ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חמישי (25/2) מסיבת DressUP התרמה לתופים

shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 16 בפבר׳ 2010

חמישי (25/2) מסיבת DressUP התרמה לתופים

shuki boy​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2010

הגיע הזמן להתגנדר לחגוג ולרקוד - במסיבת התרמה מהממת!!
במהלך השנה החולפת, קבוצת המתופפים עזרה לניראות של הקהילה הטרנסג'נדרית במצעדים השונים, ובהפגנה מול ידיעות אחרונות. לאחרונה, במהלך הפגנות בשייח' ג'ראח, המשטרה החרימה את התופים כ"ראיות", בטענה כוזבת שהתיפוף הוא בלתי חוקי. עכשיו זה הזמן שלנו להגיד תודה ולעזור לקבוצת המתופפים לקנות תופים חדשים, עד שהישנים יוחזרו.

DressUP

ערב ג'נדר בלנדר לכל המינים והמגדרים
להתלבש. להתגנדר. להיות עצמכם. להיות עם אחרים.
לטרנסג'נדרים, לקרוסדרסריות, לנשים טרנסקסואליות וגברים טרנסקסואלים, לאוחצ'ות, לפמיות, לבוצ'ים, לג'נדרקווירים, לאנשי פטיש ובדס"מ, לחברים ולמתלבטים

25/2
חמישי (21:00)
(דיוק אופנתי!!)
רוגטקה
יצחק שדה 32, תל-אביב

הופעות מהממות
מוסיקה שווה
פינת איפור
והרבה הודעות!
בהנחיית שוקי הרזה

מחיר כניסה: 20 ש"ח או כפי יכולת - כל ההכנסות תרומה למתופפים
(אף אחת לא תשאר בחוץ בגלל מחסור במזומנים)

רוצים לתרום הופעה? יש לכן משהו להודיע? צרו קשר: dressup.mixer@gmail.com
הרשמו לרשימת התפוצה שלנו: dressup-subscribe@lists.riseup.net
או לקבוצה שלנו בפייסבוק!

הודעה: מטרת הערב היא להעצים ולחזק את הקהילה ואת האנשים בה (כלומר אותנו). אם יש נושא אישי או קהילתי שחשוב לכם לקדם, מסיבה, הפגנה, עצומה, אם אתם רוצים להופיע, או אם יש לכם מה לומר, לשיר, לחלק, להודיע, לתקלט, לדקלם, למכור או להפיץ - פנזינים, פליירים, כרטיסי ביקור, בגדים יד שניה, סטיקרים, דפי מידע, אם אתם מחפשים שותפות לעשייה או לפשע, וכל דבר קהילתי שקשור, שילחו לנו מייל, או פשוט תביאו למסיבה!
בתול​(נשלט)
בתול​(נשלט) • 16 בפבר׳ 2010
חובה להתלבש באירוע?.
צארינה

אהם

צארינה • 16 בפבר׳ 2010
זה הדבר הכי מטופש ששמעתי עליו.
קודם כל איך תופים עוזרים לניראות?
אם כבר הם עוזרים לניראות של אוהדי כדורגל ביציע בית"ר, לא לטרנסג'נדרים שמנסים לנופף באידיאלים שלהם (איך הפגנה מחוץ לקו הירוק קשורה לטרנסים?)

בפעם הראשונה בחיי אני מריעה למשטרה- אפילו אהרון ברקית כמוני יכולה.
shuki boy​(נשלט)
לפני 14 שנים • 20 בפבר׳ 2010

אהמ אהמ

shuki boy​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2010

פשוט מאד, כשמדובר במיעוט של מפגינים, תופים עוזרים למורל ויותר כיף לצעוק סיסמאות. וככה אפשר להפגין לזמן ארוך יותר ולקבל קצת יותר תשומת לב. אם אי פעם תזיזי את עצמך ותשתתפי בהפגנה למען זכויות טרנסג'נדרים, אז תראי בעצמך.

ההפגנות בשייח ג'ראח (בה המשטרה החרימה את התופים בצורה לא חוקית) קשורות לכך שמוציאים משפחות פלסטיניות בכוח באמצע הלילה מהשכונה שלהם שבמזרח ירושלים. הן לא קשורות למאבק הטרנסי (למרות שבין המתופפים ישנם כמה שהם טרנסג'נדרים).

המתופפים עזרו לטרנסג'נדרים בהפגנה נגד טרנספוביה בתקשורת, וכעת הקהילה הטרנסית יכולה לעזור להם לקנות תופים חדשים. או שלא. זו בחירה של הקהילה הטרנסית.

מן הסתם את לא טרנסג'נדרית, אלא סתם נדחפת, ולא היית במצעדים הטרנסים או בהפגנות הטרנסיות אז אין לך מושג במה מדובר ואת מוזמנת אחר כבוד להמשיך לחיות בבועה ולהריע למשטרה. icon_smile.gif
הסוס הלבן
לפני 14 שנים • 20 בפבר׳ 2010
הסוס הלבן • 20 בפבר׳ 2010
תרשמו אותי + 1 ליום רביעי
רצסיבי​(נשלט)
לפני 14 שנים • 21 בפבר׳ 2010

Re: אהמ אהמ

רצסיבי​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2010
tranny boi כתב/ה:

ההפגנות בשייח ג'ראח (בה המשטרה החרימה את התופים בצורה לא חוקית) קשורות לכך שמוציאים משפחות פלסטיניות בכוח באמצע הלילה מהשכונה שלהם שבמזרח ירושלים. הן לא קשורות למאבק הטרנסי (למרות שבין המתופפים ישנם כמה שהם טרנסג'נדרים).
המתופפים עזרו לטרנסג'נדרים בהפגנה נגד טרנספוביה בתקשורת, וכעת הקהילה הטרנסית יכולה לעזור להם לקנות תופים חדשים. או שלא. זו בחירה של הקהילה הטרנסית.

