סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לכל הסוויצ'ים באשר הם.

מעלייך​(שולטת)
לפני 12 שנים • 22 בספט׳ 2011

זה שאנשים צעירים מאד שרק מגלים את המיניות שלהם

מעלייך​(שולטת) • 22 בספט׳ 2011
מעלים פרופיל סאבי מוצהר,
לא אומר שיש להם מושג מהי התמסרות.
אומר שמעניין אותם לבחון את הגבולות שלהם
שזה יפה וטוב ובריא כשעצמו
במיוחד בלי רגשי בושה או אשמה- ולמה לחוש את אלו בכלל?
אני בעדם
FOR GOOD

שיר-כאב, ומיינד.

FOR GOOD • 22 בספט׳ 2011
שיר כאב - לא חושב שיש טעם לחזור לשאלות על איך כדאי או מותר או נכון לדבר פה. אבל האמת היא שאף אחד מהאנשים שהגיבו ברצינות, או אפילו בהומור, לשרשור, חוץ משניים-שלושה, לא ניסה להיות פה שיפוטי כלפי אף אחד. אבל מי שעונה לי, או למיינד, או לא חשוב למי, כמו אדון-וחבר - בזלזול מופגן, בוטה, אידיוטי,וריק-לגמרי מתוכן, וגם יהיר -ואומר לי - צא מהארון , תהייה נישלט, אל תפחד מהנטיות האמיתיות שלך '. וכל זה, אף הוא בלי שהוא מכיר אותי אישית, או יודע עליי כלום, ובלי שיש לו שום דבר של טעם לומר, והכל, במקרה הטוב, כמו שעלה-אדום ( רד-ליף ) כתב, במקרה הטוב, אם עושים לו הנחות, כדי לצאת "מגניב " - אז שלא יתפלא, אם אני מרגיש שיש לי זכות מוחלטת להגיב לו כראות עיני. והייתי עדין יחסית , לפי עניות דעתי - בטון של התגבה שלי שכתבתי לו.זכותך המלאה לחשוב אחרת ממני. אני לא מנסה ל"חנך" פה אף אחד, אז למה נראה לי שאת מנסה ל"חנך" אותי?
ולגבי שיפוטיות - אני לגמרי לגמרי לא מסכים איתך. אבל לא מסכים איתך ממש מכל וכל ( אם הבנתי אותך, וניסית לתת הכשר לשיפוטיות ). ביקורת, מודעות ( עצמית, ובכלל ) -הן כולן חשובות מאד. אבל שיפוטיות ? - אפשר להניח לה פה ( יחד עם עוד כמה נטיות אנושיות מבזות ומדכאות, שכל אחד צריך להתאמץ קצת לרסן בתוך עצמו )

מיינד - לשאלתך, אכן כן. אני, באופן אישי, עומד על דעתי, ששולט טוב ( בדגש על טוב ) חייב - פרו-דום-דומינה או לא - להרשות לעצמו להתנסות בצד הנישלט. כדי להיות טוב, הוא חייב. זו דעתי האישית. אני מוכן לנסות לנמק אותה. אבל התגובה כבר התארכה מאד. לשאלתך השנייה, אז הבנת נכון, היפוך התפקידים אצלנו הוא לא רק לצרכי השעשוע המיני, אלא מתפרש על פני כל האספקטים שנגזרים מיחסי-הכוחות.
רוחנית34

מעלייך, אני כן חושבת

רוחנית34 • 22 בספט׳ 2011
שהעובדה שאנשים צעירים מאד מגלים את המיניות שלהם מאד מוקדם היום, אולי בגלל האינטרנט, היא תופעה חדשה ומאד חשובה. פעם הדרך אל המקום הנישלט היתה באמת, כמו שאמרת, ארוכה יותר. היום זה קצת מרגיש לי, כצופה מן הצד, כמו קפיצת ראש למיים מאד עמוקים.
ואני גם חושבת, אבל זוהי רק דעתי שלי, שככלל ( יש יוצאים מן הכלל תמיד ), לאישה קל יותר להתמסר למקום הנישלט. בגלל הטבע שלה, שהוא שונה מהטבע של הגבר.
אני יודעת שיש גם נשים גבריות, וגברים נשיים וכדומה. ואני יודעת שיש גם נשים שמעדיפות לשלוט. אבל אם שואלים, כמו שניסחת את זה, ולמי הדרך למקום הנישלט קלה יותר, אז גם היום, ככלל, האישה תרגיש שם יותר בנוח.
רק שאולי לנשים, למצוא מאסטר טוב, ובטוח, ושפוי - קצת כמו שתמימה כתבה בתחילת השרשור - זה יותר קשה.
מעלייך​(שולטת)

מסכימה.

