ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממה מתענג האדון וממה מתענגת השפחה

Lordpain​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 במאי 2003
Lordpain​(שולט) • 20 במאי 2003
אני לא מדבר מתוך גאוותנות ויהירות אלא מתוך אמונה וההערכה עצמית, החסרי תקנה מיועד לאנשים שלא באמת איכפת להם מבדס"מ וממציאים כל מיני סבירות ופרושים לא נכונים לדעתי, הם חסרי התקנה.

ובמה אני בדיוק טועה כשאני אומר שהאדון צריך להיות מחובר לעצמו ולמה שעושה לו טוב והשפחה מעצם היותה שפחה/משרתת צריכה לרצות את אדונה.

למה ההתעקשות הזאת לזיין לי בשכל, מה כל כך מאיים עליכם ?
DomDomina​(שולט)

תיקון טעות

DomDomina​(שולט) • 20 במאי 2003
ציטוט:"ולאור המשך התבטאויותיו בשירשור, נראה לי שמוטב לכולנו לנהוג כמוהו (הכל יודע), ולא להגיב לו יותר."
המשפט הנ"ל נאמר ע"י sheze
ולא כמו שנכתב בתגובתי ע"י Lordpain
תודה ויום טוב queen.gif whip.gif
Bloody Kiss

כשאתה מנסח את זה ככה לורד

Bloody Kiss • 20 במאי 2003
זה פתאום נשמע בסדר
אבל אתה התעלמת ממשפט אחר שאמרת ואליו התכוונו בנוגע לזה שהאדון תפקידו לדאוג אך ורק לצרכיו, טעות! כמו שאמרתי לך קודם, סיביוזה - לא ניצול עד כמה שיחסי שליטה אולי מרחוק יגרמו לצופה חסר הידע לחשוב כך.
תפקיד האדון הוא אומנם לשלוט, תפקיד השפחה לשרת, אבל לאדון יש תפקיד פסיכולוגי מאוד חשוב בסיפוק השפחה, לפחות זו דעתי
לגבי חסרי התקנה, כשאתה שומע את אותן הבנות לגבי בי די אס אם מ-99.9% מהדוברים באתר ובכלל, אולי אתה הוא זה חסר התקנה, אבל אתה כמובן לא תעז אפילו לרגע לפקפק בעצמך וזה הפאק שלך, טוב אף אחד לא מושלם, גם אם חלק חושבים שהם
ולכם ילדים - תמיד תפקפקו בהכל! לא לקחת שום דבר כמובן מאיליו, גם לא את עצמכם(אני מסית בכח לסכיזופרניה)
Bloody Kiss

אגב...

מעניין מה השפחות חושבות על זה(רמז... רמז....)
למרות שאני מניח שכבוד הלורד יבטל את דעתן מראש
Lordpain​(שולט)
אולי אני נשמע כאליטיסט אבל זה רק בגלל שמאד איכפת לי...

הכוונה שלי מלכתחילה הייתה למצוא אנשים בעלי השקפת עולם זהה לשלי, איכשהו זה קפץ
לוויכוחים מיותרים והטפות.

לי אין שום עניין להטיף לאנשים לא משנה עד כמה אני חולק על דעתם, אשאר בדעתי ואתם
בדעתכם.
Bloody Kiss

אין בעיה

רק תזכור
בטוח, שפוי ובהסכמה
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 20 במאי 2003
לורדפיין,

בוא ואגיד לך דבר אחד בלבד.
כאדון - לעולם לא הייתי נכנעת לאדם בעל אופי כמו שיש לך.
כגבר - לא הייתי שמה יריקה על גבר שלא מכבד נשים.

