ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב מלכות ועבדים. מי בעד?

Ocean​(נשלט)
לפני 12 שנים • 23 בדצמ׳ 2011
Ocean​(נשלט) • 23 בדצמ׳ 2011
מודה שלא הייתי מעולם בערב כזה.

מועדונים וכמויות כאלה לא מדברים אלי אישיתף אבל זה כמובן תלוי במה כל אחד מעוניין.

נראה לי שמה שהכי נכון זה מפגשים מועטי משתתפים, שלפניהם הנשים בוחרות את מי הן רוצות להזמין לערב כזה, כאשר מספר הגברים והנשים דומה ועד 10 איש.

אבל דבר כזה לא יקום מהודעה בפורום, אלא מתוך כמה נשים שמכירות אחת את השניה כאן ויבחרו את מי להזמין. ערב אינטימי לכמות קטנה, זה אחרת לגמרי מאשר ערב המוני במועדון עמוס ודביק.
רון רון​(נשלט)
לפני 12 שנים • 24 בדצמ׳ 2011
רון רון​(נשלט) • 24 בדצמ׳ 2011
Ocean כתב/ה:
מודה שלא הייתי מעולם בערב כזה.

מועדונים וכמויות כאלה לא מדברים אלי אישיתף אבל זה כמובן תלוי במה כל אחד מעוניין.

נראה לי שמה שהכי נכון זה מפגשים מועטי משתתפים, שלפניהם הנשים בוחרות את מי הן רוצות להזמין לערב כזה, כאשר מספר הגברים והנשים דומה ועד 10 איש.

אבל דבר כזה לא יקום מהודעה בפורום, אלא מתוך כמה נשים שמכירות אחת את השניה כאן ויבחרו את מי להזמין. ערב אינטימי לכמות קטנה, זה אחרת לגמרי מאשר ערב המוני במועדון עמוס ודביק.

דברים כאלו יש הרבה
אבל פה דובר על ערב פתוח לכולם
נולי
לפני 12 שנים • 24 בדצמ׳ 2011
נולי • 24 בדצמ׳ 2011
הוט פפר יקירי,
הנשים השמנות הדוחות המסריחות זה כנראה מה שמתאים לגברים השמנים, הבוגדניים, הדוחים, המסריחים, האגואיסטים שמגיעים לכאלו מסיבות.
לא?
ואני מאחלת לכולנו שתסע מפה כמה שיותר מהר.
N
L איה
לפני 12 שנים • 26 בדצמ׳ 2011

גם אני! גם אני לערב פם-דום!

L איה • 26 בדצמ׳ 2011
בסד"ו
אני אשמח להגיע לערב שכזה.

נ.ב
הוט פפר- בתור נציגה נשית מנשות הכלוב,
הרשה לי להתנצל מקרב לב על הסבל הרב שנגרם לך
מהיותינו שמנות ומסריחות.
כעת כאשר הבנתי סוף סוף היכן נעוצה הבעיה -
אני מיד מתחילה דיאטה ומקלחות (מתחייבת על לפחות אחת כל שבוע)
ושוב, נורא מתנצלת,
ליבנת
    התגובה האהובה בשרשור
FOR GOOD
לפני 12 שנים • 27 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD • 27 בדצמ׳ 2011
הוט פפר כתב/ה:
רון רון כתב/ה:
היה ערב בדנג'ן של נשים לבושות, גברים בתחתונים או ערומים
אם תוריד את המלכות בתשלום שהיו שם, תוריד את אלו שתפוסות, תגלה שהיו בערך 100 איש על אולי 5 מלכות ....
הייתי וראיתי, והטחתי לעצמי שיותר לא בא לאירועים כאלו, אלא אם אני בא עם מישהי מהבית ..
בהצלחה

ואני מתערב שגם אותן 5 שהגיעו זה שמנות מגעילות מסריחות עם ריח מהפה ורקע נפשי מעורער. יש כאן כמה כאלה תסתכל על הפרופיל "מלאה מאוד" "מלאה במקומות הנכונים", ויש כאלו שמגדילות כאן לעשות ומפרסמות תמונה שנראת כמו אחת מלרדת בגדול.

גועל נפש אבל זה המצב בישראל. תיראה מה יש באנגליה, ממש ארמונות רק של סאדו. מלכות בתשלום שם מפרסמות סרטונים (כולל הצגת פרצוף), מדברות על התחום ולא מסתגרות.

כאן אם רק תנסה לדבר עם מלכה בתשלום בטלפון היא תנתק לך בפרצוף אם תישאל אותה איך היא ניראת. אנחנו חיים במדינה שמרנית זו המציאות. אנשים כאן פרסמו פוסטים שכבר 10 שנים הם גולשים כאן ובחיים לא הכירו כאן מישהי. ואציין שכלובי משקיע כאן מעל ומעבר הוא לא האשם.

