בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה מהפטישים שלנו הכי פחות יזעזעו ונילית לדעתכן ?

חמור
לפני 12 שנים • 4 במאי 2011
חמור • 4 במאי 2011
יולי Yuli כתב/ה:
הכוונה בכל אלה זה לגרסת הפמדום, כן? כי בחלקם זה לא מובן מאליו...
ליקוק כפות רגליים - תתחיל בנישוק, ותתחיל טיפה למעלה יותר ברגל. תרגיל אותה למגע. תרגיל אותה לקרבה לפנים שלך. אם תהיה סבלני היא לא תשים לב בכלל שמשהו מוזר פה.
הערצת ישבן - כנ"ל - הדרגה והומור עובדים טוב.

שעווה, השפלות מילוליות - נראה לי שצריך יותר זהירות. בהשפלות זה תלוי עד כמה רחוק אתה מנסה להגיע.

צביטת פטמות, אצבע בפי הטבעת - אם הבחורה בראש טוב ונוטה לשאוף לרצות אותך, יש על מה לדבר.

כל השאר בעייתי. נסה קודם את הקלים ותראה מה קורה.

נראה לי שבגדול, די קל למשוך בחורה לכל מה שקשור לפעולה מצידך שלא דורשת ממנה יוזמה מיוחדת, ובעיקר למה שכולל פינוק עבורה והבעת הערצה כלפיה. זה דבר נעים, בסך הכל, שמעבר למחסום פסיכולוגי קליל לא דורש ממנה דבר.

ברגע שזה משהו שדורש ממנה פעולה של ממש, אם אין לה את זה רדום איפהשהו בפנים, תתקשה למשוך אותה לשם. אתה יכול לעודד, אבל אם לא מתעוררת בה משיכה ורצון של ממש ליזום את הדברים האלה, אין הרבה מה לעשות, בהנחה שאתה לא רוצה לכפות עליה ולאמלל אותה.
בהצלחה, ואנא דווח מה קורה.

(מהנסיון שלי להשפיע על בני זוג ונילים: שירות מצידי התקבל יפה. לגרום לי כאב על ידי צביטה, משיכה, קרח וכו' לא היה בעיה, כי הפעולה שנדרשה מהם הייתה מתונה, הדרגתית ולא כוחנית. מכות הן תמיד בעיה, ונילים לא אוהבים להרגיש אלימים. אביזרים נוטים להיות בעיה, זה מלחיץ ומבלבל. מהנסיון שלי עם חיים באופן כללי - נשים אוהבות שמכרכרים סביבן. לא אוהבות שמחלקים להן הוראות (תקשרי, תירקי, תצליפי). נהנות הבעות הערצה. נבהלות ממה שיכול להתפרש כ"לא גברי" כמו ניוש, CBT, סטראפון, חגורת צניעות).

הכי טוב זה פשוט לשים לב אליה, ממה היא נהנית, מה נראה שהכי עושה לה את זה, ולעודד אותה להביע את עצמה ולתת לה תחושה שמותר לה הכל. קח את מה שהיא אוהבת ותראה לאן אתה יכול לקחת את זה. האם היא יותר פסיבית או יותר אקטיבית? האם היא אוהבת מגע חזק או רך? איפה היא אוהבת לגעת בך? האם היא אוהבת דיבורים תוך כדי? איזה משחק מקדים מועדף עליה? נסה ליזום שיחה תיאורטית על פטישים (צפיה בערוץ 8 עוזרת). איך היא מגיבה? מה מזעזע אותה? מה מסקרן?

כדאי גם לברר עם עצמך מה אתה מחפש פה. האם אתה קודם כל רוצה שהיא תהנה, או קודם כל רוצה לגרום לה לעשות את מה שאתה נהנה ממנו. מה קודם פה למה?

תגובה נהדרת. למדתי ממנה המון, תודה.
חמור

יש עוד אפשרויות

חמור • 4 במאי 2011
מגיבים אחרים כתבו איך אפשר להכניס אישה וינילית לעניינים באמצעות חשיפה הדרגתית לפטישים של בן הזוג. במקרים מסוימים זה עובד, אבל לא תמיד. בת זוג יכולה להגיב באנטגוניזם ולא תהיה כל אפשרות לשנות את דעתה. במקרים אחרים היא יכולה לאמץ רק חלק קטן מהפטישים ולעצור שם, תוך שהיא משאירה את בן זוגה מתוסכל עם ציפיות שלא התממשו.

