סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכוח שמניע את פנטזית השליטה - אלימות ואגרסיביות

אנדרפוט
לפני 15 שנים • 25 במאי 2008

הכוח שמניע את פנטזית השליטה - אלימות ואגרסיביות

אנדרפוט • 25 במאי 2008
למרות שהרצון לראות את עצמי כאדם טוב, הגון ונחמד גורם לי להתכחש ולהדחיק הרבה צדדים קצת פחות נעימים באישיות, אני לא יכול להתעלם מהחיבור הזה בין המיניות לבין אלימות ואגרסיביות.
שנים רבות הייתי משוכנע שאני לא אגריסיבי בכלל ושגם אם יש לי כעסים אז הם קטנים ולא מהותיים ולרוב מופנים כלפי אי-צדק חברתי או נהגים מופרעים. המיניות הפאמדומית שמה אותי במקום אפילו עוד יותר מלאכי - לא רק שאני לא אגרסיבי ולא אלים ולא כועס, אלא שאני אפילו נהנה שאנשים אחרים מתעללים בי, וגם אז אני מקבל את זה בשקט ואפילו נהנה מזה.

וחוץ מזה, האלימות בסאדו מאזו היא הרי בהסכמה אז זוהי לא ממש אלימות והמלכה היא לא ממש אגרסיבית היא רק עושה בכאילו. בקיצר, הייתי מוגן טוב מאוד מפני המציאות.

אבל בפועל, ובלי לערער על הלגיטימיות של העניין, אני נהנה מינית מגילויים של אלימות ומסצינות אנושיות רוויות בכעס, אגרסיביות והשפלה. אני קולט שגם המזוכיסט הוא לא פחות אלים מהסאדיסט משום שהוא נמשך לאותו התרחיש, לאותו נרטיב. כמובן שאני מזועזע קלות מהעובדה הזאת שפוגמת בתחושת המלאך התמים שלי, תחושה מאוד מרגיעה ונעימה שנוצרה ככיסוי נעים ומרבדי על פני חצר אחורית מלאת קוצים, שברי לבנים ומריצה מסוידת וחורקת.
wrong naughty girl​(לא בעסק)
בדסמ מאפשר לך לקחת משהו שהיה יכול להיות באמת לא חיובי ולתעל אותו למשהו מענג.
העובדה שזה מה שבחרת לעשות עם הצד האלים שבך במקום להיות אלים באמת כלפי נשים ילדים חיות או סתם נהגי מונית מעצבנים בכביש אומרת שיש אצלך מן המלאכי כי בעצם הדרך בה אנחנו מבטאים את הצד האחר שלנו קובעת אם אנחנו רעים או טובים ולא העובדה שיש לנו צד אחר.
zboy{זאתי}
zboy{זאתי} • 25 במאי 2008
הכל קיים בכולם, לפחות לאמונתי,
התחנכנו בתרבותינו כי אלימות היא דבר שלילי ביסודו,
אבל מה שלא נכון זה החינוך, חח, אני לא בא חלילה להטיף לאלימות,
אלא רק לקבל כי היא חלק מאיתנו, אנחנו חלק מהטבע,
ובטבע אלימות היא מצרך מחויב, הן להשרדות והן ליצירה,
וגם אם נניח שהצלחנו ל"פתור" את "בעית הטבע" ולהגיע לעולם הרמוני בו נוכל לשרוד ולצור ללא אלימות,
עדיין האלימות קיימת בנו באופן טבעי, ברור שהיא יכולה לצאת כיום בכל מיני צורות בריאות,
כמו סאדו בו הכל נעשה בהסכמה, תחרויות ספורט, סדנאות לשחרור לחצים, וכדומה,
אבל מה שנראה לי דווקא מסוכן בכל העניין, זאת מחשבה שאין בנו אלימות,
דווקא מחשבה כזאת יכולה לגרום לה להתפרץ במקום הכי לא בריא ושלילי ובצורה הכי פוגעת,
כך שלפחות מבחינתי, אם הגעת להבנה שקיימת בך אלימות אתה אדם יותר טוב,
אל תיקח את זה קשה, רק תנסה לנווט את למקומות שטובים לך,
בהצלחה
z
אנדרפוט
לפני 15 שנים • 26 במאי 2008
אנדרפוט • 26 במאי 2008
wrong naughty girl
אני מסכים איתך, בדסמ הוא תיעול של משהו אפל ומסוכן לתוך הנאה הדדית במסגרת שפויה יחסית.
אבל אני פשוט תוהה, הרבה אנשים וונילים מוצאים דרכים אחרות מהמין לתעל את הצד האלים שבהם. וכמו כן, אלימות היא מאוד חביבה ומושכת גם מחוץ לבדסמ, סרטים אלימים זוכים לקהלים עצומים וענפי ספורט אגרסיבים מוכרים ופופולארים, אנשים מתים על רובים ואקדחים ואם יש מכות ברחוב אז תמיד יהיו צופים נלהבים.
המשיכה הזאת לאלימות היא די ברורה לי, מה שלא ברור לי זה איך קבוצה מסויימת של אנשים הפכו את הקשר שלהם לאגרסיביות לריטואל מיני. סטירות לחי, הכאבות מסוגים שונים, יריקות לפנים, איפור סיגריות בפה, התעללות וורבלית ועוד רבים וטובים.

