סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרץ רגשנות, או - חרמנית מחפשת משמעות

חניבעל
לפני 12 שנים • 29 באוג׳ 2011
חניבעל • 29 באוג׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
חניבעל כתב/ה:
אבל איפשהוא את כן מאבדת את המשמעות. לפעמים אולי קצת רחוק מהבדסמ.
הרי זאת לא הבעיה שאת מתחלפת.
זאת לא הבעיה שאת גם המלכה וגם הנשלטת.
זאת בעיה שאת המלכה והנשלטת של אותו בן אדם.
אני מניח שהתחושות שלך היו אחרות אם היית נשלטת טוטאלית לאדון אחד ומלכה כמובן טוטאלית למישהו אחר.
הרי בואי נהיה כנים, אנחנו הרי מחפשים פה משהו שהוא מעבר להצלפות, שעווה וקשירות. כך אנחנו סתם קינקיים שאוהבים להתלכלך במיטה.
אנחנו מחפשים הרי את המשמעות. מאחורי כל זה. מתחת להכל. אי שם בשורש.
האם באמת אפשר להגיע לשם ללא הטוטאליות?
והטוטאליות לדעתי היא התמסרות. להתמסר באופן מוחלט. לאדון. למטרה. לכל המוסד הזה בעצם.
והתמסרות מוחלטת אפשרית לדעתי רק בהגדרה ברורה של התפקיד.
להיות נשלטת מוחלטת של מישהו אחד. מלכה מוחלטת של מישהו אחר.
כשרגע אחד את מצליפה ורגע אחר את כבר מוצלפת וזה עדיין בסדר גמור ,את לא יותר מקינקית
שאוהבת להתלכלך במיטה.

זה בסדר אם אכתוב בסעיפים? יש לי הרבה תשובות ויהיה לי יותר קל לארגן את המחשבות ככה. סדר הסעיפים לא חשוב, זה פשוט עוזר לי להפריד את המחשבות המקבילות זו מזו.

1. אני שמחה שכתבת את זה כאן, בין השאר כי זה מקל עלי להראות את התפיסה אליה סוג של בערך הגבתי כאן.

2. אני מבינה מה אתה אומר. ואני איתך ב"הטוטאליות היא התמסרות", רק שאתה ואני חווים אותה באופן שונה. המטרה, אצלי, היא לחצות את כל הגבולות. אני זקוקה ל-לזהות אצלו כל מחסום קטן ולפרק אותו. אני רוצה לקחת אותו לכל פסגה שניתן לדמיין. לא משנה מה הפעולה, לאיזה "צד" היא כביכול שייכת, אני צריכה להפוך אותו למסוגל לכל. אני צריכה לנצח אותו כל הזמן, לכבוש אותו כל הזמן מחדש. לאתגר אותנו כל הזמן מחדש. האם זה הופך אותי לשולטת?
כי אני זקוקה לכך שאקבל את אותו הדבר ממנו.
אני לא מתחלפת כי אני לא רוצה ללכת עם שום דרך עד הסוף. אני מתחלפת כי על אף אחת מהדרכים אני לא מסוגלת לוותר.

3. לגבי - דומית וסאבית של אותו אדם. מבחינתי, זה כל העניין. ברגע שאני בוחרת, יש עומקים אליהם אני לא יכולה להגיע איתו. זה הכרחי בשבילי שזה יהיה עם אותו האדם. ניסיתי לחוות את זה כמו שאתה מתאר, להיות משהו עד הסוף, ותמיד אחרי כמה זמן אני מתחילה להרגיש כבולה. אני מתחילה להרגיש שיש עלי כל מיני מגבלות שלא מתאימות לי. שמנסים לסרס בי משהו.

4. עכשיו כשאני כותבת את סעיף 3, אני עוד יותר מבינה למה התכוונת (נראה לי). אני מבחינה בכך שאני מסכימה אתך יותר משחשבתי כשהתחלתי לענות. כי אני חושבת על כך שאחד הרגעים החשובים הוא בדיוק שם - כשזה מתחיל להיות מאתגר. כשהמשימה ללכת עם משהו עד הסוף מפסיקה להיות פשוטה.
מה שקשה להסביר הוא שאני לא באמת עוצרת שם.

קשה להסביר את זה: אני לא יום ככה ויום ככה (בקשרים אקראיים הייתי, אבל מדברים על זוגיות מתמשכת כרגע). אני הכל, כל יום. אני מבינה שלא כל אחד יכול, או צריך, או רוצה, או טוב לו, להכיל דואליות כזאת. להכיל מצבים נפשיים כמעט סותרים.

