סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך זה שלא מדברים פה על המסיבה ב"דנג'ן החדש"?

daLord
לפני 13 שנים • 18 ביולי 2010

איך זה שלא מדברים פה על המסיבה ב"דנג'ן החדש"?

daLord • 18 ביולי 2010
http://www.facebook.com/home.php#!/event.php?eid=143614458984467&ref=mf

פרסומת שמתרוצצת בפייסבוק אבל בלי הרבה פרטים.
מי מה מו, איך.. מי מארגן, מסיבה עם דרסקוד והגבלות כמו צלמים וכו'?
kuni
לפני 13 שנים • 18 ביולי 2010
kuni • 18 ביולי 2010
לא מסודר בכלל.
לא יודע מה קרה להם.
איפה נרשמים ,איך ,למה ?
קטסטרופה{Adonai}
לפני 13 שנים • 19 ביולי 2010

מה?

קטסטרופה{Adonai} • 19 ביולי 2010
מה בדיוק יש לדבר על הדנג'ן החדש?
צריך לבוא, לראות ואז לדבר. לא?

אגב, לורד, זה מרתף אבל לא לדאוג, המדרגות הפעם נורמליות ולצערי השרותים נקיים ומסודרים...
daLord
לפני 13 שנים • 19 ביולי 2010
daLord • 19 ביולי 2010
הממ מרתף.
האמת שאני מת לבוא המון זמן לא הייתי במסיבה.
אבל יש לי עבודה.. נראה איך יסתדר.

וקצת בעייתי לאשר הגעה בפייסבוק, זה האמ-אמא של האאוטינג.. בגלל זה שאלתי פה ולא שם.

אין מצב לעשות שם מעלית? icon_smile.gif
שוסי
לפני 13 שנים • 20 ביולי 2010
שוסי • 20 ביולי 2010
אתה יכול גם לקבל עוד פרטים/לאשר הגעה בפרופיל של לא סתם עוד עבד.
המלט
המלט • 20 ביולי 2010
אני מניח שיש סיבה הגיונית בגללה הדאנג'ן לא מפרסם בכלוב, ובחר בפייסבוק כפלטפורמה העיקרית לפרסום הפתיחה המחודשת שלו. אפשר לצפות שבעתיד עניינים יסתדרו והדורים ייושרו והדאנג'ן ישוב לפרסם גם בכלוב. אבל אז תיווצר בעיה קלה לכל מי שנמצא בכלוב ושומר על פרטיותו. כל אחד יודע שהפייסבוק רצח את האנונימיות. בשעת כתיבת דברים אלה, 141 חברים בפייסבוק אישרו את הגעתם למסיבת הפתיחה. 124 הם maybe attending ,
ועוד 1204 (!) שקיבלו הזמנות הינם Awaiting reply. בנוסף, 309 ציינו שהם Not attending.

אני מדפדף לתומי ברשימת המוזמנים, שקיבלו הזמנה ללא כל מהלך יזום מצידם - והם הרוב (1204, כאמור) ואני מזהה את זותי מהמסיבה ההיא, את ההוא מפה, את ההם משם, וכולם -- בשמם המלא. כולם -- חברים גם כאן בכלוב. אפשר לצפות שעם הזמן יצטרפו עוד חברים מהכלוב לרשימת חברי הדנג'ן ואנשיו, ותוך זמן קצר יהיה ניתן למפות
די מהר את רשימת החברים בכלוב על פי שמם הפרטי, תמונה שלהם, בני משפחתם ולעיתים גם עיסוקם.

כעת, אני נמנה על אלה שלא מעוניינים לחשוף את פרטיהם האישיים בכלוב. אני רוצה להיות מסוגל לבחור בפני מי לחשוף את עצמי ובפני מי לא ואין לי כל עניין לנמק את בחירותיי אלה. לו הייתי רוצה לחשוף עצמי, הייתי כותב את שמי האמיתי בפרופיל שלי בכלוב ומצרף את תמונתי. העובדה שהרוב המכריע של חברי הכלוב בוחר שלא לעשות כן מראה שהרוב מעדיף לשמור פרטיו לעצמו. נכון, יש כאן בכלוב אנשים פוליטיים שמאמינים בכל ליבם שיש "להוציא את הבדסמ מהארון", ומנסים לעשות זאת על ידי הפגנות וכו. אבל הדרך המהירה ביותר לוותר על הפרטיות היא להיכנס לקלחת הדאנג'ן בפייסבוק.

מצד שני, החיים כבר שם. הטכנולוגיה כבר קיימת ואי אפשר לעצור את כדור השלג שהחל להתגלגל. אני מעריך שהערבוב בין דנג'ן לפייסבוק הוא תחילת הסוף של הפרטיות בכלוב. יתכןן שבטווח הארוך, פעולה תמימה זו תתברר כגורם המניע העיקרי להישגים פוליטיים משמעותיים ששום הפגנה לא יכולה להשיג. אני, בינתיים, ממתין בשקט בינות לצללים.
purple butterfly{ׁ(S)}

צודק לגמרי המלט

purple butterfly{ׁ(S)} • 20 ביולי 2010
הפרטיות שם פרוצה לחלוטין .
חבל שאין קצת יותר אינפורמציה כדי שאפשר יהיה להחליט בצורה מושכלת .
יש אתרים אחרים כמו תפוז שבהם אפשר לשים מודעה קצת יותר מפורטת .
נשאר רק לחכות לביקורות
קטסטרופה{Adonai}

שאני אבין,

קטסטרופה{Adonai} • 20 ביולי 2010
אתם מתביישים במי אתם, מה אתם ואיפה אתם מבלים?
המלט

Re: שאני אבין,

המלט • 20 ביולי 2010
קטסטרופה כתב/ה:
אתם מתביישים במי אתם, מה אתם ואיפה אתם מבלים?

לא, אבל אנחנו אנשים מעשיים שחיים בחברה פוריטנית ויש לנו מה להפסיד.
009​(אחר)
009​(אחר) • 20 ביולי 2010
המלט חברי

פתח ניק חדש בפייסבוק על שם "המלט" ופתח תיבה חדשה בג'ימייל שתיוחד אך ורק לצורכי הדאנג'ן והנה לך פתרון נפלא לבעיה!

תתקן אותי אם אני טועה?