סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

היכן לעשות שעווה?

sissyboy​(נשלט)
לפני 13 שנים • 31 באוג׳ 2010

היכן לעשות שעווה?

sissyboy​(נשלט) • 31 באוג׳ 2010

היי בנות, לפני כשנה התחלתי לעשות שעווה בכל הגוף, וזה עשה לי נפלאות - כמות השיער ממש צנחה והצמיחה המחודשת הייתה עדינה... בקיצור, התמכרתי (אפילו שאני שונאת את הכאב, אבל יכולה לסבול אותו למען היופי...).
עכשיו האשה המקצועית שעשתה לי שעווה כבר הפסיקה לטפל (אשת השעווה), ונשארתי עם שיער ובלי יכולת להיפטר ממנו...
אני צריכה המלצה על מישהי שאני אוכל להרגיש חופשייה אצלה (למשל, תחתונים נשיים, או הורדת שיער במקומות הכי אינטימיים...).
מי תוכל לעזור לי?...

בתודה ורודה, סיסי
NIKITA 1​(שולטת)
לפני 13 שנים • 1 בספט׳ 2010

בואי אליי

NIKITA 1​(שולטת) • 1 בספט׳ 2010
את תרגישי נפלא
עובדת עם מוצרי דפילב, בעלת נסיון ומקצועיות ...
את יכולה להכנס לגלרייה להתרשם מעבודותיי ...
בהצלחה!
sissyboy​(נשלט)
לפני 13 שנים • 2 בספט׳ 2010

תודה, ניקיטה

sissyboy​(נשלט) • 2 בספט׳ 2010
אני אכתוב אלייך ישירות...
sissyboy​(נשלט)
לפני 13 שנים • 9 בספט׳ 2010

אני כבר חלקה והמלצה...

sissyboy​(נשלט) • 9 בספט׳ 2010
טוב, אחרי סשן כואב (כצפוי, ולצערי אני לא מזוכיסטית...), אני יכולה להמליץ בחום על Nikita1, שהיא גם אשה נחמדה, מעניינת וחייכנית, גם מבינה עניין וגם מקצוענית בתחום שלה...
כבר קבעתי את התור הבא אצלה בעוד שלושה שבועות...
אל תפחדנה, יקירותיי, זה כואב קצת, אבל התוצאה מצדיקה את הסבל...
    התגובה האהובה בשרשור
NIKITA 1​(שולטת)
לפני 13 שנים • 11 בספט׳ 2010

Re: אני כבר חלקה והמלצה...

NIKITA 1​(שולטת) • 11 בספט׳ 2010
sissyboy כתב/ה:
טוב, אחרי סשן כואב (כצפוי, ולצערי אני לא מזוכיסטית...), אני יכולה להמליץ בחום על Nikita1, שהיא גם אשה נחמדה, מעניינת וחייכנית, גם מבינה עניין וגם מקצוענית בתחום שלה...

תודה לך סיסי המקסימה, היה לי העונג להכירך ולטפלך, לתת לך את השירות והמקצועיות על הצד הטוב ביותר ו"הסביל" ביותר ...
נתראה בקרוב, וכפי שהבטחתי שובר מתנה ממני אליך במהלך השבוע ...
ד"ש חמה לבת זוגתך שבטוחה אני שהיא מדהימה!!
ותודה
icon_redface.gif

* ואל נשכח את חתולה פושטקית המדהימה על המלצתה החמה, אוהבת אותך ומעריכה ... תודה icon_chickkiss.gif
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 12 בספט׳ 2010

Re: אני כבר חלקה והמלצה...

בלוסום​(לא בעסק) • 12 בספט׳ 2010
Nikita1 כתב/ה:
sissyboy כתב/ה:

תודה לך סיסי המקסימה, היה לי העונג להכירך ולטפלך, לתת לך את השירות והמקצועיות על הצד הטוב ביותר ו"הסביל" ביותר ...
נתראה בקרוב, וכפי שהבטחתי שובר מתנה ממני אליך במהלך השבוע ...
ד"ש חמה לבת זוגתך שבטוחה אני שהיא מדהימה!!
ותודה
icon_redface.gif

* ואל נשכח את חתולה פושטקית המדהימה על המלצתה החמה, אוהבת אותך ומעריכה ... תודה icon_chickkiss.gif

icon_redface.gif iloveu.gif icon_profilekiss.gif בכיף, אחותי!
NIKITA 1​(שולטת)
לפני 13 שנים • 13 בספט׳ 2010

Re: המלצה

NIKITA 1​(שולטת) • 13 בספט׳ 2010
roihat כתב/ה:
גם אני ממליץ בחום על Nikita1 עשתה לי תחת חלק סוף.
ראו בעצמכם icon_smile.gif
http://www.thecage.co.il/coppermine/displayimage.php?album=toprated&cat=57541&pos=0

אחח איזה ישבן, איזה עונג לראות את התוצאות של אחרי icon_moon.gif
לירון
לפני 13 שנים • 22 בפבר׳ 2011

המלצה חמה

לירון • 22 בפבר׳ 2011
ברצוני להצטרף להמלצות החמות על ניקיטה. היות וזאת הפעם הראשונה שהורדתי שיער לא ידעתי למה לצפות. באתי עם חששות והייתי קצת מתוחה אך מהרגע הראשון ניקיטה הצליחה להשרות עליי אווירה של רוגע ושלווה. הטיפול היה מקצועי, אדיב וחשתי רק מעט כאב. ניקיטה אישה מאד נחמדה עם ראש פתוח והרגשתי שאצלה אני בידיים בטוחות. אני ממליצה לכל אחת מכן ללכת אליה.
ושוב תודה לך על השרות הנפלא שאת נותנת.
אסיף
לפני 13 שנים • 22 בפבר׳ 2011

באתי בגלל ה-הכרח...נשארתי בזכות השירות

אסיף • 22 בפבר׳ 2011
אני פגשתי את ניקיטה בעקבות בעיית עור שחייבה הסרת שיער במקומות "רגישים" משהו.

כבר בטלפון היה קליק ענייני ונעים והיה ברור שאין מדובר בשרלטנית אלא בבעלת מקצוע מנוסה ואמינה.

הטיפול עצמו - לטירון כמוני שבחיים לא התנסה בכגון אלה...היה אפעס "מפתיע" בהתחלה, אבל בעזרתה של ניקיטה, שהתגלתה כבחורה מקסימה ומקצוענית אמיתית, צלחתי את אי הנעימות הראשונית בדרך לתוצאות שהוכיחו את עצמן בתחושה ולאורך זמן.

מאז אני מפרגן לעצמי טיפולים נוספים (כפות רגליים/ציפורניים) שונים שאף פעם לא חשבתי שאעשה...ומדהים עד כמה זה שעושה טוב.

ולא פחות חשוב, הקליניקה של ניקיטה נעימה, מבריקה ומטופחת ביד אוהבת .לאורך כל הטיפול ניקיטה מקפידה להסביר מה היא עושה, אינה ממהרת לשומקום, והיא קולית ומרגיעה כשצריך.

המחירים אגב, לטעמי, (מודה - אין לי בסיס וניסיון להשוואה) הוגנים ושווים לכל נפש.

תיהנו.