בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה נראה לי לפעמים שכל כונפה

האיש​(נשלט)
לפני 17 שנים • 14 בינו׳ 2007

למה נראה לי לפעמים שכל כונפה

האיש​(נשלט) • 14 בינו׳ 2007
למה נראה לי לפעמים שכל כונפה שלא מצליחה למצא גבר הופכת למלכה

קטע מתוך פרופיל של מלכה
למי שלא מבין או תופס את הגדרת המושג "גברים" שבו התמשתי, להלן הסבר קצר וממצה שבא לשים קץ לבזבוז הנפשע של דיו וירטואלי שפשוט מוצא את עצמו בפח האשפה ונעלם כלא היה כשהוא מגיע בדמות הודעות שנכתבות בידי "גברים".
גבר = אורגניזם שנולד עם זין בין הרגליים
גבר = אורגניזם שאין בגופו רחם.
גבר = אורגניזם שמשתין בעמידה מהיום שבו למד ללכת על שתי רגליו.
גבר = אורגניזם שממש לא בא לי עליו בנקודת הזמן הנוכחית ועד להודעה החדשה.

אני מניח שהיא לא תזכה לאהבה של גבר אי פעם לכן היא מרשה לעצמה להתבטא כך
חוסר הביטחון בחיים האמיתיים מתבטא אצלה בשחצנות וחוסר חוכמה בחיים הוירטואלים
למזלה הסטטיסטיקה פה לטובתה
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)

Re: למה נראה לי לפעמים שכל כונפה

האיש כתב/ה:
למה נראה לי לפעמים שכל כונפה שלא מצליחה למצא גבר הופכת למלכה

קטע מתוך פרופיל של מלכה
למי שלא מבין או תופס את הגדרת המושג "גברים" שבו התמשתי, להלן הסבר קצר וממצה שבא לשים קץ לבזבוז הנפשע של דיו וירטואלי שפשוט מוצא את עצמו בפח האשפה ונעלם כלא היה כשהוא מגיע בדמות הודעות שנכתבות בידי "גברים".
גבר = אורגניזם שנולד עם זין בין הרגליים
גבר = אורגניזם שאין בגופו רחם.
גבר = אורגניזם שמשתין בעמידה מהיום שבו למד ללכת על שתי רגליו.
גבר = אורגניזם שממש לא בא לי עליו בנקודת הזמן הנוכחית ועד להודעה החדשה.

אני מניח שהיא לא תזכה לאהבה של גבר אי פעם לכן היא מרשה לעצמה להתבטא כך
חוסר הביטחון בחיים האמיתיים מתבטא אצלה בשחצנות וחוסר חוכמה בחיים הוירטואלים
למזלה הסטטיסטיקה פה לטובתה

ולמה לי נראה שהפוסט לעיל בא מתוך מקום של מרירות וחוסר פירגון ,
ולא ממקום אמיתי של רצון להבין את הדברים שאותה
מלכה עלומה כתבה בפרופילה?
אני מניחה מדבריך ששמת את עצמך להיות הקטיגור, חבר המושבעים והשופט במקרה דנן,
שכן חרצת את אופייה בכזו פסקנות שלא נותר לי לתהות אם אין כאן מניע אישי
מוסתר כלשהו.

משום מה פוסטים כאלו (וזה לא הראשון) הינם מנת חלקם של נשלטים, שכנראה
לא מוצאים את מה שמחפשים ומחליטים לחזור לדפוס הישן והטוב
של עליהום על מלכה זו או אחרת.
מעניין מה היתה דעתך, נשלט יקר, אם היית מוצא לבקרים (וגם לילות אם תתעקש) פוסט
המשמיץ נשלטים באשר הם ו/או את פרופילם ו/או את התנהגותם ו/או את השכלתם
ועוד היד נטוייה.

באמת מזמן ( שבוע לערך?)לא נפתח פוסט המשמיץ נשים שולטות.
icon_rolleyes.gif
shuki boy​(נשלט)

Re: למה נראה לי לפעמים שכל כונפה

shuki boy​(נשלט) • 14 בינו׳ 2007
לפי הפרופיל היא פשוט נראת לי מלכה לסבית. ולסביות אכן לא מעוניינות בגברים, למרות שהנ"ל ממשיכים לפנות, וצריך להסביר להם, שוב ושוב, מה זה אומר ששמים בשורת ה"גבולות" את המלה "גברים".

ואני, ברשותך, אוותר על הדיון האם לסביות הן למעשה "כונפות שלא מצליחות להשיג גברים".
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 14 בינו׳ 2007
בלי קשר לנאמר אין ספק שכמות האנשים האיכותיים בכלוב, ללא קשר למין וצד של השוט היא דלה
למדי.

