סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה הבעיה עם מתחלפים?

Grey / Green
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011
Grey / Green • 11 בדצמ׳ 2011
טוב, יש קודם כל את העניין שהם גונבים דברים. לא דברים גדולים, עשרים שקל מהארנק שלך פה, מסגרת של תמונה שם. הם ערמומיים ודואגים שלא יחשדו בהם אף פעם ובגלל זה הם גונבים דברים קטנים. צריך להשגיח עליהם בשבע עיניים שלא יגנבו לך.

חוץ מזה לא נעים להגיד אבל יש כמובן את העניין הזה של הריח. אני לא אומר את זה מתוך גזענות, ואת יכולה לשאול כל אחד שבא איתם במגע יומיומי, אין מה לעשות, מתחלפים מריחים לא טוב, אני יודע שזה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה אבל זה המציאות, אז מה לעשות? זה אולי קשור למאכלים שלהם, אולי זה עניין של גנטיקה. אני גם לא אומר שהם כולם מסריחים עד לב השמיים. אבל מה לעשות.

מסריחים.

וגם, ואת זה אני אומר מנסיון, לפעמים הם מסריחים ישר מהמקלחת.

זה עניין אחד. חוץ מזה יש את העניין שהם רצחו את המשיח שלנו.

עוד עניין זה שאם אתה נותן להם לעשות מה בזין שלהם הם מתרבים. אז אתה מתחיל ממתחלף אחד שזה בסדר, לא מת העולם, ואתה לא מפקח עליו ונותן לו להתרוצץ חופשי, ואז פתאום יש לך עשרים מתחלפים, אוכלים את האוכל המגעיל שלהם ומסריחים לך את הרחוב. ויש את המוזיקה הזאת שהם שומעים בקולי קולות ותגידי לי את, בכנות. תהיי כנה רגע: את היית מגדלת את הילדים שלך בשכונה מלאה
מתחלפים? כמובן שלא, ואל תצדקי לי. כולם נהיים צדיקים גדולים כשמדובר על השכונות של אנשים אחרים.
    התגובה האהובה בשרשור
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 11 בדצמ׳ 2011
די, אל תהיה כזה. כמה מחברי הטובים ביותר...

טוב, אולי לא חברים "טובים". חברים. חבר אחד. חבר של חבר. מכר, בעצם. נפגשנו פעם אחת. אני חושבת. לא בטוחה. אנחנו חברים בפייסבוק. אבל זה באמת לא יפה איך שאתה מדבר.
שלגי
לפני 12 שנים • 12 בדצמ׳ 2011
שלגי • 12 בדצמ׳ 2011
Grey / Green כתב/ה:
טוב, יש קודם כל את העניין שהם גונבים דברים. לא דברים גדולים, עשרים שקל מהארנק שלך פה, מסגרת של תמונה שם. הם ערמומיים ודואגים שלא יחשדו בהם אף פעם ובגלל זה הם גונבים דברים קטנים. צריך להשגיח עליהם בשבע עיניים שלא יגנבו לך.

חוץ מזה לא נעים להגיד אבל יש כמובן את העניין הזה של הריח. אני לא אומר את זה מתוך גזענות, ואת יכולה לשאול כל אחד שבא איתם במגע יומיומי, אין מה לעשות, מתחלפים מריחים לא טוב, אני יודע שזה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה אבל זה המציאות, אז מה לעשות? זה אולי קשור למאכלים שלהם, אולי זה עניין של גנטיקה. אני גם לא אומר שהם כולם מסריחים עד לב השמיים. אבל מה לעשות.

מסריחים.

וגם, ואת זה אני אומר מנסיון, לפעמים הם מסריחים ישר מהמקלחת.

זה עניין אחד. חוץ מזה יש את העניין שהם רצחו את המשיח שלנו.

עוד עניין זה שאם אתה נותן להם לעשות מה בזין שלהם הם מתרבים. אז אתה מתחיל ממתחלף אחד שזה בסדר, לא מת העולם, ואתה לא מפקח עליו ונותן לו להתרוצץ חופשי, ואז פתאום יש לך עשרים מתחלפים, אוכלים את האוכל המגעיל שלהם ומסריחים לך את הרחוב. ויש את המוזיקה הזאת שהם שומעים בקולי קולות ותגידי לי את, בכנות. תהיי כנה רגע: את היית מגדלת את הילדים שלך בשכונה מלאה
מתחלפים? כמובן שלא, ואל תצדקי לי. כולם נהיים צדיקים גדולים כשמדובר על השכונות של אנשים אחרים.

