אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הזונה והאם

האדון אבישי
לפני 14 שנים • 19 ביוני 2009
האדון אבישי • 19 ביוני 2009
ראובן קבל את תמיכתי הרבה
ושיהיה בהצלחה icon_smile.gif
נוריתE
לפני 14 שנים • 19 ביוני 2009

Re: הבטחון המאפשר לאישה

נוריתE • 19 ביוני 2009
ראובן כתב/ה:
זונה סנטימנטאלית,

אישה שבאה עם תנאים, כגון 'אני אתמסר כשאני אחוש בטוחה', למעשה סובלת מחוסר בטחון בכוח ההתמסרות שבה, כמו גם חוסר בטחון בגבר עצמו. כך, היא תולה את האשם בגבר - ''אתה לא נותן לי להרגיש בטחון, אז איך אהיה עבורך כך וכך?'' וזה מעגל קסמים.
..............

אין פה נמשל, רק תובנה עתיקה: אישה שרוצה להישלט, עליה ללכת בדרכו של הגבר בחיר-לבה ויהי מה, גם אם מדובר בהימור. לשם כך היא צריכה להביא תחושת עוצמה משלה - בטחון עצמי ובטחון בגבר ובעוצמתו. כך, התמסרותה מעצימה אותו והוא בתורו מעצים אותה.

ראובן

ראובן
תנאי בסיסי אצלנו ובכלל בזוגיות הוא שהאשה תרגיש ביטחון
מה זה ביטחון? שהיא תוודא ותהיה בטוחה שהגבר שהיא איתו בין אם בנזוג וניל ובטח שולט לא יפגע בה,בשום צורה ואופן.ולא דווקא מדובר פה בצד הפיזי של הבידיסמ שאת נותנת את עצמך בייחוד כשפחה את נותנת הכל
גוף נפש ונשמה ועליהן חובה לשמור להשגיח ולכבד

חובה לעשות ככה חובה לאישה לודא לבקש ואפילו לדרוש את זה כתנאי מקדים.בטח שאצלנו שהגבול לפעמים יכול להיות מאוד מאוד דק.

כמובן שאין בטחונות ואין ערבויות בייחוד בתחילת קשר .ויש פה אכן הימור ומי שרוצה להתמסר כל כולה חייבת שיהיו לה את כוחות הנפש והביטחון העצמי והיכולת,לוותר ולוותר המון.ולשם כך, עליה להיות בטוחה בזה שאוחז בשוט.

אין פה עיניין של חוסר ביטחון עצמי מה שכן יש פה הוא עיניין יצר השימור העצמי בסיסי
ומי שמזלזלת בזה בעצמה אז חבל, או ניתקלת באחד שמזלזל בזה אז זה,ממש חבל..
כי אז ,אנחנו מתחילים לשמוע סיפורים מזעזעים.

יש לנו הזכות המלאה לדרוש ולבקש דבר קטן "תבטיח שלא תפגע בי" ואם יש הבטחה אז אנחנו יכולות להתמסר ולבדוק במשך הקשר אם יש מילה או אין מילה של גבר. "ללכת בדרכו" לא בא בלי תנאים...

גבר שרק דורש דורש דורש ודורש ולא שם לב לבקשות של הצד השני ובטח שלא נענה להן
ועוד מסרב בכלל לשמוע מ"כאלו דברים" ,"נוסח "מה פתאום שהיא תגיד לי משהו או תבקש בכלל "
מבחינתי ...שומרת נפשה תרחק ממנו.
כזה הוא אחד שחסר ביטחון עצמי לחלוטין ובכזה אי אפשר לא לבטוח לא לתת לו שוט ביד ולא להפקיד בידיו את הדבר הכי יקר לך ,את עצמך.

לי ,לי
יש חוזה ויבואו יגידו מה זה חוזה זה לא ידה ידה...חרשנו כבר מאתיים פעם, חוזה בפרט זה נושא לדיון אחר

אבל יש לי מילתו של אדוני, מילה של גבר אדון ושולט אמיתי שלא יפגע בי ולא יעשה בעקיפין דברים שיפגעו בי וישמור וישגיח עלי.,גם ממעבר לקשר הבידסמי שלנו. ואת ה"תמורה" הוא מקבל יום יום ושעה שעה בין אם הוא בנכחותי או שלא.
כי כשאת בטוחה שיכולה לבטוח בגבר בייחוד בזה ששולט עלייך
השמיים,הם הגבול.אז באמת ,אפשר ללכת בדרכו.
אנימה
לפני 14 שנים • 20 ביוני 2009

Re: הבטחון המאפשר לאישה

אנימה • 20 ביוני 2009
nurit כתב/ה:
[quote

כי כשאת בטוחה שיכולה לבטוח בגבר בייחוד בזה ששולט עלייך
השמיים,הם הגבול.אז באמת ,אפשר ללכת בדרכו.