לא פופולארי מצדי להעלות תהיות שכאלו, אני יודע, זה כביכול מוציא את החשק מהדבר האמיתי - שזה לשחק את המשחק - אבל אני פשוט תוהה האם יש קשר יותר מורכב בין המיניות לאיך שהבן אדם מביע, מרגיש ומגיב לאגרסיביות, כעסים ופורענות.
godisafemale​(שולטת)

הכוח שמניע את פנטזית השליטה - אלימות ואגרסיביות?

godisafemale​(שולטת) • 26 במאי 2008
הכוח שמניע את פנטזית השליטה - אלימות ואגרסיביות?

ממש לא. לא אצלי.

שליטה היא קודם הובלה אל חוף מבטחים קסום בו על האי אין צורך בכישוריי "השרדות"

אלא ביכולת להוביל את האדם השני אל עצמו תוך שאתה מוביל אותך אל עצמך. גן עדן.

WTF אלימות?!

גודי
היי אנדרפוט
אנשים שעוסקים בבדסמ בסך הכל יותר מודעים לדחפים שלהם יותר שואלים מאיפה זה מגיע.
אבל גם בסקס ונילי יש אלימות אנשים פשוט פחות חושבים על זה כשהם עושים סקס ונילי אבל זה עדיין קורה. וממילא אנשים מוצאים את האגרסיות שלהם כל הזמן בדרך זו או אחרת אם זה לצעוק על כפופים להם במשרד או על העוזרת בבית או על נהגים בכביש ומי שלא מוציא את זה בכלל סתם חוטף אולכוס.
אנדרפוט
אנדרפוט • 26 במאי 2008
יש לאנשים דרכים להוציא כעסים תסכולים ואגרסיות, זה באמת סוג של טבע אנושי, מן רע הכרחי כזה.
אני עדיין תוהה מדוע בכל הפנטזיות המיניות שלי יש מוטיב של אלימות, ניכור ואגרסיה, מדוע אני זקוק לזה בשביל הריגוש המיני, אפילו פוט-פטיש הוא ריק מתוכן בשבילי כאשר הוא אינו מלווה בהשפלה, דריכה, הכאבה או משהו עם משמעות חזקה מסוג זה.
מין הוא דבר מלוכלך בכל מקרה, זה שהמציאו את הזוגיות ואת הנרות הריחניים ושמן המסז' זה נסיון מטופש להפוך את יחסי המין לדבר מהוגן נקי ומכובד, אבל הם לא, מין חזק וטוב הוא לרוב דבר רטוב, דביק ולא אסתטי, משהו שעושים בחושך. בעולם הבדסמ זה נראה שהמין לא רק מלוכלך אלא שהוא גם אפל, שיש בו השפלות, הכאבות ושליטה - השאלות מעולמם של ה"רעים", משהו לא תמים מתרחש שם שמסקרן אותי יותר מאשר מגרה אותי.
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 26 במאי 2008
אנדרפוט כתב/ה:
.
מין הוא דבר מלוכלך בכל מקרה, זה שהמציאו את הזוגיות ואת הנרות הריחניים ושמן המסז' זה נסיון מטופש להפוך את יחסי המין לדבר מהוגן נקי ומכובד,

אני בכלל לא רואה את זה ככה... בעיני, נרות ריחניים ושמן מסאג' מסמלים אירוטיקה, וגם רומנטיקה, כאשר אני עם בן זוגי. הרבה מאוד מהתשוקה המינית שלי נובע מרגשות שאולי תגדיר כ "ווניליים", כמו אהבה, רצון למחוייבות, מאקטים כמו חיבוקים נישוקים ולטיפות... ועדינות.

ההנאה שלי ממין הכולל סאדו בלבד תהיה פחותה בהרבה ממין הכולל גם אקטים וניליים, עדינות, ובעיקר כאשר הוא מלווה באהבה ומחוייבות.
amy כתב/ה:
אנדרפוט כתב/ה:
.
מין הוא דבר מלוכלך בכל מקרה, זה שהמציאו את הזוגיות ואת הנרות הריחניים ושמן המסז' זה נסיון מטופש להפוך את יחסי המין לדבר מהוגן נקי ומכובד,

אני בכלל לא רואה את זה ככה... בעיני, נרות ריחניים ושמן מסאג' מסמלים אירוטיקה, וגם רומנטיקה, כאשר אני עם בן זוגי. הרבה מאוד מהתשוקה המינית שלי נובע מרגשות שאולי תגדיר כ "ווניליים", כמו אהבה, רצון למחוייבות, מאקטים כמו חיבוקים נישוקים ולטיפות... ועדינות.

ההנאה שלי ממין הכולל סאדו בלבד תהיה פחותה בהרבה ממין הכולל גם אקטים וניליים, עדינות, ובעיקר כאשר הוא מלווה באהבה ומחוייבות.

אנדרפוט
אני כאן מסתכנת קצת בפסיכולוגיה בגרוש כאן ומתנצלת מראש.
נראה לי ששורש הבעיה אצלך היא בזה שאתה חושב שמין הוא מלוכלך. מין הוא לא מלוכלך אלה יפה וטיבעי ונעים וחלק מאוד חשוב בחיים נורמלים. האמביבלנטיות שלך כלפי מין מביאה אותך לכל התהיות האילו לדעתי אם תתחיל להבין שמין זה דבר יפה על כל צורותיו (כמובן רק בהסכמה בין בוגרים) אז תמצא יותר שלוה.
Shalhevet
לפני 15 שנים • 27 במאי 2008
Shalhevet • 27 במאי 2008
מה רע באלימות פנימית?

כל עוד שביום יום אתה לא פוגע באף אחד,ואין צורך בעו"ד,זה בסדר גמור.

כל עוד אתה בוחר ושולט היכן לבטא זאת אני מוצאת את זה אף למושך