צודק לגמרי!!!
כולכם צבועים מסריחים (כמו מתחלפים).
ליברמן דה!!!
צ'יטה​(שולט)
לפני 12 שנים • 13 בדצמ׳ 2011
צ'יטה​(שולט) • 13 בדצמ׳ 2011
אז זהו, שאין שום בעייה עם מתחלפים, בעיני אלו האחרים שיש להם בעייה. לדעתי חוסר היכולת לנוע חופשי על ציר השליטה גובלת בחוסר גמישות נפשית ולכן מגבילה.

אני לא חושב שברוב המקרים מי שכותב שולט או נשלט כתפקיד שלו מכריז בזאת שהוא לא מתחלף באיזה אופן שהוא. הוא פשוט מציין שהוא כרגע נוטה יותר לאותו תפקיד. אין צורך להתייחס בנוקשות אפילו להגדרת ה"לא בעסק" שאין בה כדי להעיד שהם באמת כאלה, הם פשוט בהפסקה.

מתצפיותי במנעד החוויות הבדסמיות גיליתי להפתעתי שכאשר נמצאים בקשר בדסמי עמוק, אפילו במקרים של שולט-נשלט הכי שבעולם והכרתי זוגות רבים וטובים כאלה, בכלל לא ברור שם מי השולט ומי הנשלט. אני מבחין שם בהתמסרות עילאית ומקסימה משניהם. הרי אחרת זה חרבאנה בכלל.

רק מה, בכל אופן יש איזה שהוא הבדל, אבל באמת שהוא סמנטי בעיני.
איך מספרת הבדיחה: כאשר אני מכניס לך אצבע לתחת, לשנינו יש אצבע בתחת. אבל בכל זאת יש הבדל, כמו שאיינשטיין אמר, הכל יחסי.
Perplexed
לפני 12 שנים • 14 בדצמ׳ 2011

ובכן,

Perplexed • 14 בדצמ׳ 2011
חשבתי ברצינות על השאלה הזו, ויש לי תשובה חלקית מנסיוני הרגשי הדל.

בעבר, כשמתחלף היה פונה אלי, כן, הדיעות הקדומות שלי מיד היו גורמות לי דחיה קלה אוטומטית.

ומדוע?

כי האוטומטים לחשו לי, שאם הוא מתחלף, יענו, מדי פעם ככה ומדי פעם ככה, אז סימן שהוא לא "שולט אמיתי". ואם הוא לא שולט "אמיתי", אז איזה צורך סוטה יש לי בו?.... אחזור לי לוונילים המוכרים והטובים.

במילים אחרות, אם כבר נכנסתי לעולם מוקצן, העדפתי את השולטים שלי ללא נטיות השלטות, באופן מוחלט. איכשהו פירשנתי לעצמי, שאם יש לו נטיות להיות נשלט לעיתים, משמע הוא לא יכול להיות שולטטטטטטטטטטט!!!!

טוב, מובן שזה בולשיט. אבל, כן, זה מה שהיתי שומעת את עצמי אומרת לעצמי בעבר.

עונה במשהו על השאלה?
hrgiger
לפני 12 שנים • 14 בדצמ׳ 2011
hrgiger • 14 בדצמ׳ 2011
למה בעצם שתהיה בעייה עם צד כלשהו?
אם היותה X מתחלפת לא מתאימה לY זה אומר שבהכרח יש שם בעייה?
אני אישית לא אוהבת גבוהים. כן, ככה אני, 1.70 ואני יותר ממרוצה. זה אומר שבהכרח יש בעייה עם גבוהים? שכולם לוקים בצרעת? מדברים עם ש' שורקת? זורקים מסטיקים על המדרכה?
לא, זה אומר שהם גבוהים לי ולא בא לי לנקוע את הצוואר כשאני מנסה לנשוך עד זוב דם.

