שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תינוקת מגודלת.

BrutallDom
לפני 16 שנים • 19 במאי 2007

תינוקת מגודלת.

BrutallDom • 19 במאי 2007
.

אני אביא את ההיא, המבוגרת, השמנה עם החזה הגדול והפטמות הענקיות.
והיא תשב על הספה שלך, בבית שלך, ואני אציג אותך ואספר לה עליך.
ואת תהיי ערומה.
אני אספר לה שבעצם את תינוקת מגודלת, ובעצם ככה צריך להתנהג אליך,
אני אגיד לה שלא צריך להתרשם מהגודל הענק שלך, מהמטר שמונים ומשהו שלך,
אני אגיד לה שנכון שזה מבלבל, אבל שהיא תראה שאת בעצם תינוקת.

אני אספר לה שצריך מי שיטפל בך, כי אני מטבע הדברים מוגבל בדברים האלו.
והיא כמו אמא מבוגרת וטובה תציע את עצמה, ותרמוז בתנועת ראש על החזה הגדול שלה.
אני אהיה קצת בספק, לא יודע אם היא מתאימה לך, ובסוף אגיד שאולי צריך לתת לך להתרגל קצת אליה.

היא תזוז לקצה של הספה, ככה שיהיה מקום גם לך, ותגיד לך לבוא אליה, ואת, כמו שאת יודעת, תבואי על ארבע
אל הרגלים שלה, אבל היא תלטף לך את הראש ותחייך אליך ותגיד לך לעלות על הספה ולשכב על הגב עם הראש על הברכים שלה.
והיא כל הזמן מחייכת אליך, והיא כל הזמן מדברת אליך, מספרת לך כמו שמספרים לתינוק כמה את יפה ומתוקה,
ואיך את מתפתחת יפה, והיא עושה לך קולות שעושים לתינוק, ואני כל כך משועשע מזה, אני מסתכל עליך, רואה
את העלבון, את ההשפלה בוערים בך, שכל מילה וכל קול כזה קורעים אותך, ולא יכול להוריד את החיוך מהפנים,
אני כל כך נהנה מזה, עומד קרוב אליך, שתראי את החיוך שלי, שתראי כמה אני נהנה מזה, ונותן לה להמשיך הלאה.

ואחרי דקה או שתים כאלה, כשהראש שלך על הברכים שלה, והחזה הענק שלה שלושה סנטימטר מהפנים שלך, והיא
מלטפת לך את הפנים ועושה לך קולות של תינוקות, היא מרימה את הראש אלי ושואלת,
"אתה לא מפחד להשאיר אותה ככה על הספה ? בלי טיטול ? לא מפחד שהיא תרטיב ותלכלך לך את הספה ?"

ואני אומר שבאמת מסוכן, ואת רואה, בגלל זה צריך מישהי מנוסה שתטפל בתינוקת, שאני באמת לא מבין בדברים האלה,
ושניה, אני כבר מביא את הטיטול שלה, והיא מחייכת ואומרת, אל תשכח להביא עדינול, זה המשחה למרוח לה בטוסיק שלא
תקבל פריחה או משהו.

ואני חוזר עם טיטול ענק, שמתאים לתחת של סוסה, ועם שפורפרת עדינול, ומרים את הטיטול להראות לה ככה בשאלה, זה טוב?
לזה התכוונת?
והיא, מיד אומרת "אוווו זה מצויין", ובעדינות מורידה את הראש שלך מהברכים שלה, קמה, לוקחת את העדינול והטיטול,
נגשת אליך חזרה ומרימה את הרגלים שלך, הברכים שלך, לחזה שלך, ככה שהחורים שלך פתוחים וגלויים לגמרי עכשיו.
היא עומדת ככה ומסתכלת בחורים שלך מקרוב לרגע או שתים, אבל במבט חם ואמהי, קצת מדהים אותי
הקלות והמהירות שהיא נכנסה לתפקיד.
ואז היא ביד אחת מלטפת לך את הפנים וביד שניה מלטפת לך את החור מחייכת אליך ואומרת לך "תכף נמרח לך משחה שלא יגרד לך
ולא ישרוף לך, ושתינוקת מתוקה כמוך לא תקבל פריחה בפיפי ובטוסיק שלה".
וזה כל כך מגוכח, החורים שלך כל כך גדולים, השפתים גדולות ונפוחות עם פירסינגים, והיא מדברת אליך כמו לתינוקת. והניגודיות הזאת,
והאינפנטיליות הזאת, כל כך משפילה.

ואז היא לוקחת משחה, הרבה משחה, יד מלאה משחה, ומורחת לך בחורים, בחור, ובחור תחת,
והיא מורחת בתנועות ענייניות, תנועות מהירות, תנועות חזקות ומהירות, ואז עוד משחה, ושוב תנועות ענייניות ומהירות.
ואז היא מסתכלת על החורים שלך בחיוך ובשביעות רצון ואומרת לך, "זהוווו, עכשיו לא ישרוף לך ולא יהיה לך פריחה".
ואני מסתכל עליך, ורואה דמעה, ואני מחייך אליך, שתראי שראיתי את הדמעה.
ןהיא בתנועה מיומנת ביד אחת מרימה את התחת שלך וביד שניה דוחפת את הטיטול מתחתיו.
ואז שוב, בתנועות מהירות ומיומניות, לגמרי עניינית, סוגרת את הטיטול עליך.

