אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלחלה

טרבולי והקצפת
לפני 12 שנים • 22 ביוני 2011
טרבולי והקצפת • 22 ביוני 2011
הטענה הראשונה שעלתה כאן בדבר חמדנות והפסול שבה נכונה לחלוטין. הטענה השניה בדבר ניצול נכונה רק לגבי אלו מהנשלטים שמשתפים פעולה מתוך שאיפה לקשר. נניח לשם הדיון שהם מהווים 90% מן הנשלטים. עדיין, ישנו מספר עצום של נשלטים שמתגרים מניצול כספי.

אני חושב שבגישה לפיה הנשלטים מתומרנים אל תוך המצב הזה מתוך רצונם בקשר יש או בורות, או בריחה מן המציאות. ואני לא מתכוון לבורות במובן הרע, אני מתכוון לכך שאתם (ואני, ואחרים) לא נשלטים מן הסוג הזה, ולכן לא נדע את נפשם לעולם.

יש כמות אדירה של אנשים שמתגרים מניצול. ככל שהאישה זרה יותר, ככל שהניצול בוטה יותר, ככל שאלים יותר, ככל שהמעשה פסול יותר מוסרית, כך הגירוי גדל. הוכחה לכך ניתן למצוא בכינויים ברשת. בדיוק כשם שרבים כאן משתמשים בכינויים משפילים או מאדירים בכדי לפנות איש לרעהו במטרה לשדרג את פערי המעמדות, כך גם בסוג זה של קשר יש מילים כמו "כספומט" ו-"פרייאר" שמגבירות את תחושת הנפסדות של הנשלט, והנשלטים משתמשים בהן מרצונם החופשי.

אדם ששואף להתבונן בתופעה הזאת מן החוץ חייב להבין עד כמה היא קיצונית. עליו להבין שהיא מהווה את השיא בהתמכרות המזוכיסטית. אחרי זה יש רק חלל. אין מעשים קיצוניים יותר שניתן לבצע במסגרת חצי-חוקית חצי-מציאותית חצי-בטוחה. ולכן זה כל כך מושך. אם במקרה השולטת תגלה שמץ של אנושיות או חמלה הנשלט יזהה זיהום בפנטזיה וימצא לו שולטת אחרת. ככל שמידת ההתמכרות גדלה, ככל שסף הגירוי עולה, כך הסצנה שהנשלט דורש יותר ויותר ספציפית, עד שהיא הופכת לבלתי מציאותית (לדוגמא נשלט ששואף ששולטת ג'ינג'ית נמוכה ושמנה תנצל אותו בשעה שלובשת תחפושת שפנפן ואוכלת גזר ולבסוף תותיר אותו ללא כלום ואז תנתק עמו את הקשר, כך שהוא אינו נשלט יותר...).

אבל מה עם נקודת המבט של השולטות?
האמת היא, שלנשלט לא איכפת מה השולטת חושבת. לא איכפת לו אם היא מתגרה מן הניצול. הוא, כמו תמיד, רק רוצה שיעשו לו מה שהוא רוצה שיעשו לו. ואכן, השולטת לא מתגרה מלקחת כסף. לכל היותר אפשר להגיד שהיא מתגרה מן הגירוי של הנשלט, מכך שהיא לוקחת לו את הכסף. בכדי להגיע לרמה כזו של אינטימיות דרושה היכרות. וזה מסוג הדברים שמזהמים את הפנטזיה בעיני הנשלט.
מכאן, שמי שלוקחת את כספם של אחרים עושה זאת אך ורק מתוך חמדנות. שהיא, כאמור, פסולה.

אם כן, הסקנו שאין ניצול משום ששני הצדדים יוצאים מורווחים מן הפעילות: הנשלט מגשים פנטזיה, והשולטת באה על חמדנותה. אם נתעלם לרגע מן הפסול שבחמדנות, לכאורה הכשרנו את הפעילות.

רחוק מכך.
שליטה כספית פסולה בגלל שלא כל מה שמקובל על הצדדים הוא לגיטימי. לצורך הדוגמא שלנו, נזק בלתי הפיך הוא לא לגיטימי. מצד אחד נגרם נזק לאדם שאותו מנצלים, מכיוון שהוא מקצין את ההתמכרות שלו ובכך מונע מעצמו אורח חיים בריא ולעולם לא יוכל לקיים יחסים מסוג אחר עם אישה, ומצד שני נגרם נזק למנצלת, מכיוון שבטווח הארוך היא תרכוש פרספקטיבה מוטה ושגויה על היחסים שבין גבר ואישה, על גברים בכלל, ועל כסף. היא הופכת לאישה זונה.

