צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין מטריד

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 18 במרץ 2007

עניין מטריד

איימי_​(נשלטת) • 18 במרץ 2007
נמצא במחקרים כי ככל שיש לאדם יותר מההורמון הגברי בגוף, כך הוא יהיה יותר דומיננטי ושתלטן. ככל שיש לו יותר מההורמון הנשי, כך הוא יהיה פאסיבי וכנוע יותר.

ומדוע זה מטריד? כי המסקנה שנובעת ממחקרים אלו היא שלהיות כנועה זה יותר נשי, על פי הביולוגיה, יותר טבעי. להיות דומיננטי ושתלטן- יותר גברי. מכאן יכולות לנבוע כל מיני מסקנות לגבי מעמד האישה ותפקידה בחברה, וגם בבדס"מ. על פי מחקרים אלו, להיות אישה שולטת זה "לא נורמלי".

מישהו שמע על העניין הזה? מה דעתכם?
נוריתE
נוריתE • 18 במרץ 2007
אצל נשים ביחוד אחרי 40 בערך
ההרמון הגברי מתגבר
לכולנו, נשים גברים, יש את שנייהם.(בכמויות מדודות)
זה הטבע.
נותר לנו רק לפתח חוזק ואמון עצמי ואסרטיביות, זה הכל.
לא תמיד חובה להכנע לטבע.
איימי_​(נשלטת)
Buttercupe כתב/ה:
אצל נשים ביחוד אחרי 40 בערך
ההרמון הגברי מתגבר
לכולנו, נשים גברים, יש את שנייהם.(בכמויות מדודות)
זה הטבע.
נותר לנו רק לפתח חוזק ואמון עצמי ואסרטיביות, זה הכל.
לא תמיד חובה להכנע לטבע.

לא שמעתי על עניי הנשים וגיל 40. שמעתי שבזיקנה קיימת יותר נטיה להחליף תפקידים- נשים נהפכות לדומיננטיות יותר, וגברים- לכנועים יותר. אולי זה באמת קשור לירידה בהורמונים המגדריים.

אני יודעת כמובן שלשנינו יש את שני ההורמונים, אבל המחקרים האלו גורמים לך לחשוב שאם את אישה דומיננטית, נגיד לפני גיל 40, את צריכה לעשות משהו כדי "לתקן" את זה. לקחת אולי יותר הורמון נשי, כי זה יותר טבעי. כשמדובר בתחומים אחרים בהם גופנו אינו מתנהג בהתאם למגדר, אנחנו נוקטים פעולה, כי זה נחשב ללא בריא. אולי צריך לעשות זאת גם בתחום הזה.
מUחדת

"אם הים הוא עמוק/ מה איכפת לו, לעץ?"

מUחדת • 18 במרץ 2007
איימי_ כתב/ה:
נמצא במחקרים כי ככל שיש לאדם יותר מההורמון הגברי בגוף, כך הוא יהיה יותר דומיננטי ושתלטן. ככל שיש לו יותר מההורמון הנשי, כך הוא יהיה פאסיבי וכנוע יותר.

ומדוע זה מטריד? כי המסקנה שנובעת ממחקרים אלו היא שלהיות כנועה זה יותר נשי, על פי הביולוגיה, יותר טבעי. להיות דומיננטי ושתלטן- יותר גברי. מכאן יכולות לנבוע כל מיני מסקנות לגבי מעמד האישה ותפקידה בחברה, וגם בבדס"מ. על פי מחקרים אלו, להיות אישה שולטת זה "לא נורמלי".

מישהו שמע על העניין הזה? מה דעתכם?

כמו כן, נמצא במחקרים כי ככל שיש לאדם יותר הורמון גברי בגופו- כך יאבד יותר שיער מראשו ויקריח בגיל צעיר.
קרי, לא רק שהוא יהיה יותר דומיננטי ושתלטן, הוא גם יהיה קרח {מכאן ומכאן?}.
היקש לוגי אחד והופ- שולטים הם קרחים.

זאת ועוד-
מחקרים נוספים מוכיחים כי עודף בהורמון הנשי גם מצמח שדיים. מסקנה- אם לא גדלו לך ניצני דדיים על פלומות בית החזה שלך- יתכן שאינך נשלט אמיתי ולא לוקח את עולם הבדס"מ עד הסוף הטוטאלי והאולטימטיבי- שינוי מינך והזרקת הורמונים באופן סדיר, שלא רק יעשו אותך נשי יותר- אלא יהפכו אותך לכנוע יותר ופסיבי {שהוא לא רק השחור החדש, הוא גם האקטיבי החדש!}.

