בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשלטות נשואות

גבר כנעני
לפני 12 שנים • 9 בינו׳ 2012

נשלטות נשואות

גבר כנעני • 9 בינו׳ 2012
מבחינתי נשלטת נשואה שמחפשת שולט באה ממקום של "הנישואים שלי משעממים\בעלי ונילי מידי\בוא תגשים לי פנטזיות",ואף שולט שמכבד את עצמו לא יכנס לקשר כזה.
ההתמסרות והנתינה של סאבית כזו לעולם לא תהיה מלאה והדום תמיד יהיה במקום שני אחרי הבעל הלגיטימי.
פסיכו מנייאק

Re: נשלטות נשואות

פסיכו מנייאק • 9 בינו׳ 2012
נחלת בינימין כתב/ה:
מבחינתי נשלטת נשואה שמחפשת שולט באה ממקום של "הנישואים שלי משעממים\בעלי ונילי מידי\בוא תגשים לי פנטזיות",ואף שולט שמכבד את עצמו לא יכנס לקשר כזה.
ההתמסרות והנתינה של סאבית כזו לעולם לא תהיה מלאה והדום תמיד יהיה במקום שני אחרי הבעל הלגיטימי.

נו בחייך, הרי בלאוו הכי מדובר בזיונים. אז שתמצוץ. ואחרי זה מצידנו שתכרע ברך למעאפן החוקי. אל תקח את זה כבד מותק.
פסיכו לוג​(שולט)

Re: נשלטות נשואות

פסיכו לוג​(שולט) • 9 בינו׳ 2012
נחלת בינימין כתב/ה:

לכל אחד יש צרכים שונים. אם נשלטת אם שולט. אי אפשר לצאת מנקודת הנחה שכולם רוצים את מה שאתה רוצה.
טעימה אוהבת
טעימה אוהבת • 9 בינו׳ 2012
בתור נשלטת נשואה אני מצהירה בזאת שאחרי המציצות שלי לא רק שהשולט לא יזכור את מקומו, ראשון או שני, הוא פשוט יכריז שהוא מלך העולם. bowdown.gif
פסיכו מנייאק
פסיכו מנייאק • 9 בינו׳ 2012
טעימה אוהבת כתב/ה:
בתור נשלטת נשואה אני מצהירה בזאת שאחרי המציצות שלי לא רק שהשולט לא יזכור את מקומו, ראשון או שני, הוא פשוט יכריז שהוא מלך העולם. bowdown.gif

מה ? את יודעת למצוץ ?
מUחדת
מUחדת • 9 בינו׳ 2012
נחלת בינימין כתב/ה:

אבל הכי גרוע/לא סאבמסיבי זה נשלטת נשואה עם ילד ודיי ג'וב.
שולט שמכבד את עצמו אפילו לא ינחור לעברה הודעה פרטית.
walking dead
walking dead • 9 בינו׳ 2012
מיו, היום למדתי שיש גרוע יותר. נשלטת נשואה עם ילד, דיי ג'וב ו*חתול*. הסיוט השחור של כל שולט.
מUחדת

"שולט"# *חתול*

מUחדת • 9 בינו׳ 2012
free spirit כתב/ה:
מיו, היום למדתי שיש גרוע יותר. נשלטת נשואה עם ילד, דיי ג'וב ו*חתול*. הסיוט השחור של כל שולט.

נשלטת נשואה עם ילד, דיי ג'וב, חתול ו^מילת ביטחון^.
up u rs​(אחרת)

Re: למה זה שונה

up u rs​(אחרת) • 9 בינו׳ 2012
EPO כתב/ה:
מנשלטים נשואים?

או שולטים נשואים שהאשה שלהם "לא מבינה אותם" (וגם , כמובן, לא יודעת על ה"תחביב" של אביר נעוריה...אם כבר מדברים על שפל המדרגה.)