לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חלחלה

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 29 ביוני 2011
Sparafucile כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
היחס לעצמן - אחד, אתה לא יודע מה היחס של כל אחת לעצמה, ושתיים, זלזול של אדם בעצמו זו סיבה מאד גרועה לשנוא אותו.
גישה מתנשאת - על מה אתה מדבר? זה בטח שלא מאפיין את תעשיית המין באופן גורף וגם לא את רובה.
ניצול גברים - מתן שירות בתשלום מאד רחוק מלהיות ניצול. או שאתה מדבר על כאלה שדורשות כסף אבל לא נותנות מין? אז זונות או לא זונות? על מי אנחנו מדברים עכשיו? או שכולן זונות? קשה לעקוב אחריך.
ניצול גברים - סתם שאלה לא קשורה, אם הלקוחות הן נשים, אתה חושב שזה כן בסדר?
נתינת פתח בגידה לבוגדים - טוב, עכשיו אתה סתם לא מציאותי. מי שרוצה לבגוד יבגוד, אין קשר בין הדברים. מה גם ש... נו, אם אני זונה שדורשת לראות תעודת רווקות בתוקף, אז אני בסדר?

נשארנו רק עם שנאת התשלום. אז מה הבעיה עם התשלום? אני רק רוצה להבין מה הטענה שלך בדיוק. זו בעיה כי היא לוקחת כסף על משהו שאמור להיות חינם? או...אין לי ניחוש אחר, אבל אתה המתנגד אז תגיד לי אתה איפה הבעיה לדעתך. מה לדעתך הפגם המוסרי בעצם גביית התשלום?

לכל דבר בסופו של יום ניתן לראות הצדקה icon_smile.gif

השאלה על מה את בוחרת להתבונן ולמה את בוחרת לתת לגיטימציה.

נכון. אני לא בטוחה שזו בדיוק השאלה *כרגע* אבל בגדול, כן, זה נכון.

בהחלט, לכל דבר ניתן לראות הצדקה. דווקא בגלל זה, אני חושבת שמוטב לא לגנות משהו מבלי להיות בטוח שהוא אכן ראוי לגינוי.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 ביוני 2011
בכוח המוח כתב/ה:

אני דווקא עברתי על התגובה ההיא שלך יולי, ונדמה היה לי שמה שהכי ביאס אותך שם, היה בעיקר זה שמדברים עליה, על בעלת הפרופיל, לא על הנושא עצמו.

וזה באמת מבאס, החלק הזה. דיון שמתחיל בשיפוטיות הזו: "תראו את זאתי, איזו מעוררת חלחלה, היא ממש זונה"
כבר היה מאוחר כשנכנסתי לדיון, אבל אולי לא מאוחר גם לי להגיד שכל הדיון הזה הוא פריו של עץ מורעל מהבחינה הזו. באמת שדיון כזה היה יכול להתקיים בלי ההתחלה המבאסת הזו.

ואם כבר אני ממשיכה ללהג, זה לזאלו, שאני נוטה להסכים איתו רוב הזמן -
זאלו icon_smile.gif

איך אני אסביר לך, כנראה שאין לך משיכה מהסוג הזה, להיות כספומט, או לנקות בתים של "מלכות". זה באמת לא כי אין להם דרך לקבל תשומת לב של דומינה, אלא כי זה עושה להם. הניצול, ההשפלה, ההענקה.

זה אכן נכון שהם רוצים אינטראקציה עם השולטת, אבל זה באמת על הרקע הזה. אלה פנטזיות גבריות, ולכן התופעה אינה רווחת במיילדום, זו לא פנטזיה נשית בדר"כ.

פמדום ומיילדום שונים מאוד, גם בפנטזיות וגם במימוש. גברים ונשים זקוקים לדברים אחרים ורוב הפעמים קשה להקיש זה מזה.

