שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלחלה

cai
cai
לפני 12 שנים • 29 ביוני 2011
cai • 29 ביוני 2011
לא. ההתייפיפות התחילה לפני 5 עמודים, כשמישהו טען שהשילוב בין מין וכסף מעורר חלחלה.  
Beta Male
Beta Male • 29 ביוני 2011
cai כתב/ה:
לא. ההתייפיפות התחילה לפני 5 עמודים, כשמישהו טען שהשילוב בין מין וכסף מעורר חלחלה.  

הוא אכן מעורר חלחלה
אלא אם מדברים על סשן הטבעות על הגוף,סימן של 5 שקל על התחת זה תמיד מדליק
nomorenomore
nomorenomore • 29 ביוני 2011
Beta Male כתב/ה:
אני לא אכבד ילדות בנות 21 שלא בא להן לעבוד אז הן מצאו אחלו אתר לנצל בו כל מיני מסכנים ולהרוויח כסף או מתנות בלי לעבוד. בעיני הן עלובות מוסרית,נצלניות ועצלניות

מסכים.
the rain song
the rain song • 29 ביוני 2011
מי שיכול לענות בחיוב ובכנות שזה ממש בסדר מצידו שאשתו, הבת שלו, אמא שלו, הבת דודה שלו וכו' יהיו זונות ואין לו שום בעיה אם זה - יופי טופי
מי שלא - גם יופי טופי

לפתוח שרשור על מישהו ספציפי זה באמת לא לעניין ולא חשוב מי האדם.
וחוץ מזה, אני בטוחה שהזונות יכולות להלחם על כבודן בעצמן
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 29 ביוני 2011
זה לא דיון על זונות, וגם לא על נצלניות בנות 21. זה ברובו דיון על מיזוגניה.
זה מאוד בולט לעין, למי שמסתכל בכנות.
Beta Male
fog כתב/ה:
זה לא דיון על זונות, וגם לא על נצלניות בנות 21. זה דיון על מיזוגניה.
זה מאוד בולט לעין, למי שמסתכל בכנות.

שלום,מרטישיה

תרשה לי להבין איך הגעת?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 29 ביוני 2011
the rain song כתב/ה:
מי שיכול לענות בחיוב ובכנות שזה ממש בסדר מצידו שאשתו, הבת שלו, אמא שלו, הבת דודה שלו וכו' יהיו זונות ואין לו שום בעיה אם זה - יופי טופי
מי שלא - גם יופי טופי

לא. זה לא הכבוד שלהן, מה שחלק מאיתנו מנסה לשמר. זה הכבוד שלנו. זו האמת שלנו כחברה, זה האנושיות שלנו והדרך בה אנחנו בוחנים דברים ושופטים. וכן, מבלי שהגענו למקומן או למקומם.

ובאמת, נראה לך שעם הגישה הזו תבוא לכאן מישהי שמכרה או מוכרת את גופה ותלחם על "כבוד"? באמת? למה לה? איך היא אמורה להלחם מול הרעיון של: "בעיני את טפשה, עצלנית ונצלנית, יחתיכת זונה." מה, היא תלך לעבור בחינות אינטליגנציה כדי להוכיח שהיא לא טיפשה? היא תעביר דו"ח פסיכולוגי על האישיות שלה? מה היא אמורה לעשות בשביל "להוכיח"? ואז מה? לא ימשיכו להגיד את זה, ושלא סתם זונה זו "קללה"?

ולא, אני לא צריכה לענות בכנות ובחיוב בעניין הבת שלי ואמא שלי, כל עוד הן בוגרות ויכולות לעשות את הבחירה שלהן, זו באמת בעיה שלי מה אני חושבת על זה. גם זו וגם זו בטח עושות ועשו דברים שאין קשר בינהם לבין כבוד. אז? זה לא חייב להיות כבוד גדול, לא כל מה שאנחנו עושים בחיים זה כזה כבוד גדול, ועדיין אנחנו מכבדים בחירות של אנשים.
מה כל כך קשה להבין בזה?

וחוץ מזה,למה צריך להרבות בזה כל כך הרבה להג? את מי מעניין מה מישהו חושב על איזה מקצוע?
למה דווקא המקצוע הזה זוכה לכר נרחב כל כך ותהודה רבה כל כך?

כי זונות זה לא אנחנו אלא הן?
כי אנחנו טובים יותר? חכמים יותר? חרוצים יותר?
כי אנחנו מוסריים יותר?
וואלה?

זה לא רק כדי שנרגיש טוב יותר עם עצמנו ועם הבחירות שלנו?
the rain song
the rain song • 29 ביוני 2011
בכוח המוח כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מי שלא - גם יופי טופי

לא. זה לא הכבוד שלהן, מה שחלק מאיתנו מנסה לשמר. זה הכבוד שלנו. זו האמת שלנו כחברה, זה האנושיות שלנו והדרך בה אנחנו בוחנים דברים ושופטים. וכן, מבלי שהגענו למקומן או למקומם.

