שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלחלה

Beta Male
לפני 12 שנים • 21 ביוני 2011
Beta Male • 21 ביוני 2011
זה הולך ונהיה ספציפי מרגע לרגע

http://www.thecage.co.il/profile,58105.html

ציטוט: טוב-אני מנסה משהוicon_smile.gif אני חייבת 1550 שח למחר לשכר דירה אחרת בעל הבית............... מי רוצה לעשות אחלה סשן תמורת הסכום הזה היום?
מיסי​(נשלטת)
מיסי​(נשלטת) • 21 ביוני 2011
זאלופון כתב/ה:
פרחונית כתב/ה:
מה הבעייה ?
היא אומרת בגלוי ובמפורש את הכל. אין שום מקום לטעויות.

מי שרוצה שייקח, מי שלא אז לא.

לדעתי הסכמה צריכה להישפט בתנאים שבהם היא ניתנת, והתנאים של נשלטים הם איומים. לא לחינם התופעה הזו כמעט ואינה מתקיימת במסגרת של שליטה גברית.
.

קיים ניצול בשליטה גברית אולי לא בכסף אבל הוא קיים. דוגמאות ?
"בטח שלא אכפת לי אם תהיה לך עוד נשלטת רק אל תעזוב אותי "
על הוורסיה הזו אפשר להוסיף עוד
זה ניצול רגשי וזה ניצול כלכלי
APileOFilth
APileOFilth • 21 ביוני 2011
זאלופון כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
טרנסקסית כתב/ה:
Beta Male כתב/ה:
לא מבין איפה הבעיה
חצי כלוב כאלה

תכלס . . .
היא פשוט אומרת בפנים את מה שכולם אומרות בסאב טקסט, אז כאילו . . .

ועכשיו השאלה היא מה יותר גרוע, האנטישמי שצועק בפומבי שיהודים זה דרעק, או זה שאומר שהוא בכלל לא אנטישמי, הוא דווקא אוהב יהודים, רק את מדינת ישראל הוא לא אוהב, ואת הלובי היהודי הכוחני, ואת רב בית הכנסת הסמוך לביתו שיש לו כינים בזקן, ואת זקני ציון. אבל יהודים בכלל? מת עליהם.

התשובה: שניהם לשלשת של יוני דואר. פחות משנה לטעמי עד כמה צריך להתקרב עד שמריחים.

של אותם יונים מהשרשור ההוא, כן ? icon_smile.gif

ברור. היונים הללו רבות מעללים.

יונים פעורות חלחולות זה בהחלט רעיון מעורר חלחלה, אם לא בגלל הלכלוך, אז בגלל הזיווג של סקס וכלכלה!

סתם הייתי חייבת לכתוב חלחולות (;
לא דרוש הרבה יותר מאזכור מקרי של חורי תחת בשביל לשמח אותי עד אין שיעור. יולי - אני איתך!
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אם ככה: חורי תחת! פתחי ישבן! ח-ל-ח-ו-ל-ת! וכמובן: יונים.

בברכת "יונים זה ההצלפות החדש", הועדה לועידת הועד.
בלוסום​(לא בעסק)

ואם כבר יונים,

בלוסום​(לא בעסק) • 21 ביוני 2011
כמובן כמובן כמובן שאי אפשר בלי הקטע האלמותי הבא:

http://www.esnips.com/doc/8d150dbf-9e08-4604-aa43-db6b6b6d07dd/%3F%3F%3F%20%3F%3F%3F%3F%20-%20%3F%3F%3F%3F%3F%20%3F%3F%3F%3F%3F%3F%3F
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 21 ביוני 2011
מיסי כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
פרחונית כתב/ה:
מה הבעייה ?
היא אומרת בגלוי ובמפורש את הכל. אין שום מקום לטעויות.

מי שרוצה שייקח, מי שלא אז לא.

לדעתי הסכמה צריכה להישפט בתנאים שבהם היא ניתנת, והתנאים של נשלטים הם איומים. לא לחינם התופעה הזו כמעט ואינה מתקיימת במסגרת של שליטה גברית.
.

קיים ניצול בשליטה גברית אולי לא בכסף אבל הוא קיים. דוגמאות ?
"בטח שלא אכפת לי אם תהיה לך עוד נשלטת רק אל תעזוב אותי "
על הוורסיה הזו אפשר להוסיף עוד
זה ניצול רגשי וזה ניצול כלכלי

זהו שגם אני קראתי את ההודעה הארוכה של זאלופון (לא זו, האחרונה) ומיד חשבתי "כל מילה שהוא אומר, באה לי בול קליעה, אבל מצד שני גם שולטים עושים את זה".

