צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חומרני ומגעיל מה שנהיה פה

עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 15 שנים • 4 בספט׳ 2008

חומרני ומגעיל מה שנהיה פה

כתבו על זה אומנם אין ספור שרשורים אבל הייתי חייב לציין זאת שוב.

המקום פה הפך להיות פשוט במה לניצול כספי חבל"ז, כל מלכה שנייה שנרשמת לכאן מחפשת כספומט אנושי .
מכיר בעובדה שזה פטיש ויש נשלטים שמתים להיות מנוצלים כך, אבל עדיין לדעתי זה מכער את הכל, נותן רושם של נשים במצוקה כלכלית זועקות הצילו, אנא עזרו להן להתפרנס על חשבונכן.
הגדילה לעשות מישהי בת 19 פה שדרשה 6000 ש"ח לא פחות ולא יותר כל חודש עבור זמנה.

בסופו של דבר הנושא החומרני יוצר רושם שבדס"מ היא בעצם פנטזיה קשת השגה ורק לבעלי אמצעים, עולם חומרני "ויוקרתי", בסופו של דבר זה רק מוזיל את כל הבדס"מ ויוצר רושם במיוחד עבור אדם חדש שרוצה להכנס כי זה עסק כלכלי לכל דבר, זנותי אפילו, יש פה פוטנציאל כספי במיוחד עבור מלכות.

חבל.
שקר

Re: חומרני ומגעיל מה שנהיה פה

שקר • 4 בספט׳ 2008
מקצוען כתב/ה:
כתבו על זה אומנם אין ספור שרשורים אבל הייתי חייב לציין זאת שוב.

המקום פה הפך להיות פשוט במה לניצול כספי חבל"ז, כל מלכה שנייה שנרשמת לכאן מחפשת כספומט אנושי .
מכיר בעובדה שזה פטיש ויש נשלטים שמתים להיות מנוצלים כך, אבל עדיין לדעתי זה מכער את הכל, נותן רושם של נשים במצוקה כלכלית זועקות הצילו, אנא עזרו להן להתפרנס על חשבונכן.
הגדילה לעשות מישהי בת 19 פה שדרשה 6000 ש"ח לא פחות ולא יותר כל חודש עבור זמנה.

בסופו של דבר הנושא החומרני יוצר רושם שבדס"מ היא בעצם פנטזיה קשת השגה ורק לבעלי אמצעים, עולם חומרני "ויוקרתי", בסופו של דבר זה רק מוזיל את כל הבדס"מ ויוצר רושם במיוחד עבור אדם חדש שרוצה להכנס כי זה עסק כלכלי לכל דבר, זנותי אפילו, יש פה פוטנציאל כספי במיוחד עבור מלכות.

חבל.

זונות היו ויהיו תמיד
גידיאפ​(נשלט)
גידיאפ​(נשלט) • 4 בספט׳ 2008
מסכים איתך
לפני 13 שנה נכנסתי לתחום לא היה כזה האתרים התחילו לצאת ומלכות נרשמו וכולם חיפשו בדסמ טהור
ואז הופיעו אנשים שמנצלים את זה לכסף וכסף וכסף

זה ניצול נטו ללא השפלה

שיפתחו אתר משלהם "הכספומט" ושיעשו מה בא להם שם

מלכות רושמות תנשק לי את הרגל פה ושם אבל תהייה כספומט אנושי

עצוב לראות את זה
זה רק מלכות מהשנים האחרונות לא תראו את זה אצל מלכות מהדור הישן

בלוואי והקהילה היתה מחרימה אותם
הלוואי והאתר היה רואה פרופיל כזה ומוחק אותו

נ.ב. אין הכוונה למלכות בתשלום מראש
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 4 בספט׳ 2008
אמרתי זאת בשרשורים אחרים ואמשיך גם עכשיו:
לכל אותן נצלניות עם פטיש לכספומט יש זכות לבקש מה שהן רוצות
אבל אין שום דבר המחייב מישהו לתת להן/להתייחס אליהן

הסיבה שהן מופיעות כפטריות אחרי הגשם הוא שיש "גשם".
הימצאותם של כל אותם כספומטים אנושיים הם אלו המעודדים את התופעה.

אינני יודע אם אתם מודעים לכך אבל לפני כמה חודשים הייתה כתבה (צהובה לחלוטין) ברדיו חיפה על זוגות של כספומטים בני 40 50 ובנות עשרה (15-17) שנהנו מכספם של הראשונים.
כפי הזכור לי מאותה כתבה, הזגות הללו נפגשו בכלל במקושרים ולא באתר בדסמי.

