בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

דום בעל כורחו

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 17 בינו׳ 2004

דום בעל כורחו

QriS​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2004
הוא רצה להישלט, הוא רצה מישהי שתאלף אותו, שתכניע אותו, מישהי שתכווץ אותו ותצמרר אותו ותכשף אותו ותחשמל אותו ותמגנט אותו. הוא רצה מישהי שתסנוור אותו, שתוציא אותו משיווי המשקל, שתערער אותו, את הביטחון שלו, את הכח האדיר שהיה לו.

הוא רצה שמישהי תגרום לו לבכות, לא מכאב, מעוצמת האהבה שלו אליה, מעוצמת ההערצה שלו אליה, מעוצמת סגידתו אליה, הוא חיפש מישהי שתוכל לזלזל בו, לנער אותו מעליה, להתכחש אליו, להתעלם ממנו, הוא היה צריך מישהי שלא תישבה בקסמיו, מישהי שלא תתרשם ממנו, מישהי שתסתיר את אהבתה ולא תציע אותה ולא תיתן לו להתרומם אף פעם.

הוא חיפש אישה חזקה שלא צריכה תמיכה שלא צריכה חיזוק שלא צריכה אישוש, שלא צריכה הבטחה ולא ביטחון מאף אחד אחר. הוא חיפש לוחמת, אמזונה, רוצחת בדם קר, מופרעת שלוחת רסן, חסרת מעצורים, בלתי נשלטת, פורצת גבולות ומכורה לכאב, להרס, למוות. חיפש מישהי שתבגוד איתו בכל המוסכמות ותשחט את כל הפרות הקדושות ותצחק ותקניט ותשתעמם מהר.

זה מה שהוא באמת באמת רצה הדום בעל כורחו. הדום בעל כוחו. למרות שהוא רצה להישלט הוא לא יכל להשתחרר, לוותר מראש, להיכנע ללא קרב. הוא רצה לתת את כולו אבל למי שראויה, שאין בה חת ולא רבב, למי שיכולה להכיל אותו, את העוצמות שלו, מי שיכולה לאחוז בקרניו של השור הזועם ולהכריע אותו ארצה בלי להיפצע, בלי ויתורים, בלי העמדות פנים.

הוא לא מצא אף פעם אף פעם מישהי שהצליחה להתקרב לשלוט בו.
לא היה לו מזל כזה גדול והוא היה חזק מדי. החיים עשו אותו כזה חזק הוא לא נשבר אף פעם, מכלום, לעולם. הוא שנא לשלוט אבל לא הצליח להישלט, לא באמת, אפילו לא לשניה. כמו סחורה שאין לה קונים בשוק. כמו עגבניה בדוכן מלפפונים. סיפור עצוב.
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
QriS יקירי,

זה הדבר הכי יפה שקראתי החודשicon_smile.gif
אהבתי כל מילה. במיוחד את זה: "תכשף אותו ותחשמל אותו ותמגנט אותו"
בכלל אתה ממש פורה ביממה האחרונהicon_smile.gif

נשיקות וד"ש.
QriS​(מתחלף)

יש איזה כישוף סביבי מיום חמישי

QriS​(מתחלף) • 17 בינו׳ 2004
icon_chickkiss.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 17 בינו׳ 2004
אתה שולף פנינים יקרות ערך בכל פעם שאתה מתיישב מול המקלדת, וממגנט אותנו במילותיך הקסומות אל הצג, ומעורר התפעלות.
אכן הצבת אתגר קשה עבור כל מלכה.
מי יתן ויום יבוא ותמצא האחת - ובמהרה.
ושוב אני מזכירה עד כמה אשמח להכיר את האיש שמאחורי המילים שנוגעות פנים מול פנים.
icon_happytogether.gif

creamy
creamy • 17 בינו׳ 2004
הכתיבה נפלאה, קיוריאס מתוק.
בבקשה, אל תפסיק... icon_mrgreen.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004

Qris

סיפור נפלא.

כתוב בעדינות ובעוצמה, ברכות ובסערה בכמיהה ובתשוקה ונימת עצב שזורה כמו חוט זהב עדין בין המילים.

אהבתי, מאוד.

רחפנית-הדומית המרחפת.
QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004
QriS​(מתחלף) • 18 בינו׳ 2004
אנשים !! אהמ אהמ.. גבירותיי ורבותיי !!! תיזהרו ממני אני אמשיך !!! icon_wink.gif

אתם כל כך טובות\ים אליי... תודה, תודה !! icon_redface.gif

כתבתי את זה בשביל דבר אחד, בשבילכן\ם!
בשביל שתקראו ותאהבו את זה וזה ייגע בכן\ם וככה אני אגע בכן\ם. icon_chickkiss.gif

למרות שהסיפור עצוב אני שמח icon_smile.gif

QriS​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 19 בינו׳ 2004

משהו אפרופו עקבים..

