בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הגבול?

קרוליין​(שולטת)
לפני 20 שנים • 30 באוג׳ 2003

מה הגבול?

קרוליין​(שולטת) • 30 באוג׳ 2003
מה אתם חושבים שכאשר סאב ודום (אני מתכוונת לשני המינים) נפגשים, מדברים קודם, ומסכמים שאין להם גבולות, כל עוד לא נוצר נזק תמידי, והסאב נהנה מכאב והגום נהנה מלהכאיב, האם מותר להגיע לזוב דם או להצלפות קשות במיוחד? שוב, זה בהסכמת שניהם.
איפה הגבול מסתיים, למרות שאין גבולות?
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 30 באוג׳ 2003
את מייחסת בודאי רק לנזק פיזי. למרות שגם כאן, לא תמיד יש לך אפשרות לדעת אם נגרם נזק פיזי תמידי או לא, וזה לעיתים גבול דק מאוד (קשירה של ה... בעיטה שם וכו' למשל). לגבי הנזק הנפשי, בטח ובטח שאין אפשרות לדעת אם נגרם כזה לזה שאיתך.
לכן, אני חושב שזה שבשליטה, חייב להיות גם בעל האחריות הרבה יותר. לא תמיד פעולותיו צפויות לצד השני. משום מה, לזה שנשלט, אולי בסוג של חוסר תודעה, אין אחריות רבה על שמירת גופו ונשפו.
אז כן, יש כאן קונפליקט- מצד אחד השולט נהנה אולי להכאיב, מצד שני הוא אמור לשלוט... גם בעצמו.
קרוליין​(שולטת)
קרוליין​(שולטת) • 30 באוג׳ 2003
כמובן שעל הדום מוטלת אחראיות גדולה יותר מאשר על הסאב אשר כנוע ונתון לידו. השאלה, אם שני הצדדים אוהבים אקסטרים, אז האם זה מקובל להוריד דם, לחתוך,בעיטות חזקות מאוד, וכדומה.. או שאין להגיע לזה... כמובן שזה עניין של טעם ודעה, אך מה מקובל?
אני מדברת רק על הצד הפיזי של הנושא, מבחינה נפשית אני חושבת שאין שאלה כלל. לא משנה כמה אין לשני הצדדים גבולות, אין על הדום להרוס את חיו של הסאב או להשבית את פעילותו, כמובן מבחינה מנטלית.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
"מקובל" זה עניין של נורמה. להתרשמותי רובנו המוחלטים לא אוהבים אקסטרים, לא רוצים דם ומעדיפים כאב גבולי בלבד. אבל אם הדום והסאב (במיוחד הסאב) שניהם אנשים בוגרים, נורמלים ושקולים, שמחליטים שזה הדבר הנכון עבורם וזה מה שהם אוהבים ורוצים - כל עוד לא נגרם נזק משמעותי, שיהנו.
Ocean​(נשלט)
Ocean​(נשלט) • 30 באוג׳ 2003
יהיה מי שיחלוק עלי, אבל לדעתי ממש לא. גם אם זה גורם סיפוק לעבד/שפחה.
אני מאמין שזה הגבול בין משחקי שליטה לחולניות. אחרת, אין גבול לשום מעשה.
סאב-לימינל
סאב-לימינל • 30 באוג׳ 2003
לפי דעתי אם טוב לך עם משהו אז לך על זה, כמובן אם אתה לא עושה נזק בלתי הפיך,בעצם מה זה סימנים של שוט,ועוד עם דם? זה עובר.יש כאלה שמסתכלים על זה ביום שלמחרת או בזמן אחר ומחייכים כי זה הסימן,ההוכחה למה שעבר עליהם באותו יום,זה מה שהם רצו,והסימנים גורמים להם לפנטז,להיות כמהה לעוד,ומעלים בהם זכרונות ,האם זה רע?
דני בוי
דני בוי • 30 באוג׳ 2003
קרוליין אני חושב שתמצאי הרבה עניין באתר כמו owk אם אינך שמעת עליו עדיין אז זהו הלינק:
www.owk.cz
הכל שם אמיתי ונעשה במציאות למרות המסחריות הגדולה, אין שם גבולות ואף קוים אדומים, רמות הכאב הפיסי וההשפלות המנטליות מגיעות לרמה גבוהה ביותר עד לדרגת אקסטרים.
גם בתמונות וגם בסרטי הוידאו הרבים שלהם תוכלי לראות כמות עצומה של הצלפות עד זוב דם וסימנים חזקים על הגוף.
העבדים שמגיעים לשם יודעים היטב מה מחכה להם.
המלכות שמגיעות לשם מכל העולם וכמובן מלכות הבית הן רובן סדיסטיות אמיתיות שמוצאות הרבה עניין במקום מאחר ואין בו גבולות ושום מילת בטחון.
כמובן שלמקרי הצורך יש להן שם כמה מלכות שהינן אחיות/חובשות ואף רופאה או שתיים במקצוען שמספקות שרותי עזרה ראשונה וטיפול רפואי במקרי הצורך.
בכל מקרה אני מאמין שרוב המלכות מאד מקצועיות, יודעות איפה מתי וכמה להכות באזורים שונים בגוף כדי לא להשאיר סימניים תמידיים בגוף או נזק בלתי הפיך.
הן יודעות עם כל הקיצוניות שבדבר מתי להפסיק ובעלות שליטה עצמית.
אבל אין מאה אחוז, תמיד יכול להיות סיכוי שאחד מאלף עבדים שמגיעים לשם ייגרם לו נזק רציני אבל גם לא תמיד זה באחריות מלאה של המלכה, זה תלוי בעוד גורמים מסביב.
בכל מקרה של תביעה משפטית נגדן הן מכוסות מכל הכיוונים ויש להן את האמצעים להשיג את שירותיהם של מיטב עורכי הדין ואף ישנן מלכות שמגיעות לבקר שם שהינן בעצמן עורכות דין.
לראות בעיניים שווה יותר מאלף מילים ואני ממליץ לך להעיף מבט בסרטים שלהם בנוסף לאתר, מאד מעניין.
גם ישנם כמה מאנשי הקהילה מאד מוכרים שימשחו ודאי לספר לך על המקום.
בכל מקרה דומא זו על owk הובאה על מנת להמחיש כי אכן קיימים אנשים חובבי אקסטרים מבלי שום גבולות וקוים אדומים, פה בארץ לא מתצאי הרבה אנשים בדרגות כאלו.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 30 באוג׳ 2003
לגבי owk