זאלופון, כמה פרופילים יש כאן בלשון: אני אלוהים ואת כלום! אני אעשה בך ככה וככה ולך אסור אפילו להנות. ואני בכלל נשוי לחמש נשים ויש לי עשר שפחות, שלושה גמלים ועשרים עכברים, מה שאומר שנפגש רק ב SMS, שלחי לי את כניעותך במסנג'ר שיהיה לי על מה לאונן (כי למה שאעשה חשבון ב KINK.COM, זה בהרבה יותר זול) וכד'.

אז פתאום דווקא הבחורה הזאת היא זו שמזעזעת כאן את כולם?

סופרמן עובר מעל גורדי שחקים. פתאום הוא קולט את וונדרוומן משתזפת בערום על אחד הגגות ברגליים פשוקות. "ואללה," חושב, "אני זריז, אני אזיין אותה אחת-שתיים ואעוף, היא אפילו לא תרגיש."
וכך עושה.

"מה זה היה?" צועקת וונדרוומן.
"לא יודע," משיב האיש הרואה והבלתי נראה, תוך שהוא מתרומם מבין רגליה, "אבל מה זה כואב לי התחת".

(זה בגלל יולי והשטויות שלה. אני לא קשור)
זאלופון​(שולט)
לפני 12 שנים • 22 ביוני 2011
זאלופון​(שולט) • 22 ביוני 2011
ברור, גמד ומיסי, שניצול יש בכל מקום - בשליטה נשית, בשליטה גברית, בסופר, במרכז השירות הסלולרי ובממלכת החלחולות הקסומה.

אבל ראשית, ניצול אחד לא מצדיק ניצול אחר. זה טריפה וזה נבלה. אפשר לגנות את זה, אם זה עולה לדיון, ואם ההוא עולה לדיון, ניכנס גם בו. כשלעצמי, הדחף שלי "להיכנס" יהיה חזק יותר במקרה שבו אני חושב שיש יותר אפור, כמו במקרה הזה, שבו טענת הסיר והמכסה מושמעת לעתים קרובות.

שנית, יש הבדל בין המקרים שציינתם בשליטה הגברית לבין הבעייתיות עליה דיברתי בשליטה הנשית. על כל שולט אין עשר נשלטות, ושולטים לא יכולים להשתין בקשת על כל נשלטת אנונימית (רק על זו שהם אוהבים במיוחד). בשליטה גברית לא מתקיימים התנאים הסביבתיים שמעניקים לאישה זרה כוח על גברים זרים. כשיש שם ניצול, הוא נובע, כמו בכל מקום מתוקן, מיחסים ספציפיים בין איש ואישה שיש ביניהם היכרות ורגשות (כאשר הגבר מנצל את רגשותיה של האישה), ולא מתנאים חיצוניים של היצע וביקוש שהם איומים לצד אחד ונפלאים לצד האחר.
ניצול הוא בזוי בכל מקרה, אבל תנאי הפתיחה בשליטה גברית ובשליטה נשית פשוט שונים, ותנאים שונים מאפשרים התנהגות שונה ומספקים הסבר להתנהגויות שונות.
קיפופיף​(מתחלפת)

יאאאללללה ,יאאללללה, חבורת צבועים!

קיפופיף​(מתחלפת) • 22 ביוני 2011
אם רק היה לי שקל על כל נשלט חסר כבוד עצמי שפתח פנייה ב"מה הפיי פל שלך?".
החוק בחיים אומר שאיפה שיש פראייר שישלם-יש מניאק שייקח את הכסף.
אם פחות גברים היו חושבים מהזיין-פחות נשים היו מתפרנסות מזה.
APileOFilth

Re: יאאאללללה ,יאאללללה, חבורת צבועים!

APileOFilth • 22 ביוני 2011
קיפופיף כתב/ה:
אם רק היה לי שקל על כל נשלט חסר כבוד עצמי שפתח פנייה ב"מה הפיי פל שלך?".
החוק בחיים אומר שאיפה שיש פראייר שישלם-יש מניאק שייקח את הכסף.
אם פחות גברים היו חושבים מהזיין-פחות נשים היו מתפרנסות מזה.

אם היית נותנת להם את הפייפאל שלך אולי היה לך יותר משקל על כל פעם כזאת! icon_lol.gif