5. מה שבעצם ניסיתי לומר, בין השאר, הוא שיש יותר מדרך אחת לחוות עומק. כי בשבילך הדרך היא להיות השולט שלה. כך אתה חווה את העומקים שלכם. זה מה שמרגיש לך הכי חזק, הכי מחייב, הכי מוביל את שניכם לפסגה או לתחתית.
אני, לעומתך, חווה את הבחירה הזאת כגבול. דווקא הדואליות היא שמרגישה לי הכי מתמסרת, הכי מחייבת. דווקא בגלל שכל מה שקורה הוא דו כיווני. דווקא בגלל שאני משאירה את כל האפשרויות פתוחות. זה מה שמרגיש לי הכי רחוק.

אני מניחה שאתה רואה את זה כאמצע. כאילו אני עומדת באמצע, לא בוחרת שביל ללכת בו עד הסוף וכך לעולם לא מגיעה לקצה. נדה לכיוון זה או אחר של האמצע. הכך?
ולי זה מרגיש שאם אשאיר את הקו ואלך בו, בכל הליכה לצד אחד אני מתרחקת מהצד האחר וההתרחקות קשה לי, ואני תופסת את השביל בשני קצותיו ומחברת אותם למעגל, ומתוך המעגל מתחילה לרדת ולרדת בספירלה, כמה שיותר עמוק.

אתה מבין, חניבעל?
אנו לא פוסעים בדרכים שונות באותו השביל. אנחנו על שבילים שונים בכלל.

זה שאני לא בוחרת - נראה שבעיניך זה ויתור. ובעיני, לבחור זה ויתור. ת'מבין?

אני לא באמת חושבת שאני מרוויחה לעומתך.
אבל לא ייתכן שיש רק דרך אחת לחוות "וואו, אין גבולות". הצגתי את שלי.
בדיוק בגלל שלפעמים היא לא מובנת. בגלל שמאיפה שאתה מסתכל זה נראה שויתרתי על המשמעות. ולתפישה הזאת ניסיתי להגיב. להסביר גם את הדרך הזאת.

אז אני מאבדת את ההתמזגות המוחלטת עם התפקיד. ומרוויחה את הפריצה הפראית של הגבולות.
אם זו הבחירה... אני לא מאמינה שהברירה האחת טובה מהאחרת.

אני אומר את זה די הרבה אבל קלפטר פעם אמר ש" האהבה שלי היא לא האהבה שלו" וזה לגמרי נכון.
העלית ולא סתם העלית את זה פה, נושא לדיון והבעתי את עמדתי.
לא אמרתי שהדרך שלך אינה הנכונה.
אמרתי אך אני רואה את הדברים.
ועדיין אני חושב שאם היית מלכה ונשלטת לשני אנשים שונים- היית מגיעה יותר רחוק. והיית נשארת מתחלפת.
אנחנו דומים ושונים בדבר אחד.
אנחנו דומים בזה שאנחנו משתמשים בפיזיות כדי לפרוץ את הגבולות שלנו ושלהם.
אנחנו שונים בזה שאנחנו משתמשים בפיזיות כדי לפרוץ את הגבולות שלנו ושלהם.

הבנת?
Bloody
Bloody • 29 באוג׳ 2011
תגידי, יולי, אמרתי לך לאחרונה שאני ממש אוהב אותך?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
חניבעל, ברור לי שאמרת את איך שאתה רואה את הדברים.
זה גם מה שאני עשיתי.
ברור לי שאנחנו שונים, ובמקביל לזה אני חושבת ששנינו מחפשים "להגיע לאנשהו", במובן מסויים. אני חושבת ששנינו רואים בבדס"מ דרך לפיתוח האינטימיות הזוגית, שהיא מעבר ל"כיף" או "סקס טוב יותר". שלשנינו יש את הקטע הזה, של לחפש משהו לפרוץ. לחפש עוד מדרגה לרדת בה.
ומתוך השוני הגדול בינינו יש לנו דרכים שונות לגמרי לחוות את זה.
דווקא בגלל זה אני מקווה שתענה לי נקודתית יותר. כי התשובות שלך גורמות לי לחשוב. למשל, בתגובה הקודמת שלי ראית איך עצם זה שאני קוראת את הדברים שלך וחושבת עליהם ומנסחת תשובה, כבר גורם לי לפתוח את הראש ולמצוא עוד כיוון להביט ממנו.
אני לא חושבת שאתה טועה. אולי בכלל אני טועה. ואולי לא. מה שבטוח זה שאנחנו רואים את זה בצורה שונה, ואני מקווה שתמשיך להתווכח איתי, כי *אותי* מעניין לחפור בזה ו*לי* יש אינטרס לשמוע אותך מתייחס לדברים שלי.
בכל מקרה תודה על התשובה הקודמת שלך, גם אם לא תוסיף דבר כבר הרווחתי (ונראה לי שגם אחרים).
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 29 באוג׳ 2011
Bloody כתב/ה:
אני רוצה לפתוח שרשור מחווה ליולי icon_smile.gif

וגם מה שזה אמר.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 29 באוג׳ 2011
חניבעל כתב/ה:
...
והטוטאליות לדעתי היא התמסרות. להתמסר באופן מוחלט. לאדון. למטרה. לכל המוסד הזה בעצם.
והתמסרות מוחלטת אפשרית לדעתי רק בהגדרה ברורה של התפקיד.