מה שכן, כל מיני ילדות שהאזינו לכתבה ודאי רצו לפתוח פרופיל בכלוב ולחפש כספומט.

אם הן לא היו מוצאות כזה - לאט לאט הפרופילים הללו היו נעלמים, אבל איפה שיש ביקוש יש היצע.
Morticia
Morticia • 4 בספט׳ 2008
בגדול בלונדי צודק
ורבים הם ה"נשלטים" שלגמרי שולטים.
לא כל מזוכיסט הוא נשלט
ומה זה בכלל בדס"מ?
מלכות סאדו שמצליפות בשוט ומשפילות גבר?
זה ביזוי האישה

חלקנו משכילות
עובדות קשה למחייתנו
יש לנו צרכים משלנו
ובא לנו בקצב ובדרך שלנו

היום לא בא לי להצליף
תפוס לי הצוואר שחבל על הזמן
בא לי שתעשה לי מסאז' טוב
ותפספס עם שמן הגוף עד מחר
...
לא תענש ולא תקבל הצלפה

התמסר למלכתך!

יש מי שמחפש מלכה ויש מי שמחפש שפחה
הביטוי הכלכלי הוא אותנטי לחלוטין
משרתות לתפארת
למאסטרים מלמטה

די עם התמימות הזו כבר

חוץ מזה, 6000 ש"ח?
נשמע לי הגיוני - בהחלט סכום נדרש לשרוד את החודש

אני עובדת קשה למענו
ולא מלכת סאדו לבקשתו של אף אחד.

קשובה ונאמנה לצרכים שלי כאישה
ולא בשביל כסף או התעללות אינסופית זקוקה לך
ואם בשביל זה אתה זקוק לי כאישה
לך תקנה לך שפחה רמת מעלה.

או משהו כזה...

יום נעים
icon_cool.gif
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 4 בספט׳ 2008
Morticia כתב/ה:
בגדול בלונדי צודק
ורבים הם ה"נשלטים" שלגמרי שולטים.
לא כל מזוכיסט הוא נשלט
ומה זה בכלל בדס"מ?
מלכות סאדו שמצליפות בשוט ומשפילות גבר?
זה ביזוי האישה
חלקנו משכילות
עובדות קשה למחייתנו
יש לנו צרכים משלנו
ובא לנו בקצב ובדרך שלנו
היום לא בא לי להצליף
תפוס לי הצוואר שחבל על הזמן
בא לי שתעשה לי מסאז' טוב
ותפספס עם שמן הגוף עד מחר
...
לא תענש ולא תקבל הצלפה
התמסר למלכתך!
יש מי שמחפש מלכה ויש מי שמחפש שפחה
הביטוי הכלכלי הוא אותנטי לחלוטין
משרתות לתפארת
למאסטרים מלמטה
די עם התמימות הזו כבר
חוץ מזה, 6000 ש"ח?
נשמע לי הגיוני - בהחלט סכום נדרש לשרוד את החודש
אני עובדת קשה למענו
ולא מלכת סאדו לבקשתו של אף אחד.
קשובה ונאמנה לצרכים שלי כאישה
ולא בשביל כסף או התעללות אינסופית זקוקה לך
ואם בשביל זה אתה זקוק לי כאישה
לך תקנה לך שפחה רמת מעלה.
או משהו כזה...
יום נעים

מרטישה,
מילים כדורבנות וקל לי מאוד להסכים איתך.
רק הערה אחד לגבי 6000 שקל ...
נכון, זה באמת סכום לא גדול כדי לשרוד את החודש.
אבל מה, רוב האנשים משקיעם בו 200 שעות עבודה החודש.
אני לא חושב שמי שבקשה אותו על שירותי מים באמת התכוונה לתת לנשלט שלה תשומת לב של 200 שעות. או אפילו עשירית מזה ...
Halrloprillalar
Halrloprillalar • 4 בספט׳ 2008
בסופו של דבר כל שילוב של מימוש רצונות שני הצדדים הוא לגיטימי. מלכות בתשלום קיימות כי קיימת דרישה. יש לא מעט גברים הנזקקים לשירותן וקיים מפגש רצונות, מה שעושה רק טוב לכולם. בלי להמעיט מהערך החיובי של השילוב, עדיין יש לקרא לתופעה בשמה. מתן שירותי מין בתשלום היא עבודת זנות. לא משנה עם השירות ניתן כהצלפת שוט או כזיון וינילי בתנוחה מיסיונרית. ואגב, לא שיש לי מה שהוא נגד זנות.
ככה שאני לא רואה בתופעת מלכות בתשלום כשלעצמה מפגע כל שהוא. אבל כמו בכל תופעה לגיטימית יש גם לה קצבות חדים וחלודים שקל להיפצע מהם.