אתייחס לשני חלקי התגובה שלך, ואתחיל דווקא מהשני icon_smile.gif

בתגובה המקורית שלי, אי שם בתחילת השרשור, נתתי שתי סיבות שבגללן אני מסכים עם פותחת השרשור שהעניין הזה מבחיל. ניצול היתה אחת מהן, וזאת מתוך ההנחה שברוב המקרים אין מדובר בפטיש כספומט אותנטי. במקרים שבהם כן מדובר בכך, ואני מוכן להאמין שיש - אזי אין ניצול, וזה דוחה בעיניי רק מהסיבה הראשונה.

אבל אני לא מאמין שהמקרים הללו שכיחים. נכון, אין לי את הפטיש הזה, וגם לא את פטיש הניקיון, אבל יצא לי להיחשף לדי והותר אינטרקציות עם מי שלכאורה יש להם אותו (הניקיון אני מתכוון). כמעט תמיד, אחרי ההצעה המקורית לנקות מתוך תחושת הניצול העמוקה השאובה מכך ותו לא, מתחילות השאלות: "ואם אני לא אנקה טוב, תענישי אותי?" "את תשפילי אותי תוך כדי?" "מה תלבשי בזמן שאני אנקה?" וכו' וכו' וכו'. ברור שהניקיון הוא רק אמצעי שאינו עומד בפני עצמו.
אני חושב שרוב הנשים פה שניהלו די אינטרקציות בנושא יוכלו לאשר שבדרך כלל הניקיון הוא רק תירוץ, אבל אולי אני טועה. אם כך, מוזמנות לתקן אותי מניסיונכן.

ולנושא האחר - שיפוט שמתחיל בפרופיל ספציפי. בשרשור אחר שהתקיים לא מזמן תהתה מישהי (מיוחדת? זו את?) מה אם מישהו היה כותב בבלוג על כך שהוא מתעלל בחתולים, האם גם אז לא ראוי היה להפנות אליו את האצבע המאשימה בפורומים?
אני חושב שזה לא עניין שחור או לבן - לא "אף פעם לא ראוי, אפילו אם הוא נאצי פדופיל וצופה ב-24/7", וגם לא "זה תמיד בסדר, כי מי שכותב משהו בפרהסיה לא יכול להתלונן שמבקרים אותו".

לא. אני חושב שהמבחן הוא אפור ואינדיבידואלי יותר. אין ביכולתי לקבוע מסמרות בסוגיית מתי מותר ומתי אסור, ובלאו הכי הכללים שלי יהיה תקפים רק לגבי השיפוטים הסובייקטיביים שלי. אבל אני חושב שאם מישהו מתעלל בחתולים זה מותר, ואני חושב שגם מי שלא חושב שבמקרה החתולים זה מותר יוכל למצוא מקרים אחרים שבהם זה מותר לדעתו.
אז במקרה הנוכחי אני חושב שמותר, מן הסתם בגלל שאותי אישית זה באמת מחליא. אפשר לחשוב אחרת, שבמקרה הזה אסור, אבל יחד עם זה לחשוב אם אין מקרים אחרים שבהם כן מותר, ואם כן - במה הם שונים.
נוריתE

OK

נוריתE • 29 ביוני 2011
היחלטתי לטרוח עצמי לעבר התועבה המדוברת.
אנשים
זה היה מצחיק אם זה לא היה פאטתי ברמות ואם לא היו מקדישים לזה תשעה עמודים
סך הכל בוגרת קורס מ''כים מתוסכלת ,ילדה קטנה עם מוח קטן עוד יותר
שמחפשת לעשות קופה על גב של נישלטים
עלוב? כן
עצוב? גם
מרגיז? גם כן
טיפשי? ברמות שלא ייאמנו.