מעלייך​(שולטת) • 22 בספט׳ 2011
אך ברמה מסויימת כל אדם צעיר המגלה את החיים, כמו גם את מיניותו נדמה לי כקופץ ראש למים עמוקים מדי כולל אני עצמי לפני כמה שנים, ואין לי מושג מה נכון ובריא יותר.
מן הסתם חווים הרס עצמי מספיק עד שהוא מתאזן ונרגע.

לא בטוחה למי קל יותר להשלט, תוהה בנושא.
נכון שמחד מה שכתבת רוחנית נכון, אך מאידך יש לגברים הרבה תכונות סגידה והערצה נשית יומיומית ונילית שלא נתקלתי בהן אצל נשים.

סופ"ש מענג לכל
icon_lol.gif
נולי
נולי • 22 בספט׳ 2011
דיבורים כמו חול ואין מה לאכול.
IN YOUR MIND
לפני 12 שנים • 23 בספט׳ 2011
IN YOUR MIND • 23 בספט׳ 2011
חולות נודדים - ילדים רעבים

פנטומימה יש ? - נעשה על האש !
IN YOUR MIND

חומר רע למחשבה - -

קיבלתי כבר שלוש הודעות לפרטי, כל אחת מהן ארוכה מאד, מפורטת מאד, רגישה וכנה, כולן מעניינות וחשובות, כולן של בנים דרך אגב, ( שאין להם שום עניין מיני רו רומנטי בי ( icon_biggrin.gif ) ושבהן כל אחד מספר על דרך אחרת, שונה לגמרי, שהוא עשה מהמקום הנישלט אל השולט, או להפך. על הקשיים שהיו כרוכים בכך. או על התפקיד שהסוויץ' ממלא בחייהם. המחשבות והחוויות שהם סיפרו עליהן בפרטי היו יכולות לעניין רבים אחרים מבאי הפורום הזה. אפילו לעניין מאד.
כולם העדיפו שלא לעלות את המחשבות שלהם לפורום, מאותה הסיבה בדיוק. במילים שלהם ( הכמעט זהות לחלוטין ) -

כדי שלא לקחת חלק בזוהמה הכללית של הפורום.

ניסיתי לומר להם - השרשור מתחיל בזוהמה,יורד מהפסים, אבל איכשהו, בקושי רב, עולה עליהם שוב. אל תוותרו לזוהמה הכללית.
אבל הם לא היו מוכנים לקחת את הסיכון. ככה זה כשכבר פגועים מדי. לא בא להם להכיל גועל-נפש. או לראות במו-עיניהם לייקים לתגובות אישית-לוחצת תת-רמה, או שיפוטיות בגרוש. שלא נמחקות, לא "מצונזרות", אלא נותרות פה מוצגות לראווה , נו איך אומרים - "לדראון עולם".
ולמה באמת שירצו לעשות את זה?
כמה חבל...
חומר למחשבה עבור כלובי.
the rain song

Re: חומר רע למחשבה - -

the rain song • 23 בספט׳ 2011
[quote="IN YOUR MIND"]קיבלתי כבר שלוש הודעות לפרטי, כל אחת מהן ארוכה מאד, מפורטת מאד, רגישה וכנה, כולן מעניינות וחשובות, כולן של בנים דרך אגב, ( שאין להם שום עניין מיני רו רומנטי בי ( icon_biggrin.gif ) ושבהן כל אחד מספר על דרך אחרת, שונה לגמרי, שהוא עשה מהמקום הנישלט אל השולט, או להפך. על הקשיים שהיו כרוכים בכך. או על התפקיד שהסוויץ' ממלא בחייהם. המחשבות והחוויות שהם סיפרו עליהן בפרטי היו יכולות לעניין רבים אחרים מבאי הפורום הזה. אפילו לעניין מאד.
כולם העדיפו שלא לעלות את המחשבות שלהם לפורום, מאותה הסיבה בדיוק. במילים שלהם ( הכמעט זהות לחלוטין ) -

כדי שלא לקחת חלק בזוהמה הכללית של הפורום.

ניסיתי לומר להם - השרשור מתחיל בזוהמה,יורד מהפסים, אבל איכשהו, בקושי רב, עולה עליהם שוב. אל תוותרו לזוהמה הכללית.
אבל הם לא היו מוכנים לקחת את הסיכון. ככה זה כשכבר פגועים מדי. לא בא להם להכיל גועל-נפש. או לראות במו-עיניהם לייקים לתגובות אישית-לוחצת תת-רמה, או שיפוטיות בגרוש. שלא נמחקות, לא "מצונזרות", אלא נותרות פה מוצגות לראווה , נו איך אומרים - "לדראון עולם".
ולמה באמת שירצו לעשות את זה?
כמה חבל...
חומר למחשבה עבור כלובי.[/quote]

לא קשור לכלובי
זה לא התפקיד שלו לשמור על דרך ארץ של אנשים אחרים
את זה אנחנו אמורים לעשות
וכפי שנאמר כבר מיליון פעם לפני - יש אנשים מכל הסוגים בכל מקום
godisafemale​(שולטת)

מיינד דיר,

godisafemale​(שולטת) • 23 בספט׳ 2011
אז ככה חבריקו,

קודם כל ברור שאתה מדבר על חבר שלך שמתבייש לשאול icon_smile.gif

גילוי נאות: הגעתי עד לעמוד 2, לפניו וזה הספיק לי.