האחריות למניעת נזק בלתי הפיך מוטלת על שני הצדדים במידה שווה. נשלט, שמחפש להשלט באמצעים כספיים, עושה מעשה פסול. שולטת, שמחפשת מישהו לנצל אותו כספית, עושה מעשה פסול. גם אם הם לא רואים זאת בשעת מעשה, הם גומרים לעצמם את החיים.
Kate McCannon
לפני 12 שנים • 27 ביוני 2011
Kate McCannon • 27 ביוני 2011
אני לא מבינה מה כולם רוצים מהקטע הזה של ניצול כספי.
מדובר בשני אנשים בוגרים שעושים בחירות.
ועבד נהג זה לא ניצול של הזמן והדלק שלו?
עבד נקיון זה לא ניצול של הזמן שלו?
פוט פטיש זה לא מסריח?
די להצטדק, כל אחד ומה שעושה לו את זה, כסף זו לא מילה גסה ואתם לא יכולים לדעת אם מדובר בניצול לשם הניצול או ניצול לשם הפנטזיה.
שחררו אותה ואת שכמותה, לא נמאס?
ממש גרוע​(אחר)
לפני 12 שנים • 27 ביוני 2011
ממש גרוע​(אחר) • 27 ביוני 2011
זה לא עניין של הצטדקות זה עניין של חלחלה.
יש כנראה נשים שמתחלחלות לערבב כסף עם ענייני המיטה שלהן, ולא רוצות להיות באתר שיש בו ערבוב שכזה. וכל זאת בלי קשר לעובדה שיש כמה מלכות בתשלום שאני מכיר ואפילו מכבד.
אולי באמת צריך להקים אתר בדסמ טהור ללא הדברים האלו, או כמו שכבר אומרים הוא רוחש בפייסבוק..

נ.ב. יאללללה אני הולך להיות עבד בתשלום. מה דעתכם ישלמו לי 20 ש"ח לסשן של חצי שעה?
שלגי
לפני 12 שנים • 28 ביוני 2011
שלגי • 28 ביוני 2011
היכן שיש ביקוש יהיה היצע.

ככה זה.
שונרתא

מה אתם אומרים?

שונרתא • 28 ביוני 2011
אפשר להיות "לא בעסק" בתשלום?
Miss X​(שולטת)
Miss X​(שולטת) • 28 ביוני 2011
עבד אינטימי כתב/ה:
זה לא עניין של הצטדקות זה עניין של חלחלה.
יש כנראה נשים שמתחלחלות לערבב כסף עם ענייני המיטה שלהן, ולא רוצות להיות באתר שיש בו ערבוב שכזה. וכל זאת בלי קשר לעובדה שיש כמה מלכות בתשלום שאני מכיר ואפילו מכבד.
אולי באמת צריך להקים אתר בדסמ טהור ללא הדברים האלו, או כמו שכבר אומרים הוא רוחש בפייסבוק..

נ.ב. יאללללה אני הולך להיות עבד בתשלום. מה דעתכם ישלמו לי 20 ש"ח לסשן של חצי שעה?

במקרה הזה אין ערבוב של מין ותשלום כי היא כותבת שלא יצפו לשום תמורה. יש פה עניין של לערבב תשלום ותשלום.
Beta Male
Beta Male • 28 ביוני 2011
זכותן המלאה
זכותי לספר להן שהן זונות
מידאס'
מידאס' • 28 ביוני 2011
זאלופון כתב/ה:
פרחונית כתב/ה:
מה הבעייה ?
היא אומרת בגלוי ובמפורש את הכל. אין שום מקום לטעויות.

מי שרוצה שייקח, מי שלא אז לא.

שתי בעיות:

1. חמדנות היא תכונה בזויה כשהיא באה במנות גדולות. לחיות על חשבון הזולת, לא מפני שאיתרע מזלך ואתה נזקק לו, אלא פשוט מפני שיש לך אפשרות להיות טפיל ואתה מנצל אותה - גם זה בזוי בעיניי. לעטוף את כל זה בנייר צלופן של בדסמ, שנועד להציג את הפרזיטיות והחמדנות כאקט של שליטה - בזוי בריבוע. מכאן שהרבה בזוי יש בנוהג הזה, גם אם הוא מוצהר (אפשר בהחלט להצהיר בריש גלי על כוונתך להתנהג בצורה גועלית), ואפילו אם אין ניצול.

2. אבל יש ניצול.
נכון, המנוצלים מסכימים. לעתים היוזמה אפילו באה מהם. אבל ניצול של מישהו שמוכן שינצלו אותו לא מנקה את המנצל מאשמת ניצול.