כאן אני חולק עליך, מפני שלדעתי ההתמסרות לאדם וההתמסרות לתפקיד אינן בהכרח כרוכות זו בזו, והן אינן בהכרח מחייבות המשכיות ועקביות.

אישה שאוהבת אותי עשויה לעשות כל שאחפוץ, גם אם אין בינה לבין בדסמ דבר. אישה עשויה לעשות כל שאחפוץ מבלי שתאהב אותי ומבלי שאכפת יהיה לה משביעות רצוני, פשוט מפני שצרכיה האגואיסטיים כוללים ציות ושירות. הראשונה מתמסרת לי ולא לתפקיד, השנייה מתמסרת לתפקיד ולא לי. מובן שתיתכן האישה שתתמסר גם לי וגם לתפקיד, אך אין הכרח בדבר.

ההבדל בין ה"טוטאליים" ל"קינקיים" אינו נעוץ בהתמסרות לאדם כי אם לתפקיד (גם אם בהקשר ספציפי או מול אדם מסוים בלבד). כאן נשאלת השאלה: האם התמסרות לתפקיד חייבת לקיים רצף תודעתי והתנהגותי, או שהיא יכולה להיות מקוטעת, לפרקים?

אני חושב שכשם שלמי שאינו משקע עצמו באחד הצדדים באופן טוטאלי, הבחירה לעשות זאת עשויה להיראות מגבילה ולא תמיד מובנת (כפי שמשתקף בשרשור הזה), מי שתמיד העדיף לקחת צד ולדבוק בו בכל רגע יכול להתקשות להבין את המידה בה ניתן להתמסר לתפקיד באופן זמני. זה אולי שונה חווייתית מלהיות שם כל הזמן, אבל באותם רגעים, לא בטוח שזה פחות עמוק.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 29 באוג׳ 2011
זאלופון כתב/ה:

אישה שאוהבת אותי עשויה לעשות כל שאחפוץ, גם אם אין בינה לבין בדסמ דבר. אישה עשויה לעשות כל שאחפוץ מבלי שתאהב אותי ומבלי שאכפת יהיה לה משביעות רצוני, פשוט מפני שצרכיה האגואיסטיים כוללים ציות ושירות. הראשונה מתמסרת לי ולא לתפקיד, השנייה מתמסרת לתפקיד ולא לי. מובן שתיתכן האישה שתתמסר גם לי וגם לתפקיד, אך אין הכרח בדבר.

אמנם אין לי נסיון בלהיות שפחה, אך ממה שקלטתי משפחות (לקרוא אותן לשוחח אתן וכו') - לא מאמינה שאפשר להתמסר בצורה כזו טוטאלית רק ממניעים אגואיסטים בלי לאהוב את האדם אליו מתמסרים.
הוויתור על האגו הוא כל כך עצום, שצריך סיבה עצומה לעשות זאת - מניעים אגואיסטים לא נראים לי מספיקים, ואהבה היא האקסטרה..הדובדבן שעל הקצפת, המניע השמלבה את ההתמסרות הטוטאלית הזו.
שוב, כל זאת לעניות דעתי, ומשקף רק את דעתי...
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 29 באוג׳ 2011
יולי, קודם כל ריגש אותי מאוד לקרוא אותך. במובן מסויים זה הזכיר לי, להבדיל אלפי הבדלות, את הבי- סקסואלים שמרגישים מותקפים (והם אכן מותקפים), בתוך הקהילה הלהט"בית. אומרים להם שהם לא מבינים אהבה אמיתית, כי הם לא מצליחים לבחור, והם חייבים לבחור או לפחות להעדיף יותר גברים או נשים.
מהיכרותי עם הקהילה, אין הרבה מתחלפים אמיתיים, כמו שאת מתארת, וזה קשה להיות מיעוט, גם ואולי בעיקר, בתוך מיעוט אחר. אני לא יכולה להגיד שאני מבינה את החוויה שלך. את היכולת להיות רגע אחד לגמרי במקום אחד, ובמשנהו בהיפך ממנו. אבל אני לגמרי מאמינה לך שאת שם. את פשוט שונה ממני, האוריאנטציה הבדס"מית שלך שונה ממני.

