שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים בתשלום?

בכוח המוח{Aion}
לפני 13 שנים • 17 בנוב׳ 2010

גברים בתשלום?

בכוח המוח{Aion} • 17 בנוב׳ 2010
ברור לחלוטין שיש גברים המשלמים לנשים על סקס או סשן, פחות מקובל שנשים משלמות לגברים על סקס או סשן, אבל זה בהחלט קורה.

השאלה שלי היא לשני המינים -

גברים

1. פעם נתתם למישהי סקס או סשן בתשלום? איך היתה ההרגשה לקבל כסף או טובת הנאה בתמורה לכך? מה בעצם חשוב בסיטואציה כזו? האם ההנאה הגופנית קטנה יותר או גדולה יותר בסיטואציה כזו?

2. האם היית מוכן שיקנו את שירותיך בתמורה לכסף? האם זו פנטזיה שלך?

3. אם היית מציע את כישוריך המיניים בתמורה לתשלום, מהי הסבירות שהיית "מבוקש"? מאיזו סיבה?

נשים

הייתן קונות סשן או סקס בתשלום ממקצוען שגורם לכן לרייר, או לחילופין יש עליו המלצות חמות?
אתן יודעות: אתן באות, מקבלות, לא צריכות לרצות אותו, אלא הוא אתכן, נהנות, מתפרקות ומשאירות אותו מאחור עם כמה מאות שקלים?

יאללה..שפכו את הלב, ותפתחו את הפה...: )
DanaDomme​(שולטת)

Re: גברים בתשלום?

DanaDomme​(שולטת) • 17 בנוב׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:

אתן יודעות: אתן באות, מקבלות, לא צריכות לרצות אותו, אלא הוא אתכן, נהנות, מתפרקות ומשאירות אותו מאחור עם כמה מאות שקלים?

אני יכולה להשיג את כל זה בחינם. כל אישה כאן תסכים איתי.
הכל ענין של היצע וביקוש. פה זה מתחיל ופה זה נגמר.
קליבר​(שולט)

את לא חייבת לשלם

קליבר​(שולט) • 17 בנוב׳ 2010
לי יספיקו כוס קפה ועוגה , אם את ממש לוחצת אני מוכן ללכת איתך למסעדה ( לא במסעדת שף יקרה ) זהו . ידוע שאני בחור צנוע .
פעם פרח​(נשלטת)

Re: את לא חייבת לשלם

פעם פרח​(נשלטת) • 17 בנוב׳ 2010
קליבר כתב/ה:
לי יספיקו כוס קפה ועוגה , אם את ממש לוחצת אני מוכן ללכת איתך למסעדה ( לא במסעדת שף יקרה ) זהו . ידוע שאני בחור צנוע .

וטיפ, אתה מוכן לקבל ?
the_drow​(שולט)

the_drow​(שולט) • 17 בנוב׳ 2010
DanaDomme כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

עצוב אבל נכון, לראיה ההודעות שאני מקבל מנשים הן מתומצתות במקרה הטוב ואני צריך השקיע בהודעה שלי, לא לעשות קופי-פייסט, להיות יצירתי, לבלוט, לקפוץ לעשות פליק פלאק ושני ברגים ולנחות בחזרה ישר על המזרן וכו'.
קליבר​(שולט)

Re: את לא חייבת לשלם

קליבר​(שולט) • 17 בנוב׳ 2010
פרחונית כתב/ה:
קליבר כתב/ה:

וטיפ, אתה מוכן לקבל ?

כן בהחלט . לא הרבה 10% .
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 17 בנוב׳ 2010
לפני כ-8 שנים התבקשתי לאירוע כזה שאירגנה ידידה לידידה אחרת.

ההתנייה היתה שאקבל תשלום עבור סשן הצלפות וקשירות ושאופיע לאירוע עם מסכה

בכדי שלא תזהה אותי עד לענידת כיסוי העיניים.

גילוי נאות- סשן נטול סקס.

ההתנייה הגיעה ממזמינת הסשן, הנשלטת לצורך הענין.