ובאשר לפרופיל של השולטת האלמונית,
אם זו דומית לסבית כפי שמאונן ציין, גם הלשון החריפה לא תעזור לה, כי הטרולים שמציפים תיבות בהודעות משוכפלות לא משחיתים את זמנם היקר על דבר חסר משמעות כמו קריאת פרופילים icon_wink.gif
oriente​(נשלט)

תכלס... צודק

oriente​(נשלט) • 14 בינו׳ 2007
אפשר להתקיף את האיש, ואפשר גם להתייחס באופן ענייני למה שהוא אומר.
יש מצב, שחלק גדול מהשולטות פה נדחו חברתית בגלל מראן החיצוני, וכאן הן מוצאות "פורקן" בדמות שליטה.
חלק גדול מהן גם משוכנעות שהן יפות וכוסיות.. זה כתוב בבלוגים וברופילים שלהן... זה נורא מצחיק אותי.
יש מספר מצומצם מאוד של שולטות "אמיתיות", ללא כל קשר למראה החיצוני. אלה שזה בדם שלהן עוד מילדותן, אלה שהיו מלכות בית ספר והכי מקובלות בשכבה, אלה שהדומיננטיות זורמת בעורקיהן, ולא שנאת הגבר.
ויטו אנדוליני
ויטו אנדוליני • 14 בינו׳ 2007
ואני מניח שאתה הנשלט שנחת אצלנו הישר מעולם הסלב, דוגמניות ורפאליות למיניהן icon_rolleyes.gif .
לי אישית נראה שעדיף יותר יהיה אם תתמקד בארבע האמות שלך ולא של אחרים.
לבוא ולהגיד בבטחון שהסקת מסקנה לגבי רמת התסביכים של אותה הדומית/דומיות סך הכל מכמה שורות נראה לי קצת מהיר מידי.
שיהיה לך אחלה לילה.
קים​(שולטת)
לפני 17 שנים • 15 בינו׳ 2007

מסכימה איתך מאוד.......

קים​(שולטת) • 15 בינו׳ 2007
.אבל גם נשלטים כאלה לא?

יש כאלה שלא נראים טוב אז הם נשלטים כדי להיות עם כל בחורה שולטת

מסכימה איתך במאה אחוז icon_biggrin.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 15 בינו׳ 2007
אפשר לחשוב שנשלטים זה כזה עם יפה-תואר ויפה-מידות, שלא כל שרץ דחוי נהיה מתקן לייצוב דילדואים, או מרקקה ניידת.

כן, יש הרבה שולטות בהמיות. יש הרבה שולטים מסוכנים. יש הרבה נשלטות מניפולטיביות. יש הרבה נשלטים חסרי עמוד-שדרה. יודע למה?

כי פה, אנשים נותנים דרור לחולי שבהם, לכל מיני פינות אפלות שלא באות לידי ביטוי בחיי היום-יום, ככה סתם. יש בזה טוב ויש בזה רע, וככה זה.

לפעמים גם אני נדהם מהרמה המאוד נמוכה של 'שולטות' רבות פה באתר (ובאחרים), לא בתור שולטות אלא בתור בני-אדם. נכון, הפרופילים שלהם מעוררי תמיהה ולעיתים אף כעס. אבל אתה גבר, לא? סתום ת'פה וסבול בשקט. זה לא כאילו שבחוץ המצב כזה טוב, יודע?

אני בסביבה כבר תקופה. פגשתי פה אנשים מדהימים, לטוב ולרע. אז מהרעים שכחתי (קבורים אי-שם בחולות של ראשון), ואת הטובים שמרתי. היה חכם - עשה כמוני. icon_smile.gif
קליבר​(שולט)

אזהרה חמורה למקבי !!! ופעם אחרונה

קליבר​(שולט) • 15 בינו׳ 2007
מקבי כתב/ה:
אפשר לחשוב שנשלטים זה כזה עם יפה-תואר ויפה-מידות, שלא כל שרץ דחוי נהיה מתקן לייצוב דילדואים, או מרקקה ניידת.

כן, יש הרבה שולטות בהמיות. יש הרבה שולטים מסוכנים. יש הרבה נשלטות מניפולטיביות. יש הרבה נשלטים חסרי עמוד-שדרה. יודע למה?

כי פה, אנשים נותנים דרור לחולי שבהם, לכל מיני פינות אפלות שלא באות לידי ביטוי בחיי היום-יום, ככה סתם. יש בזה טוב ויש בזה רע, וככה זה.

לפעמים גם אני נדהם מהרמה המאוד נמוכה של 'שולטות' רבות פה באתר (ובאחרים), לא בתור שולטות אלא בתור בני-אדם. נכון, הפרופילים שלהם מעוררי תמיהה ולעיתים אף כעס. אבל אתה גבר, לא? סתום ת'פה וסבול בשקט. זה לא כאילו שבחוץ המצב כזה טוב, יודע?

אני בסביבה כבר תקופה. פגשתי פה אנשים מדהימים, לטוב ולרע. אז מהרעים שכחתי (קבורים אי-שם בחולות של ראשון), ואת הטובים שמרתי. היה חכם - עשה כמוני. icon_smile.gif

[B]איש תזהר , אני עוד עלול להתאהב בך !!! :roll: icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Madame T​(שולטת)

Re: אזהרה חמורה למקבי !!! ופעם אחרונה

Madame T​(שולטת) • 15 בינו׳ 2007
קליבר כתב/ה:
מקבי כתב/ה:

[B]איש תזהר , אני עוד עלול להתאהב בך !!! :roll: icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif

מקבי הוא ללא ספק אחד המסוכנים שבכלוב מבחינה זו icon_razz.gif אני רק תוהה באיזו רשימה לשים אותו עקב היותו מתחלף.... icon_wink.gif