אני לא חושבת שלך יש יותר או פחות ממני. יש לך א ח ר. אני ממש ממש ממש לא חושבת שאת סתם קינקית שמשחקת במיטה (לא זוכרת כבר איך חניבעל ניסח את זה).

לדעתי חשוב לנסות, שוב ושוב ושוב, את הצדדים השונים, לפני שבוחרים תפקיד, וגם אז להיות פתוחים לרעיונות אחרים. אבל לא חייבים לבחור. אם ניסית מספיק ואת יודעת שאת מתחלפת במהותך, אז כזאת את. זה קשה יותר, כי את במיעוט פה, כמתחלפת מוחלטת ומובהקת, אבל אין לך שום סיבה לחוש פחות (או יותר) מאחרים שאינם כאלו.

את כותבת מקסים ובכלל- נשמע שיש לך אהבה נפלאה. אשריכם! icon_smile.gif
אושה{אוש}
לפני 12 שנים • 1 בספט׳ 2011
אושה{אוש} • 1 בספט׳ 2011
בלאדי מהלל את יולי (איך אפשר שלא?)
מבחינתי זאלו יהיה תמיד כבוד הרב.

יש פה 2 סוגים של התמסרויות :

1. התמסרות לאדם=אהבה
2. התמסרות לתפקיד=ריצוי עצמי

שמערבבים את שני הסוגים זה הכי מופלא.

ואישית, אם מדברים על טוטאליות אני מעדיפה את הטוטאליות להתמסרות הראשונה.
השניה אינה מדברת אלי.
ועוד דבר שאני שונאת זה הרצף זה בין "בדס"מי" ל"ונילי" שאיפשהו בדרך נמצא ה"קינקי".
אנחנו לא מדברים בהגדרות. אם יכולתי למחוק את "קינקי" מהלקסיקון הייתי עושה זאת.
תמיד מוסיפים למילה הזו נימה של זלזול. "טוטאלי" אינה ההיפוך או הקצנה של "קינקי".
אם אני נמצאת במערכת יחסים אוהבת ומתמסרת מבחינתי היא טוטאלית!
hrgiger
לפני 12 שנים • 30 במרץ 2012
hrgiger • 30 במרץ 2012
אני יודעת שזה ישן, אבל רק עכשיו נתקלתי בזה.

יולי אמרה: "קשה להסביר את זה: אני לא יום ככה ויום ככה (בקשרים אקראיים הייתי, אבל מדברים על זוגיות מתמשכת כרגע). אני הכל, כל יום. אני מבינה שלא כל אחד יכול, או צריך, או רוצה, או טוב לו, להכיל דואליות כזאת. להכיל מצבים נפשיים כמעט סותרים. "

זעזע אותי לקרוא את זה. זה מפחיד לקרוא משפט שאמרתי לא מעט פעמים בניסיון להסביר את מי שאני. בעיקר כי מישהו אחר ניסח אותי לבן על גבי שחור.

אני אדם דואלי, אני לא מתחלפת. בעצם, אני גם מתחלפת. יש בי אהבה לנשים ולגברים, אני יפת נפש שלא משתמשת במוצרים שנוסו על בעלי חיים והקרניבורית הכי גדולה ברדיוס של קילומטרים, אני יומרנית, מתנשאת, חסרת סבלנות לטימטום ואוהבת אדם מושבעת, אני צינית ומתחכמת עם רגישות כמו של יאנוש קורצ'אק, אני מרטיבה כשמורידים אותי וזולגת כשמורידה אחרים. או אחרות.

אני מה שיולי כתבה.
barnit
לפני 12 שנים • 1 באפר׳ 2012

אני דוקא מסכימה עם חניבעל

barnit • 1 באפר׳ 2012
מבחינה קוגנטיבית, עבורי, כמו שהוא אומר, אני לא יכולה להיות גם וגם עם אותו בן אדם.
עבורי השליטה מתחילה מהראש
אני לא מסוגלת להתמסר פיזית לכאב
כאשר לא נוצר עבורי מצב תודעתי שאותו אדם משמש עבורי נטו כשולט.
אם הוא יראה לי פירצה של חולשה, מקום שאני יכולה לשים אותו מתחתיי.
(ואני כל הזמן מנסה להגיע לשמה כדיי להוציא ממנו עוד יותר סאדיזם)
משהו יתקלקל.
בעיניי זה יראה פחות אמיתי..

אבל כל אחד מאיתנו זה שונה אצלו,
זה מה שיפה icon_smile.gif