גם שם , עם כל האקסטרים , יש גבולות.

המקום נמצא קרוב לציביליזציה ולא על איזה פלנטה בודדת רחוקה
אני בטוח שחוקי צ'כיה מאפילים על חוקי הטירה icon_smile.gif

וגבולות למשל כמו לקחת סכין ולהרוג אותו , כי אז זה יהיה רצח , או להכות מישהו עד שידמם למוות , בלי לעזור לו.
דברים כאלה הרי הן לא יעשו.
אפילו אם בחוזה בין השולט לנשלט כתוב שמותר להן להרוג אותו , הרי זה לא תקף בשום בית משפט רגיל

כמו שאתה אמרת , זה עסק מסחרי , הן מספקות את "הסחורה" , שברובה מיועדת לכאלה שמחפשים אקסטרים. אבל הן לא תחרוגנה מעבר לזה
חוק זה חוק
וגם הן מוגבלות

סך הכל הן מספקות פנטזיה של אקסטרים , למכורי כאב בעיקר , והן עושות זאת במקצועיות רבה.
דני בוי
דני בוי • 30 באוג׳ 2003
נראה לי שכוונתי לא הובנה,
אין שם גבולות וקוים אדומים הכל במסגרת החוקים המשפטיים הצ'כיים שברור מעל לכל ספק שאוכפים את הכללים והחוקים של owk.
בסה"כ העבדים מודעים היטב לאן הם הולכים גם עלי ידי האינפורמציה הרחבה שהאתר שלהם באינטרנט מספק להם מראש.
ברור גם שאם עבד לא יוכל לסבול את העינויים יותר אז הוא רשאי להתחנן לצאת משם, אך העניין הוא שמהרגע שהוא יוצא משם (לאחר פסק דין באמצעות "משפט") הוא אינו יוכל לחזור לשם לעולם כאחד שהפר את הכללים, הוא בעצם מגורש מowk לצמיתות והרבה עבדים אינם רוצים להגיע למצב כזה.
המלכות רוצות שרק עבדים צייתניים אמיתיים יגיעו לשם ללא גבולות כמובן במסגרת חיים תחת שליטה בסיישנים ומעבר להם אך קיימת שמירה על חיי האדם ובריאותו הנפשית והפיסית עם כל הסיכונים שקיימים באקסטרים.
בסה"כ אנשים מגיעים כד לממש פנטזיות ולשהות בממלכה מוקפת מלכות קשוחות ו"רעות" מה שלא מתנגש עם העובדה שהינן נשים נחמדות מאד מחוץ לעניינים באופיין.