קיימות עוד דרכים מעבר לחשיפה הדרגתית. דרך נוספת, שלא מסכנת את היחסים, היא ללכת איתה לאחד מהמסיבות של הקהילה. אם אתה מחפש פמדום, בחר במסיבה שעיקרה פמדום. בחר במסיבה שיש בה הרבה משתתפים, כדי שהיא לא תרגיש מאוימת מהאינטימיות של האירוע. מסיבה עם הרבה משתתפים גם נקלטת כאירוע יותר מקובל, פחות חריג.
תציע לה "לעשות מה שהוא יוצא דופן" ולכו למסיבה. שם תן לה להרגיש כמו מלכה. לא במובן האנוכי של הנשלט עם אג'נדה, אלא במובן שכל אישה מצפה – תן לה תשומת לב, תפנק אותה, תנעים את זמנה. אל תנסה ליזום אתה שם סשן, בביקור הראשון זה עלול להלחיץ. תן לה לספוג את האווירה, תלמד מה מוצא חן בעיניה ומה לא. תעשה מקסימום מאמץ כדי שהאירוע ירשם אצלה כחוויה חיובית. אם תצליח, היא תרצה לבוא שוב, ובפעם הבא תהיה הרבה יותר פתוחה. בכל מקרה מביקור כזה יכולה לצמוח רק תועלת, גם אם בת זוג שלך ממש לא מתחברת לתחום, כי תוכל ללמוד על כך מתוך ההתבוננות בה, בלי לסכן את היחסים שלכם ביוזמות שהיא עלולה לפרש לא נכון.

בסופו של דבר כל אישה אוהבת לקבל יחס של מלכה. תן לה את מה שהיא אוהבת ובתוך הסביבה התומכת של המסיבה היא כבר תלמד בעצמה את מה שאתה אוהב.
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 4 במאי 2011
;תודה לכולם על התשובות הנהדרות,

אני באמת התכוונתי לנושא הפמדום,

פשוט שמתי לב שאני מאוד נוטה לשם...
אבל עוד אין לי אומץ להגדיר את עצמי נשלט בפרופיל.

בהחלט הבנתי את המסר

אני חושב באמת שהלך לאט מאוד
והתחיל עם מידי פעם לנשק ואחר כך ללקק כפות רגלים
ואחר כך אעבור לרימינג
ובאמת אני מבין עכשיו שלתת שירות כמו שיולי כתבה אמור להיות השלב הכי קל לצד השני
זה מאוד הגיוני,

אחרי זה אנסה באמת אולי להציע לה שנשחק עם קשירה בצעיפים

ואחרי זה אולי אחד הארועים כמו שחמור הציע נראה לי רעיון טוב

יו, אין לי כבר סבלנות.....אבל כנראה חייבים בכדי להגביר את הסיכויים
להיות מאוד איטיים.

תודה אמיתית יולי על התשובה הנפלאה והמפורטת והכ כך מלמדת שלך
לא ציפיתי לדבר כל כך אדיר

לאפרת רק משהו קטן הרבה מבנות הזוג שלי בעבר שהיו וניליות נהגו לסגור לי את הראש בין הירכיים בזמן שירדתי, נראה לי אינסטנקטיבית כשהן נהנות מהליקוק הרבה נוהגות לעשות זאת.
וזה מאוד היה כייף אגב icon_smile.gif
בגלל זה נראה לי שזה עבר בקלות , אבל את צודקת אני כל פעם הוסיף קצת והלוואי הלוואי שטמונה בה מובילה....

ולקאלי (את יודעת שאת אלה הודית? )
כל כך נכון מה שכתבת , תודה.

