סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מזדיינת

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 16 שנים • 26 ביוני 2007

מזדיינת

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 26 ביוני 2007
אני מבקשת ממנו שיזיין אותי בתחת – לא בראש שלו, הוא מוצא דרכים אחרות להשפיל ולהכאיב לי.
ובכל זאת אני ממשיכה לבקש ולהתחנן שיזיין אותי קצת בתחת. אני מודה בפניו שאני מכורה לזין שבועל וחודר לי בכוח לתחת. צריכה כל כך להרגיש את הכאב שבא בעקבות הנעיצה בכוח של זין לא משומן, צריכה להרגיש שאני בורחת ולא מסוגלת יותר ועדיין יש מי שתופס אותי שם בכוח ולא מתפשר.
אבל הוא מתעלם. מזיין שם רק כשבא לו וגם זה לא כל הזמן.
לפעמים בא לו. העניין הוא שאני לא תמיד מגיעה אליו כשאני מוכנה לזה. הוא גם אף פעם לא אומר לי מראש אם לנקות את עצמי או לא והוא תמיד דורש את זה ממני בימים שאני הכי נרגעת מהצורך הזה.
והיום שוב הגעתי אליו רגועה מהצורך הזה. למשך כמה שעות ספורות הצורך הזה נרגע בי.
כדי להנות מזיון בתחת חייבים לבוא מוכנים נפשית לזה וגם זה לא תמיד עוזר. כשלא מוכנים זה הכי כואב וקורע ומשפיל שיש.

הוא תופס את הידיים שלי בכוח כשאני עם הראש על הכרית והתחת באויר ומנחית אותן באגרסיביות על התחת שלי גורם לי לפשק את התחת ומסתכל על החור. ועוד יותר מפשק את התחת, מותח חזק עם הידיים שלי לכיוונים מנוגדים עד שאני כמעט מרגישה שהחור עצמו נקרע. זה כל כך מביך.
אני כל כך מכווצת ברגעים כאלה. מתה מפחד ממה שהוא הולך להכניס לשם, יש לו מדי פעם רעיונות משוגעים. ואז הוא דוחף בכוח שתיים או שלוש אצבעות 'ככה את אוהבת פלג? ככה?' והאצבעות שלו כל כך חופרות שם. ולהמשיך להשאר שם עם הראש על הכרית ולפתוח..
ובכוונה הוא שולף מולי את הדילדו הענק, "שוכח" אותו לרגע על המיטה מול הפרצוף שלי, שאני אראה. שאני אראה בדיוק מה הולך להכנס לי לתחת.
והוא מקניט אותי שם 'קודם זה או קודם הזין שלי? מה בא לך פלג?'
'שלך' ואני כל כך מתפללת שקודם שלו ייכנס – הדילדו הזה ענק.
'לא חבל? זה יותר גדול. לא כדאי שתהני קצת מזה שזה קורע לך את התחת? איזה מן מזדיינת בתחת את?!'
זה להרגיש אותו עומד שם מאחורי עם יד אחת על התחת שלי שעוד יותר מותחת ופותחת והכוס שלי שמרטיב לגמרי את המיטה שלו ובכוונה הוא לא מרטיב את הדילדו עם הרטיבות הזאת. ולהרגיש שזה סוג של משימה חשובה עבורו, כמעט כאילו מחשב זוויות באיזה זווית להכניס את הדילדו הענק הזה לתחת שלי וההתנגדות שלי מול היד שלו שדוחפת..
וה'אוף שתקי כבר, בכיינית' שהוא זורק לי כשאני לא מצליחה להחניק את הבכי שלי.
הוא מתיישב שם לידי, ליד המיטה – לוחש לי דברים באוזן ומוריד מלא סטירות על לחי אחת, זאת שלא מעוכה על המיטה. ופתאום צוחק 'איזה כיף לנו, נכון פלג???'
ואז גם הוא רוצה. שולף את הדילדו הענק מהתחת שלי ונכנס בבת אחת.
והוא שואל שם 'איזה מן חור את, פלג?'
'כל הזמן רוצה זין בתחת'
'מה פלג? הפכו אותך למזדיינת בתחת? כל הישות שלך מתרכזת בזה שאת כל הזמן צריכה זין בתחת?' וחוסר המוכנות שבי מתנגדת כל כך, וכל הזמן מנסה לברוח קדימה למרות שברור לי מראש שאין טעם.
'מה קרה פלג? את כל הזמן מתחננת שאת רוצה את הזין שלי בתחת שלך ועכשיו את בוכה?'
'יחסית למזדיינת כפייתית בתחת את די בכיינית'
'להפסיק? עכשיו את רוצה שאפסיק? זיינת לי את השכל עם זה ועכשיו את בוכה? עכשיו זה שלי. אני רוצה אני לוקח, נכון פלג?'
וכל הזמן השם שלי עולה שם. בכוונה מדגיש את השם שלי. פלג צריכה בתחת. קודם כל חור תחת.
כל כך הרבה ההוא התעסק עם התחת שלי. עשה לי דברים בתחת - הפך אותי למכונת זיונים אנאליים. שעבד אותי דרך התחת שלי.
הייתי סוג של נורמלית לפני שהכרתי את ההוא. מזוכיסטית נורמלית שבקושי ידעה לאיית אנאלי.
ועכשיו אני שוב משועבדת דרך התחת.
    התגובה האהובה בשרשור
shushu

אנאלישקייט

shushu • 26 ביוני 2007
אשה לעולם לא תשכח שני גברים:

את הראשון שזיין אותה בתחת,
ואת הראשון שהיא זיינה בתחת.

(מהטמה גנדי)
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 26 ביוני 2007
"ועכשיו אני שוב משועבדת דרך התחת"

איחולים לבביים לרגל הCUMBACK
Tיפוס​(שולט)
Tיפוס​(שולט) • 26 ביוני 2007
אוף , זונה .
שוב הצלחת להדליק אותי
מזדיינת בתחת . icon_twisted.gif
נוריתE
נוריתE • 26 ביוני 2007
קודם כל ולא משנה מה הוא רוצה, לידע כללי
כמו שאומרים "היי מוכנה תמיד".

באשר לשאר
כמו תמיד
אין מילים.
עזית
לפני 16 שנים • 27 ביוני 2007
עזית • 27 ביוני 2007
נהנתי כל כך לקרוא , פלג ...
זה יותר מדי טוב , זה אמיתי , זה בועט בדיוק במקום הנכון ...

שלא יגמר לכם לעולם.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 27 ביוני 2007
מגעילה אחת.
עשית לי חשק על הבוקר.. icon_evil.gif
דובדבן

Re: אנאלישקייט

דובדבן • 27 ביוני 2007
shushu כתב/ה:
אשה לעולם לא תשכח שני גברים: