צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עניין מטריד

Rainbow
לפני 17 שנים • 18 במרץ 2007
Rainbow • 18 במרץ 2007
סינדרלה, האם להסיק מהתוקפנות שלך שרמת הטוסטוסטרון אצלך היא מעל הרמה הממוצעת לנשים ?
עשי טובה, אל תסתמי פיות לאף אחד, זה לא תפקידך icon_exclaim.gif
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 19 במרץ 2007
red-cell​(מזוכיסט) • 19 במרץ 2007
לפני שאתם נסחפים לגמרי, אז כמה הערות.
המשפט המתחיל ב"מחקרים מוכיחים" הוא משפט פתיחה נפוץ בצהובוני ישראל. לפעמים זה נכון לפעמים זה לא.
גוף האדם הוא יותר מסובך משני הורמונים בד"כ תכונות מושפעות מעשרות גורמים אם לא יותר, לפעמים פחות. ככל שאנחנו לומדים יותר כך אנחנו יותר מבינים כמה שהטבע מסובך יותר ממה שחשבנו.
אני לא יודע אם המחקר הזה נכון או לא, אני לא יודע מאיפה Y נט הביאו את זה. תתפלאו אבל גם בעיתונים כמו Science מתפרסמים לפעמים מחקרים מוטעים ולא נכונים.

האם רמת ההורמונים בגוף משפיעה על דומיננטיות או לא (ובכלל, מה זה המושג דומיננטיות ? האם הדומיננטיות של המחקר זו אותה דומיננטיות שאתם מדברים עליה?) תתברר רק אם יהיה המשך למחקר הזה ויהיו הוכחות נוספות.

אני עדיין זוכר את הקביעה ש"לנשים שאינן לובשות חזיה סיכוי נמוך יותר לחלות בסרטן השד". המחקר התפרסם לפני כ- 15 שנים וכלל קבוצת אוכלוסיה שלא לובשת חזיה, נשים יפניות וקבוצת אוכלוסיה שכן לובשת חזיה, נשים אמריקאיות.
ברור שכל המחקר מבוסס על טעות בתכנון הניסוי ומכאן גם תוצאת הניסוי. המסקנה הנחרצת שפורסמה אז נעלמה כלא היתה.
עינבר

עניין מטריד באמת

עינבר • 19 במרץ 2007
בהנחה שכל המחקרים לעיל נכונים,
אישה נשלטת שלא נמשכת לטיפוס הגבר גבר הקירח,
לא תמצא לעולם שולט דומיננטי באמת.

icon_eek.gif

טוב
לפחות יצאתי נשית (בתיבול ההורמון הגברי, כמובן).
abcd

ראה,

abcd • 19 במרץ 2007
Rainbow כתב/ה:
סינדרלה, האם להסיק מהתוקפנות שלך שרמת הטוסטוסטרון אצלך היא מעל הרמה הממוצעת לנשים ?
עשי טובה, אל תסתמי פיות לאף אחד, זה לא תפקידך icon_exclaim.gif

עם מילים ותשבחות כאלו..דבריך אכן מעניינים לי את הביצה...

ועכשיו ברצינות,

סעיף א' שלך מעט מקומם.אני אסביר לך גם למה, כי לדעת רבים, אנחנו היינו ועודנו אנשי מערות,רק שהיום אנשי המערות לבושים מחוייט.

הזרק לעצמך מנת הורמון גברי לפני דבריך הבאים .. icon_smile.gif תודה

*
עינבל, הדברים מהרשומה שלי הובאו מתוך סדרת מחקרים מערוץ המדע אינני זוכרת כרגע את שמה..אבל אפשר לחפש הרבה תוכניות כאלה והרבה מידע בספרות מחקרית. אינני טוענת לנכונותם של הדברים, רק ממה שראיתי/קראתי. זה נושא מאד מעניין לדעתי, שכל אחד יהנה מהמידע מאיזה כוון שבא לו icon_razz.gif

סינדי הולך לזיין כוסיות בתל אביב ביי
איימי_​(נשלטת)

Re: ראה,

איימי_​(נשלטת) • 19 במרץ 2007
Cinderella כתב/ה:

icon_eek.gif

מחכה על ארבע...
abcd

Re: ראה,

abcd • 19 במרץ 2007
איימי_ כתב/ה:
Cinderella כתב/ה:

icon_eek.gif

מחכה על ארבע...

icon_lol.gif

אממ....בנימת...עם הפנים לרצפה כלבה.. כשתראי את הכלי שלי תתחרטי שהסכמת!
Adonasuy​(שולט)

