סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם טעיתי ?????????????????????????

עוזרד​(שולט)
לפני 16 שנים • 30 במאי 2007

האם טעיתי ?????????????????????????

עוזרד​(שולט) • 30 במאי 2007
האם טעיתי ? . כלומר ככל שאני מאריך את השהות שלי באתר הזה, אני קרוב להחלטה שכל ההתנהלות שלי מול עולם הסאביות כאן , "בטעות יסודו" . שהרי בואו נודה על "האמת" נקטתי במספר פעולות שיווק עצמי שהיו כל כולן בבחינת כריתת הענף עליו אני יושב :

מי יכתוב סידרת פוסטים שערורייתית בבלוג שלו בגנותן של ים הסאביות השמנות, כעורות ודחויות כאשר אלו מהוות רוב מוחלט במחוזתינו ?

מי יתנהג כג'נטלמן בפגישות עם סאביות שכבר עברו את " רף המינימום" החזותי עד כדי הזמנתן לארוחות ערב במסעדות ועוד ועוד - וכל זה בשדה פרקטיקות שבו הסאבית המצויה לא זכתה לקבל פחית קולה מהדום שלה , ולכל היותר היא נדרשית להגיע עם מימייה לדייט הראשון למקרה "שיתחשק לה לשתות משהו ".

אז "אני מודה באשמה " אולי אני ממש לא "דום" - אבל מה לעשות , שרידי חינוך אחר לא נעלמים בקלות רבה כל כך, אני נעדיף בכל זאת להישאר הג'נטלמן על אף נתוני רייטינג לא מחמיאים כאן.
בכוח המוח-אשה

פששש...

בכוח המוח-אשה • 30 במאי 2007
אחד בדורו.

יצאת ג'נטלמן, מותק.
אני קוראת את הפוסט שלך ומה שאני חושבת זה: וואלה, איזה בחור רגיש, מנומס, תרבותי ואוהב אדם אתה. ג'נטלמן. וואלה.

נפעמתי, ואני מקווה שיתר הנשים בכלוב כאן תערכנה אותך כמוני.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 30 במאי 2007
האם טעיתי?????????

האם טעיתי בהקדשת 30 שניות תמימות לקריאת הפוסט שלך, עוזרד????

האם טעיתי?????

ללא ספק- טעיתי.
אושה{אוש}

Re: פששש...

אושה{אוש} • 30 במאי 2007
בכוח המוח-אשה כתב/ה:
אחד בדורו.

יצאת ג'נטלמן, מותק.
אני קוראת את הפוסט שלך ומה שאני חושבת זה: וואלה, איזה בחור רגיש, מנומס, תרבותי ואוהב אדם אתה. ג'נטלמן. וואלה.

נפעמתי, ואני מקווה שיתר הנשים בכלוב כאן תערכנה אותך כמוני.

ושכחת שונא שמנות...

אני חושבת שרוב הנשים (כולל הסאביות במחוזותינו) מעוניינות בג'נטלמן. גבר טוב, אדיב, מנומס וברוב המיקרים גם חומר טוב לזוגיות. רבות פה מחפשות בדיוק את זה - אהבה
ואהבה לא עושים עם פלקט.
כבר שמעתי נשלטות שמדברות על המראה הדומי, שרוצות אותו דומיננטי וקשוח ואפילו מניאק בן זונה. אבל הרוב המוחלט רוצות קודם כל בן אדם.

אז תפסיק להתבכיין
תמצא לך איזה קולבית רבע עוף, תקנה לה דיאט קולה ודבר אליה בקול קשוח.
יהיה ב'סדר
עקשנית​(נשלטת)
עקשנית​(נשלטת) • 30 במאי 2007
רציתי לציין שחסר לך סימן שאלה אחד למעלה.

דבר נוסף רציתי להגיד לך תודה שאתה עושה לבנות המין האנושי טובה גדולה ומסכים, למרות כל הציפיות לצאת עם בחורות שמנות ושלא נראות טוב. אני באמת מודה לך icon_smile.gif מה היינו עושים בלעדיך... בחיי...

אני שונאת בכיינות, מתעבת אותה. לא מתאים לך אתה יודע מה לעשות עם זה.

רציתי להגיד גם שאם כבר שאלת : כן, טעית אבל לא רק עכשיו ובזמן האחרון, אתה צריך ללכת שנים אחורה, משו כמו... 50 שנה icon_smile.gif
walking dead
walking dead • 30 במאי 2007
אכן. טעית (??????????????).

בעיקר, בכך שלא נראה לי שאתה באמת מבין את משמעות המושג "ג'נטלמן".

אבל לפחות אתה ממשיך ליחצ"ן את פרצופך האמיתי, וטוב שכך.
טמונה במסגרת

חשבתי שאצטרך לענות לך, עוזרד

טמונה במסגרת • 30 במאי 2007
אבל, מסתבר שכבר שמעת (קראת)
את כל מה שאתה צריך (וכנראה יותר ממה שאתה מסוגל להבין),
כדי לקבל תשובה.
מקיפה.
עניינית.
מסוגננת.
החסרתי משהו מבית מדרשך ?

אז מתי אפשר לברך על המוגמר ?
זאלופון​(שולט)

Re: האם טעיתי ?????????????????????????

זאלופון​(שולט) • 30 במאי 2007
עוזרד כתב/ה:
האם טעיתי ? . כלומר ככל שאני מאריך את השהות שלי באתר הזה, אני קרוב להחלטה שכל ההתנהלות שלי מול עולם הסאביות כאן , "בטעות יסודו" . שהרי בואו נודה על "האמת" נקטתי במספר פעולות שיווק עצמי שהיו כל כולן בבחינת כריתת הענף עליו אני יושב :

מי יכתוב סידרת פוסטים שערורייתית בבלוג שלו בגנותן של ים הסאביות השמנות, כעורות ודחויות כאשר אלו מהוות רוב מוחלט במחוזתינו ?

מי יתנהג כג'נטלמן בפגישות עם סאביות שכבר עברו את " רף המינימום" החזותי עד כדי הזמנתן לארוחות ערב במסעדות ועוד ועוד - וכל זה בשדה פרקטיקות שבו הסאבית המצויה לא זכתה לקבל פחית קולה מהדום שלה , ולכל היותר היא נדרשית להגיע עם מימייה לדייט הראשון למקרה "שיתחשק לה לשתות משהו ".

אז "אני מודה באשמה " אולי אני ממש לא "דום" - אבל מה לעשות , שרידי חינוך אחר לא נעלמים בקלות רבה כל כך, אני נעדיף בכל זאת להישאר הג'נטלמן על אף נתוני רייטינג לא מחמיאים כאן.

אני חושב שפתרתי את החידה ומצאתי את הטעות:
אם אתה מזמין את אותן אלו שעברו את רף המינימום החזותי לארוחות, הן עלולות (לא עלינו!) באמת לאכול, וכתוצאה מכך, למרבה הצער, להפוך לסאביות שמנות וכעורות (ומי יודע, אולי אף דחויות). מכאן שההתנהלות סותרת את עצמה. מ.ש.ל.

במה זכיתי? (??????????)

אגב, אהבתי מאד את "שדה הפרקטיקות". צריך לעשות שם פיקניק קהילתי מתישהו.
זיקית

לא.

זיקית • 30 במאי 2007
אתה לא טעית, ההורים שלך טעו, ככל הנראה.