אשמח לעוד עצות, ומבטיח לדווח לכולם איך מתקדם....
kaly
לפני 12 שנים • 5 במאי 2011
kaly • 5 במאי 2011
כן,אני יודעת icon_cool.gif
queen rona
לפני 12 שנים • 6 במאי 2011
queen rona • 6 במאי 2011
לדעתי פוט פטיש מתון של מספר דקות או ארוך יותר בתוספת מסז'...וגם כמה ספנקינג ..
קלי 27
לפני 12 שנים • 6 במאי 2011

כמה חמוד מצדך

קלי 27 • 6 במאי 2011
כשרוצים להכין עוגה רשימת מצרכים לא מספיקה, חשוב לדעת מה לערבב עם מה, מתי, באיזה תבנית לאיזה חום לחמם את התנור והכי חשוב מתי להוציא אותה לפני שתישרף..בקיצור הינה הצעה למתכון: שלב 1 יצירת אווירה של פתיחות מינית אפשר להתחיל עם כוס יין ושאלה מה הפנטזיה שלה (אני בטוחה שיש לה אחת לפחות), כשיגיע תורך תספר לה על שלך (תבחר אולי בקשירות קלות בשביל ההתחלה). שלב 2. גישוש -תשאל אותה האם היא מתחברת לזה (אם לא תבחר דבר אחר מהרשימה -אין לדעת אולי משהו יתפוס..). שלב 3. ביצוע -סביר מאוד להניח שאם אתה עושה לה את זה, היא תזרם איתך, תגשימו את הפנטזיות אחד לשני, תוודא שאכן היא מתחברת לפנטזיה שלך. שלב 4. השמיים הם הגבול -אין לדעת מה תגלו אחד על השני. בתאבון!
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 12 שנים • 7 במאי 2011
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 7 במאי 2011
שלום לכולם

דיווחים מהשטח,
התחלתי ליישם ,

התחלתי לשלב הערצת ישבן ומעט נשיקות כפות רגלים למעלה כפי שהציעו לי,
ואפשר לדעתי לסמן V גדול על הערצת ישבן,
האמת שכמו את כפות הרגליים גם בהערצת ישבן תכננתי להתחיל לאט לאט, אבל כשהתחלתי זה היה כזה כייף שנסחפתי ולא יכלתי להפסיק.
אם חששתי מתגובה שלילית זה התבדה, היא פשוט נהנתה מהשירות והתפנקה,
לאחר האקט היא התנהגה כרגיל , ואפילו קצת יותר מאושרת
כך שהבנתי שזאת הזמנה להמשיך לפנק אותה כך ובאמת פעם שניה כבר שילבתי את זה באופן טבעי ונראה ששני הצדדים מרוצים.

ועוד משהו קטן
רימינג בפנטזיה זה מדליק, אבל במציאות זאת היתה חוויה עוד יותר מדהימה, פשוט ממכרת.
משיהו יכול להסביר לי למה זה כזה כייף?????????????????? icon_lol.gif

טוב, המשך יבוא, אני מתכוון בפעמים הבאות להתחיל עם שילוב לאט לאט יותר משמעותי של הערצת כפות רגלים, אבל זה מפחיד נראה לי שאחרי זה היא כבר תרגיש לטוב או לרע שמשהו קורה כאן
מאזניים​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 10 במאי 2011
מאזניים​(מתחלף) • 10 במאי 2011
הסוד כתב/ה:
שלום לכולם

טוב, המשך יבוא, אני מתכוון בפעמים הבאות להתחיל עם שילוב לאט לאט יותר משמעותי של הערצת כפות רגלים, אבל זה מפחיד נראה לי שאחרי זה היא כבר תרגיש לטוב או לרע שמשהו קורה כאן

אל תפחד. תגיד לה שיש לה כפות רגליים וטוסיק מהממים ואתה מת עליהם. הרי זאת האמת בשבילך אז זה אמור גם לצאת טבעי.
דרך אגב מה רשום אצלך בסוגריים בניק?
הסוד​(אחר){אשיעשמ}
לפני 12 שנים • 10 במאי 2011
הסוד​(אחר){אשיעשמ} • 10 במאי 2011
[quote="מאזניים"]
הסוד כתב/ה:
שלום לכולם

דרך אגב מה רשום אצלך בסוגריים בניק?

ראשי תיבות, הומור פנימי שלי עם עצמי. icon_wink.gif
אשתי
שלא
יודעת