פעם, בעבר, היותי מתחלפת הקשה עלי להשאר בצד אחד במהלך סקס בדס"מי או התנהלות בדס"מית. אבל אותה תקופה גם התאפיינה בהחלפת צבע בשיער בתדירות גבוהה, רצון בפירסינג, שינויי סגנונות לבוש וחוסר החלטיות כללי. ואז נרגעתי.
היום כשאני מתהפכת זה תמיד ממקום טוטאלי של צד אחד לצד שני. כשאני למטה, אני כולי עסוקה בלתת את עצמי או בלהלקח, כשאני למעלה אני שואבת אותו ומתגאה בנתינה שלו. לפעמים, אני שניהם, אני מכה בעודי קשורה, מבקשת שיחנוק בעודי חובטת.

בעייה? ממש לא, ההיפך. אני פותרת לעצמי הכל.
godisafemale​(שולטת)
לפני 12 שנים • 15 בדצמ׳ 2011

ככה לא בונים אי של יציבות. סטוצים אולי כן

godisafemale​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2011
קראו לי אז באתי icon_smile.gif

אני יכולה להגיד כזה דבר לטובת הדיון הזה.

"הלב" שלי הלב שבראש שלי, לא יכול גם אם יהיה מה יהיה, לא יכול לקבל מישהו כשולט
אם הוא נשלט על-ידי, פשוט לא יכול. לא יכולה.

פעם אחת נשלט, הוא עלי לא יכול לשלוט. זה אני מביאה מהקרביים שלי מתפיסתי, לטובת הדיון.

אולי אולי אם הוא אהובי ובעלי והוא מבקש פעם באלף שנה סאשן, יש מצב שלמחרת ובמשך חודשים הוא יצטרך להרוויח את המקום שלו מחדש.

ואני אשנא אותו על זה על אף שאני רוצה לכייף אותו!

כי אם יש משהו מתוק בתוך בתוככי הבדס"מ אלו הם הכללים והחוקים, הבטחון. הידיעה שאלו פני הדברים ושהם לא הולכים להשתנות, לא היום, לא מחר ולא מחרכך. לבוא ולקחת את האי של יציבות הזה ולשחק שם, זה לא חבר שלי ככה.

פשוט אין דבר כזה לתפיסתי ולהווייתי.

בהחלט כן, אני מקבלת שיש סוו'יצ'רים, לשחק בבדס"מ זה סיפור אחד ולחיות בדס"מ בזוג זה סיפור שני. אבל אני מפקפקת במניעי השליטה של סוו'יץ'. לא עובר לי טוב בגרון.

אם אתה בקשר נניח ואתה על ההובלה בקשר הזה, איך אתה יכול לתת את הפאקין תחת שלך לנעיצה, זה הרי שובר מנהיגות אם תרצה או לא תרצה.

הפוזה הזו על שש+1 גומרת את הקריירה של השולט, מה גומרת מחסלת אותו.

כמובן גם מחסלת את הקשר לדעתי.

אבל להתחלף לא עם בן הזוג שלך ואולי לא אל מול עיניו אולי זה סיפור אחר, לא יודעת, לא נוח לי לדון בזה עכשיו, כרגע לפחות.

אני שולטת מטבעי, אם תהיה לי חווייה עם שולט בקטע של שליטה, א'הלן וס'הלן אני רק יודעת שאני לא מתמסרת אליו שם, פשוט. מה פתאם להתמסר? מיהו בכלל , כל כולו סקרנות גרידא לייט.

יותר מזה, אם יבוא לחיי שולט שיוכיח לי שהוא יותר טוב כמוביל בקשר, שיקח את ההגה, בבקשה רבה.
זה עדיין לא יהפוך אותי לנשלטת.

ואם בא לי שמישהו ייפרק את רבאבי בברוטליות זה גם לא עושה הופך אותי לנשלטת.

לא יודעת מה להגיד לכם סוו'יצ'רים זאת עובדה! אין טעם להתווכח עם העובדות.

ואנשים צריכים לחיות מאי,מאיפה שמדגדג להם ומאיפה שמקפיץ להם.