קודם כל, גילוי נאות. אני לא טרנסג'נדר, למרות שבעוונותיי הבדס"מיים "נויישתי" (זכויות יוצרים לקווינסי) יותר מפעם אחת, ואפילו - ר"ל - אהבתי את זה.

ועכשיו ההערה שלי לעניין. הייתי מצפה לגילוי נאות גם ממי שפתח את השרשור. לא הגיוני שיתרימו למען קבוצה מסויימת, ורק במקרה (עקב שאלה והבהרה של טראני למעלה) יתברר שמדובר בקבוצה פוליטית, ושההתרמה בעצם תשמש למטרות פוליטיות (בעיקר, או רק בעקיפין - זה עדיין דורש הבהרה - מה היחס בין כמות ההפגנות הפוליטיות של המתופפים לבין ההפגנות הפרו-טרנסג'נדריות שלהם). האם אדם אמור לתת כסף למטרה מסוימת, ואז לגלות שהכסף משמש לעידוד בנייה בלתי חוקית (יהודית או ערבית, לא מזיז לי) והתנגדות לאכיפת החוק בעניין?
העובדה שזה לא נאמר בריש-גלי, על ההתחלה (ועם כל הכבוד, האזכור של שיח ג'ארח אינו מספיק) צורמת לי כאדם, לא כסטרייט או כטרנסג'נדר.
תחרה שחורה​(נשלט)
תחרה שחורה​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2010
לרצסיבי,
לא יאומן כמה צדקנים יפי נפש יש באתר - והנה עוד אחד.
לשם מה ההתפלספות הטפשית שלך, אתה יכול לא להגיע או לכל היותר
לשלם דמי כניסה צנועים. אם לא תגיע כמובן יווצר גרעון של 20 ש"ח בתקציב
הבניה הבלתי חוקית, כלומר בית אחד פחות.
המתופפים ליוו את הטראנסג'נדרים במאבקם וכעת מנסים לגמול להם במידה
מסוימת לאחר שהשוטרים האמיצים החרימו את התופים.
מסובך, נכון?
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2010
תחרה שחורה כתב/ה:
לרצסיבי,
לא יאומן כמה צדקנים יפי נפש יש באתר - והנה עוד אחד.
לשם מה ההתפלספות הטפשית שלך, אתה יכול לא להגיע או לכל היותר
לשלם דמי כניסה צנועים. אם לא תגיע כמובן יווצר גרעון של 20 ש"ח בתקציב
הבניה הבלתי חוקית, כלומר בית אחד פחות.
המתופפים ליוו את הטראנסג'נדרים במאבקם וכעת מנסים לגמול להם במידה
מסוימת לאחר שהשוטרים האמיצים החרימו את התופים.
מסובך, נכון?

א. תודה על התואר "טפשי". זה אכן מחזק את הטיעון שלך פי כמה וכמה.
ב. אני דיברתי על הטעיה וגילוי נאות. זו לא התפלספות, זו הבעת עמדה.
גם אם העמדה שלי לא מוצאת חן בעיניך (וזה אגב לגיטימי שלא תחשוב כמוני, לכל אחד זכות משלו, בין אם הוא טרנס או לא), אתה יכול להגיב בנימוס, כמו שהגבתי אני, ולא לנסות ולדחוק את חופש הביטוי שלי באמצעות מילות גנאי.
ג. תמיד מצחיק אותי לגלות (שוב) כי למי שודרש סובלנות כלפי עצמו, אין סובלנות לדיעות של אחרים.
ד. ואגב, לא מאוחר להתנצל.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 14 שנים • 22 בפבר׳ 2010
תחרה שחורה​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2010
רצסיבי,
בדבר אחד אתה צודק, עדיין לא מאוחר להתנצל... icon_biggrin.gif
בגילך כבר לא מקובלים קשיים בהבנת הנקרא.
בשורות הראשונות של הפוסט (מתחת לתמונה)נכתב:

במהלך השנה החולפת, קבוצת המתופפים עזרה לניראות של הקהילה הטרנסג'נדרית במצעדים השונים, ובהפגנה מול ידיעות אחרונות. לאחרונה, במהלך הפגנות בשייח' ג'ראח, המשטרה החרימה את התופים כ"ראיות", בטענה כוזבת שהתיפוף הוא בלתי חוקי. עכשיו זה הזמן שלנו להגיד תודה ולעזור לקבוצת המתופפים לקנות תופים חדשים, עד שהישנים יוחזרו.

מה יותר ברור מזה? אתה זקוק לסטטיסטיקה של המתופפים בהתפלגות לפי סוגי מצעדי המחאות?
מה זה חשוב אם הם ליוו קבוצות אחרות? לטראנסג'נדרים הם תרמו? אז מודים להם ורוצים לסייע במשהו.

מה אכפת לך מה עושים עם 20 השקלים שלך? האם בכל מסיבה שאתה משלם דמי כניסה אתה חוקר תחילה לאן הולך הכסף?
להבנתי תוכל להכנס למסיבה גם ללא תשלום, כך תשמור על מצפון נקי...

התועלת היחידה בהתפלספות פה היא הקפצת הפוסט כלפי מעלה...