אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שולטים ראויים

ה-חור שלך​(שולט){ק}
לפני 16 שנים • 17 בספט׳ 2007

שולטים ראויים

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 17 בספט׳ 2007
יש פחד משתי רשימות בפורום הזה ובבדסמ בכלל. לרשימה אחת קוראים רשימת הדומים המסוכנים וזו רשימה שלא תתפרסם שמא מישהו ייעלב או ירוץ למנהל האתר שמוציאים דיבתו רעה.השניה של הראויים.
היום נעסוק ברשימה של דומים ראויים.
נשלטות (וגם נשלטים) -אתם מוזמנים להביע דיעה ובסוף אולי עוד נקבל טבלה של מי הדום הראוי ביותר בכלוב. גם לשולטים מותר לפרגן,אגב.

צאו לדרך. icon_cool.gif
Brave Dwarf
לפני 16 שנים • 18 בספט׳ 2007
Brave Dwarf • 18 בספט׳ 2007
חה חה חה. LOL

שולט ראוי זה זה שיש עליו הודעה דומסוכן.

התשובה בגוף ההקאה.

קטעים.
להבה חשופה
להבה חשופה • 18 בספט׳ 2007
אין דבר כזה "דום ראוי" כמו שאין "קרטריונים" לקבוע זאת .

כל "דום ודרכו" הווה אומר , שפחה תבחר את אותו "דום" ש"ראוי" לה לפי הציפיות שלה ממנו ולהפך.

{כן כן , ציפיות נועדו לכריות }.

ובנימה רצינית יותר , נושא ההשרשור הזה כבר לא מוצא עד תום?

גמר חתימה טובה לכולם.

להבה חשופה .!@!
walking dead
walking dead • 18 בספט׳ 2007
מסכימה מאוד עם להבונת.

איך אפשר לקבוע אמת מידה להיותו של שולט "ראוי" או "מסוכן"? כל המונחים בהם אנו עוסקים כאן הם מאוד גמישים ולא ניתן להקשיח אותם.

ומה המשמעות? המשמעות היא שמי שראוי להיות שולט בעיניי לא בטוח שראוי להיות שולט בעיניך, וההפך הוא נכון. וזהה הדבר לגבי דומסוכנים. סביר מאוד להניח שיש כאן עשרות אם לא מאות דעות שונות לגבי קריטריון ה"מסוכנות" ודום שאני רואה כ"מסוכן" עשוי להיות מאוד ראוי בעיניה של אחת אחרת שתבחר בו בלב שלם ואף, רחמנא ליצלן, תוכל אפילו להנות מהקשר ביניהם. אז האם אותו דומסוכן באמת ראוי להיות ברשימה? רק בגלל שאני אישית לא הסתדרתי איתו ועם דרכו?
Josephin​(לא בעסק)
Josephin​(לא בעסק) • 18 בספט׳ 2007
free spirit כתב/ה:
מסכימה מאוד עם להבונת.

איך אפשר לקבוע אמת מידה להיותו של שולט "ראוי" או "מסוכן"? כל המונחים בהם אנו עוסקים כאן הם מאוד גמישים ולא ניתן להקשיח אותם.

ומה המשמעות? המשמעות היא שמי שראוי להיות שולט בעיניי לא בטוח שראוי להיות שולט בעיניך, וההפך הוא נכון. וזהה הדבר לגבי דומסוכנים. סביר מאוד להניח שיש כאן עשרות אם לא מאות דעות שונות לגבי קריטריון ה"מסוכנות" ודום שאני רואה כ"מסוכן" עשוי להיות מאוד ראוי בעיניה של אחת אחרת שתבחר בו בלב שלם ואף, רחמנא ליצלן, תוכל אפילו להנות מהקשר ביניהם. אז האם אותו דומסוכן באמת ראוי להיות ברשימה? רק בגלל שאני אישית לא הסתדרתי איתו ועם דרכו?

צודקת
NelieL

איני יודעת כיוון שאיני מכירה

NelieL • 18 בספט׳ 2007
בעיני השולט שלי, בחיר ליבי בין היתר, הוא הראוי לי ביותר.
אבל זו דעתי האישית, מה דם שאף אחד/אחד מהנוכחים לא יוכל לסתור או לאשר אותה, כיוון שהוא *שלי* ושלי בלבד icon_wink.gif

יש שולט שמתאים לנשלטת, ויש כזה שלא.
והפוך.