היא מתיישבת חזרה על הספה ושמה חזרה את הראש שלך על הברכים שלה, מחבקת אותך ככה,
ושוב השדיים הענקיים שלה סנטימטר מהפרצוף שלך, זה כל כך בולט.
והיא מנדנדת אותך ככה בתנועות קטנות כמעט לא מורגשות, אבל לא מפסיקה לנדנד לרגע, ומסתכלת עלי ואומרת.
" זה מאד חשוב שהיא תהיה עם טיטול כל הזמן, ושיהיה משחה, צריך להסתכל שהחורים שלה לא אדומים מפריחה,
ולהחליף לה כל הזמן את הטיטול", אני קצת נבוך, זה אף פעם לא היה הצד החזק שלי, טיפול בתינוקות, אני מתחיל להגיד לה
תראי , אני לא ממש יודע לא ממש מתמצה... אבל היא לשמחתי קוטעת אותי ואומרת "בסדר , בסדר, אל תדאג, אני אטפל בהכל,
בקבוק יש לה ? "

אה, בקבוק, זה אני זוכר איך עושים, רשום על הקופסא כמה אבקה לערבב בכמה מים, ויש בזה כפית מדידה בפנים.
ואני אומר לה, כן, יש לה בקבוק , למה ? להביא ?
והיא מחייכת אלי, ומסתכלת עליך, ומלטפת לך את הפנים כמו לתינוקת, ומנדנדת אותך, ואומרת לך " את בטח רעבה נורא ילדה
מתוקה וקטנה" והראש שלך כל כך גדול על הברכים שלה.
היא מכניסה בוהן לפה שלך, ואת באינסטינקט מיד מוצצת אותה.
" אתה רואה?" היא אומרת בניצחון, מסמנת לי עם הפנים להסתכל על המציצה שלך את הבוהן שלה, היא מתה מרעב.
היא רעבה אני אומר לעצמי בקול רם והולך למטבח לעשות לך בקבוק מטרנה.
כשאני חוזר עם הבקבוק ביד, את שוכבת על הברכים שלה, ערומה רק עם טיטול, יד אחת שלה מחזיקה אותך מתחתיך
יד שניה שלה מחזיקה את הראש שלך, צמוד לשד הענק שהיא חלצה, והיא מניקה אותך.

אני מחייך ממה שאני רואה, אני שם את הבקבוק על השולחן, והיא אומרת " היא מתה מרעב המסכנה, כזאת תינוקת
חמודה, ראית כמה רעבה ואפילו לא בוכה ?"
והיא אומרת "את תגדלי להיות ילדה גדולה גדולה ויפה יפה" ואת כל כך גדולה על הספה, את מגמדת את הספה ואת המטפלת השמנה שלך.
והיא כל הזמן מעודדת אותך, ומנדנדת אותך , "תאכלי תאכלי, יופי את אוכלת, תאכלי עוד הכל בשבילך מתוקה קטנה וחמודה"
היא לא מפסיקה לדבר איתך.
ואז היא מוציאה את השד שלה מהפה שלך, את מתנשמת מהמאמץ ומהיניקות, היא מחייכת אליך, ואומרת
"עכשיו בובונת מתוקנות את תעשי גרפץ ותמלאי את הטיטול שלך והכל יהיה בסדר"

אני מדליק את הטלויזיה ומתיישב לידה, אני דיי שוקע בטלויזיה, כשאני שומע אותה אומרת לך, " נו מתוקה שלי,
אני לא יכולה להשאר כל היום, את חייבת לעשות גרפץ ולמלא את הטיטול, ואני אבוא גם מחר לטפל בך"
אני מסתובב אליה ואומר לה, אל תדאגי, היא ילדה טובה, היא תכף תעשה גרפץ ותמלא את הטיטול שלה,
תמשיכי לנדנד אותה עוד כמה דקות וזה יהיה בסדר. היא תמיד עושה בסוף.

.
    התגובה האהובה בשרשור
שפיץ רציני
שפיץ רציני • 19 במאי 2007
יצירתי.
Lin l
Lin l • 19 במאי 2007
ריגרסיה. חזק. יותר מידי...
Tmm
Tmm

עוד עוד עוד עוד

Tmm • 19 במאי 2007
אלוף icon_biggrin.gif
נוריתE
נוריתE • 19 במאי 2007
אם יש תסביך אבאל'ה
למה שלא יהיה גם תסביך בת?
זיקית
לפני 16 שנים • 20 במאי 2007

אוףףףף

זיקית • 20 במאי 2007
אני יכולה לתאר את ההשפלה הנוראית של הסאבית, ואת השניה הזאת שהיא נכנעת ומובסת בסיטואציה כזאת. כתוב מצויין..ומגרה icon_smile.gif
אני בטח הייתי מתפוררת.ֿ
walking dead
לפני 16 שנים • 20 במאי 2007
walking dead • 20 במאי 2007
או. סוף סוף קצת בדס"מ יצירתי,שונה ומעניין. יפה!

להבא, אני ממליצה לקשור את הנשלטת מול ערוץ "הופ". אם כבר שליטה והתעללות מנטלית בסגנון, אז שיהיה אקסטרימי באמת icon_twisted.gif