סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני בהלם!!!

ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 18 באוק׳ 2003
ThePassionMaster • 18 באוק׳ 2003
אני יכול לצטט את התגובות שלך כאן
לפחות בנושא הזה
הרבה לתרום - הן לא תורמות

לעשות רעש ?
זה מה שאתה רוצה ?
לבריאות.

התחסדות ?
אין לך מושג כמה אתה קרוב לאמת.
Dominanti​(שולט)
Dominanti​(שולט) • 18 באוק׳ 2003
כמי שאינו מגיב כמעט בפורומים הזדעזעתי כיהודי וכאדם מעצם העלאת המחשבה של
עריכת ערב בסגנון נאצי תוך כדי העלאת סמלים נאצים. ערב כזה אין לי ספק לא התקיים, מהטעם הפשוט שמשטרת ישראל תסגור כל ארוע כזה ותעמיד לדין פלילי את יוזמיו. מועדון בישראל שיתן פומבי לצלבי קרס או שאר סמלים נאציים יסגר לאלתר ואולי לתמיד בצו מינהלי/משטרתי.
שמחתי לקרא את ההתנגדות של החברים כאן וההתבטאויות הבלתי מתפשרות כנגד העלאת
ערב ומופע אנטי יהודי כביכול למען הBDSM. מטרידה רק המחשבה שדווקא בקהילת הBDSM
קיים מישהו או מישהיא המעיזים להעלות רעיונות טרוף כאלה בשם הBDSM , ומעלים ומרוממים
ביטויים וסמלים נאציים של משמידי עמנו.
אותה אשה טפשה בלשון המעטה הקרויה המכשפה כנראה אין לה צל צילו של מושג לגבי תקופת השואה ומה מסמל צלב קרס ליהודי בכלל. אנני יודע מה מניעה אבל אין לי ספק שהנושא הקליני
פסיכולוגי אצלה זקוק לטיפול דחוף. אולי תסביך נחיתות עמוק שאנני יודע פישרו. מרגש אותה שילד יהודי ניטבח או יהודיה נאנסת בחסות צלב קרס??
העלאת ערב נאצי כזה היה הורס את קהילת הBDSM או לפחות גורם נזק בל ישוער אצל כל אדם בר דעת יהודי או לא יהודי.
ThePassionMaster
שוב פעם להכנס במכשפה
כל הכבוד לך
תרמת את תרומתך למאבק הקבוצתי
ברוך הבא.

ואני לא בא להצדיק את דעותיה של המכשפה
אבל זה כבר נהיה מאוס ומגוחך שאנשים נכנסים מביעים זעזוע ונותנים את ידם לרמיסת המכשפה

תתבגרו
(באנגלית זה נשמע יותר טוב)
loren

פשיין...

loren • 18 באוק׳ 2003
מה זה רמיסה?
אני לא מכירה את המכשפה אבל אני מניחה שילדה קטנה היא כבר לא. אז איך בן אדם שיש לו טיפת שכל בקודקוד יכול לצאת עם דבר כזה? אז נכון שיש כאלו אנשים שזה עושה להם את זה
אז שיהיו בריאים ויעשו את זה בינם לבין עצמם, אבל לא יוצאים עם דבר כזה החוצה. הרי לטיפות ברור שהיא לא תקבל, והיא הייתה צריכה לקחת את זה בחשבון ( מן הסתם היא לקחה) ויש כאן אנשים שזה מזעזע אותם ואני מקווה שאתה לא מתפלא למה. צדק דום- דבר כזה היה עושה נזק בל ישוער לקהילה. נאציזם זה דבר טעון, אתה מצפה מאנשים כמו נריסה ואחרים שיגיבו באיפוק עינייני?
ThePassionMaster
איפוק ענייני ?
חס וחלילה
את צודקת

נעשה תורות
וכל אחד בתורו יביע את הזעזוע העמוק שלו
ואז יתחיל את מסכת הקללות והירידות על המכשפה, קרי:
חסרת רגשות, מכוערת, טיפשה, דבילית, מפגרת, לא מחונכת, בעלת הרס עצמי ועוד כהנה וכהנה

זה אכן יראה את גדולתה של הקהילה
ושל חבריה כאן.
loren

מודה ועוזב ירוחם

loren • 18 באוק׳ 2003
אתה יודע מה?
קיבלתי
אתה צודק
זה לא ממש שייך...... icon_sad.gif
המלך אריה הראשון
לפני 20 שנים • 19 באוק׳ 2003

ירדתם מהפסים?

המלך אריה הראשון • 19 באוק׳ 2003
את דעתי החד משמעית בנוגע לאפשרות שמופע אימים של ערב עם סמלים וסממנים נאצים אמרתי בתחילת השרשור. לא יקום ולא יהיה וכל עוד נשמה באפי לא אתן לערב כזה להתקים.

אבל אנשים ניצלו במה זאת לצאת בהתקפות שלוחות רסן על מר רונן אלון. נכון שרונן אלון אינו אחד מלו' צדיקים והוא אינו חף מטעויות, אפילו מנהלי הפורום שלו אינם מלאכי שרת וגם הם טועים מדי פעם. מספיק שאגיד שאחרי שנפגעתי מהחלטה מסוימת שלהם הפסקתי לכתוב באתר ההוא למשך מספר חודשים רב. ככה שאם אני יוצא להגנתם זה בהחלט לא ממניע אישי או כל כונה נסתרת.

