סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חגיגת העצמאות של גאידמק

נוריתE
לפני 16 שנים • 23 באפר׳ 2007

חגיגת העצמאות של גאידמק

נוריתE • 23 באפר׳ 2007
לא ניכנסת לפוליטיקה ולא רוצה,
זה פשוט,
הוא מדבר עברית בפרומואים ומשום מה
זה עושה לי צמרמורות ממש לא נעימות.
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2007
העברית שלו מפריעה לך?
עדיף שידבר ברוסית בפרומואים?
dragon fly
dragon fly • 23 באפר׳ 2007
sheze כתב/ה:
העברית שלו מפריעה לך?
עדיף שידבר ברוסית בפרומואים?

עדיף שידבר בדולרים (בינינו זה מה שהרבה במדינה שלנו מבינים)
מקבי​(מתחלף)
לפני 16 שנים • 24 באפר׳ 2007
מקבי​(מתחלף) • 24 באפר׳ 2007
ציטוט: הוא מדבר עברית בפרומואים ומשום מה
זה עושה לי צמרמורות ממש לא נעימות.

כנ"ל. זה בלתי-טבעי ברמות קשות... בכלל, רק לראות את הפרצוף שלו עושה לי רע. קשה לי לתפוס את זה שאדם כמוהו הגיע לארץ ועכשיו מנסה לנהל אותה באמצעות ממונו... זה מפחיד.

(ואם גאידמק קורא את זה עכשיו - אני אוהב אותך ואת המשפחה שלי)
אדון-אכזר​(שולט)

נדבנים

אדון-אכזר​(שולט) • 24 באפר׳ 2007
נו לפחות הוא נותן מכספו שלו לאנשים, לא זכור לי ששרי אריסון מחלקת כסף או סטף מתפן..
לא זכור לי שהנדיב הידוע רוטשילד דיבר עברית או הסר מונטיפיורי.
אני מעדיף אדם כזה כמו גידמאק שבמלחמה עזר להרבה תושבים מצפון ועוזר ותורם להרבה אחרים. מאשר שר אוצר ש"גונב" ,ראש ממשלה מתחמן ועוד ועוד.....
    התגובה האהובה בשרשור
red-cell​(מזוכיסט)

Re: נדבנים

red-cell​(מזוכיסט) • 24 באפר׳ 2007
אדון-אכזר כתב/ה:
נו לפחות הוא נותן מכספו שלו לאנשים, לא זכור לי ששרי אריסון מחלקת כסף או סטף מתפן..
אני מעדיף אדם כזה כמו גידמאק שבמלחמה עזר להרבה תושבים מצפון ועוזר ותורם להרבה אחרים. מאשר שר אוצר ש"גונב" ,ראש ממשלה מתחמן ועוד ועוד.....

להזכיר לך שה"נדבן הידוע" מבוקש בכל אירופה והדרך היחידה שלו להלבין כספים היא במדינה השלומיאלית שלנו שמארחת דרך קבע עבריינים ומאפיוזות ממזרח ארופה (ועוד כמה דגי רקק משלנו..)

גייאדמק הוא לא נדבן, הוא דואג רק לעצמו ובעזרת כספו הרב הוא הצליח להעביר על דעתם כמעט אוכלוסיה שלמה של תמימים בני תמימים.

הדבר האחרון שעוזר לאנשים זה שמחלקים להם כסף. התרומה של ורטהימר במשך עשרות שנים היא פי מיליון יותר גדולה מכל "תרומה" של גיידאמק.

התופעה של גיידאמק היא פשיטת רגל מוסרית של מדינה שלמה, זה בהחלט מדאיג ומפחיד.
לחובבי פטיש רגליים{ציפי ליבני}

גאידמק בטח לא נדבן

האיש המפולפל הזה ...מפלס את דרכו לפוליטיקה בעזרת סיחים וקרטיבים....
קליבר​(שולט)

Re: נדבנים

קליבר​(שולט) • 24 באפר׳ 2007
אדון-אכזר כתב/ה:

בדיוק מה שרציתי להגיד . במיוחד על שרי אריסון (כלומר על רני רהב , כי שרי אין לה רצון משלה לידיעתך סטף לפחות עשה את עצמו , בעצמו ובהצלחה גדולה ותורם בדרכו לחברה ולקהילה , הרבה מעבר לעיר אוהלים או לחגיגת יום העצמאות , והוא גם גר , מפרנס ומתפרנס בצפון , ולגבי היותו של גאידמק פושע או לא , ומבוקקשותו ברחבי העולם , הרי ידוע שבכל דור ודור קמים עלינו לכלותנו , והעורך דין מצילנו מידם )