לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עלאק מיתחלפות עלאק שולטות עלאק נישלטות.

ליאב
לפני 17 שנים • 11 בינו׳ 2007

עלאק מיתחלפות עלאק שולטות עלאק נישלטות.

ליאב • 11 בינו׳ 2007
אני לא שם את תמונתי בפרופיל כך שאני מרגיש חופשי לומר את תוצאות המחקר.הרוב פה זה לא אמיתי מילבד מעט תמונות שמוכיחות.פניתי בימים האחרונים להמון,אולי מאות.שמתי עוד שם מישתמש בעל אופי שונה עם סוג פניה שונה.איך יתכן שכולן מסרבות ורובן לא עונות לשתי אנשים שונים? איך יתכן שאחרי שהבנתי איך ליפנות אין אפילו רמז לאמת? פאק יש לי אינטואיציות אני יכול לחוש את התימטום שלהן.הן באות להעביר את הזמן,הן חושבות שהן חזקות ואיכותיות במיניות שלהן.זה כמו שאני אבקש מאנשים מגברי גיטרה שהם לא שלי ואצתלם לידם כדי להראות כמה יש לי.מה אתן חושבות שאנחנו הבנים עד כדי כך תמימים משועממות? אתן מגוכחות.אני תמיד אוכל להוכיח אתכן.אני ערמומי ואני יכול להמציא מישתמשים ולארגן תמונות מהאינטרנט,ולהמשיך להוכיח שאתן חראטה בארטה .כדי שתתחילו להכיר אותי ואני אמרתי שאני אחשוף אתכן.אם תרגיזו עוד יותר אני אחשוף את התשובות שהחזרתן לי בפרטי ואני אוציא אתכן חארטה.יום טוב צבועות.
James Bondage​(מתחלף)

Re: עלאק מיתחלפות עלאק שולטות עלאק נישלטות.

James Bondage​(מתחלף) • 11 בינו׳ 2007
ליאב כתב/ה:
איך יתכן שאחרי שהבנתי איך ליפנות אין אפילו רמז לאמת? פאק יש לי אינטואיציות אני יכול לחוש את התימטום שלהן.

וואו. מדגדג לי לענות תשובה בסגנון וונוס, אבל סיכוי טוב ששוב תהיה לנו טלנובלה כתוצאה מזה.

הבנת איך לפנות למישהו ? הפוסט הזה מוכיח אחרת.

יש לך אינטואיציה ? יופי לך. אבל נראה יותר שה"תמטום" שאתה חש הוא שלך.

סליחה על השאלה, אבל מישהו כאן חייב לך משהו ? לא מוצא חן בעיניך, לך חפש את החברות שלך ב J-Date.

אולי זו האישיות שאתה מקרין ולא התמונה שדוחה אנשים, אגב ?
melaila​(לא בעסק)

הזוי..

melaila​(לא בעסק) • 11 בינו׳ 2007
טקסט הזוי לחלוטין.
אני אפילו לא בטוחה כל כך מה לומר חוץ מ: ליאב, תנסה לבלות קצת פחות זמן מול המחשב ויותר בעולם האמיתי, אני חושבת שזה יעזור לך, באמת.
icon_exclaim.gif
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 11 בינו׳ 2007
צ'מע, על איזה חומר אתה????

לא שיש לי משהו, אבל נראה לי שהוא מסתיר לך את האינטואיציה icon_eek.gif
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 11 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
ליאב! חזור אלינו!!! מתגעגעת icon_biggrin.gif

עכשיו רק חסר ונוס ויהיה לנו מענין!!! יששששששש!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 11 בינו׳ 2007
זה באמת מאד מתוחכם לפתוח עוד שם משתמש. סטארט אפ. חשבת להיות בלש? תוכלי להוציא חארטה את כל הפושעים!
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
חברי אתם יכולים לצעוק אני לא איכפעת לי כי אין לי תמונה ,ולא יודעים מי אני עכשיו.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 11 בינו׳ 2007
אל תדאג, ליאב. גם זאלופון הוא אעלק שולט. למעשה, שמועות אומרות שהוא בכלל בחורה.
ליאב
ליאב • 11 בינו׳ 2007
עכשיו שאין את התמונה שלי אני מרגיש חופשי להגיד את הפנטזיות שלי.האמת שההיתי חולם ששתי מלכות יעשו בי כרצונם כי אחת זה לא מספיק.אחת מאחור ואחת מילפני ,תוך שהן צועקות עליי באנגלית בדיבור רוקיסתי.אבל שיהיה להן מראה נשי עדין ובאופי הן יהיו חיות רעות.אני אהיה הקורבן שניטרף על ידי שני לביאות.אני כול כך אהאנה מיזה לחוש את הכאב וההשפלה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי ינו' 11, 2007 11:13 am, סך-הכל נערך פעם אחת