מר רונן אלון למיטב ידיעתי אינו מתעסק בבדסמ ובכל זאת הוא מארח אתר העוסק בנושא, כבעל אתר אינטרנט ברור לי שהוא מממן מכיסו הפרטי את אחזקת האתר, הוא מקדיש שעות עבודה רבות לתיחזוק האתר. אני רוצה לדעת מכל המתלהמים למיניהם מי מכם מוכן לממן אתר מכיסו? להקדיש לו שעות עבודה רבות בידיעה שהסיכוי שהאתר יהפוך לרווחי קטן ביותר.

מר רונן אלון תרם לקהילה יותר מכל המתלהמים ביחד, אז שלו נעליכם מעל רגליכם לפני שאתם ממהרים לזרוק בוץ. דום קרוז וארטמיס מקדישים שעות על שעות למען הקהילה שלא על מנת לקבל פרס, אז במקום להודות להם אתם מעיזים לתקוף? נכון שגם רונן אלו, גם קרוז וגם ארטמיס לא נקים משגיאות, אז מה? זאת סיבה לתקוף אותם אישית?

תתבישו לכם כל אלה שמעיזים לזרוק בוץ ורפש .
zap11​(נשלט){Lola}
לפני 20 שנים • 19 באוק׳ 2003
zap11​(נשלט){Lola} • 19 באוק׳ 2003
אני רק רוצה להגיד כמה דברים !!!
1 אני חושב שזה מוגזם סמלים וכאלו .
2 אני כן ישבתי וקראתי ספר מיספר 2 של סלאג .ומה שיש שם זה רק שימוש בנציזים בתור הסבר כמה הנשים היו רעות .
3אני חושב שאפשר להעביר ערב כזה בלי שום קשר לנציזים ומחלות אחרות .
פשוט ערב סאדו קשה (כמו שאני אוהב) icon_rolleyes.gif

גם אני לא רוצה לראות מדים ודגלים של נצים ושום דבר דומה .

אני גם לא חושב שהמכשפה ורונן רוצים דגלים וכאלו דברים . אני חושב שהמכשפה פשוט רוצה ערב של סאדו עצבני . והדוגמה שלה לא הכי טובה בעולם .אבל כן משקפת את הסיגנון .
בסלא"ג נתנו דוגמה של נשים נציות בגלל שהן היו הכי אכזריות בעולם .
וזו עובדה .אז עם זה יעבור להיות סתם ערב של סאדו קשה אני מעמין שהמון אנשים יגיעו .
אז בואו ניסגור את זה בצורה יפה .

אנשים תפסיקו כבר לריב כמו ילדים קטנים בבקשה .
וחל"ס ליקטול אחד את השני.

P.S
אני מסכים עם כולם זה היה מוגזם. אבל אני כן מכיר את המכשפה . ואני יודע שזו לא מה שהיא רצתה . פעם הבאה רק תדברו איתה וזה יעזור . תעמינו לי היא אישה מאוד חכמה .
ולא רוצה ליפגוע באף אחד icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
נוריתE
לפני 20 שנים • 22 באוק׳ 2003

אנשים

נוריתE • 22 באוק׳ 2003
תקשיבו טוב
למי שמבינה קצת בזריקות והעפות מסיבות שונות
ומשלמת על כך עד היום
אוי
מתי נלמד להגיב לנושאים באופן רלוונטי
ולא לערב "סגירת חשבונות"
הנושא הזה מזעזע אותי
אני קרויה על שם משהי שבואו נגיד
נשרפה שם
ועד כאן ולא צריך מעבר!!!!!

אבל בין תגובות לגיטימיות לבין מה שאני רואה פה
ווויייי המרחק גדול
יש לנו בואו נספור
אחד,שניים,שלשה,ארבעה חמישה אתרים פלוס מינוס
ובכולם מסתובבים כולנו
ומי שהורחק מהאחד מסיבות שהן ימצא באחר
אבל זו לא פעם ראשונה שגוררים פה סגירת חשבונות והתחשבנות אישית מאתר לאתר ומפורום לפורום
תתמקדו לעזזל
אתה ככה- אישתך ככה בת דודה שלך מצד חמישי עשתה ככה וככה
לוהים דירים
למה???????????????????????????????????????????????????
זה עושה לכם טוב??
קטרזיס של שנאה??
לי לא
ותדעו לכם שבגלל דברים כאלו, בין היתר שקלתי להכניס את עצמי עמוק לארון ולהסתלק מהכל
כולל דברים שלי מכל הפורומים הצטים מכל הקהילה
כי אני שילמתי על הרבה דברים ביוקר מאשמתי ושלא
אבל לא עשיתי את זה ולא אתכחש לעצמי
ותודה לאל יש מי שמגן עלי כעת
הדברים האלו הורסים ומפלגים
למה צריך שמונה קהילות???
כי שלשתריבעי מאתנו לא מסוגלים לראות את השלשת ריבעי האחר בלי לרצות נואשות לפרק ולסדר להם מהתחלה את הצורה
בכללי ובריש גליי
חשבונות רבותי וגבירותי
אצל בני אדם מנומסים סוגרים בשקט
ולא מחרבים נושאים כואבים וחשובים כמו מה שהתחיל להיות נדון פה במריבות שווא

תזכרו על מה נחרב ביית המקדש
קמצא ובר קמצא
ומי שלא מכיר את זה שיחזור לספרי התלמוד של תושב''ע מהתיכון

שינאת חינם.
נוריתE
לפני 20 שנים • 22 באוק׳ 2003

ועכשיו

נוריתE • 22 באוק׳ 2003