משתוקק כבר לטוס מכאן בקיץ הקרוב ולהתחיל להנות מנקבות אמריקניות icon_lol.gif
דיאנה ומרי כבר העבירו אליי כרטיס, על חשבונן... icon_wink.gif

מה שמחריד זה שאנשים מתעוררים בגיל 50 ואומרים וואלה איך נגמרתי בישראל. איך בזבזתי כ"כ הרבה שנים על הנשים הישראליות. אני לא אגמור כמוהם. בית דין לא יבלום את זה (גם לא הבוקסר...)...

הייתי ממשיך וממשיך אבל היזיזה הכינה לי תה, עד כאן בנתיים.
תנו לי לייק ניראה מה אתם שווים.

כן נעלבתן, לא נעלבתן
אני חייב להודות שפפר ציחקק אותי על הבוקר

"תנו לו בלייק, נראה מה אתם שווים" - (:

פפר -

אתה בסדר אתה (:
אלריק!
אלריק! • 27 בדצמ׳ 2011
בניגוד אלייך פור גוד, לא ממש נהנתי מדבריו של פפר.
מאחר וגם אני שמן (אבל לא מסריח ובוגד אני מקווה, icon_wink.gif )
לא ממש התלהבתי מהענין.
לא חושב שזה בכלל רלוונטי.
לגבי מסיבות מלכות ועבדים, יצא לי להשתתף בכמה מסיבות שמהן
מאוד נהנתי.
אם לא יודעים להרים ערב שכזה, לדעתי זה רק ענין של ארגון ההפקה.
לגבי להביא בת זוג? רון אני חושב שזו ההפקת לקחים הכי טובה.
לפחות מהנסיון שלי בכל אופן.
daniel222
daniel222 • 27 בדצמ׳ 2011
הוט פפר כתב/ה:
רון רון כתב/ה:
היה ערב בדנג'ן של נשים לבושות, גברים בתחתונים או ערומים
אם תוריד את המלכות בתשלום שהיו שם, תוריד את אלו שתפוסות, תגלה שהיו בערך 100 איש על אולי 5 מלכות ....
הייתי וראיתי, והטחתי לעצמי שיותר לא בא לאירועים כאלו, אלא אם אני בא עם מישהי מהבית ..
בהצלחה

ואני מתערב שגם אותן 5 שהגיעו זה שמנות מגעילות מסריחות עם ריח מהפה ורקע נפשי מעורער. יש כאן כמה כאלה תסתכל על הפרופיל "מלאה מאוד" "מלאה במקומות הנכונים", ויש כאלו שמגדילות כאן לעשות ומפרסמות תמונה שנראת כמו אחת מלרדת בגדול.

גועל נפש אבל זה המצב בישראל. תיראה מה יש באנגליה, ממש ארמונות רק של סאדו. מלכות בתשלום שם מפרסמות סרטונים (כולל הצגת פרצוף), מדברות על התחום ולא מסתגרות.

כאן אם רק תנסה לדבר עם מלכה בתשלום בטלפון היא תנתק לך בפרצוף אם תישאל אותה איך היא ניראת. אנחנו חיים במדינה שמרנית זו המציאות. אנשים כאן פרסמו פוסטים שכבר 10 שנים הם גולשים כאן ובחיים לא הכירו כאן מישהי. ואציין שכלובי משקיע כאן מעל ומעבר הוא לא האשם.

משתוקק כבר לטוס מכאן בקיץ הקרוב ולהתחיל להנות מנקבות אמריקניות icon_lol.gif
דיאנה ומרי כבר העבירו אליי כרטיס, על חשבונן... icon_wink.gif

מה שמחריד זה שאנשים מתעוררים בגיל 50 ואומרים וואלה איך נגמרתי בישראל. איך בזבזתי כ"כ הרבה שנים על הנשים הישראליות. אני לא אגמור כמוהם. בית דין לא יבלום את זה (גם לא הבוקסר...)...

הייתי ממשיך וממשיך אבל היזיזה הכינה לי תה, עד כאן בנתיים.
תנו לי לייק ניראה מה אתם שווים.

הגועל נפש שיש כאן בארץ זה אנשים כמוך.
FOR GOOD
FOR GOOD • 27 בדצמ׳ 2011
פפר, פפר -איפה אתה?

כבר ירדת לנו מהארץ? כבר?

ווינק ווינק

פפר : "תנו לי בלייק, נראה מה אתם שווים" - ציטוט המילניום...(:
רון רון​(נשלט)

Re: והכוונה שלי בכלל היתה טובה..