ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קנוניה - המלך עירום!

godisafemale​(שולטת)
לפני 12 שנים • 12 בדצמ׳ 2011

קנוניה - המלך עירום!

godisafemale​(שולטת) • 12 בדצמ׳ 2011
חברות,

קנוניה מאחורי הגב שלי - זה לא במקום ואני כאן לשים קלפים על השולחן!

אז כך: כל יום אני מגלה פה בארנה הכלובית דברים חדשים.

מה דברים, מה חדשים, הפעם, לא דברים! כי אם עניינים.
ענייני עניינים! icon_razz.gif

ורק אני הייתי בחושך עד לפני כמה זמן (כמה זמן?)
חשבתי שגיליתי את אמריקה ומסתבר שאני אי שם נשרכת מאחור בתור ושהיו שעשו זאת לפניי.

קיצורו: מסתבר שהגברות פה פשוט אוהבות לזיין שולטים! פשוטו כמשמעו icon_twisted.gif

יש כאן איזו אוירה של עבדות בלגולית כזו של עבדים, תביא לי סיגריות, תקנה לי מגפיים, תעצור בדרך תביא סושי, "אבל הגבירה אני מת לקבל בתחת" "אבל הגבירה את מרשה לי לגמור עכשיו" "אבל הגבירה סגור הסושי" "אבל הגבירה להביא לך שנדביץ מהבית יש לי גבנ"צ" וככה זה הרי אנדלס עם הדחויים מהכיתה האלה שחושבים שאת המדריכה הראשית בחוג "חור התחת שלי ואני". (גילוי נאות - יש יחידי סגולה) שהשולטות שורפות עליהם זמן יקר מפז!

פאנצ': בסוף מגיע שולט (מה שולט, הוד מעלתו הקשוח האקדוחן) אחרי כמה משפטים בטלפון את לא מעיזה לבקש ממנו כלום. הוא מגיע אלייך נכנס בדלת 192 ס"מ חיוך של פרזנטור של ג'ילט, שובל ריח.. למות עליו, עם תיק מעור משהו יפה (מה יש לו בתיק?! את מוטרדת), תחת קטן, כתפיים רחבות. קצת בטן "בקטנה" של "אני חייב לאכול כל יום בשר" (נשמה זה נראה שאכלת את כל הפרה, סתאם)

יושב בסלון באמצע הספה הגדולה פורש ידיים לצדדים, כולך הלומת נוכחות גברית, אין לך מקום לא לשבת ולא לנשום, כל הבית חנוק מהאגו שלו ומכמה הוא מרוצה מעצמו המניאק הזה. את מבולבלת מול נוכחות בוסית כזו כמו של איזה בלב'ית, באינסטינקט הלכת ללוח שעם במטבח לתלוש משם את החשבונות חשמל מים וכו'. חזרת אחורה עם הניירות ביד, הבנת שזה המלך לא העבד.

מבחן המים: מעקמת עליו את הפרצוף בזוית הדומית שלך - בודקת לו את האינסטינקטים, מסובבת לו את התחת, מרוויחה כמה שניות של התעשתות. את מרגישה שהוא בוחן אותך M.R.I את הולכת להביא מים, כן מים בכוונה! שיידע שפה זה לא פאב, חוזרת עם כוס מים של דומית מלאה שני שליש, כמו למסכנים, מחייכת אליו כמו דיילת באייר-פראנס כאילו את מגישה לו כוסית דאבל של לגאוולין, בוחנת בחן את התגובה שלו למבחן המים, הוא בכלל לא מסתכל על הכוס לתדהנמתך כי רבה, מסתכל אלייך בעיניים במבט מחוייך וישיר שאומר לך בפרוש "קאט דה בולשיט את מוצאת חן בעיניי"

שותק כמה שניות, את נבוכה, ופתאם טון גברי ומדוייק מפלח את האויר!

"בואי שבי לידי"
"לא רוצה"
"את רוצה שאני אלך?"
"לא"
"אז בואי שבי לידי"
"טוב"

לא עוברות 20 דקות את כבר במצב 6/3

שש פאקין שעות את מקבלת מקבלת מקבלת מקבלת מקבלת מקבלת מקבלת, אין לך אויר, את מרגישה שאבדת את השפיות מרוב כוח שנכנס בך. הוא עומד בכל הסיכומים! בלי שוטים, בלי נסיונות השתלטות, בלי חגורות ובלי קשירות. את עוד לא מבינה שהתיישבת בכסא שליד הנהג והנהג הוא לא פחות מאשר מיכה האקינן מהפורמולה וו'אן, עוצמת את העיניים בסיבובים וכל מה שיש בך זו הצפה של אנדרנלין הולכת ומתגברת. אבדת את השליטה, את נהנית. מה נהנית, את לא מבינה כמה את נהנית אלא רק עד אחרי שהוא יילך את תביני, רק אז. icon_smile.gif

שניה לפני שהוא הולך את מבינה שהמתוק הזה הביא איתו בקבוק מרגלית בציר 2002 שאפילו לא שמת לב. יפה מצידו את חושבת לעצמך. מחייכת, מרגישה מוחמאת.
רק כשהוא בדלת את נזכרת שהוא שאל איפה יש מגבת ושלא ענית לו כי התעלפת.
רק כשהוא יצא לגמרי מהבית את עושה ריברס מיינידנג ממורי ונזכרת שהוא ירד לך ואכל אותך כמו אין מחר. את מנערת את הראש ושואלת "איפה הייתי".

