שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

היי לכם הייתי פה בעבר וחזרתי

שולטת לעכשיו​(שולטת)
לפני 14 שנים • 6 בינו׳ 2010

היי לכם הייתי פה בעבר וחזרתי

החלטתי לחזור לכתוב כאן,אני מדי פעם מציצה פה ויש פה אנשים מדהימים ואשמח להכיר חברים וחברות טרנסג'נדרים.
כפי שהצגתי את עצמי הציג שוב,שמי אור בחורה ביולוגית בת 22 פאנסקסואלית,ביסקסואלית איך שתראו אותי ,בקרוב עוברת עם חברות טובות לת"א מהדרום הגיע הזמן אי אפשר לפתח פה לא זוגיות,קשה למצוא עבודות ולא ללמוד ובטח לא להתעסק בשירה שזה חלום חיי,מקליטה שרה מופיע,אני רוצה להתקדם בחיי זה השלב שיתן לי להתקדם.
בכל מקרה אני נמשכת מעבר לבנות ובנים נשיים גם לטרנסווסטיטים ומאוד לטראנסקסואליות MTF גם מנותחות מין וגם כאלה שלא.בשבילי אישה זה מישהי בשכל בנפש ובמוח ולא באיבר מין.אני תומכת בכל בחירה וחוץ ציינתי שאני פאנסקסואלית שבטח חלקכם יודעים/ות שזה קשור למשיכה של טראנסקסואליות שהן גם לא מנותחות.אפשר להגיד שקיים בי גם סוג של ג'נדרקוויר, מהבחינה שאני מרגישה שאני גם וגם.או איך שתגדירו אישה ביולוגית כמותי.בכל מקרה לא אחפור על זה.
אני רוצה רק להגיד שאני אוהבת אותכם ואם מישהי צריכה אוזן קשבת,סתם לשוחח או כל דבר יכולה לפנות....
מקווה שאני קשורה עם ההודעה הזו אבל הייתי חייבת כי אני מרגישה איך שהוא חלק מהפורום הזה...

נשיקות ושפע של אהבה,כי יש בי לתת המון אהבה, אורו'ש...

וזו אני שרק תדעו....[=

(ואמת שכתבתי או יותר נכון עשיתי העתק הדבר מפורום טראנסג'נדר וחברים כי יש לי לאמור אותו הדבר אז עדיף כך...)

התגעגעתי

אגב יש מסיבה של טראנסג'נדרים בחודש הקרוב אשמח מאו מאוד לעידכונים ופרטים... תודה
מראש..

וזו אני שתזכרו [=

שולטת לעכשיו​(שולטת)

אגב 2 תמונות מצחיקות הכל בהומור

וגם הטראנג'נדריות שקיימת בי... [=

זו תמונה מצחיקה שאני ואחות שלי (חברה טובה שלי) עשינו משעמום וגם כי אנחנו... גם מתחברים לגבריות שבאנו חחחחח

ועוד תמונה שבא לבשתי כ'גבר... יש לי רצון לפעמים... פעם להיות כוסית ופעם להיות כוסון חחחחח

ויטה

היי

ויטה • 6 בינו׳ 2010
היי אור אשמח מאד להכיר אותך.אני טרנסוויסטיט ואת יכולה לראות תמונה שלי בפרופייל שלי.
SecretWish
SecretWish • 6 בינו׳ 2010
אשמח להכיר אותך
JennyMTF

קשר

JennyMTF • 6 בינו׳ 2010
הי אור, אשמח להכיר אותך.
שמי ג'ני, קרוסית בת 32 מהשרון.
צרי איתי קשר במייל אם בא לך: virtubox@gmail.com

ג'ני
Pathetic Cuckold​(נשלט)
לפני 14 שנים • 9 בפבר׳ 2010

איך אפשר לשכוח

Pathetic Cuckold​(נשלט) • 9 בפבר׳ 2010
היי אור,
איך אפשר לשכוח אותך מתוקה.
היית מלכה ותמיד תשארי מלכה..........................
אוהבת,
סיוון.