לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדנג'ן קיבל רשיון...

Venus in Furs{תהום}
לפני 16 שנים • 18 ביולי 2007

Re: אני רק שאלה

Venus in Furs{תהום} • 18 ביולי 2007
אושה כתב/ה:
מי הולך לנהל את המקום? (למי אני אמורה לשלם כניסה?)

אתם יכולים, אתה יכול, את יכולה (באמת אין לי מושג למי לפנות) לספר קצת על השינויים שעומדים להתרחש (אם בכלל)? האם המועדון יפתח גם בימי שישי? מהי האוירה שאתם מעוניינים ליצור במקום? מי קהל היעד שלכם?

מודה שאני חטטנית אבל זה חשוב לי.
בסופו של דבר לרובינו יש אינטרס שהמקום יצליח ואני באמת מאחלת הצלחה להנהלה החדשה (ישנה?) אבל אשמח לדעת לאיזה סוג מועדון אתם מזמינם אותי (מקום שאפשר לרקוד בו? מקום שבו אוכל להתמזמז עם בן זוג בלי מריירים נדבקים סביבי? מקום שאני יכולה בכייף לחגוג תיכף מומולדת עם כל הרפת?)

תודה ושלום

אני עם הפרה.

הבנתי כמו כולם שיש בעיה בין כלובי לעמוס ובגלל זה הוא לא כותב כאן (והלוואי שהבעיה הזו תמצא דרך להיפתר).

אבל היה נחמד אם בכל זאת מישו היה מפזר קצת מהמסתורין, כמו מי המנהלות החדשות, מה הכיוון, ומה לעזאזל קרה בשבועות האחרונים.

וכמו שאמא שלי עליה השלום היתה אומרת, "לא צריך לקפוץ מקיצוניות לקיצוניות", ומעודף התחשבות ומעורבות בקהילה לסגת להיבדלות מוחלטת.

קיצר, ספרו פרטים. שבעתי משינויים, חוסר ודאות, תככים ומזימות. ואם גורם רשמי מטעם הגנון לא יכול לכתוב, אז שיכתוב מי שיודע, כמו קטה או 009 או לסע"ע שגם יש לו מנוי זהב חדש icon_rolleyes.gif

ובכל מקרה אנחנו באים בחמישי לרחרח בעצמנו icon_twisted.gif icon_cool.gif
Toxic Princess
Toxic Princess • 18 ביולי 2007
קודם כל, באמת טוב לדעת שפותחים בחזרה את הדנג'ן.
שנית, עוד יותר טוב לדעת שהקופונים וכרטיסי המועדון תקפים ולא סתם שילמנו.
שלישית, יכול להיות שנתראה שם ביום חמישי (לא מבטיחה..)

ובכל מקרה- המון בהצלחה, והלוואי שלא יהיו יותר בעיות (מכל סוג שהוא).
קטסטרופה{Adonai}

וונוס.

קטסטרופה{Adonai} • 18 ביולי 2007
זוכר את הפגישה שלנו ביום שלישי ההוא שהארבעה החליטה לסגור את המועדון בפתאומיות?
זוכר על מה דיברנו ואיזה רעיונות העלינו?

ובכן, זה בדיוק אבל בדיוק מה שיקרה.

הדנג'ן חוזר להיות מה שהיה לפני שארבעת הכושלים לקחו את הניהול לידיים שלהם, זה יהיה מועדון פתוח לקהילת הבדסמ כמו בעבר רק שיגלה יתר פתיחות לקהלים אחרים שאני בטוח שכולנו נשמח לארח אותם.

אגב,
מישהו יודע לאן נעלם המקרן של עמוס מהדנג'ן באורח פלא?
מישהו יודע מי זרע הרס ולכלוך במקום?
מישהו יודע לאן נעלמו עוד דברים משם ששייכים באופן אישי לבעלים של המקום?

אשמח לתשובות.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: וונוס.

קטסטרופה כתב/ה:
זוכר את הפגישה שלנו ביום שלישי ההוא שהארבעה החליטה לסגור את המועדון בפתאומיות?
זוכר על מה דיברנו ואיזה רעיונות העלינו?

ובכן, זה בדיוק אבל בדיוק מה שיקרה.