אז ברור לי ככה:

1. אתה חרמן אש טילים והזרע גולש ממך בטילי טילים של אותיות סדורות המקופלות לכדי משפטים חכמים, אינטיליגנטים ברם, טעונים קונטרוברסיה ואשר סדוקים בגחמות מיניות משוועות להתפרץ.

2. אתה לא לגמרי כן עם עצמך? אתה מת לקבל בסטרפאון וגם בולבולון בשר אדם לא היה נחשב לברירת מחדל שלילית מבחינתך.

3. אתה לגמרי שולט(?) אבל לא שולט בעצירות הרגשית שלך. בין אם אתה חדש כאן או לא, אתה מזיין הרבה בהשכלה לפני שאתה מתרומם.

*** אני ממליצה על חוקן - לא בקוריוז!

4. אתה לגמרי נשלט, אם "זותי" אמרה כך, תאמין לה! אתה נהנה להיות כ'חבה ולתת את הטוסיק שלך מתנה אז אל תעשה מזה סיפור בחייאת...תזרום

5. אם היית אילם - כבר היית מקבל אחד טוב (לפחות)

6. לחלום מותר icon_smile.gif כל עוד אתה מתפקד כנשלט מצטיין. לשולט בהגדרה אין תהיות כאלה, כי כשבא לו לקבל זין מהנשלט/ת שלו הוא לוקח את זה ומתפקד את זה!

לסיכום: שנה טובה כפרוש ובאמת מספיק לדיבורים ולהיעלבויות היזומות והנשרכות שלך, תחיה, תנשום ותדגום את מה שאתה אוהב וכושלאימשל'ם כו-לם.

הגברת גודי
IN YOUR MIND

נו שויין...

גודיס -

כדי להבין כמה התגובה שלך עלובה, קראי את עמוד שלוש וארבע וחמש, אלה בדיוק העמודים החשובים. קראי את התגובה של פור-גוד, לתגובה הסופר-מטומטמת של אדון-וחבר בעמ' 3 ( הגעת רק עד עמ' 2 , נכון? ) שהייתה זהה -אבל ממש זהה ( ! ) - בגסות, בבורות, באינפנטיליות וכו' - לתגובה שלך. אם כי שלך מתעלה על שלו בעוד כמה רמות של נו..מה המילה?...הממ...נעזוב את זה... לא רוצה שיצנזרו אותי...

תקראי גם מה כתב רד-ליף על הנסיון הפתאטי של אנשים כמוך לצאת "מגיניבים " ( עלאק ).

אני מציע בכלל, גודיס, עזבי אותך ממילים, עזבי אותך מלחשב, ועזבי אותך בכלל מהנסיון להבין את החוויה שלך - למה שלא תמשיכי ( כמו בפוסט של מעלייך ( בפוסטים אחרים ) - פשוט לההעלות לינקים לסרטי פורנו ( מה שאת "טובה" בו ) , אם כי, ברוך השם, כולנו יודעים להעלות סרטי פורנו ( טובים יותר ) בעצמנו.

נ.ב - חבל שלא קראת, גודיס, אולי היית לומדת משהו. אבל יותר כייף לראות פורנו, אני יודע.

( אם משום-מה את מחליטה לענות, תקראי קודם. יש פה אנשים אחרים שהגיבו ברצינות, חוץ ממני, לא בא להם ש"חבריקו " כמוך יתייחס בזלזול בוטה לחוויה שלהם )

( נ.ב - במקרה דנן, אף אחד לא רץ לבכות לשום גננת ( כלובי ), שיצנזר את התגובה הכעורה הזו, או אחרות, וכו', כי יורדים לו "דמעות" ממנה. כנ"ל, כמו במקרה של מעלייך, בשרשור שנקרא "על השליטה" - היא היתה יכולה לרוץ בו לבכות לגננת-כלובי על אלוהים-יודע-כמה תגובות שהיו אישית-לוחצת מתחת לחגורה, שיפוטיות להחליא, ומחוסרות כל הצדקה. )

( למי שלא הבין את הרמז, צונזרוה לי פה תגובה, כי מישהי בחרה כמו "תמיד" ל"היעלב" ( חחח) משום-כלום ( אחרי שהיא ניסתה לפגוע ) אבל אני אנטי-צנזורות מכל סוג ומין. אנטי-צנזורות במובן הכי-הכי קיצוני שרק ניתן להעלות על הדעת. )