DarkSideMan • 30 באוג׳ 2003
מצטער עבורך,באמת מזעזע ולא מקובל,תתנחמי בכך שזה לא יחזור,פרסום שם הבחור ותמונתו מעשה מאוד אמיץ!!!!
תמשיכי הלאה בחיים!!!
זיקית

טוליפ

זיקית • 30 באוג׳ 2003
צר לי עד מאוד, ואני בטוחה שמי שקרוב אליך (אני אבקש ממנו שיגיד לך מה הניק שלי ותוכלי לקשר בין ההודעה הזאת אלי) כבר מסר לך שאעשה כל שביכולתי לסייע בכל מה שתצטרכי.
סיפור קורע לב, וכל מילות הנחמה בעולם נראות לי ריקות מתוכן כרגע, אבל הן שלוחות לך.
כולי תיקווה שהתהליכים הפליליים יצלחו והדין ימוצה עם החלאה (לפחות במישור החוקי, ואני מקווה שגם מעבר לזה ימצא מי שירע לו וישיב לו כגמולו).
אני איתך.
Dominanti​(שולט)
Dominanti​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
קשה היה לקרא את הסיפור הנורא של טוליפ. כמי שאינו מגיב בדרך כלל על הודעות
החלטתי לחרוג מהשגרה. הדבר הראשוני והנכון לעשות הוא לפנות מייד למשטרה
ולהגיש תלונה מסודרת. כי אם אכן הדברים נכונים והתאור אכן מדוייק ברור שאין מדובר ביחסי מין בהסכמה אלא באונס חמור ברוטאלי ואלים. אין לי גם ספק שמי שביצע זאת פעם אחת ביצע זאת גם בעבר ויחזור על מעשיו גם בעתיד. לכן תלונה במשטרה היא לא רק למען טוליפ שחייבת זאת לדעתי לעצמה ולחובתה האזרחית אלא עבור קורבנות נוספים שעלולים להפגע מאותה חיית אדם.
כל זאת כאמור אם אכן התאור נכון וניתן אכן להתרשם שהדברים נכונים ואמיתיים.
הערה נוספת וחשובה: תנאי יסודי וראשוני בבדס'מ הוא ההסכמה בין השולט והנשלט. האחריות על בריאותו ומצבו הגופני של הנשלט/ת במהלך הפעילות חלה בכל מקרה על השולט! ועליו לוודא זאת בכל רגע ורגע. יתכנו מקרים של פגיעה לא מכוונת או תאונה במהלך הפעילות(זה לא צריך לקרות אבל זה יכל לקרות לכל אחד) יש להפסיק מייד ולהגיש את כל הסיוע לנישלט/ת.
קיימים מצבים שבמערכת היחסים הנישלט/ת נותנים אמון טוטאלי בשולט ומאפשרים לא למעשה "לעשות הכל". שולט/ת אחראי יודע תמיד ליבדוק את הגבולות ולוודא אם הנישלט/ת
עומד בהם. והדבר הנוסף המובן מאליו ,ברגע שקיימת דרישה להפסיק את הסשן יש לעשות זאת מייד וללא התחכמויות. כמובן ששני הצדדים צריכים ליבדוק לאחר מכן את כל המשמעות הנובעת מכך .
אז שיהיה לכולנו בדס'מ אמיתי בטוח מהנה ומוגן.
009​(אחר)
009​(אחר) • 30 באוג׳ 2003
בן זונה אמיתי!!!!!!!!!!!!!!!!!

מתוך דברייך אני למד שהיו אי אלו סימנים מקדימים של חשש !

האם תוכלי לדבר על זה כאן?

ואם היו כאלה אז מדוע בכל זאת נכנסת לזה?

009
Fritz The cat
Fritz The cat • 30 באוג׳ 2003
לא מגיב פה בד"כ, אבל זה מקרה חריג , והלואי וישאר חריג במחוזותינו. האיש ההוא , שלא ראוי לכינוי אדם, ראוי שיהיה בכלא ,אין שום עונש שיושת עליו שיבריא את ליבך , אבל לפחות שיפרד לכמה שנים מהגג התל אביבי שלו ,לגבייך, מקווה שתוכלי אי פעם להתגבר ולהמשיך ולאהוב ולתת אמון באנשים ,זה הדבר הקשה מכל, ויש פה מספיק אנשים שישמחו ללות אותך ולהיות עבורך, אם בזמן שתצטרכי לעמוד מולו בבית המשפט ואם אח"F כשהחיים יחזרו לשיגרת התמודדות קשה.
את חיבוקי כבר קיבלת, וכך גם את תמיכתי , אין מקום לאנס בחברתנו ובטח שלא בקהילה שלנו , יש להקיא ולהוקיע אותו ולפרסם את שמו המלא מעבר לניק ברבים ולהזהיר מפניו בכל מקום אפשרי , כדי שהוא יתבייש להופיע בציבור ולא את ...