סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בעיית המיתחלף

פסיכו לוג​(שולט)
לפני 17 שנים • 3 בינו׳ 2007
פסיכו לוג​(שולט) • 3 בינו׳ 2007
תגיד ונוס...יש מצב ששמתי לב לדפוס מסויים...
גם אם הבחורה הכי תמימה ברחוב תעבור לידך במקרה ותשאל "סליחה, אתה יודע אולי איפה זה קופת חולים?" אתה מיד תנסה להתחיל איתה מהנקודה הזו? icon_lol.gif
lady @in black​(שולטת)
לפני 17 שנים • 4 בינו׳ 2007
lady @in black​(שולטת) • 4 בינו׳ 2007
אם היית בא ואומר: תראו, אני ילד עם אגרסיות בלתי פתורות, גר במרתף של אמא, לא מוצא סיפוק במין רגיל, ובאופן כללי בחורות לא ממש מתייחסות אלי, כך שהנחמה היחידה שלי היא נגינה בגיטרה בווליום גבוה מדי, ובסגנון שאף אחד חוץ מחרשים וסתומים לא אוהב,.. ועדיין, אני מחפש ליצור קשר עם מישי שכל זה ידליק אותה וביחד ניצור איזשהו משו שנכון לשנינו.. וול..

ונוס,"סגנון שאף אחד חוץ מחרשים וסתומים לא אוהב"? אני שומעת מאטל אני נראית או נשמעת לך חירשת או סתומה?ברוטאל דת' מאטל זה סגנון של חירשים וסתומים?על טעם ועל ריח אין להתווכח אני לא כיניתי את הסגנון שלך חרשי וסתום..
icon_evil.gif
Venus in Furs{תהום}
Venus in Furs{תהום} • 4 בינו׳ 2007
מה שבטוח שלמטאליסטים אין הומור עצמי בנוגע למוסיקה שלהם..

יש לי גם דברים מעליבים להגיד על רגאיי ומזרחית...
lady @in black​(שולטת)
lady @in black​(שולטת) • 4 בינו׳ 2007
זה לא שלמטאליסטים אין הומור ..לפולניות אין חוש הומור icon_wink.gif
נו מה יש לך לומר מעליב על רגאיי ומזרחית? כולי עין icon_smile.gif
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 4 בינו׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
מה שבטוח שלמטאליסטים אין הומור עצמי בנוגע למוסיקה שלהם..

יש לי גם דברים מעליבים להגיד על רגאיי ומזרחית...

ונוס יקר, יש לי רק דבר אחד לומר (לאור תגובותיך בשרשור הבלתי-נגמר), אם לא היית קיים, היינו חייבים, אבל ממש חייבים להמציא אותך icon_biggrin.gif
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 בינו׳ 2007
אני מסכים איתך מאדאם. היינו יכולים גם לקרוא לדמויות המומצאות בשמות הולמים. ונוס יהיה "ניטרו", וליאב "גליצרין" whip.gif
kaly
לפני 17 שנים • 11 בינו׳ 2007
kaly • 11 בינו׳ 2007
טוב... אני מודה שהשקעתי כמעט שעה מחיי לסירוגין לקרוא את הפוסט הזה...

יש לי כמה תובנות-אני אשתף אתכם אם תרצו או לא{אחרי שעה קריאה-שמישהו יעצור אותי icon_twisted.gif }

*ליאב-ברוך הבא לכלוב,תמצא לך דרגש לנוח עליו,וצוהר לנשום ממנו אוויר.אם תגיב לי לא יפה-אני אפרסם את ההודעה האחרונה ששלחת לי-ראה הוזהרת icon_twisted.gif
*ונוס-ענק,פשוט ענק,כל מילה נוספת מיותרת icon_cool.gif

עכשיו,אחרי שהגבתי,אני הולכת להכניס למיקרו שקית eat.gif חוזרת לצפות.

אה,כן -פסיכולוג הייתה לך איזשהי הערה לליאב על הסשנים שעשה או לא עשה...לפני 2 עמודים-אין לי כוח ללכת להביא ציטוט,אבל אתה בטח יודע למה אני מעירה לך על זה icon_twisted.gif
אני עוד אסגור איתך חשבון...

וכמטאליסטית לשעבר{שהרוק עדיין זורם בעורקיה} מי רוצה מכות?מי??? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
ליאב
לפני 17 שנים • 11 בינו׳ 2007
ליאב • 11 בינו׳ 2007
היתנצלתי בפנייך ואני מיתנצל פה בפומבי.לא מסתיר את מושכת איכותית אינטליגנתית וההיתי מת ליפול לרגליך ולשרת אותך,ההיתי מת שתכאיבי לי מרוב אהבה מתוקה שלי.