את מחייכת בלי הפסקה ויוצאים ממך קולות גניחה כשאת לבד עם עצמך, אמא"לה, זה הזוי, זה מרגיש כאילו הוא עדיין בתוך הגוף שלך, שרידים מבורכים של אופוריה, את מרגישה את ה-ווסופרסין והאוקסיטוצין מחובקים ורוקדים וולס אצלך במערכת. (אני באופן אישי גם מרגישה גבוהה ב- 10 ס"מ בדוק! אבל זה רק אני)

מחר יום חדש את אומרת לעצמך, את מסתכלת במראה במקלחת של הבקר והקולות בתוכך הולכים בערך כך: שיואווו הוהו.. הוהי הו הו! איזה יפה אני icon_rolleyes.gif הייתי יכולה להתמודד במיס יוניברס אם לא הייתי כזו שמנמוכית.

יש לך סימנים אדומים בפרצוף מספרת לך המראה, כואב לך הסנטר מדווח לך המוח, את בקושי עומדת על הרגליים (רועדות), אההא נזכרתי הוא כל הזמן נישק אותי ומצץ לי את הפה ולא היה לי אוויר אז הוא תפס חזק את הסנטר עם היד. מעניין מתי הסימנים יעברו... מה פתאם התנשקתי איתו?! אני בכלל לא אוהבת להתנשק! הוא נתן לי נשיקה כשהוא הלך? לא זוכרת, אההא כן, בלחי! (יו! מה זה אומר?)

אני מרגישה אישה.

מסמסת לחברה שלך "צלצלי דחוף" אני שומעת את עצמי צרודה והקול שלי של מ ז ד י י נ ת לא מצליחה לסדר את הקול לקול הרגיל. לא נורא זו חברה שמפרגנת לי ואוהבת אותי, אבל לא אדבר בטלפון היום עם לקוחות.

החברה: כן?
אני: זיינתי אתמול שולט
החברה: וואלה נו ספרי
אני: כן כן מה שאת שומעת
החברה: מי זה?
אני: לא נעים להגיד שמות, בכל זאת.
החברה: נו דברי כבר! אני מזיינת רק שולטים
אני: שקרנית! ולא ספרת לי?
החברה: ברור, רק שולטים, מה לא ידעת?
אני: טוב, אז אולי זיינת אותו כבר
החברה: מי זה?
אני: XXXXX XXXXX N XXXX
החברה: כן גם אני זיינתי אותו חה חה חה איזה שווה הוא?! הא?
אני: שווה שווה אבל זובי! מה זיינת אותו, את זיינת אותו??? הצחקת אותי icon_smile.gif הוא זיין לך את הצורה שלך וגם את כל הנשים במשפחה שלך ארבעה דורות אחורה גם כן!
החברה: חחח.. נכון. לא לא אין עליו, אין כמו זיונים עם שולטים אמרתי לך.
אני: רק עכשיו את אומרת לי?
החברה: לא שאלת
אני: אני יושבת פה עושה לעבד חוג בית ואת מזדיינת עם שולטים?!
החברה: יווו גודיז... כמה פעמים אמרתי לך שעבדים זה בזבוז זמן
אני: את יודעת שהוא הביא איתו מרגלית 2002?
החברה: כן, הוא כזה, גבר. לי הוא הביא גם שוקולד, לך הוא הביא?
אני: לא icon_sad.gif

והגיע הערב, נהיה לילה, יום רודף לילה וככה יצא ש הגדרות לחוד וזיונים לחוד!
וכשהשולט עירום את מלכה!

כל האתר הזה שערוריה אני אומרת לכם! icon_razz.gif

( שניה יש לי SMS: "תתלבשי" )
    התגובה האהובה בשרשור
Mary Jane
Mary Jane • 12 בדצמ׳ 2011
איזו מצחיקה את icon_smile.gif

ובייחוד:
אבל הגבירה להביא לך שנדביץ מהבית יש לי גבנ"צ..
שוטרת*
שוטרת* • 12 בדצמ׳ 2011
גודיס, עזבי את הזיון איתו,
את יודעת איזה שנדביץ טעים הוא יודע להכין? שחבל"ז.
אושה{אוש}
אושה{אוש} • 12 בדצמ׳ 2011
שולטים, נשלטים - עזבי אותך מהגדרות
גברים אמיתיים יודעים לזיין

גברים אמיתיים גורמים לך להרגיש אישה
גברים אמיתיים הם ג'נטלמנים לא מתלהמים ולא מריירים ולא מתקרצצים
nomorenomore
nomorenomore • 12 בדצמ׳ 2011
משעשע icon_smile.gif
Patient dom​(שולט)

חברתי

Patient dom​(שולט) • 12 בדצמ׳ 2011
גודיססססססססס!!!! אין עליך ,אין עלייך ,אני בטוח שהוא אמר אין כמו עלייך ,כמה יפה כמה אירוטי,איזו כתיבה,כל כך מרתק משעשע בא לך שזה לא יגמר,שאפו אחותי שיחקת אותה,גם ביום לא אי יה יי שלי ,גרמת לי לחיוך,ומעכשיו אחשוב על זה והיום יזרום אני בטוח.ממי: סוס טוב לא מחליפים א,אולי לא מתחתנים אבל עושים רפיטים.....מפרגן לך ושולח נשיקה ,ואומר לך כמו חבר "לכי על זה" צביקה "שולט"
godisafemale​(שולטת)

צודקת אושה

godisafemale​(שולטת) • 12 בדצמ׳ 2011
אושה כתב/ה:

כשאת צודקת את צודקת!
}{
FOR GOOD

Re: צודקת אושה

FOR GOOD • 12 בדצמ׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
אושה כתב/ה:

כשאת צודקת את צודקת!
}{

אם גברים אמיתיים יודעים לזיין, אז מה יודעות נשים אמיתיות ?
נו מה, תנחשו לבד..

לה-ז-ד-י-י-ן !...(: