ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חיי נישואין ההצגה - מישהו בא איתי?

שלושוחציבלילה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 30 בנוב׳ 2007

חיי נישואין ההצגה - מישהו בא איתי?

ועוזר לי לגמור את הספר, קשה לי קצת עם רמת העיברית הגבוהה.
גם אין כ"כ הרבה קטעים קרים.
בהצגה בכלל לא יהיו. אל תצפו לשום סשן לייב.
אחרי מה שהם עשו לפדרה של המחזאית הלסבית הלטנטית, שאני לא מצאתי בה תכנים לסביים אישית, אז אני לא יכולה להאשים אותם בעיקור והסטרייטה.
מתי גם לנו יהיה מחזאי לאומי משל עצמנו? אגב, אני אשאל שוב, כמה ספרים פון מזוך כתב בחייו הקצרים?
איזה תרגום לאנגלית מומלץ? שמות.
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 7 בדצמ׳ 2007
אנדרפוט • 7 בדצמ׳ 2007
חיי נישואין של פוגל? וואלה, אני בא.
איזה ספר מדהים, עברית כמעט מקראית, אין אף סצינה ראויה של התעללות, הכל זה רק התעללות נפשית - סקסי למחצה עם הרבה משקעים.

מתי הולכים?
Mary Jane
לפני 16 שנים • 8 בדצמ׳ 2007
Mary Jane • 8 בדצמ׳ 2007
ספר נהדר...
Mistress
Mistress • 8 בדצמ׳ 2007
אני באה !!!!
never

ממממממממממממ

never • 8 בדצמ׳ 2007
Mistress כתב/ה:
אני באה !!!!

אבוא רק כדי לראות אותך icon_smile.gif
בקרקעית האוקיאנוס​(נשלט)

גורדוויל...

אכן, ספר מדהים:
וכמו שלוטי אומרת שם: "גורדוויל יתחתן עם ברונהילדה צהובה?"..
זה גדול. בכל אופן, אין ספק - ספר קשה לקריאה , מהספרים שפחות משאירים אותך עם איזשהו פורקן מההתרה של הסיפור, אלא יותר עם טורדנות מעיקה....
וגמני בא, איפוה זה מציג?..
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007
אנדרפוט • 21 בדצמ׳ 2007
ממש כמו וונוס בפרווה, גם חיי נישואין מסתיים באקורד צורם. במלנכוליה. יש ריגוש עילאי בחיים לצד אישה שולטת דומיננטית ומשפילה אבל יש גם הרבה תסכול והיא לאט לאט מאבדת עניין ויש סוף רע ומר.

שני הספרים בעצם אומרים שאין דבר כזה מערכת יחסים של שליטה והשפלה (ואני לא מדבר על בני זוג שעושים סשנים, אני מדבר על הדבר האמיתי) כי שליטה והשפלה אותנטיים וסופר-מרגשים מתרחשים רק בהעדרה של אינטימיות אמיתית ובנוכחותו של ניכור.

או בקיצור, כמעט כל מי שנמצא פה צריך ללכת לטיפול פסיכולוגי ולהתגבר על האובססיה הזאת בכדי להיות בריא נפשית ומאושר. בדסמ עושים מתוך מצוקה מנטלית או שלא עושים בכלל.
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 21 בדצמ׳ 2007
אנדרפוט • 21 בדצמ׳ 2007
ממש כמו וונוס בפרווה, גם חיי נישואין מסתיים באקורד צורם. במלנכוליה. יש ריגוש עילאי בחיים לצד אישה שולטת דומיננטית ומשפילה אבל יש גם הרבה תסכול והיא לאט לאט מאבדת עניין ויש סוף רע ומר.

שני הספרים בעצם אומרים שאין דבר כזה מערכת יחסים של שליטה והשפלה (ואני לא מדבר על בני זוג שעושים סשנים, אני מדבר על הדבר האמיתי) כי שליטה והשפלה אותנטיים וסופר-מרגשים מתרחשים רק בהעדרה של אינטימיות אמיתית ובנוכחותו של ניכור.

או בקיצור, כמעט כל מי שנמצא פה צריך ללכת לטיפול פסיכולוגי ולהתגבר על האובססיה הזאת בכדי להיות בריא נפשית ומאושר. בדסמ עושים מתוך מצוקה מנטלית או שלא עושים בכלל.
שלושוחציבלילה​(שולטת)
לפני 16 שנים • 15 בינו׳ 2008

טוב, אני עדיין תקועה באמצע הספר.

עכשיו קר שם, הם לא מחממים.
תשאלו בתמונע אם עדיין יהיו הצגות במרץ.
נלך ביחד במרץ.
אני במייל ופעם בחצי שנה קוראת באתר את התיבה.
ואני לא מסכימה עם אנדרפוט.
יכולה להיות מערכת יחסים של שליטה, מנטלית, ופיזית, עם אינטימיות ריגשית.
אבל אני חצי לסבית.
לגבי הגברים, מי אמר שנשים מזיפות אורגזמה וגברים מזיפים מערכות יחסים שלמות?
בלאו הכי אין אינטימיות ויש ניכור.
אז יש מצב לשליטה?
לדחוף לך קרח למחשוף כוסית לסבית מתוקה שלי?
לתת לך ללקק את האקזמה מהגרב חורף?
זה לא עובר.
אנדרפוט
לפני 16 שנים • 17 בינו׳ 2008
אנדרפוט • 17 בינו׳ 2008
שלוש וחצי, זה אולי יכול לעבוד במסגרת קשר אינטימי אבל זה עובד הרבה יותר במסגרת אימפרסונלית, העוצמה, השכנוע, התיאטרון. זוגיות זה כבר טיפוס אחר של קשר שלטעמי אינו מאפשר פאמדום איכותי ומשמעותי. האהבה מוציאה את הטעם מהסאדיזם.

חצי לסבית זה כבר עניין אחר, זה באמת מכפיל את הסיכוי שלך לא להשאר לבד בסופי-שבוע. ולגבי גברים שמזייפים מערכות יחסים, זה נשמע לי שוודי אלן אמר. ועוד משהו הוא אמר, שאם את מחפשת גבר מושך, משעשע, פיקח, בעל ביטחון עצמי, רגיש, סקסי, אוהב ורומנטי, לכי לסרטים.

הייתי מת לראות את ההצגה הזאת, במיוחד גם כי דליה שימקו המליצה לי על הספר הזה.
היתה פה הצגה של חנוך לווין באיזה פסטיבל יהודי בלידס, אבל באנגלית זה נשמע די רע.