אותי מדאיגים יותר האלו שענו לה ושעוד יענו לה(ובטוח שיש שכאלו)
אבל מה
זה,על אחריותם האישית בלבד
מצטערת

אבל אבל אבל
דברים שכאלו מקומם לא בפרופיל
זה,לא מקובל
שהיא תפרסם מודעה,בתשלום
למרות שהיא טוענת שהיא לא מלכה,בתשלום
ושהיא לא נותנת שום "תמורה"
על מודעה שכזאת היא צריכה לשלם ובגדול
או שהייתי מציעה שכלובי ינקה לא את העמוד מכל גבב השטויות האלו.
nomorenomore

Re: OK

nomorenomore • 29 ביוני 2011
נוריתE כתב/ה:
היחלטתי לטרוח עצמי לעבר התועבה המדוברת.
אנשים
זה היה מצחיק אם זה לא היה פאטתי ברמות ואם לא היו מקדישים לזה תשעה עמודים
סך הכל בוגרת קורס מ''כים מתוסכלת ,ילדה קטנה עם מוח קטן עוד יותר
שמחפשת לעשות קופה על גב של נישלטים
עלוב? כן
עצוב? גם
מרגיז? גם כן
טיפשי? ברמות שלא ייאמנו.

אותי מדאיגים יותר האלו שענו לה ושעוד יענו לה(ובטוח שיש שכאלו)
אבל מה
זה,על אחריותם האישית בלבד
מצטערת

אבל אבל אבל
דברים שכאלו מקומם לא בפרופיל
זה,לא מקובל
שהיא תפרסם מודעה,בתשלום
למרות שהיא טוענת שהיא לא מלכה,בתשלום
ושהיא לא נותנת שום "תמורה"
על מודעה שכזאת היא צריכה לשלם ובגדול
או שהייתי מציעה שכלובי ינקה לא את העמוד מכל גבב השטויות האלו.

קורס מכים ?! למה בוגרות קורס מכים עושות השתלמות ב "מלכותא די תשלומא" ?
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 29 ביוני 2011
רציתי לעשות צטט, אבל איכשהו הרבה ציטוטים מקפיצים לי את הכתוב כלפי מעלה.
אז זו תשובתי לך זאלופון -
ראשית, מיוחדת איננה אני (:
אני יודעת שפעם כתבתי פוסט בנושא, אבל זה היה בהומור. אני פשוט חולה על הילדה המיוחדת הזו.

שנית, שוב מהסוף, הפעם שלך. כמובן שיותר משחור ולבן ישנם גווני אפור. זו גם הסיבה שקשה לתחום ולשים גבולות מתי מותר ומתי אסור. ברור גם שאנחנו בוחנים את זה בפריזמה אישית. אני אגיד לך למה הפעם זה לא לעניין בעיני.
ראשית, אין בבעלת הניק איזה עניין החורג באופן יוצא דופן מהכלל, עד שראוי להוקיע אותה אישית על עמוד הקלון. ישנן לא מעטות מהסוג הזה, ואותן שהדבר לא כתוב ו/או נאמר בבהירות כזו אצלן, הן "בעייתיות" אפילו יותר.
שנית, ניתן היה לנהל את אותו דיון בלי הדוגמה הספציפית, ולא היה נגרע ממנו כהוא זה.

אלה מבחנים שיכולים לייצר החלטות סובייקטיביות קרובות ומוסכמות יותר, אני חושבת.

ועכשיו ל"עבד נקיון".
אתה צודק, ואני גם יודעת שהם לא רק רוצים לנקות (הרצון לנקות הוא "העמדה" בפנטזיה האישית שלהם. סיפור המסגרת שמגרה אותם), אבל הם מעוניינים בפנטזיית "עבד נקיון" שתשמש אותם לפלטפורמה של הפנטזיה שלהם.
אם יש כאן סוג של "מרמה" היא בעצם הפוכה - הם מספרים כי הם באמת רוצים לשרת ולנקות, כשבעצם הם מעוניינים שישרתו את הפנטזיה שלהם ואותם. מהבחינה הזו ה"מנצלת" משרתת את הכספומט שזקוק לה כדי להרגיש את התחושות שהוא חפץ בהן.

יש לא מעטים כאלה, הרבה יותר משנדמה.
מי-אל​(אחרת)

מה הבעיה בזנות?