עוד עניין מטריד-

Adonasuy​(שולט) • 19 במרץ 2007
קראתי שיצרני הבירה מוסיפים הורמונים נשיים למשקה. היות ואני לא מאמין לכל מה שאני קורא, בדקתי יחד עם חבר את הסוגיה- וזה כנראה נכון!!!
עובדה-
אחרי שש בירות התחלנו לדבר שטויות ואיבדנו את היכולת לנהוג ולחנות.
Rainbow
Rainbow • 19 במרץ 2007
ואני תוהה למה דברי קוממו אותך.....הרי בדיוק לזה התכוונתי, אנחנו עדיין אנשי מערות.....
הלא בטבע החזק הוא השורד והשולט, רואים את זה ברוב המינים (אולי פרט לאלמנה השחורה ולדבורים), אבל קחי למשל את הזאבים, החזק הוא המנהיג והוא השולט מכורח היותו החזק יותר פיסית ובעל היכולת הגופנית הגבוהה מבין הלהקה.

נקשר את זה לתקופת המערות, ולעבודה שרמת טוסטוסטרון גבוהה מעניקה יכולת פיזית גבוהה, אז זה מקבל ביסוס בשטח.

אני לא מתיחס לשליטה בהיבט המיני או הבדס"מי בהכרח, אלא גם לשליטה חברתית נטו, אבל עדיין, החברה מעוצבת על ידי זה (גם בהבט המיני), רק לצורך המחשה, השווי את אחוזי הגברים בעמדות שליטה ומפתח בעולם מול אחוזי הנשים, או לחילופין את ההבדלים ברמת ההכנסה .
אני לא טוען שזה המצב האידאלי או ה"נכון" אבל יש פער חברתי וכלכלי בין המינים (שנגרם סביר להניח מהחלוקה האבולוציונית), ואת לא יכולה להתכחש לזה....

ואם דברי מקוממים אותך או לחילופין מעניינים לך את הביצה, אולי כדאי שתנהלי דיון במקום אחר....שבו לא תושמע שום דעה, פרט לשלך......
abcd

אי הבנה משווע

abcd • 19 במרץ 2007
Rainbow כתב/ה:
ואני תוהה למה דברי קוממו אותך.....הרי בדיוק לזה התכוונתי, אנחנו עדיין אנשי מערות.....
הלא בטבע החזק הוא השורד והשולט, רואים את זה ברוב המינים (אולי פרט לאלמנה השחורה ולדבורים), אבל קחי למשל את הזאבים, החזק הוא המנהיג והוא השולט מכורח היותו החזק יותר פיסית ובעל היכולת הגופנית הגבוהה מבין הלהקה.

נקשר את זה לתקופת המערות, ולעבודה שרמת טוסטוסטרון גבוהה מעניקה יכולת פיזית גבוהה, אז זה מקבל ביסוס בשטח.

אני לא מתיחס לשליטה בהיבט המיני או הבדס"מי בהכרח, אלא גם לשליטה חברתית נטו, אבל עדיין, החברה מעוצבת על ידי זה (גם בהבט המיני), רק לצורך המחשה, השווי את אחוזי הגברים בעמדות שליטה ומפתח בעולם מול אחוזי הנשים, או לחילופין את ההבדלים ברמת ההכנסה .
אני לא טוען שזה המצב האידאלי או ה"נכון" אבל יש פער חברתי וכלכלי בין המינים (שנגרם סביר להניח מהחלוקה האבולוציונית), ואת לא יכולה להתכחש לזה....

......

הוא שאמרתי. כאילו דה.
נשארנו אותם אנשי מערות, ואני אוהבת זאת כך, ואין לי שום בעיה עם ההבדלים בין שני המינים,גם בשוק העבודה, נהפוכו. אוהבת את המצב הטבעי מאד מאד. אף כתבתי על כך מזמן כבר בכרטיסי טרם שורשר הענין הזה..

הדבר היחיד שצורם ויצרום לי תמיד עקב היותי שמרנית בדעותיי, זה הפאקינג פוסט מודרניזם והתחלואות השונות שהביא עימו. אני מאד בעד המצב הטבעי בשטח.

וזהו.
בהזדמנות אולי ארחיב..זה לא ככ הזמן עכשיו..
נוריתE

Re: עוד עניין מטריד-

נוריתE • 19 במרץ 2007
Adonasuy כתב/ה:
קראתי שיצרני הבירה מוסיפים הורמונים נשיים למשקה. היות ואני לא מאמין לכל מה שאני קורא, בדקתי יחד עם חבר את הסוגיה- וזה כנראה נכון!!!
עובדה-
אחרי שש בירות התחלנו לדבר שטויות ואיבדנו את היכולת לנהוג ולחנות.

הושפעת מהפירסומת של הדץ?