הדנג'ן חוזר להיות מה שהיה לפני שארבעת הכושלים לקחו את הניהול לידיים שלהם, זה יהיה מועדון פתוח לקהילת הבדסמ כמו בעבר רק שיגלה יתר פתיחות לקהלים אחרים שאני בטוח שכולנו נשמח לארח אותם.

אגב,
מישהו יודע לאן נעלם המקרן של עמוס מהדנג'ן באורח פלא?
מישהו יודע מי זרע הרס ולכלוך במקום?
מישהו יודע לאן נעלמו עוד דברים משם ששייכים באופן אישי לבעלים של המקום?

אשמח לתשובות.

מדוע אתה "רוקד על הדם"

ויותר גרוע מיכך מתיר את דמם ברבים
009​(אחר)
009​(אחר) • 18 ביולי 2007
ובכן חברים אהובים.................אני מבטיח לכם שתבאנה תשובות מסודרות לכל השאלות...........מאחר ואנחנו בצפיפות של זמן ורוצים מאד מאד להכין לכולם פתיחה חגיגית ומיוחדת במינה אז אנא התעזרו מעט בסבלנות ...............בכל מקרה יש לי בקשה אישית מכם גם קטה וגם ונוס.....אנא מכם תתאפקו ותמנעו מלפרסם דברים אישיים ..............ובכלל את הכביסה המלוכלכת מכבסים בבית ולא בראש חוצות............אז באמת תעשו לי טובה אישית ותמנעו מפרסומם של דברים ................האינטרס שלנו כרגע לצאת לדרך חדשה ולהחזיר עטרה ליושנה............ידענו לתפעל את המועדון במשך למעלה מ-4- שנים ואני משוכנע שנדע להמשיך להצליח גם בהמשך ולהביא את המקום לשיאים חדשים................והמקום ישגשג גם בקופה..........המודל העסקי קיים ועל פיו אנחנו פועלים ומבחינתי המועדון הוא קודם כל ביזנס ומקור פרנסה ורק אחרי זה באים הכיופים והבילויים..............יהיו במקום גם ריקודים וגם הופעות וגם מלכות וגם עבדים וגם טרופים כמו בימים הטובים ..............וכמובן אירועים קהילתיים ואירועים מעורבבים וכמובן שנשתדל לבצע סלקציה באירועים המעורבבים וכו וכו' וכו'...............אני לא מתכוון במעט הזמן שיש לי לספר על כל הדברים................הפתעות הפתעות הפתעות............דרך אגב יהיו במועדון אנשים נפלאים שיודעים את מלאכתם נאמנה ..............הדברים יתפרסמו בהמשך............אז שוב חכו בסבלנות...............

באהבה

009
Tish Adams
Tish Adams • 18 ביולי 2007
שיהיה בהצלחה!!!
electro-z
electro-z • 18 ביולי 2007
009 כתב/ה:
............................ .................... .................................................................................................................. ........... . . ............................................ ................................... ....................................................................... .......................... .......................... ................

באהבה

009

אני מודה שקצת ערכתי את הטקסט שלך, אבל למרות זאת אני מציע שתבדוק את התקינות של המקלדת שלך חבר.

icon_smile.gif
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 18 ביולי 2007
נצרתי לשוני עד כה אבל קשה שלא להגיב הפעם..
לא הייתי באתר לאחרונה מתוך רצון לא להתערב בפוליטי-קקה שהולכת פה.
אבל מה לעשות, חורה לי העניין הזה מאוד אז החלטתי לרשום הודעה אחת ויחידה בנושא הזה.

באו אמילי וF למקום שיש בו מסיבות כושלות,
לנו לימיטס לפני שידעתם את השם של המקום הזה
והדאנג'ן שלא הצליח להביא יותר מ-5 אנשי קהילה בשנתיים האחרונות מכיוון שהקהילה נטשה את המועדון,
עקב זאת שהתנהגו לאנשי הקהילה כמו לקופים בכלוב שבאו לשעשע ונילים וערסים (הספקתם לשכוח, אה?).
הוטרדנו במועדון נון סטופ בסשנים ומחוצה להם- יש לי מספיק אירועים שחוויתי על בשרי עם ההנהלה ה''ישנה-חדשה''
שבעקבותם הפסקתי ללכת למועדון (שהיה הבית השני שלי) בשביל למלא לכם 3 כרכים עבי כרס.
זה לא שלא ניסיתי לשפר את המצב אז, פשוט לאף אחד לא היה אכפת בהנהלה הזו (שחזרה עכשיו לקצור את הפירות שנטעו הפמיליה).
אז הפסקתי ללכת וניראה שגם הפעם זה יהיה ככה.