אם הייתי נשלטת והיה לי אדון והיה מבקש ממני לזיין אותו בתחת או לקשור אותו ולהוריד עליו את האג'נדה שלי כשולטת. בת אלף מי לא יורקת עליו ואורזת את המזוודות למחרת בבקר.

חלק מבדס"מ זו הידיעה סו קולד (כי אין ידיעה ואין גרנטי בכלום בחיים האלה) והאמונה שיש כאן מנהיגות. שיש מי שאחראי על הסדר ועל סדר צריך לשמור! ולאורך זמן.

זה גם מעבר לסקס. הרבה מעבר. כשמסדרים מעמדות לכאורה, מגדרים את הטריטוריה אי אפשר לחרבש לעשות אנרכייה יום אחד וביום שני להפוך, שום לזבלל ושוב לסדר.

איזה שליט, שערו בנפשכם, העלו בדמיונכם את מי שתרצו... יגיד יום אחד לנתינים שלו, א'הלן מ'ניינים, בואו כנסו לארמון, פה המחסנים עם הזהב תתחילו למכור תעשו מה בא לכם, פה המטבח זה השף הראשי, יש לרשותכם מטבח עם 120 טבחים, פה במזרח הבריכות הסוסים פה ויללה הוא מתחפף והולך. מגיע אחרי חמש שעות או חמישה ימים, חמישה חודשים, אומר להם "התחרטתי" אני המלך פה עכשיו! תחזירו הכל! מה לדעתכם יקרה?

זה לא בריאות ככה לאף אחד. זה מביא חוסר יציבות, זה מביא בלגאן לאלל'ה!

אבל מה המניעים של הסוו'יצרים להיות סוו'יצרים זה יותר מעניין אותי, ממה זה מורכב הרצון שלהם להיות בשני העולמות. רק סיפוק מיני ספציפי בדס"מי, לא קונה את זה. סקרנית.

תסלחו לי על עריכת העמוד הרפויה והלשון השבורה בניסוח היום, השעה כעת 04:06 לפנות בקר ואני עייפה מאוד רשת ב' ואליהו בן און מחכים לי ליד המיטה.
אבל אני חושבת שהעברתי את רוח הדברים כפי הבנתי.

יכולתי להעמיק ולהיות יותר סדורה, אולי בפעם אחרת.

היו שלום ושכל אחד יעמוד במקום שלו icon_razz.gif
החיים גם ככה כאוטים לפחות פה שאנשים לא ייצאו מהקווים. אולי זאת הסיבה שלא אוהבים לאהוב סוו'יצ'רים.

icon_smile.gif

Godi
SwitchSwatch​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 17 בדצמ׳ 2011
SwitchSwatch​(מתחלף) • 17 בדצמ׳ 2011
הסוד הוא שכולם מתחלפים
אבל איך שולט יצוד לו נשלטת ככה?
איך נשלטת תכיר שולט אם היא תדע שאפשר לקפל אותו?
אז אנשים בונים איזו בועה וחיים בסרט.
כל אחד ומה שעושה לו את זה (גם חובבי הסרטים) icon_wink.gif
לא פה שם
לפני 12 שנים • 18 בדצמ׳ 2011
לא פה שם • 18 בדצמ׳ 2011
מצחיק קצת. התגובות הכי בקורתיות כאן היו של מתחלפים.
תהיו מה שאתם. זה לא הופך את מי שלא קורא לעצמו מתחלף לשקרן עם מוגבלות נפשית שחי בסרט.
hrgiger
לפני 12 שנים • 18 בדצמ׳ 2011
hrgiger • 18 בדצמ׳ 2011
אתם יודעים מה? אני לא מתחלפת. אני מה שאני בחיים הקולינריים שלי. אומניבורית. אוהבת הכל, רוצה הכל, לא מוכנה לבחור בכלום ולא לוותר על שום דבר.
אם מי שמולי מעורר בי משהו מסויים את אותו משהו מסויים הוא יקבל. אני לא מתחלפת, אני מכילה בי את הכל תמיד. זה לא הולך ובא, זה קיים בכל רגע נתון, אני פשוט בוחרת לבטא תחושה מסויימת, בדרך מסויימת, תוך כדי התנהלות מסויימת.

אז זהו, אני לא מתחלפת, אני אומניבורית. מי מצטרף אלי לסעודה?