סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפורה של O /פולין ריאז'

נוריתE
לפני 16 שנים • 16 באוג׳ 2007

סיפורה של O /פולין ריאז'

נוריתE • 16 באוג׳ 2007
באנגלית

http://www.angelfire.com/in2/lasoldeleo/StoryOfO.html

ובכלל...

http://www.ilsites.com/page.asp?username=laila&page_id=10697

אם ישנו ספר בידסמ מעולה,הרי שזה הזה
ומומלץ לקנות אותו (אפשר להזמין בסטימצקי)

עזית
עזית • 16 באוג׳ 2007
על טעם ועל ריח אין מה להתווכח .....

רצתי לפני כשנה לקנות אותו בציפייה שזה ספר מעולה והתאכזבתי ...
יש שם כמה תיאורים טובים ומחרמנים וזהו .
שוב זה עניין של טעם ...
דובדבן

ספר מעולה

דובדבן • 16 באוג׳ 2007
כתיבה מעניינת ועלילה מרתקת.

אבל הסוף מעיק ולא מצאתי עוד תשובה המניחה את הדעת.

מדוע סר סטיבן נטש אותה?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 באוג׳ 2007
אחד הספרים הכי גרועים שקראתי, ובוודאי הספר הבדסמי הגרוע ביותר (היו קטעים בהארי פוטר שריגשו יותר את הצד הסדיסטי שבי מאשר הספר הזה).

ספר שכאילו נועד להיות סרט פורנו רע (ואכן, בדיוק לכזה הוא הפך). עלילה קלושה, מופרכת, רדודת דמויות, שהכל קורה בה סתם כך. סגנון כתיבה מעצבן (יתכן שהאשמה בתרגום), ומעל הכל - דמות ראשית שהיא פשוט סמרטוט חסר חיות, רגש או מחשבה. מה הכיף בלקרוא על עינויים אם המתענה אינה סובלת מהם ומקבלת הכל בשוויון נפש, כמעט בטבעיות? באותה מידה יכלה O להיות בובה מתנפחת.

שמתי לב לחלוקה די מעניינת בנוגע לדיעות על הספר: בדרך כלל, אנשים שקראו אותו לאחר שכבר הספיקו להכיר קצת את העולם הזה, להחשף לתכנים הקשורים אליו ואולי גם להתנסות קצת (כמוני), לא התלהבו ממנו, בלשון המעטה. לעומת זאת, אנשים שקראו אותו כשהבדסמ אצלם היה בשלב מאד ראשוני, כזה שבו בדרך כלל אפילו לא יודעים שקוראים לזה בדסמ, אהבו אותו הרבה יותר.
amy​(נשלטת)

Re: ספר מעולה

amy​(נשלטת) • 16 באוג׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
כתיבה מעניינת ועלילה מרתקת.

אבל הסוף מעיק ולא מצאתי עוד תשובה המניחה את הדעת.

מדוע סר סטיבן נטש אותה?

הוא נטש אותה כיוון שנתנה לו הכל, ולא נותר לו עוד דבר להרוויח ממנה. היא שיעממה אותו, פסקה להיות אתגר.
amy​(נשלטת)
זאלופון כתב/ה:

שמתי לב לחלוקה די מעניינת בנוגע לדיעות על הספר: בדרך כלל, אנשים שקראו אותו לאחר שכבר הספיקו להכיר קצת את העולם הזה, להחשף לתכנים הקשורים אליו ואולי גם להתנסות קצת (כמוני), לא התלהבו ממנו, בלשון המעטה. לעומת זאת, אנשים שקראו אותו כשהבדסמ אצלם היה בשלב מאד ראשוני, כזה שבו בדרך כלל אפילו לא יודעים שקוראים לזה בדסמ, אהבו אותו הרבה יותר.

פשוש, באטרקאפ ואני שתינו מנוסות למדי, ושתינו אוהבות את הספר. איך תסביר זאת?

אני חושבת שזה ספר מעולה, דווקא משום הקיצוניות שבו. זה סיפור פנטזיה, וככזה הינו נפלא בעיני.

יש בו גם המון לקחים עבורי, על גברים, דומים ובכלל.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 16 באוג׳ 2007
Aimee כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אני חושבת שזה ספר מעולה, דווקא משום הקיצוניות שבו. זה סיפור פנטזיה, וככזה הינו נפלא בעיני.

אני אסביר זאת באחת משתי דרכים: הראשונה היא שלא משנה כמה אתן מנוסות עכשיו, משנה כמה הייתן מנוסות כשקראתן את הספר. אם תגידי לי ששתיכן קראתן את הספר רק כשהייתן כבר מנוסות למדי ובכל זאת אהבתן, אסביר את זה בכך שאתן סטיית תקן. לא אכפת לך להיות סוטה, נכון?
walking dead
walking dead • 16 באוג׳ 2007
גם כשהייתי חדשה בתחום וקראתי את הספר כאחת המשימות הראשונות שקיבלתי ממי שהיה השולט הראשון שלי לא התחברתי אליו.

שנאתי את הסמרטוטיות שלה, את כניעותה המוחלטת. חוסר האישיות המשווע שלה, העובדה שלאורך כל הספר הגיבורה היא דמות דו-מימדית וחסרת תוכן - כל אלו הפריעו לי הרבה יותר מה"אקסטרימיות" של האקטים הבדס"מיים המתוארים שם.
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 16 באוג׳ 2007
לילה העלת לי זכרונות icon_smile.gif
זה הספר הראשון שקנה לי המאסטר הראשון שהיתי שלו ,נהנתי מקריאת הספר ,איזה זכרונות icon_smile.gif
amy​(נשלטת)
זאלופון כתב/ה:
Aimee כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

אני אסביר זאת באחת משתי דרכים: הראשונה היא שלא משנה כמה אתן מנוסות עכשיו, משנה כמה הייתן מנוסות כשקראתן את הספר. אם תגידי לי ששתיכן קראתן את הספר רק כשהייתן כבר מנוסות למדי ובכל זאת אהבתן, אסביר את זה בכך שאתן סטיית תקן. לא אכפת לך להיות סוטה, נכון?

ניצחתני, בני. קראתי אותו בתחילת דרכי. אפילו לפני המאסטר הראשון. אז O הייתה לי מודל ששאפתי אליו. כיום אני אוהבת את הסיפור בזכות הסמליות שלו, ולא רואה בעיתיות בחד מימדיות של O. ברוררר ש-O היא דמות שטוחה, כי היא לא באמת קיימת. היא סמל, וככזה, היא נפלאה.