צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממה מתענג האדון וממה מתענגת השפחה

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 20 במאי 2003
nerissa​(אחרת) • 20 במאי 2003
Lordpain כתב/ה:
לעולם לא אכפה את עצמי, לעולם לא ארשה לעצמי להתעלם מהגבולות של השפחה כי זה לא שליטה, אני לא מחפש לעצמי קורבנות ואישה בשבילי זה לא שק איגרוף.

כמובן שאני לא מתעלם מהעובדה ששפחה היא בנאדם עם צרכים של בנאדם ואני שולט בהתאם.

אני שמחה מאוד לקרוא את זה, יקירי. זה אומר שיש לך עוד סיכוי להיות אדון אמיתי
ציטוט:
כל מה שניסיתי להגיד זה שהעונג של השפחה מגיע מהידעה שאדונה מרוצה ממנה ולא מהאקט
עצמו, ובעוד האדון אמור לעשות מה שיענג אותו כמובן שאסור לו לזלזל בעובדה שהיא בנאדם.

זה נכון רק חלקית, לורדפיין. העונג של השפחה הוא לא רק מעצם עינוג אדונה. יש עונג ישיר ויש עקיף. יש סאביות שמתענגות מכאב, יש שמעניקות את הכאב כי הן יודעות עד כמה הדומיננט מעריך את ההקרבה שלהן בעצם נשיאת הכאב.
זה נכון ש"על פי הספר" מהות היותי שפחה הוא לענג ולהנות מעצם עינוג ושעשוע האדון. אבל דחילאק - זה סרט. אנחנו לא חיים בפנטזיית גור. מדברים כאן על מערכות יחסים הדדיות, גם אם לא שוויוניות. הדדיות אומר שגם לבהמה שמענגת אותך מגיע להינות. ואני מתכוונת להנאה ישירה! וואלה! גם לה מגיע איזו אורגזמה רעננה סתם כך כדי שיהיה לה כיף. זה ממעיט מערכה כשפחה או מעוצמתך כאדון?? אפילו קמצוץ לא!
ציטוט:
נריסה זו עלילת דם מה שעשית לי, אולי לא הייתי מספיק ברור ואולי מיהרת לשפוט אותי, אני אדם
שאוהב את זולתו גברים ונשים כאחד !

אני הגבתי בדיוק לדברים שכתבת. לך לאחור וקרא . קרא גם את הסגנון, הבוטות, ההתנשאות, חוסר הפירגון והאנטיפטיות שהיתה בתגובות שלך.. ותבין עד כמה הייתי מעודנת..
ציטוט:
את עם הצדקנות העיוורת שלך הפכת בנאדם טוב והגון לחיה, אני מקווה שעכשיו הכל ברור ויהיה לך ולשאר האנשים שהשמיצו אותי מספיק שכל בשביל להתנצל.

אני חושבת שלפני הכל תתנצל אתה בפנינו. מי שתקף, השמיץ וניבל פיו היית אתה. לא אנחנו. בסך הכל אדון האור הביע דיעה כאן וענית לו כמו איזה ילד בן 16 שטוף הורמונים וחסר טיפת כבוד לקהילה בה הוא נמצא.
Lordpain​(שולט)
לפני 20 שנים • 20 במאי 2003
Lordpain​(שולט) • 20 במאי 2003
אני אדון לכל דבר נריסה פשוט יצאתי מתוך נקודת הנחה שזה מובן מאליו שצריכה להיות הסכמה
אמון ואהבה בין אדון לשפחתו לכן לא הזכרתי את הדברים האילו.

הספר והסרט שהזכרת מעולם לא ראיתי או קראתי אותם, ומה כל כך רע בזה אם שפחתי רוצה במה
שאני רוצה ?!
מה כל כך רע בזה שהיא מתענגת אך ורק מלרצות אותי ?!
זוהי זכותה כמו שזוהי זכותך לרצות שיענגו אותך מידי פעם כמו שאמרת...

לגבי אדון האור ושאר הדברים זה הכל עניין של אי הבנה מצערת ואולי לרגע שכחתי שאין זה מתפקידי להטיף ושכל אדם והטעם שלו, זוהי זכותי לחלוק על דעתו של כל אדם שאראה לנכון אך כמובן להטיף לא לי ולא לאף אחד אחר אין זכות, במידה והטפתי אני מתנצל.

כמובן שהכל צריך להיות בהסכמה מלאה, אסור לכפות את רצונך על בת זוגך, כי זה אונס ולא בדס"מ ידעתי זאת ואני יודע זאת חשבתי שזה
מובן מאליו לכן לא הזכרתי...
nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 21 במאי 2003
nerissa​(אחרת) • 21 במאי 2003
icon_smile.gif אתה בסדר , לורדפיין.
צעיר, חסר סבלנות, אגוצנטרי מעט יותר מידי (לדעתי האישית כמובן) - אבל זה יתעדן עם הזמן.
מתנצלת אם הייתי חריפה מידי בתגובתי..

icon_lol.gif השלמנו?
אדון האור​(שולט)
אדון האור​(שולט) • 21 במאי 2003
נריסה יקירה,
נשאיר לעתליה את הגסטרונומיה.
לנשק אותך על התובנות, הבגרות הנפשית שאת מקרינה והאיכות היצירתית icon_smile.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 21 במאי 2003
אם את מאמינה שאני אדם טוב אז כן השלמנו
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 21 במאי 2003
זה מיועד לאנשים שעדיין לא משוכנעים שאני אדם טוב והגון.

כשרק נרשמתי לאתר בפרופיל בגבולות רשמתי שאני לא מעוניין במלכה או בעבד ובבחורות שהן
שפחות מטעמי שנא עצמית.

אני חושב שזה ניצול וכפיה לנהל יחסי בדס"מ עם אדם ששונא את עצמו מאחר ונפשו לא מספיק
צלולה בשביל להגיע להחלטה לנהל יחסים מסוג זה.

הרבה לפני שכל האי ההבנה הזו החלה רשמתי בפרופיל שלי את התנגדותי לשפחות ששונאות את עצמן, לדעתי התנגדות מסוג זה מעידה על אדם בעל כבוד עצמי וכבוד לזולתו גברים נשים כאחד.

חוסר התעניינותי במלכות ועבדים לא נובע מתוך זילזול אלא זה פשוט לא הטעם שלי, אני לא חושב
שיש איזשהיא בעיה בנשים שאוהבות לשלוט וגברים שאוהבים להיות כנועים זה עניין של טעם בלבד !