למה זה ניצול אם יש הסכמה? ברור לי שאפשר להתווכח על זה, וגם עשו זאת איזה מיליון ושבע פעמים, ולכן אציין מראש שזו דעתי האישית ולא חייבים להסכים עמה.

לדעתי הסכמה צריכה להישפט בתנאים שבהם היא ניתנת, והתנאים של נשלטים הם איומים. לא לחינם התופעה הזו כמעט ואינה מתקיימת במסגרת של שליטה גברית. אני מאמין שנשלטים מתפתים לזה לא כי הפטיש שלהם הוא לבזבז כסף על נשים זרות בלי לקבל שום תמורה, אלא כי קשה שם בחוץ, וכי זה אמצעי להתקרב, ואולי אולי בכל זאת לקבל תמורה. יש נשים שמנצלות את המצב הזה.

למה אני חושב ככה? בגלל עבדי ניקיון.
כמה עבדי ניקיון יש פה? נכון, מיליון ושבעה. כמה מהם באמת רוצים פשוט לנקות ותו לא? אחד, וגם הוא רק בימי שלישי.

עבדי ניקיון הם הסוג המוכר ביותר בז'אנר עבדי הניצול: אתה תעשה בשבילי דברים שעולים כסף או זמן, ואני לא אתן לך כלום מלבד העונג-לכאורה שאתה מפיק מכך. עבדי כספומט הם מאותו ז'אנר. כל מי שפעם חיפשה עבד ניקיון יודעת שרובם המוחלט לא באמת שם כי הפטיש האולטימטיבי שלהם הוא שמישהי תיתן להם לנקות את הבית שלה ותעיף אותם לכל הרוחות, אלא הם מקווים לקבל מאותם דברים שכל העבדים רוצים. אני לא רואה סיבה להניח שאצל עבדי כספומט זה שונה.

לכן עבורי אין כאן סיר ומכסה תואם - הטענה הפופולרית ביותר של מצדיקי הז'אנר - אלא סיר שהמכסה האומלל, שיודע כמה קשה למצוא סירים, מתכופף לכל כיוון בניסיון נואש להתאים עצמו אליו, וסופו שייצא עקום ונטוש. כי הסיר אגואיסט ונצלן ולא מעניין אותו המכסה. וזה - בזוי.

גם כאן ברפובליקת הבננות המקומית שלנו המטבע עדיין אמיתי ועדיין יש לו שני צדדים. יש מנוצל מכיוון שיש טפיל שהופך אותו לכזה. המספרים כלל לא רלוונטים כאן, בהחלט יכול להיות שזאת תופעה זניחה אך מושכת תשומת לב ולכן עולה לכותרות בכל פעם מחדש, בכל מקרה הלקח שצריך להילקח מכל ההתדיינות הזאת זה [b]כבוד עצמי[\b] לכל הנוכחים למנצלים ולמנוצלים (הנ"ל נכתב בלשון זכר אבל תקף לזכר נקבה וכל חצאי המגדרים שביניהם) מה שימנע את המצבים הללו. אם להתשמש במטאפורת הסירים, הסירות והמכסה המצויינת שלך: אם המכסה לא מתאים כל התבשיל יוצא טפל, אין טעם לנסות לכפות בכוח מה שלא עובד אם זה לא הסירה לא מתאימה לכם, חפשו סירה אחרת אחרת החוויה תהיה עלובה, מעליבה ולפעמים גם משאירה טעם מר מאוד בפה. פשוט מאוד המשיכו הלאה, אין יותר קל מזה.

זאולופון, במנותק מהדיון הנוכחי: הכתיבה שלך רהוטה ומדוייקת. אהבתי מאוד את ההתנסחות, אופן החשיבה והצגת הטיעונים! מוערך בהחלט.

אגב, סתם דוגמא (מכיוון שזה בוער לי וחם חם מהתנור)

Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 29 ביוני 2011
Brave Dwarf • 29 ביוני 2011
רומטיקן, אני יכול לשאול אותך שאלה, בבקשה? שוב. מדוע אתה מכנה "אותנו" "רפובליקת הבננות"?

אני מסכים עם שאר דברים אותם אמרת, אך כיוון שזאת לא הפעם הראשונה שאתה מכנה "אותנו" בשמות, הייתי רוצה לדעת מדוע. במה אנחנו שונים מרפובליקה שאינה מותירה אחריה קליפת החלקה.
פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 29 ביוני 2011
פרלין​(נשלטת){ש} • 29 ביוני 2011
Beta Male כתב/ה:
זכותן המלאה
זכותי לספר להן שהן זונות

אתה אומר את זה כאילו זו קללה.