מי-אל​(אחרת) • 29 ביוני 2011
ברוב המקרים הזנות לא נעשית מתוך בחירה אלא מתוך מצוקה.
רוב הבנות שעוסקות בזה חוו התעללות מינית בתור ילדות. (שזה כבר הופך את זה ללא מתוך בחירה).
עוד סיבה שזה לא מתוך בחירה: לרוב מדובר באנשים שמכורים לסמים שזו הדרך שלהן לממן את ההתמכרות .
הם פגיעים כמעט תמיד מפני מקרי אלימות קשים, כולל אונס.
יש סכנה הרבה יותר גדולה של הפצת מחלות בקרב העוסקים בזנות (ראו הטיעון של האונס וכי מה לעשות, רוב הציבור לא שוכב עם 7-8 גברים/נשים בלילה, וכי כן, לא תמיד יש קונדום בנמצא, וכשצריך "להרביץ מספר" כדי להשיג מנה, עניין המחלות לא תמיד נמצא בעדיפות ראשונה).
אני בטוחה שעש עוד כמה סיבות, אבל אני מניחה שזה מספיק.

יולי ובכח המח-מכל ההדרה והלגיטימציה שאתן עושות ונותנות לעיסוק, אין לי אלא להסיק שאתן בעצמכן עובדות (ומצליחות מאוד) בתחום.
אשמח לשמוע מכן קצת על החוויות שלכן.
שכן, אם זה עיסוק כ"כ רווחי ונעים, אולי אשתכנע ואעשה הסבת מקצוע.
nomorenomore

Re: מה הבעיה בזנות?

nomorenomore • 29 ביוני 2011
מי-אל כתב/ה:
רוב הבנות שעוסקות בזה חוו התעללות מינית בתור ילדות. (שזה כבר הופך את זה ללא מתוך בחירה).
עוד סיבה שזה לא מתוך בחירה: לרוב מדובר באנשים שמכורים לסמים שזו הדרך שלהן לממן את ההתמכרות .
יש סכנה הרבה יותר גדולה של הפצת מחלות בקרב העוסקים בזנות (ראו הטיעון של האונס וכי מה לעשות, רוב הציבור לא שוכב עם 7-8 גברים/נשים בלילה, וכי כן, לא תמיד יש קונדום בנמצא, וכשצריך "להרביץ מספר" כדי להשיג מנה, עניין המחלות לא תמיד נמצא בעדיפות ראשונה).

יולי ובכח המח-מכל ההדרה והלגיטימציה שאתן עושות ונותנות לעיסוק, אין לי אלא להסיק שאתן בעצמכן עובדות (ומצליחות מאוד) בתחום.

ברוכה השבה icon_smile.gif
מי-אל​(אחרת)
לפני 12 שנים • 30 ביוני 2011

מי-אל​(אחרת) • 30 ביוני 2011
Sparafucile כתב/ה:
מי-אל כתב/ה:

ברוכה השבה icon_smile.gif

לא בטוחה שהשיבה לכאן זה כזה דבר חיובי, אבל תודה icon_smile.gif.
בכוח המוח{Aion}

בכוח המוח{Aion} • 30 ביוני 2011
מי-אל כתב/ה:

אני אגיד לך מה, העיסוק שלי הוא לא כזה פשוט ונעים, אבל בכל זאת, באמת רווחי, ואני גם די מכורה לו.
הבעיה האמיתית היא בלקוחות ובמה שנדמה להם שהם יכולים לקבל תמורת כספם.
את לא מבינה כמה חצופים הם יכולים להיות.
אני מקווה שעזרתי לך קצת.
הרמאפרודיטה

הרמאפרודיטה • 30 ביוני 2011
מי-אל כתב/ה:

אין טעם שאתחיל לפרט כהרגלי - אם זה באמת מה שאת חושבת על זנות - אז את חיה בסרט.
מעבר לכך, זונה מארחת שעוסקת בבדס"מ בכלוב, איננה מארחת נורמטיבית מאטרף אשר בשפת הזונות בנוסף גם "עושה סאדו", או "עושה עבדים". והיא בטח שלא זונה נרקומנית מהצומת.