QriS​(מתחלף) • 19 בינו׳ 2004
יוגורט

הייתי בכנס. כנס כזה של כל מיני אנשי עסקים.. עם כיבוד וקפה בלובי וארוחת צהריים והרצאות.. שיעמום, אבל עפים הרבה כרטיסי ביקור... לא חשוב..

יש את כל הדיילות המתוקות החינניות האלה שמסתובבות כאילו, סליחה על הביטוי, תקוע להן משהו ומחלקות כל מיני שקיות וכל מיני ממתקים.

הוקצוץ, היתה שם איזה ילדונת, ואללה, אולי בת 20. יפפפפפה, יפההההה יפה יפה.. מה זה, בארבי! אחת נראית כמו כמו איזה לוליטת פורנו אמריקאית נימפומנית מהערוצים של הדה-לוקס.. שיער בלונדי שטני, עיניים בטעם קרואסון חמאה, עור חלק, מתוח, שפתיים קטנות ועדינות ויפות.. אחחח... למות למות מהמשגעת הזאת אדונייי !!!!

כן, והיא חילקה יוגורט אקטימל חינם לאורחים.. היה לה מין מגש כזה תלוי בתחתית הבטן עם ריתמות על הגב. בגלל שהיא היתה כל כך שברירית ורזה המגש שמט מעט את כתפיה והבליט את האגן שלה קדימה. עדיין בלט מאחורי המכנס הצמוד והורדרד שלה תחת קטן ובולט שצריך לעשות עליו קעקוע: bite me !

האסוציאציה השפחתית זינקה לתוך מוחי הקודח זימה ועמורה וליטפתי במבטי את ירכיה לאורך רגליה עד לרגע שפגשתי את מגפיה !!!

אוי ואבוי לעיניים שראו איזה מגפיים, עור שחור, עקב באורך הגלות ובקוטר חצי סנטימטר, שפיץ, מה זה שפיץ? אחול חול שפיץ !! כמו השפיץ של הירח.. פששש.. יצא מהמגפיים שלה ריח של פמדום רעה, רעה מאוד !! אכזרית !!

כשהיא שוב עברה לידי מישהי פתאום אמרה לה "רציתי להגיד לך שהמגפיים שלך ממש יפות" וחייכה.. "תודה רבה" אמרה נערת היוגורט המסתורית בקולה הרך כגוזל ונידבה חיוך ממיס וקטן.. "קניתי אותם ב..." (איך אני אזכור?...)
אמרה והפשילה את קצה המכנס שלבשה וגילתה את המשך המגף המפואר שלה. המגף הזה המשיך וטיפס עוד ועוד למעלה והיו עליו אבזמים בצורת X לכל אורכו. הייתי מהופנט אבל הצלחתי להתעשת שניה לפני הזמן מהמחזה המרטיט שהתהווה מולי ספונטית כדי להביט רגע על כולה.
לוליטת יוגורט מתוקה כמו אקטימל תות, יפה ורתומה, מפשילה את תחתית המכנס שלה, מרימה קלות את רגלה המודגמת באויר, נשענת קלות על צידה, מחייכת חיוך מבוייש ומרוצה ואז מיד מתייצבת ונעמדת על שני העקבים הדקיקים נפרדת ומסתלקת לתוך ההמון.

זה היה חזזזק חזזזזק ואמץ !!
אחר כך שהכל נגמר ראיתי אותה יוצאת אחרי המשמרת לבושה כמו שהיא באה בבוקר, לפני שעטתה עליה את תחפושת היוגורט. אף דומינה לא היתה מתביישת. איזה קלאס, הכל שחור, צמוד, המגפיים שכל כך בלטו מבעד ליוגורט נראו עכשיו כמו חלק בלתי נפרד מהופעה מהממת של ילדה, אולי חיילת, שמי יודע מה יש בה ומה עוד יהיה בה, וככה או ככה, זה מסוג הדברים שאני לא אשכח.

לילה טוב
creamy
לפני 20 שנים • 19 בינו׳ 2004
creamy • 19 בינו׳ 2004
QriS......
למה היוגורט לא נכתב בנושא חדש?
יווו... בא לי יוגורט.
זה חייב להיות אקטימל?... icon_lol.gif

לפני כמה ימים, קניתי נעלי גברים (כמו שאני אוהבת)
ואח"כ, בטבעיות גמורה, ביקשתי למדוד מגפיים שחורים מעור עם עקב ממש מפחיד...
המוכר היה כל כך בשוק, שאפילו לא הצליח לחייך, אבל מדדתי בכל זאת....
אני רוצה לספר לך שהדבר הזה ממש לא נוח !!!
עזוב את פחד הגבהים (שאין לי), איך אפשר לנשום או להרגיש סקסית בתוך הכלא הזה?
טוב, האמת היא שכן הרגשתי סקסית, אבל ידעתי שלא ממש אצליח לצעוד או לרקוד בתוך זה...

טוב, אני אתאמן... icon_lol.gif