ובאמת, נראה לך שעם הגישה הזו תבוא לכאן מישהי שמכרה או מוכרת את גופה ותלחם על "כבוד"? באמת? למה לה? איך היא אמורה להלחם מול הרעיון של: "בעיני את טפשה, עצלנית ונצלנית, יחתיכת זונה." מה, היא תלך לעבור בחינות אינטליגנציה כדי להוכיח שהיא לא טיפשה? היא תעביר דו"ח פסיכולוגי על האישיות שלה? מה היא אמורה לעשות בשביל "להוכיח"? ואז מה? לא ימשיכו להגיד את זה, ושלא סתם זונה זו "קללה"?

ולא, אני לא צריכה לענות בכנות ובחיוב בעניין הבת שלי ואמא שלי, כל עוד הן בוגרות ויכולות לעשות את הבחירה שלהן, זו באמת בעיה שלי מה אני חושבת על זה. גם זו וגם זו בטח עושות ועשו דברים שאין קשר בינהם לבין כבוד. אז? זה לא חייב להיות כבוד גדול, לא כל מה שאנחנו עושים בחיים זה כזה כבוד גדול, ועדיין אנחנו מכבדים בחירות של אנשים.
מה כל כך קשה להבין בזה?

וחוץ מזה,למה צריך להרבות בזה כל כך הרבה להג? את מי מעניין מה מישהו חושב על איזה מקצוע?

כי אנחנו מוסריים יותר?
וואלה?

אבל זה בדיוק העניין. אף אחת לא באה להגן על כבודה כי כנראה שזה לא מעניין אותה מה אחרים חושבים. מה שנקרא בעברית צחה - תקפצו לי.
אם מישהו יגיד שהמקצוע בו אני עובדת משעמם ודוחה ורק פוסטמות עובדות בו נראה לך שאני אגיד משהו. שכל אחד יעשה מה שבראש שלו.
לי לא קשה להבין את זה כלל.
ואני לא טובה או חכמה או מוסרית מאחרים משום סיבה שהיא - לא קשור בכלל
גבר (או אשה) שלובשים חליפה ועובדים במקצוע נורא מכובד ומרוויחים שבע ספרות ויורקים ברחוב מגעילים ודוחים ולא מכובדים הרבה יותר.
שוב, אין קשר.
אני באופן אישי מרגישה מצויין עם החיים שלי והבחירות שלי בלי קשר לאף אחד.
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 29 ביוני 2011
בכוח המוח כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מי שלא - גם יופי טופי

מה כל כך קשה להבין בזה?

כי אנחנו מוסריים יותר?
וואלה?

בכוח חוץ מהעובדה הברור לי ולך ששנינו רואות את העניין דיי בעין זהה , נראה לי שכאן זה בערך חסר משמעות.
לא כי מה שיש לנו להגיד לא חשוב , פשוט כי הרוב כאן עסוק בלהיות צודק ולא רוצה לראות מעבר.
הדיון בכלל לא על מישהו או משהו ספציפי, זה נכון שהוא כאילו התחיל בזה אבל בחיי שהוא ממש לא נשאר שם.
ועובדה שברגע שהסברנו את העניין מעבר לא'גנדה הקולקטיבית כול הצדיקים המתחסדים פתאום נזכרו שזה לא בסדר לפתוח דיון ספציפי ומטיח השמות חסרות טעם ,שהם ביסודו פתחו אותו בעצמם.
באמא שלכם לכלב שלי יש יותר אינטלגנציה רגשית ויושר מזה.
הדיון הוא לא עליה ,הדיון הוא ביסודו עלינו כחברה ועל איך אנחנו שופשטים בוחנים ורואים כאילו אותם, אבל האמת שזה בשביל לא באמת לראות את עצמנו.

מי מוכן לחשוב על אמא שלו ואחותו עושות סאדו עם המאהב שלהן?
הא סליחה הן צדיקות גם זה לא קורה בחיים.
הגעתם לעולם עם החסידה .
נהייתם בדסמים בחסד עליון ועם ילדות משולמת ונהדרת
רק הזונות , הכסף, השיפוטיות ועוד כמה דברים נעלים חלפו מצידכם בשקט
זה בסדר תשאירו אותם לכול המתומתמים מכוערים והחסריי שכל למזלנו במדינה יש מספיק מהם.
Beta Male
בולשיט
קשה לי לחשוב גם על זה שאמא שלי עושה סקס רגיל,לרובנו למען האמת נאורים ככל שנהיה אבל ברור לנו שלא באנו מהחסידות והכרוב. בדסמ? אם היא נהנית מזה,בכיף
לי לפחות אין שום בעיה מוסרית עם זה
זנות? גדול עלי, מצטער. לא מכבד את העוסקים בזה ועוד יותר את אלה שלא באמת חושבות שהן זונות אלא רק "מפונקות" ו"אוהבות מתנות". לצורך העניין מעדיף כבר את המלכות בתשלום שמניחות את כל הקלפים על השולחן