אז הגיעו הפמיליה (ובדאנג'ן גם הפטיצ'ריה), מרימים את המקום, עושים יחצנות,
משפצים את המקום, מוציאים כספים, מביאים אנשים, משקיעים את הנשמה |(את זה ראיתי במו עיניי)
ואז באופן מאוד תמוה נקראים ''כושלים'' ומוכפשים אל מול כולם ע''י אנשים שעד לפני שני שרשורים היללו אותם קבל עם ועדה...

כנראה שחטאתי ששמחתי שלאחרונה המועדון חזר להיות אותו הבית שהוא היה בהתחלה
- רק תחת ההנהלה החדשה- הפמיליה/פטיצ'ריה.

מצטערת, אני לא יכולה לשמוח על הפתיחה שברקע שלה יש הרבה עשן וחיצים מורעלים
מאנשים שלפני חמש וחצי דקות הכפישו את המקום המתחרה וניסו לשכנע אנשים לבוא למסיבות של הפמיליה.

לא יודעת מה בדיוק קורה אבל משהו מאוד מאוד חשוד פה.
אני בטוחה שמתישהו האמת תצא לאור ואני מקווה שאני יהיה בשורה הראשונה לשמוע אותה.
הזיכרון שלי אולי קצר בהרבה מאוד דברים,
אבל יש דברים שנצרבו לי על העור ואחד מהם זה ההתנהגות של ההנהלה שעכשיו חוזרת ברוח וצלצולים,
אחרי שירקו בפנים של הקהילה הזו בלי היסוס ועשו מאיתנו יצורים בגן חיות..

אולי אני כועסת והכל נכתב מתוך כעס, אולי אני טועה, אולי אני צודקת, אולי אני חולמת ואולי מציאותית.
בדבר אחד אין ספק:
היום יותר מתמיד המשפט "נאמנות היא רק מיתוס" אומר הכל.

דומי.
המלט

קטה

המלט • 18 ביולי 2007
לעניות קיומי המרוד, ההתלכלכות לגמרי מיותרת, והופכת את הדברים לאישיים במקום שאין שום סיבה לעשות כך.
קטסטרופה{Adonai}

אני לא יודע להעתיק.

קטסטרופה{Adonai} • 18 ביולי 2007
פשוט לא, אולי בהזדמנות מישהו ילמד אותי.
בגלל שאני לא יודע להעתיק אז דבריה של הגברת דומי לא יופיעו פה אבל לא לדאוג, הם ממש עלי.

דומי, כמה פעמים ביקרת בדנג'ן של הפמיליה בכל ארבע החודשים שלהם במקום?
4?
5?
6?

אני יודע בערך, אני ביקרתי כמעט כל יום שהיה פתוח.
את לא הופעת יותר מימים ספורים.

אם הכל טוב ויפה דומי, אם העסק שגשג והם הביאו אנשים רבים כמו שאת אומרת אז למה בעצם המקום נסגר?
למה לדעתך הם כתבו "עקב בעיות רישוי המקום נסגר עד הודעה חדשה" ויומיים אחרי זה הם רוקנו את המועדון מתוכן.
הם ידעו שהם לא יחזרו לעסק ה"משגשג" שלהם, הם ידעו.
ומה לנו סיפרו?
למה לתת לנו לחכות ל"הודעה חדשה" בזמן שהם ידעו בוודאות שהם לא יחזרו?
למה הם שותקים עד עכשיו בזמן שאני ועוד כמה מתחננים לתשובות?
למה במו עיניי ראיתי ביום שלישי שקדם לסגירה שלהם ובזמן שהם ידעו שהם נכשלו וסוגרים למה במו עיניי ראיתי אחת מהן מחתימה מישהו על טופס כרטיס חבר וגובה ממנו כסף?

למה?
למה?

אם יש פה מעילה באמון זה שלהם, רק שלהם.

תרצי או לא.

חיים יפים בייבי.