זה הסיפור icon_cool.gif
עינבר

ראוי מזה ההפך מלא ראוי

עינבר • 18 בספט׳ 2007
הבעיה היחידה עם רשימה של דומים מסוכנים, היא שלאנשים בפורום הזה אין שליטה עליה.
הרשימה הראשונה הוקמה על ידי נשים, סאבייות, באתר אחר.

באתר הזה בכלל אסור לכתוב כלום על אנשים אחרים בלי הסכמתם.

אני לא יכולה לכתוב על הדייט שלי עם אדון ????, בלי הסכמת ????
ולכן בטח שאני לא יכול לכתוב רשימות על כל מיני כינויים באתר הזה.

מה שמדהים זה שאנשים כל כך פחדו מהעובדה שכמה בנות דיברו בניהם,
שזה לא עוזב כאן אף אחד וכל הזמן מספרים על אגדות אלף לילה ולילה.

עם רשימות, בלי רשימות, אנשים מתארגנים ומדברים.
יש כאן רכילות ויש כאן העברת מידע חשוב.

אני באופן אישי הכי אוהבת את השם דום מסוכן, כי זה ברור לי
מדובר על אלימות, ניצול, מניפולציות, סחיטות או התעללות סדרתית.
אין לי מושג מי יכול לקבוע מה זה דום ראוי או לא ראוי
וגם אין לי מושג מי יכול לקבוע מה זה דום מומלץ או לא מומלץ.

ואני שמחה להבין מכך שלא השתנו הנושאים של הפורום הזה,
שכלום לא משתנה במהות - נשים מדברות ומתארגנות ומעבירות מידע,
ויש גם כאלה שלוקחות אחריות לאסוף, לבדוק ולסנן מידע כמיטב יכולתן.

זה מזכיר לי למה היה לי כל נחמד להגיע לכאן בהתחלה.
רב הנשים באתר היו ממש ממש נחמדות שפגשתי אותן במציאות.

הגברים, לעומת זאת, היו משהו אחר icon_wink.gif, וטוב שכך.
ה-חור שלך​(שולט){ק}

סיכום ביניים אומר ש:

ה-חור שלך​(שולט){ק} • 18 בספט׳ 2007
למעט ייסאן שצעדה קדימה ואמרה בפשטות שהשולט שלה ראוי אף אחת לא קמה לומר שהשולט שלה ראוי וטוב.נשמע קצת מוזר בהתחשב בעובדה שיש כאן 2.5 מיליון קילורים. גם לשאלה מה לדעתכן הוא שולט ראוי ברחתן והעדפתן לנאום בשלילה. פחדניות או חסרות דיעה עצמית?
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}

Re: סיכום ביניים אומר ש:

ה-חור שלך כתב/ה:
למעט ייסאן שצעדה קדימה ואמרה בפשטות שהשולט שלה ראוי אף אחת לא קמה לומר שהשולט שלה ראוי וטוב.נשמע קצת מוזר בהתחשב בעובדה שיש כאן 2.5 מיליון קילורים. גם לשאלה מה לדעתכן הוא שולט ראוי ברחתן והעדפתן לנאום בשלילה. פחדניות או חסרות דיעה עצמית?

העובדה שהתשובה לא מצאה חן בעיניך לא אומרת שלא ניתנה תשובה. כפי שהסבירה free spirit, כשם שלבדס"מ אין הגדרה המוסכמת על כולם לגבי האופן בו הוא אמור להתבצע, מה כלול בו ומה לא כלול בו, אין הגדרה אחת לשולט ראוי. מכיוון שאין בחינות בכניסה לאתר בטרם מחליטים על ההגדרה הבדס"מית כל תשובה שתקבל כאן תהיה חסרת משמעות *בדיוק* כמו כל תשובת "השולט שלי הכי ראוי ומדהים בעולם" שתושמע כאן (שהרי סאבית צריכה להיות די מפגרת כדי להשתייך לדום שהיא חושבת שאינו ראוי). אם כן, לא מדובר בפחד או בחוסר דעה עצמית אלא בהבנה שלבדס"מ פנים רבות ולכן מתקיימים בו סוגים שונים של שולטים ראויים בדרכם. סיבה נוספת שבגללה לא קיבלת תשובות היא משום שלא כולנו עוסקים ב"למי יש יותר גדול".