אחד הקצבות האלו הם אותם עלובי נפש שלא מסוגלים לרסן את הפטיש שלהם, ונותנים לו להשתלט על חייהם ועל כיסם כנגד רצונם. אין כל בעיה בעיניי שאדם ישלם ל- “מלכה" (או זונה) כרצונה כל עוד הוא עושה זאת בדעה צלולה ומתוך יכולת לשנות את דעתו בהתאם לנסיבות. אבל מגעילים אותי אותם אפסים שמרגישים שמנצלים אותם, שונאים את זה וממשיכים להיות מנוצלים. לכל אדם קיימת מחויבות לשמור על אמות מידה סבירות של הכבוד העצמי, גם אם הוא מזוכיסט ונשלט. מי שלא מסוגל לקיים אמות מידה אלה – אין לו מקום בחברה האנושית כל שהיא.

הקצה החלוד האחר, שאני מניח שבגללו נפתח השרשור, הן אותן ילדות צעירות החושבות שבאמצעות בוטות יתירה יהיה מסוגלות להסתיר את היותן עוסקות בזנות. הן מציגות את עצמן כמלכות אכזריות, בוטות וחסרות סובלנות, כשמאחרי המצג מסתתרת ילדה שבסך הכל מנסה להציע שירותי מין בתשלום. מצג שווא הזה מקומם ולדעתי ראוי לחרם. רק מה, תמיד ימצאו רפי שכל מהקבוצה הקודמת שציינתי שישתפו פעולה. כך שתופעת השוליים הצורמת תמשיך להתקיים, ואנחנו נמשיך לראות פרופילים בוטים ודוחים חדשים צצים מדי בוקר.
אנדרפוט
אנדרפוט • 4 בספט׳ 2008
אני דווקא חושב שזו תופעה נחמדה ביותר ויש לעודד אותה.
נשים יפות צעירות ומושכות מצהירות בפניך שאין להן שום עניין אישי או מיני בבדסמ ולכן הן מוכנות לעשות את זה תמורת כסף. נשמע לי מעולה, אם יש לך כסף כמובן, והרבה יותר קרוב לפנטזיה מאשר מישהי אמיתית.

מי שמחפש אהבה קינקית יודע שהילדות הנצלניות והמפונקות עם נעלי העקב המלוכלכות וכפות הרגליים המיוזעות, אינן בשבילו. מי שמחפש להתקרב לפנטזיה שלו לא יקבל הצעה יותר מפתה מזו

אותן מלכות צעירות משולות לפחזניות מטיב-טעם, כדור בצק פחוס ורך ממולא בקרם שמנת עשיר וקריר, זה מתפוצץ לך בפה כמו עונג צרוף אבל אי אפשר לקיים תזונה מלאה מזה.
בכל אופן, בכל ענף מסחר שבו יש צרכנים שמחפשים אחר סחורה נדירה יתפתח שוק שחור, יהיה ניצול ציני, עושק ורמאות. בהרבה מובנים פאמדום זה ענף מסחר.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 4 בספט׳ 2008
אנדרפוט, אני מבין מה אתה אומר.

ובכל זאת, היה לי קשה לשמוע בכתבה ההיא איך המלכה היא בת כיתתה של הבת של העבד, והמלכה מקבלת מתנות שהבת לא חולמת עליהן.

צבט לי בלב. מה זה עושה למלכה? מה זה עושה לבת?
(אני יודע מה תגיב - מה לנו ולמוסר. אתה צודק. אבל בכל זאת. צביטה יש).
אנדרפוט
אנדרפוט • 4 בספט׳ 2008
פוג יקירי, ברור שיש לנו חובה מוסרית. אני טוען שההתמכרות לפנטזיות פאמדום עלולה להביא אנשים למקומות נלוזים ירודים וברי חרטה - ממש כמו שהתמכרות לקוקאין עלולה. אבל עצם העובדה שלנו עלולה להיות חולשה שמדרדרת אותנו מוסרית לא אומרת שהאנשים שמנצלים את החולשה נושאים באחריות לה. גם אם לא היו נערות נצלניות היה מוצא הגבר ההוזה דרכים אחרות להרוס את עצמו ולהתנהג בצורות מבישות וראויות לגינוי - הליכה קבועה למלכות בתשלום, אתרי פטיש שעולים כסף, שקרים ועברות קלות וכל דבר אחר שטיבו התמסרות לריגושים זולים (מבחינה נפשית).