בסיום הסשן קיבלתי מעטפה ובה שטרות כסף שכמובן לא הסכמתי להכניס לכיסי.

מבחינתה זה היה חשוב לחוש שקנתה את הסשן האמור.

מאחר ולא רציתי ל"קלקל" את הפינאלה הסכמתי לקחת את המעטפה ולמחרת בבוקר ניגשתי

למקלט לנשים מוכות, תרמתי את הסכום, ביקשתי קבלה על שם המשלמת ודאגתי שזה יגיע

אליה דרך אותה ידידה משותפת.

היא קיבלה את החוויה שלה במלואה, אני חשתי בטוב עם ההחלטה לתרום ובכך תם הענין.

מדובר במקרה בודד לאורך הזמן הפעוט שלי בתחום.

מאמין שאין הרבה מיקרים מהסוג הזה, הרי נשים יכולות להשיג סשן ו/או סקס חינם...

icon_cool.gif
Cauchy{Venus Blue}

Succession

Cauchy{Venus Blue} • 17 בנוב׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
ברור לחלוטין שיש גברים המשלמים לנשים על סקס או סשן, פחות מקובל שנשים משלמות לגברים על סקס או סשן, אבל זה בהחלט קורה.

השאלה שלי היא לשני המינים -

גברים

1. פעם נתתם למישהי סקס או סשן בתשלום? איך היתה ההרגשה לקבל כסף או טובת הנאה בתמורה לכך? מה בעצם חשוב בסיטואציה כזו? האם ההנאה הגופנית קטנה יותר או גדולה יותר בסיטואציה כזו?

2. האם היית מוכן שיקנו את שירותיך בתמורה לכסף? האם זו פנטזיה שלך?

3. אם היית מציע את כישוריך המיניים בתמורה לתשלום, מהי הסבירות שהיית "מבוקש"? מאיזו סיבה?

נשים

הייתן קונות סשן או סקס בתשלום ממקצוען שגורם לכן לרייר, או לחילופין יש עליו המלצות חמות?

יאללה..שפכו את הלב, ותפתחו את הפה...: )

פנטזיה? זו תכלית החיים שלי, למכור את שירותי עבור כסף. הרבה כסף. כמו בעבודה הרגילה, אני לא אסכים לעבוד בכל חברה אלא כזו המתאימה לי, מעריכה את הכישוריים שלי, ומפצה אותי בהתאם.

המוצר שאני מספק נקרא סקסשן. סלוגן:
I too have an obsession for Succession

ולגבי העוגה, אני מספק אותה. יעידו אנשים שהיא בפני עצמה שווה את הכסף.
Cauchy{Venus Blue}

Cauchy{Venus Blue} • 17 בנוב׳ 2010
DanaDomme כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

דיי נו, אני בעד להפסיק עם ההלצה הזו. גם גברים יכולים לשכב עם נשים זולות, באמת. גם אנחנו יכולים לזיין בחינם, ואפילו בקלות. גברים שווים, בדומה לנשים שוות אינם באים בקלות. (זה פשוט כי ההגדרה של שווה הינה - לא בא בקלות).
קיפופיף​(מתחלפת)

בתיאוריה

קיפופיף​(מתחלפת) • 17 בנוב׳ 2010
זה מפתה, לתת כסף ולדעת שאני מקבלת בול, אבל בול, מה שאני רוצה .בתכלס? לא מסוגלת ליהנות פיזית עם בנאדם שאין לי אליו שום דבר רגשי. ככה שדי חבל על הכסף...
למעשה-אני משלמת מידי פעם כדי להיות בטוחה שאני לא אקבל סקס-למאסג'יסט מקצועי , פשוט כי למדתי שאם אני מקבלת מאסג' בחינם מגבר-הוא כמעט תמיד ינסה להגיע עם זה למיטה (או לקיר...) אז אני מעדיפה לשים כמה שקלים ולדעת שאני מקבלת בדיוק את מה שבקשתי בלי שום דרישה מהצד הנותן.