סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כיצד עושים ביזאר בצורה בטוחה?

Miu​(מתחלפת){היצור}
לפני 20 שנים • 25 בדצמ׳ 2003

ולגבי איידס וצהבות

Miu​(מתחלפת){היצור} • 25 בדצמ׳ 2003
רק רציתי להזכיר שאפשר לדעת אם יש למישהו איידס רק בבדיקה שנעשית 3 חודשים אחרי תאריך החשיפה הפוטנציאלית. כלומר - אתה חושב שאולי נדבקת - חכה 3 חודשים ותעשה בדיקה, לפני זה אין נוגדנים בדם.

לגבי צהבות - יש חיסונים נגד הפטיטיס a ו-b וגם נגד עוד כמה (החיסונים הם בשלבים ולא מספיק לקבל מנת חיסון אחת...) אבל אין חיסון נגד c שעוברת בנוזלי גוף (כמו איידס, עם יותר דגש על הדם ופחות על החלפת נוזלים בסקס) שהיא הכי נוראית. אז גם אם התחסנת זה לא אומר שאתה בטוח, וגם לחיסונים יש הגבלת זמן - תלוי בסוג החיסון.
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 20 שנים • 3 בינו׳ 2004
red-cell​(מזוכיסט) • 3 בינו׳ 2004
כל מה שכתבה Slave Mistress בפוסט הראשון נכון, אז אין טעם להוסיף.

לגבי שתן בעיניים, פעם אפילו טענו שזה דווקא עוזר נגד דלקות icon_eek.gif משהו כמו תרופות סבתא

לא ניסיתי את זה נגד דלקות, אבל נזק זה כנראה לא עושה. העיניים שלי icon_eek.gif , כן אלו, היו ככה במקור, ושוב icon_eek.gif
קליבר​(שולט)
לפני 20 שנים • 4 בינו׳ 2004
קליבר​(שולט) • 4 בינו׳ 2004
icon_evil.gif מר תא-אדום ...
אתה מבין גם בזה?
יפה.......
אלון-סאב​(נשלט)
לפני 20 שנים • 21 בינו׳ 2004
אלון-סאב​(נשלט) • 21 בינו׳ 2004
שתן צורב לעיניים.
מאמר מקיף מאוד בנושא משחקי "מקלחות צהובות" שתרגמתי לעברית. קשור לנושא. למעוניינים:

http://tinyurl.com/2yy9b
dandan
לפני 20 שנים • 22 בינו׳ 2004
dandan • 22 בינו׳ 2004
ניראה שאתם קצת היסטריים לא שמעתי על מישהוא שנידבק באיידס כתוצאה של מקלחת חומה
אלון-סאב​(נשלט)
אלון-סאב​(נשלט) • 22 בינו׳ 2004
לא שמעת מכיוון שבאמת אבל באמת שאין הרבה "משוגעים לדבר".
אבל אני דווקא מאמין שכל האזהרות נכונות ותקיפות מאוד לגבי מקלחות חומות, כולל האיידס. תחשוב לבד רגע ותבין שלשם הגוף מרכז את כל, כל הפסולת שלו - כולל פסולת של מערכת הדם. כולל איידס.
dandan

נשמע הגיוני

dandan • 22 בינו׳ 2004
נשמע הגיוני מה שכתבת ובלי שום קשר כדאי להיזהר ובכל זאת איידס עובר במגע בין דם לזרע ובכל דרך אחרת אחוז הסיכון מאוד קטן זאת עובדה ולא תאוריה
wayu
לפני 19 שנים • 29 במאי 2004

שאלות מעניינות....

wayu • 29 במאי 2004
בתור איש רפואה במקצוע חייב לציין כי רוב הדברים שנכתבו כאן נכונים.
שתן של אדם בריא(הכוונה לבריאות במערכת שתן וכליות) הוא נוזל סטרילי כך שאין סיכון רפואי
בשתית שתן בכמות מתונה.כמובן אפשר להגיע למצב של הרעלה(הרי השתן הוא מן פסולת של הגוף) אף אני מתקשה להאריך את הכמותו שדרושה לכך.ברור כי מדובר בכמויות ענקיות פשוט...
במגע של שתן עם עיניים מומלץ לשטוף עם מים (אפילו מי ברז)-כדי למנוע גירוי של עיניים-איבר מאוד רגיש...
לגבי מקלחות חומות עיניין מסובך יותר-הרי כאן מדובר בחומר שהוא לא סטרילי מראש ומכיל את כל
חיידקי מעיים,בינהם ישנם גם סוגים עלימים מאוד.יש לזכור כי למרות שאצל אדם אחד חיידק זה לא גורם שם נזק-ואף תורם-הרי באדם אחר אותו זן של חיידק עלול לגרום לבעיות בריאותיות קשות.
כמו כן לא לשכוח כי הפטיטיס A מועברת דווקא בצואה ובמקרה של בליעת צואה של אדם חולה או נשא סיכון הדבקות גבוה ביותר,בנוגע לסוגים אחרים של דלקת כבד נגיפית(B;C;D;E ואחרים)
אשר מועברים בנוזלי הגוף בדומה לאיידס ואיידס עצמו-סיכון הדבקות נמוך יותר אף אני מעריך
כי לא קטן.לא בטוח כי נעשו מחקרים בקשר למנגנון הדבקות כזה...,ניזכור כי לא הוכחה אפשרות להדבקות באיידס בנשיקה,למשל,אף יש אחוז חולי איידס ונשאים שלא ברור באיזה דרך נידבקו בנגיף.אני משאר כי צפויים לנו הפתעות בנושאים אלו בעתיד..
כמובן מומלץ בחום להמנע ממגע של צואהעם פצעים ,אפילו קטנים ביתר,כי מצב עלול לגרום
לזיהומים קשים ביותר,ולא לכולם יהיה סוף טוב גם בטיםול הטוב ביותר שניתן...
מכווה כי עזרתי ...
LoveBear​(נשלט){עבד פסיבי}
לפני 19 שנים • 18 ביוני 2004

מצורפים קישורים ל 2 אתרים בנושא מקלחות חומות (באנגלי בלבד)