הידד.
איימי_​(נשלטת)

Re: "אם הים הוא עמוק/ מה איכפת לו, לעץ?"

מיוחדת. כתב/ה:

כמו כן, נמצא במחקרים כי ככל שיש לאדם יותר הורמון גברי בגופו- כך יאבד יותר שיער מראשו ויקריח בגיל צעיר.
קרי, לא רק שהוא יהיה יותר דומיננטי ושתלטן, הוא גם יהיה קרח {מכאן ומכאן?}.
היקש לוגי אחד והופ- שולטים הם קרחים.

זאת ועוד-
מחקרים נוספים מוכיחים כי עודף בהורמון הנשי גם מצמח שדיים. מסקנה- אם לא גדלו לך ניצני דדיים על פלומות בית החזה שלך- יתכן שאינך נשלט אמיתי ולא לוקח את עולם הבדס"מ עד הסוף הטוטאלי והאולטימטיבי- שינוי מינך והזרקת הורמונים באופן סדיר, שלא רק יעשו אותך נשי יותר- אלא יהפכו אותך לכנוע יותר ופסיבי {שהוא לא רק השחור החדש, הוא גם האקטיבי החדש!}.

הידד.

icon_biggrin.gif

אבל ברצינות- אני מדברת על מחקרים אמיתיים, שראיתי בעיני. את כרגע סתם ממציאה... icon_cool.gif
מUחדת
מUחדת • 18 במרץ 2007
ממציאה?
הכל אמת. יכולה למצוא אינסוף מאמרים המסבירים את ההנחה לפיה מי שמתקרח מגיל צעיר נושא בגופו כמות גדולה בהרבה מהממוצע של הורמון גברי. מן הסתם תוכלי במקביל גם למצוא עשרה מחקרים אחרים השוללים טענה זו מכל וכל.
וגם את עניין הציצי לא המצאתי, יודעת.

"מחקרים מוכיחים"..
צירוף המילים הזה תמיד נשמע לי כמו התחלה של בדיחת קרש סטייל "ערבי, רוסי וחולה שחפת נפגשים במעלית".
איימי_​(נשלטת)

מיוחדת

א. אנא הביאי לינקים להוכחת טענותייך.
ב. אנא סיימי את הבדיחה.

עד כאן. icon_smile.gif
walking dead
walking dead • 18 במרץ 2007
אני מסכימה עם מיוחדת...
תמיד יש מחקרים, ותמיד יהיו מחקרים. ומחר - יהיה עוד מחקר שתוצאותיו ומסקנותיו יהיו בניגוד מוחלט לכל מה שהיה ידוע לנו עד כה.

וחוזר חלילה.

אני לא חושבת שהטבע או המדע יכולים לספק תשובה למשהו כה מורכב כמו נפש האדם... היא תמיד מצליחה להפתיע ולהוכיח שהדמיון עולה על המציאות ולפעמים אנחנו הרבה יותר מאוסף של הגדרות מדעיות מכאניות משעממות. וזה כל היופי.

הבחירה נתונה בידיים שלנו בלבד ולא נגזרה מהשמיים - גם במקרה של נטייה בדס"מית. נשים יכולות להיות שולטות מוכשרות ומדהימות וזה לא יגרע אפילו מעט מהנשיות שלהן - וגברים מאוד לא נשיים יכולים להיות נשלטים נרצעים ביותר וזה לא יגרע דבר מגבריותם.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 במרץ 2007
מה שאמרה מיוחדת קלע בול לדעתי.
אבל.
ומכיוון שלא הבאת לכאן את המאמרים המדוברים או לפחות אחד מהם, אודה לך אם תעייני בהם בשנית ותספרי לנו גם כיצד הם (כותבי המאמר הדגולים) מגדירים את ה"דומיננטי והשתלטן". הרי נהיר לך שאנשים אינם מורכבים מגידים והורמונים אלא ממכלול רב של תגובות להשפעות שונות ומשונות בחייהם.

ובכלל אני מפסיק לקרוא אתכם. לפני מספר ימים מישהי אמרה לי שאם אנעל סנפירים ואחבוש מסכה, אהיה דג (למרות השנורקל). ועכשיו הסתבר שבגלל שאני מגלח מהפדחת ועד הקדקוד, אני בעצם שפחה. icon_twisted.gif
איימי_​(נשלטת)
טוב, זה לא בדיוק מחקר, אבל לפחות לבינתיים- מעניין לקרוא על הקשר בין ההורמון הגברי לדומיננטיות.

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-2971495,00.html