ככנועה - אני אתן כל כולי לאיש שידע להעריך את מה שאני נותנת לו. שידע לקבל את מה שיש לי לתת (ויותר) באהבה וכבוד. שאדע שאני מוגנת אצלו פיזית ונפשית. דומיננט שלא יבטל אותי כאדם וכאישה או יראה בי אך ורק כלי למילוי צרכיו, שק איגרוף להוצאת האגרסיות שלו - ושאני לא שווה כהוא זה מעבר לכך.
כל סאבית רוצה לשים עצמה בין ידיו של גבר שיאהב ויכבד אותה. שיגן עליה וידאג לצרכיה. לא בגלל שהיא דורשת זאת. לא בגלל שזה מה שהיא "צריכה" לקבל. כי טבעי שהדומיננט ידאג לכנוע. כנוע מסופק הוא כנוע שנותן מעצמו יותר ויותר ובכך מענג, משעשע וממלא יותר את הצד הדומיננטי. כצעצוע/רכוש של הדומיננט - הדומיננט ידאג לשמר ולטפח את רכושו.

אני לא שמה רק נפשי בכפו של הדומיננט. אני שמה את בטחוני הפיזי, את הנאותיי.. לדומיננט אין רק זכויות. יש גם חובות - וחובת כבדות מאוד. הוא לא צריך להשגיח ולטפל רק בעצמו - אלא אחראי על שני יצורים אנושיים. על עצמו ועל מי שתחתיו.

עצוב לשמוע שמסתובבים ביננו "גברים" המלבישים לעצמם את תואר האדון

אנשים כמותך מצמררים אותי. כי מאנשים אטומים כמותך יש המון סאביות פגועות שם בחוץ. אנשים כמותך ירסקו לרסיסים אישה, יזרקו אותה מעבר לכתף וימשיכו הלאה. לקורבן הבא.

כן - קורבן. אין לך סאביות. אתה מצליח לשים ידיך על קורבנות. ולבי איתן.

לצערי הרב הקטע הוא גם עיר מקלט לגברים אלימים שזו דרך חוקית מצדם לאנוס ולתקוף נשים.. בדיוק כמו שזו עיר מקלט לקורבנות שזקוקים לטיפול נפשי ולא לדומיננט שיחבוט בהם.

<הולכת לנסות ולדכא את גלי הבחילה>
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 20 במאי 2003
Lordpain

על פי השקפת עולמך בלבד:

אתה תתחשב בגבולות של השפחה (במידה שיש לה קוים אדומים) או שאתה תתעלם גם מזה?
Lordpain​(שולט)
לעולם לא אכפה את עצמי, לעולם לא ארשה לעצמי להתעלם מהגבולות של השפחה כי זה לא שליטה, אני לא מחפש לעצמי קורבנות ואישה בשבילי זה לא שק איגרוף.

כמובן שאני לא מתעלם מהעובדה ששפחה היא בנאדם עם צרכים של בנאדם ואני שולט בהתאם.

כל מה שניסיתי להגיד זה שהעונג של השפחה מגיע מהידעה שאדונה מרוצה ממנה ולא מהאקט
עצמו, ובעוד האדון אמור לעשות מה שיענג אותו כמובן שאסור לו לזלזל בעובדה שהיא בנאדם.

נריסה זו עלילת דם מה שעשית לי, אולי לא הייתי מספיק ברור ואולי מיהרת לשפוט אותי, אני אדם
שאוהב את זולתו גברים ונשים כאחד !

את עם הצדקנות העיוורת שלך הפכת בנאדם טוב והגון לחיה, אני מקווה שעכשיו הכל ברור ויהיה לך ולשאר האנשים שהשמיצו אותי מספיק שכל בשביל להתנצל.
dragonite​(מתחלפת)

רציתי...

dragonite​(מתחלפת) • 20 במאי 2003
להגיב בחריפות.

אבל ,לעזאזל,נריסה הזו זריזה. ממש לקחת לי את המילים מהפה..icon_smile.gif

זה נשמע לי בהחלט כמו ניצול. כמו לקיחה של סטייה אישית שיכולה להיות מסוכנת ולא חוקית והפיכה שלה למשהו חוקי במסווה של בדס"מ.

אני מקווה,כמו נריסה,שאף "שפחה" לא תיפול לידיים שלך ולמען האמת,אני גם לא דואגת -כל עוד תתמיד בגישה שלך,אף אחת לא תתקרב אליך...

אולי תנסה להיות סאב..
נשמע לי תפור עליך...
שמישהי תתעלל בך קצת-אולי תתאפס קצת ותרד מהאולימפוס....